2019-12-15   16:42:36
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for VAT Copenhagen Open 2018

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

4_S
Løb 4, 200m Rygsvømning Herrer 
 
Sponsor: Albertslund Vagt 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
224  Nissen Jakob Strunge  2002  KVIK  0291AC  50 m  2:05.84   
206  Holm Viktor  1996  KVIK  9607AD  50 m  2:07.07   
208  Jørgensen Jacob M.  1997  KVIK  9737AB  50 m  2:08.60   
223  Nerving Frederik  1997  KVIK  9771AP  50 m  2:13.89   
Bomgaard Jens  2002  HOVEDSTAD  0273AG  50 m  2:16.08   
90  Carstensen Magnus  1999  RINGSTED  9903AH  50 m  2:16.59   
101  Nielsen Anders  2001  RINGSTED  0123AF  50 m  2:17.33   
151  Petersen Ulrik Blach  2001  BIRKERØD  0177AC  50 m  2:18.39   
13  Riis Bertram Dreyer  2002  HOVEDSTAD  0223AG  50 m  2:19.60   
10  156  Vergereau Alexander  2004  BIRKERØD  0447AA  50 m  2:23.21   
11  131  Alexandersen Mathias Riff  2001  BIRKERØD  0131AD  50 m  2:24.11   
12  345  Kjær Jeppe  2004  VATCPH-STT  0419AB  50 m  2:27.44   
13  144  Ibsen Frederik Eg  2002  BIRKERØD  0231AD  50 m  2:27.69   
14  114  Søgaard Alexander  2002  RINGSTED  0293AE  50 m  2:29.84   
15  369  Brandt Niels Skovbye  2002  ALLERØD  0247AH  50 m  2:30.25   
16  125  Quist Phillip  2003  RØNNE  0395AN  50 m  2:34.92   
17  157  Ølshøj William  2004  BIRKERØD  0415AC  50 m  2:38.50   
18  93  Grøn-Henriksen Joakim  2004  RINGSTED  0405AG  50 m  2:39.08   
19  145  Ibsen Mikkel Eg  2002  BIRKERØD  0221AD  50 m  2:39.54   
20  284  Gaard Anders  2006  VI39  0683AB  50 m  2:40.00   
21  88  Bodal Benjamin  2003  RINGSTED  0385AF  50 m  2:40.84   
22  343  Hjalholt Malte  2003  VATCPH-STT  0355AG  50 m  2:43.61   
23  164  Kilhof Morten  2000  SOLRØD  0037AJ  50 m  2:47.85   
24  187  Ankerdal Frederik Grove  2005  KVIK  0539AF  50 m  2:50.08   
25  29  Schärer Vincent Borup  2006  GTI  0675AB  50 m  2:53.31   
26  275  Skadhauge Jonathan  2005  VATCPH-STT  0509AE  50 m  2:58.83   
27  28  Rasmussen Mathias W.  2005  GTI  0519AE  50 m  3:00.69   
28  324  Selivanov Grigory  2004  VAT CPH-MK    50 m  3:23.82   
29  368  Bornemann Victor  2004  ALLERØD  0489AD  50 m  3:26.58   
30  72  Hansen Tobias  2005  NYBORG  0531AK  50 m  3:31.29   
31  80  Okkerholm Alexander  2005  NYBORG  0535AJ  50 m  3:39.42   
32  71  Christiansen Lukas Skov  2005  NYBORG  0539AM  50 m  3:55.34   
33  255  Hansen Mikkel Brundert  2002  VATCPH-STT  0247AT  50 m     
34  269  Petersen Peter K. M.  2006  VATCPH-STT  0665AD  50 m     
35  281  Vergmann Sune  2005  VATCPH-STT  0595AH  50 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  16 maj 2018 
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH  Udskriftstidspunkt  19:35 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark