2019-11-17   00:58:49
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for VAT Copenhagen Open 2018

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

24_S
Løb 24, 100m Rygsvømning Herrer 
 
Sponsor: Albertslund Vagt 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
224  Nissen Jakob Strunge  2002  KVIK  0291AC  50 m  58.76   
51  Schmidt Jakob  1999  HOLBÆK  9913AO  50 m  1:00.14   
14  Vestergaard Mathias  2001  HOVEDSTAD  0175AC  50 m  1:01.60   
223  Nerving Frederik  1997  KVIK  9771AP  50 m  1:02.95   
Haslev Marcus Skøtt  2002  HOVEDSTAD  0287AB  50 m  1:02.96   
61  Kaya Mert  2001  KØGE  0193AF  50 m  1:04.24   
49  Pedersen Frederik  2002  HOLBÆK  0261AO  50 m  1:06.15   
304  Bugge August Hertz  2000  VAT CPH-MK  0089AU  50 m  1:07.06   
48  Pedersen Alexander E.  2002  HOLBÆK  0255AQ  50 m  1:08.87   
10  345  Kjær Jeppe  2004  VATCPH-STT  0419AB  50 m  1:09.56   
11  113  Szokody Martin  1999  RINGSTED  9915AN  50 m  1:09.75   
12  336  Munkholm Matias  2004  VI39  0435AB  50 m  1:10.59   
13  144  Ibsen Frederik Eg  2002  BIRKERØD  0231AD  50 m  1:12.67   
14  256  Hansen Patrick S.  2000  VATCPH-STT  0089AT  50 m  1:13.82   
15  100  Mølbak Tobias  2004  RINGSTED  0481AP  50 m  1:13.93   
16  337  Rasmussen Sebastian  2003  VI39  0343AE  50 m  1:14.24   
17  22  Larsen Magnus Ulrik  2005  GTI  0513AF  50 m  1:14.61   
18  276  Skadhauge Oliver  2002  VATCPH-STT  0297AG  50 m  1:14.92   
19  191  Cairo Carlo-Viggo  2005  KVIK  0515AB  50 m  1:15.51   
20  297  Rendlev Sebastian  2005  VI39  0547AB  50 m  1:16.31   
21  371  Kruse Villads  2003  ALLERØD  0371AI  50 m  1:18.61   
22  78  Nielsen Frederik  2006  NYBORG  0659AD  50 m  1:19.30   
23  133  Arfelt Villads  2004  BIRKERØD  0417AL  50 m  1:19.54   
24  20  Hartington Mads Mørkhøj  2006  GTI  0645AA  50 m  1:19.55   
25  145  Ibsen Mikkel Eg  2002  BIRKERØD  0221AD  50 m  1:20.44   
26  99  Mølbak Andreas  2006  RINGSTED  0631AI  50 m  1:21.33   
27  29  Schärer Vincent Borup  2006  GTI  0675AB  50 m  1:21.68   
28  220  Mikkelsen Gustav Majkjær  2005  KVIK  0577AJ  50 m  1:21.99   
29  205  Hillhouse Alexander  2004  KVIK  0461AL  50 m  1:22.46   
30  275  Skadhauge Jonathan  2005  VATCPH-STT  0509AE  50 m  1:22.58   
31  281  Vergmann Sune  2005  VATCPH-STT  0595AH  50 m  1:23.19   
32  269  Petersen Peter K. M.  2006  VATCPH-STT  0665AD  50 m  1:25.98   
33  287  Hvid William  2007  VI39  0737AH  50 m  1:27.91   
34  298  Vestergaard Frederik  2006  VI39  0675AK  50 m  1:28.81   
35  290  Leisvig Marinus  2007  VI39  0773AD  50 m  1:29.58   
36  288  Johansen Mathias  2007  VI39  0723AF  50 m  1:30.73   
37  278  Thygesen Magnus Bæklund  2003  VATCPH-STT  0361AT  50 m  1:33.41   
38  96  Kiliç Emre Emil Tømmerby  2004  RINGSTED  0495AJ  50 m  1:34.61   
39  324  Selivanov Grigory  2004  VAT CPH-MK    50 m  1:36.65   
40  294  Nielsen Nikolaj  2007  VI39  0793AG  50 m  1:38.35   
41  104  Pedersen Mikkel Holm  2004  RINGSTED  0489AM  50 m  1:39.71   
42  81  Rahr Sebastian  2006  NYBORG  0633AF  50 m  1:41.03   
43  73  Kobbernagel Nikolaj  2007  NYBORG  0799AB  50 m  1:43.00   
44  279  Thygesen Mathias Bæklund  2005  VATCPH-STT  0507AO  50 m  1:47.39   
45  258  Hergaard Jonas Lykke  2007  VATCPH-STT  0733AC  50 m  1:48.34   
46  75  Madsen Mathias Gramstrup  2006  NYBORG  0601AI  50 m  1:52.03   
47  277  Skriver Christian  2004  VATCPH-STT  0487AR  50 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  11 maj 2018 
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH  Udskriftstidspunkt  19:29 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark