2019-11-20   05:19:09
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for VAT Copenhagen Open 2018

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

30_S
Løb 30, 200m Brystsvømning Herrer 
 
Sponsor: Albertslund Vagt 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
208  Jørgensen Jacob M.  1997  KVIK  9737AB  50 m  2:15.21   
46  Ottosen Niels  1998  HOLBÆK  9801AF  50 m  2:20.52   
206  Holm Viktor  1996  KVIK  9607AD  50 m  2:32.85   
332  Ghizzaui Mohammed  2003  VI39  0371AG  50 m  2:33.56   
32  Arneskov David  2002  HOLBÆK  0287AC  50 m  2:35.41   
349  Petersen Mathias Hatting  2000  VATCPH-STT  0091AC  50 m  2:42.60   
213  Kroos Oscar  2004  KVIK  0459AF  50 m  2:44.40   
192  Christensen Mathias  2004  KVIK  0489AE  50 m  2:46.32   
194  Dobel Niklas Wiese  2004  KVIK  0433AB  50 m  2:46.61   
10  144  Ibsen Frederik Eg  2002  BIRKERØD  0231AD  50 m  2:46.86   
11  Bomgaard Jens  2002  HOVEDSTAD  0273AG  50 m  2:49.04   
12  377  Naver Mads  2004  ALLERØD  0405AH  50 m  2:51.71   
13  212  Kristensen David  2003  KVIK  0359AP  50 m  2:52.42   
14  93  Grøn-Henriksen Joakim  2004  RINGSTED  0405AG  50 m  2:54.19   
15  341  Dalgaard Andreas Stampe  2004  VATCPH-STT  0449AD  50 m  2:54.73   
16  20  Hartington Mads Mørkhøj  2006  GTI  0645AA  50 m  2:55.03   
17  133  Arfelt Villads  2004  BIRKERØD  0417AL  50 m  2:56.52   
18  256  Hansen Patrick S.  2000  VATCPH-STT  0089AT  50 m  2:59.52   
19  100  Mølbak Tobias  2004  RINGSTED  0481AP  50 m  3:04.80   
20  204  Hermansen Louie  2004  KVIK  0419AE  50 m  3:05.15   
21  351  Rasmussen Alexander Cueto  2004  VATCPH-STT  0471AH  50 m  3:05.48   
22  158  Andersen Benjamin Koch  2004  SOLRØD  0425AQ  50 m  3:05.99   
23  99  Mølbak Andreas  2006  RINGSTED  0631AI  50 m  3:08.34   
24  299  Vinge-Maigaard Oscar  2007  VI39  0751AA  50 m  3:18.40   
25  269  Petersen Peter K. M.  2006  VATCPH-STT  0665AD  50 m  3:26.08   
26  25  Mains Marius  2005  GTI  0551AF  50 m  3:31.58   
27  241  Sørensen Mads  2005  KVIK  0585AB  50 m  3:31.70   
28  275  Skadhauge Jonathan  2005  VATCPH-STT  0509AE  50 m  3:38.19   
29  76  Mortensen Emil B.  2006  NYBORG  0667AF  50 m  3:54.34   
30  124  Koefoed-Holm Anders  2006  RØNNE  0649AF  50 m  4:01.02   
31  75  Madsen Mathias Gramstrup  2006  NYBORG  0601AI  50 m  4:07.99   
32  73  Kobbernagel Nikolaj  2007  NYBORG  0799AB  50 m  4:31.52   
33  278  Thygesen Magnus Bæklund  2003  VATCPH-STT  0361AT  50 m     
34  284  Gaard Anders  2006  VI39  0683AB  50 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  11 maj 2018 
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH  Udskriftstidspunkt  19:29 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark