2019-11-17   01:44:20
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Stora Coop simmet

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

2_S
Gren 2, 25m Fjärilsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
49  Wiker Ted  2004  GUSTAVSBER  AE1304  25 m  15.22   
31  Hallgren Simon  2002  GUSTAVSBER  AU7902  25 m  15.55   
133  Kokki Lucas  2003  VÄSTERÅS  AZ3303  25 m  15.69   
27  Ekström Samuel  2002  GUSTAVSBER  AO2702  25 m  15.78   
35  Nilsson Arvid  2003  GUSTAVSBER  AG2703  25 m  15.85   
30  Eriksson Max  2003  GUSTAVSBER  AG0703  25 m  16.46   
39  Rinaldo Melvin  2005  GUSTAVSBER  AA5905  25 m  16.65   
113  Wällstedt Anton  2003  UPPLANDS-B  AG5103  25 m  16.86   
138  Mörtstrand Isac  2007  VÄSTERÅS  AC4107  25 m  16.90   
10  46  Turén Rikard  2003  GUSTAVSBER  AX4303  25 m  17.21   
11  164  Göransson Sigvard  2007  STRÄNGNÄS  AB6707  25 m  17.46   
12  37  Nordström Anton  2002  GUSTAVSBER  AT1502  25 m  17.65   
13  94  Bjällås Filip  2007  UPPLANDS-B  AA7107  25 m  17.82   
14  26  Ekström Adrian  2004  GUSTAVSBER  AV6104  25 m  18.10   
15  103  Mornils Flender Julius  2002  UPPLANDS-B  AS5702  25 m  18.78   
16  161  Arvidsson Elias  2005  STRÄNGNÄS  AN7705  25 m  18.78   
17  44  Steffansson Mathias  2005  GUSTAVSBER  AF2505  25 m  19.04   
18  165  Klang Hugo  2005  STRÄNGNÄS  AH0705  25 m  19.07   
19  99  Kristoffersson Oskar  2003  UPPLANDS-B  AK0503  25 m  19.28   
20  126  Halvarsson Olle  2006  VÄSTERÅS  AH7106  25 m  20.10   
21  139  Norlén Melvin  2005  VÄSTERÅS  AM2305  25 m  20.19   
22  25  Brattgård Morten  2004  GUSTAVSBER  AE8104  25 m  20.71   
23  62  Wendborg Lucas  2004  NYKÖPING  AH1104  25 m  20.75   
24  109  Svensson Axel  2006  UPPLANDS-B  AG1306  25 m  21.69   
25  41  Samuelsson Calle  2003  GUSTAVSBER  AJ4503  25 m  22.17   
26  166  Lindquist Hugo  2007  STRÄNGNÄS  AC5707  25 m  22.95   
27  111  Vide William  2008  UPPLANDS-B  AA5308  25 m  23.66   
28  107  Sjögren Albert  2007  UPPLANDS-B  AA8107  25 m  23.96   
29  76  Hörnstedt Eric  2008  SALA SS  AH7508  25 m  25.28   
30  170  Romin Artur  2003  STRÄNGNÄS  AJ0303  25 m  25.30   
31  114  Wällstedt Erik  2005  UPPLANDS-B  AC8505  25 m  25.68   
32  15  Lundblad Adam  2006  SK ENA    25 m     
33  21  Redlund Viggo  2005  SK ENA  AV2305  25 m     
34  34  Lindkvist Max  2004  GUSTAVSBER  AS3904  25 m     
35  40  Rydkvist Niklas  2001  GUSTAVSBER  AZ1301  25 m     
36  43  Sjödin Anton  2004  GUSTAVSBER  AS1904  25 m     
37  69  Eriksson Axel  2006  SALA SS  AP4906  25 m     
38  72  Gullberg Alvar  2008  SALA SS  AF6908  25 m     
39  73  Gullberg Wilhelm  2006  SALA SS  AR5506  25 m     
40  80  Reuterwall Emil  2009  SALA SS    25 m     
41  81  Reuterwall Max  2009  SALA SS    25 m     
42  92  Willquist Frans  2005  SALTSJÖB  AQ5905  25 m     
43  96  Haider Anton  2001  UPPLANDS-B  AJ8501  25 m     
44  115  Zhao Jin  2007  UPPLANDS-B  AI2107  25 m     
45  116  Zhao Yu  2007  UPPLANDS-B  AI1107  25 m     
46  118  Assadi Viam  2005  VÄSTERÅS  AM4305  25 m     
47  136  Löfqvist Gustav  2005  VÄSTERÅS  AS4505  25 m     
48  143  Rådman Algot  2006  VÄSTERÅS  AO5506  25 m     
49  147  Ulfvebrand Gustav  2003  VÄSTERÅS  AT4103  25 m     
50  162  Camalich Mattias  2008  STRÄNGNÄS  AG1508  25 m     
51  169  Pettersson Hector  2008  STRÄNGNÄS  AE7508  25 m     
52  181  Bergmanis Maksims  2002  UPPLANDS-B  BA1502  25 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  05 april 2018 
Licensierad till: Västerås Simsällskap  Utskriftstid  20:34 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner