Ohjelma Elixia Games
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso 1
Lähtölista Laji 7
|
Kilpailu |
Elixia Games |
|
Tulostuspäivämäärä |
14 huhtikuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Vantaa |
|
Tulostusaika |
08:35 |
|
|
Järjestäjä |
Vanders |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
14 huhtikuu 2018 |
|
|
|
|
Laji 7, 200m Sekauinti Miehet |
Loppukilpailut (6) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Niilo Jokinen |
2006 |
06A170 |
HTU |
|
25m |
|
|
3 |
Veeti Inkilä |
2006 |
06A411 |
Cetus |
|
25m |
|
|
4 |
Roope Liimatainen |
2007 |
07A544 |
Cetus |
|
25m |
|
|
5 |
Noel Ehrlund |
2007 |
07A533 |
Gladius |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Jermu Jääskö |
2006 |
06A894 |
Cetus |
|
25m |
|
|
2 |
Amos Mäkilä |
2007 |
07A308 |
SGR |
|
25m |
|
|
3 |
Artem Haikara |
2005 |
05A786 |
Cetus |
|
50m |
4:05.25 |
4:05.25 |
4 |
Aaro Ruuskanen |
2005 |
05A774 |
HTU |
|
25m |
4:21.00 |
4:26.00 |
5 |
Emil Tirkkonen |
2006 |
06A865 |
Cetus |
|
25m |
|
|
6 |
Olli Järvenpää |
2006 |
06A690 |
Cetus |
|
25m |
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Anton Visulainen |
2005 |
05A796 |
HTU |
|
25m |
3:54.52 |
3:59.52 |
2 |
Totte Teittinen |
2005 |
05A952 |
Cetus |
|
25m |
3:46.84 |
3:51.84 |
3 |
Veikka Lassila |
2006 |
06A610 |
HTU |
|
25m |
3:43.89 |
3:48.89 |
4 |
Niko Silander |
2003 |
03B204 |
Cetus |
|
25m |
3:46.52 |
3:51.52 |
5 |
Anton Ahonen |
2006 |
06A749 |
Cetus |
|
50m |
3:54.33 |
3:54.33 |
6 |
Evan Mustonen |
2005 |
05A896 |
Cetus |
|
50m |
4:00.45 |
4:00.45 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Joonatan Lipiäinen |
2005 |
05A126 |
Vanders |
|
25m |
3:35.10 |
3:40.10 |
2 |
Aki Eetu Petteri Raitala |
2004 |
04A868 |
RiUS |
|
50m |
3:32.68 |
3:32.68 |
3 |
Rasmus Lempinen |
2005 |
05A077 |
RiUS |
|
25m |
3:22.57 |
3:27.57 |
4 |
Jesse Virkkala |
2004 |
04A566 |
RiUS |
|
25m |
3:24.58 |
3:29.58 |
5 |
Aapo Rasinmäki |
2003 |
03A916 |
RiUS |
|
25m |
3:30.97 |
3:35.97 |
6 |
Elias Tuukkanen |
2006 |
06A555 |
RiUS |
|
25m |
3:39.00 |
3:44.00 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Vinski Saarikallio |
2004 |
04A863 |
RiUS |
|
50m |
3:18.67 |
3:18.67 |
2 |
Manu Rosendahl |
2003 |
03A828 |
RiUS |
|
25m |
3:03.33 |
3:08.33 |
3 |
Valtteri Niemimuukko |
2005 |
05A561 |
RiUS |
|
25m |
2:55.93 |
3:00.93 |
4 |
Jeremy Valkeavuori |
2004 |
04A261 |
RiUS |
|
50m |
3:03.42 |
3:03.42 |
5 |
Niko Nokikuru |
2005 |
05A305 |
RiUS |
|
50m |
3:09.91 |
3:09.91 |
6 |
Onni Rahkonen |
2007 |
07A079 |
SGR |
|
25m |
3:17.56 |
3:22.56 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Isak Jatkola |
2003 |
03A470 |
BS-PU |
|
50m |
2:45.97 |
2:45.97 |
2 |
Niilo Olander |
2001 |
01B360 |
BS-PU |
|
50m |
2:28.36 |
2:28.36 |
3 |
Antti Leppänen |
2002 |
02A243 |
LaUS |
|
50m |
2:19.98 |
2:19.98 |
4 |
Aleksi Seger |
2001 |
01A401 |
Octopus |
|
25m |
2:19.16 |
2:24.16 |
5 |
Juho Marjala |
2003 |
03A275 |
SiWa |
|
50m |
2:35.14 |
2:35.14 |
6 |
Yufei Meng |
2004 |
04A333 |
SGR |
|
25m |
2:49.42 |
2:54.42 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
14 huhtikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa |
Tulostusaika |
08:35 |
|