2019-11-21   19:19:57
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for VAT Copenhagen Open 2018

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

7_S
Løb 7, 400m Frisvømning Damer 
 
Sponsor: Albertslund Vagt 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
47  Andersen Mai  2000  HOLBÆK  0072AS  50 m  4:34.43   
67  Thomsen Naya Modin  2003  KØGE  0374AA  50 m  4:36.74   
190  Brink Caroline  2003  KVIK  0316AE  50 m  4:37.39   
102  Nielsen Katja Kjær  2002  RINGSTED  0268AU  50 m  4:40.58   
323  Sander Lærke Rask  2002  VAT CPH-MK  0212AL  50 m  4:41.58   
92  Grandjean Sophie  2003  RINGSTED  0346AR  50 m  4:42.77   
381  Stampe Julie  2002  ALLERØD  0276AB  50 m  4:42.82   
215  Melhede Chastine  2002  KVIK  0292AZ  50 m  4:42.99   
147  Lindemann Ingrid  2003  BIRKERØD  0312AE  50 m  4:43.16   
10  197  Giessing Rebekka  2003  KVIK  0364AE  50 m  4:43.93   
11  238  Svendsen Julie Krøyer  2002  KVIK  0222AA  50 m  4:43.98   
12  53  Bagge Caroline Gøttrup  2003  KØGE  0322AB  50 m  4:47.90   
13  Höesch Hannah  2003  HOVEDSTAD  0336AM  50 m  4:48.04   
14  60  Jensen Sarah Aarslew  2000  KØGE  0082AF  50 m  4:49.82   
15  339  Veggerby Caroline  2003  VI39  0318AN  50 m  4:50.04   
16  233  Roskær Elisabeth  2004  KVIK  0464AC  50 m  4:54.86   
17  326  Søby Liva  2004  VAT CPH-MK  0402AD  50 m  4:54.95   
18  305  Christensen Nønne  2004  VAT CPH-MK  0486AM  50 m  4:55.92   
19  207  Jacobsen Luna Fyller  2003  KVIK  0308AO  50 m  4:58.29   
20  64  Petersen Line Nøhr  2003  KØGE  0378AI  50 m  4:59.06   
21  Johansen Liva Buchholt  2003  HOVEDSTAD  0306AA  50 m  5:02.65   
22  334  Hartvig-Olsen Clara  2004  VI39  0402AP  50 m  5:02.96   
23  120  Bergmann Mille  2004  RØNNE  0408AR  50 m  5:05.73   
24  306  Eiler Filippa  2005  VAT CPH-MK  0588AI  50 m  5:06.64   
25  231  Refsgaard Lise  2005  KVIK  0552AC  50 m  5:14.17   
26  331  Blond Lærke  2003  VI39  0362AW  50 m  5:19.92   
27  322  Salomonsen Kajsa  2005  VAT CPH-MK  0514AD  50 m  5:20.05   
28  168  Munch Natacha  2005  SOLRØD  0506AD  50 m  5:21.44   
29  108  Sahlberg Emilie Hostrup  2005  RINGSTED  0582AD  50 m  5:22.63   
30  335  Køhn Annika  2005  VI39  0596AK  50 m  5:30.98   
31  87  Bertelsen Emmeline S.  2005  RINGSTED  0582AG  50 m  5:33.37   
32  347  Kronborg Helena Fogh  2005  VATCPH-STT  0506AK  50 m  5:40.95   
33  152  Porsdal Camilla  2005  BIRKERØD  0592AB  50 m  5:43.19   
34  107  Reynolds Malene  2005  RINGSTED  0558AN  50 m  5:54.28   
35  374  Ludvigsen Isabella  2005  ALLERØD  0564AF  50 m  6:10.72   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  16 maj 2018 
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH  Udskriftstidspunkt  19:35 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark