2019-12-14   11:21:52
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for VAT Copenhagen Open 2018

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

14_S
Løb 14, 100m Frisvømning Herrer 
 
Sponsor: Albertslund Vagt 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
225  Ovesen Sebastian  1994  KVIK  9429AB  50 m  51.18   
239  Svendsen Marcus Krøyer  1997  KVIK  9787AB  50 m  51.46   
55  Christensen Viktor  1995  KØGE  9501AJ  50 m  53.02   
34  Brixner Simon  2000  HOLBÆK  0001AL  50 m  53.07   
209  Jørgensen Jonas M.  2001  KVIK  0193AA  50 m  54.47   
36  Bøjsen Markus  1999  HOLBÆK  9987AE  50 m  54.48   
57  Danielsen Rasmus  2001  KØGE  0183AB  50 m  54.71   
348  Nielsen Mads Ørsted  1999  VATCPH-STT  9921AF  50 m  54.72   
14  Vestergaard Mathias  2001  HOVEDSTAD  0175AC  50 m  54.91   
10  46  Ottosen Niels  1998  HOLBÆK  9801AF  50 m  55.26   
11  185  Andersen Roar  2001  KVIK  0183AA  50 m  55.68   
12  155  Tullberg Alexander  2003  BIRKERØD  0377AA  50 m  55.77   
13  117  Almeborg Nikolaj  2000  RØNNE  0097AN  50 m  56.23   
14  35  Brown Christopher H.  2002  HOLBÆK  0297AQ  50 m  56.57   
15  65  Ryom August  2002  KØGE  0253AJ  50 m  56.70   
16  13  Riis Bertram Dreyer  2002  HOVEDSTAD  0223AG  50 m  56.77   
17  113  Szokody Martin  1999  RINGSTED  9915AN  50 m  56.82   
18  367  Bornemann Frederik  2001  ALLERØD  0163AH  50 m  56.91   
19  363  Larsen Carl Terp  2001  VAT CPH-MK  0119AN  50 m  57.29   
20  246  Wahl Ferdinand  2000  KVIK  0089AB  50 m  57.96   
21  304  Bugge August Hertz  2000  VAT CPH-MK  0089AU  50 m  59.00   
22  332  Ghizzaui Mohammed  2003  VI39  0371AG  50 m  59.22   
23  349  Petersen Mathias Hatting  2000  VATCPH-STT  0091AC  50 m  59.55   
24  121  Berlin Malte  2005  RØNNE  0525AK  50 m  59.88   
25  Larsen Jeppe Seelig  2002  HOVEDSTAD  0245AL  50 m  1:00.06   
26  265  Munkholm Marcus  2001  VATCPH-STT  0169AC  50 m  1:01.10   
27  164  Kilhof Morten  2000  SOLRØD  0037AJ  50 m  1:01.20   
28  88  Bodal Benjamin  2003  RINGSTED  0385AF  50 m  1:01.27   
29  125  Quist Phillip  2003  RØNNE  0395AN  50 m  1:02.32   
30  341  Dalgaard Andreas Stampe  2004  VATCPH-STT  0449AD  50 m  1:02.37   
31  376  Mindested Frederik Bach  2003  ALLERØD  0327AC  50 m  1:02.49   
32  337  Rasmussen Sebastian  2003  VI39  0343AE  50 m  1:02.97   
33  325  Simson Nicholas  2005  VAT CPH-MK  0527AB  50 m  1:03.41   
34  184  Andersen Lukas Majvig  2003  KVIK  0309AC  50 m  1:03.60   
35  93  Grøn-Henriksen Joakim  2004  RINGSTED  0405AG  50 m  1:03.84   
36  307  Elliks Michael  2002  VAT CPH-MK  0207AP  50 m  1:04.31   
37  172  Petersen Mathias  1999  SOLRØD  9945AU  50 m  1:04.44   
38  270  Poulsen Rasmus Emil  2001  VATCPH-STT  0167AQ  50 m  1:04.84   
39  129  Studsgaard William  2004  RØNNE  0433AK  50 m  1:05.52   
40  158  Andersen Benjamin Koch  2004  SOLRØD  0425AQ  50 m  1:05.55   
41  297  Rendlev Sebastian  2005  VI39  0547AB  50 m  1:06.00   
42  315  Maidens Alex Baes  2004  VAT CPH-MK  0495AH  50 m  1:06.12   
43  351  Rasmussen Alexander Cueto  2004  VATCPH-STT  0471AH  50 m  1:07.41   
44  20  Hartington Mads Mørkhøj  2006  GTI  0645AA  50 m  1:07.42   
45  343  Hjalholt Malte  2003  VATCPH-STT  0355AG  50 m  1:07.45   
46  126  Rasch Malte  2004  RØNNE  0403AH  50 m  1:07.67   
47  96  Kiliç Emre Emil Tømmerby  2004  RINGSTED  0495AJ  50 m  1:07.91   
48  276  Skadhauge Oliver  2002  VATCPH-STT  0297AG  50 m  1:08.34   
49  204  Hermansen Louie  2004  KVIK  0419AE  50 m  1:08.63   
50  109  Sahlberg Oliver Hostrup  2003  RINGSTED  0395AJ  50 m  1:08.93   
51  346  Knudsen Kalle Gerner  2004  VATCPH-STT  0487AE  50 m  1:09.62   
52  371  Kruse Villads  2003  ALLERØD  0371AI  50 m  1:10.23   
53  205  Hillhouse Alexander  2004  KVIK  0461AL  50 m  1:10.25   
54  278  Thygesen Magnus Bæklund  2003  VATCPH-STT  0361AT  50 m  1:11.29   
55  91  Frandsen Adam Bugge  2005  RINGSTED  0509AF  50 m  1:11.91   
56  95  Houmann Zacharias  2006  RINGSTED  0615AG  50 m  1:13.19   
57  176  Skinne Thor Bjørn  2003  SOLRØD  0363AQ  50 m  1:13.30   
58  29  Schärer Vincent Borup  2006  GTI  0675AB  50 m  1:13.98   
59  23  Madsen Cilas  2005  GTI  0557AB  50 m  1:14.12   
60  274  Schnabelrauch Victor  2003  VATCPH-STT  0331AS  50 m  1:14.57   
61  216  Melhede Tobias  2006  KVIK  0653AA  50 m  1:14.64   
62  111  Stærmose Jakob  2005  RINGSTED  0583AD  50 m  1:15.09   
63  237  Svej Lucas  2005  KVIK  0595AN  50 m  1:15.97   
64  187  Ankerdal Frederik Grove  2005  KVIK  0539AF  50 m  1:16.19   
65  28  Rasmussen Mathias W.  2005  GTI  0519AE  50 m  1:16.67   
66  106  Rasmussen Kristian Slott  2004  RINGSTED  0425AK  50 m  1:16.92   
67  179  Trærup Valdemar  2005  SOLRØD  0531AN  50 m  1:17.00   
68  269  Petersen Peter K. M.  2006  VATCPH-STT  0665AD  50 m  1:17.00   
69  94  Hemmingsen Victor  2006  RINGSTED  0607AG  50 m  1:17.15   
70  257  Hejbroch Simon  2006  VATCPH-STT  0633AE  50 m  1:18.38   
71  195  Espinoza Emil  2006  KVIK  0623AL  50 m  1:18.57   
72  368  Bornemann Victor  2004  ALLERØD  0489AD  50 m  1:18.57   
73  296  Rasmussen Jonathan  2006  VI39  0617AD  50 m  1:19.41   
74  80  Okkerholm Alexander  2005  NYBORG  0535AJ  50 m  1:19.53   
75  260  Jensen Bjarke Søndergaard  2004  VATCPH-STT  0493AR  50 m  1:19.99   
76  294  Nielsen Nikolaj  2007  VI39  0793AG  50 m  1:20.13   
77  275  Skadhauge Jonathan  2005  VATCPH-STT  0509AE  50 m  1:20.58   
78  298  Vestergaard Frederik  2006  VI39  0675AK  50 m  1:23.50   
79  72  Hansen Tobias  2005  NYBORG  0531AK  50 m  1:23.69   
80  279  Thygesen Mathias Bæklund  2005  VATCPH-STT  0507AO  50 m  1:24.01   
81  287  Hvid William  2007  VI39  0737AH  50 m  1:24.30   
82  124  Koefoed-Holm Anders  2006  RØNNE  0649AF  50 m  1:24.60   
83  81  Rahr Sebastian  2006  NYBORG  0633AF  50 m  1:24.80   
84  160  Daniele Martin  2006  SOLRØD  0691AH  50 m  1:25.69   
85  71  Christiansen Lukas Skov  2005  NYBORG  0539AM  50 m  1:26.35   
86  258  Hergaard Jonas Lykke  2007  VATCPH-STT  0733AC  50 m  1:30.63   
87  324  Selivanov Grigory  2004  VAT CPH-MK    50 m  1:36.25   
88  73  Kobbernagel Nikolaj  2007  NYBORG  0799AB  50 m  1:36.61   
89  277  Skriver Christian  2004  VATCPH-STT  0487AR  50 m     
90  301  Montier Antoine  1993  VAT CPH-MK    50 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  16 maj 2018 
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH  Udskriftstidspunkt  19:35 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark