2019-09-18   05:06:03
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Stora Coop simmet

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

3_S
Gren 3, 25m Ryggsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
119  Boberg Emilia  2002  VÄSTERÅS  AV9602  25 m  15.74   
60  Zetterström Moa  2005  NORRTÄLJE  AA9805  25 m  16.66   
59  Nordén Alice  2003  LINDESBERG  BM6203  25 m  16.92   
125  Engström Astrid  2004  VÄSTERÅS  AK0604  25 m  17.65   
183  Muhr Amelie  2003  VÄSTERÅS  AQ4603  25 m  18.39  EFT 
104  Renström Camilla  2002  UPPLANDS-B  AB5402  25 m  18.43   
117  Åström Selma  2003  UPPLANDS-B  AA5403  25 m  18.73   
Johansson Alice  2003  BÅLSTA SK  AJ0603  25 m  18.76   
177  Bölja-Strandlund Dione  2004  FAGERSTA  AK8204  25 m  18.85  EFT 
10  178  Bölja-Strandlund Nike  2002  FAGERSTA  AS6802  25 m  18.94  EFT 
11  174  Westman Lovis  2003  STRÄNGNÄS  BA1403  25 m  18.99   
12  87  Kristiansson Anna  2007  SALTSJÖB  AB5807  25 m  19.15   
13  93  Bergman Elin  2001  UPPLANDS-B  AU1201  25 m  19.33   
14  28  Eriksson Lisa  2003  GUSTAVSBER  AO9403  25 m  19.64   
15  122  Dahlström Emilia  2006  VÄSTERÅS  AR2806  25 m  19.65   
16  148  Uzelac Johanna  2003  VÄSTERÅS  BE0803  25 m  19.95   
17  85  Kinnunen Ebba  2006  SALTSJÖB  AK1206  25 m  20.44   
18  167  Logander Elin  2005  STRÄNGNÄS  AS8605  25 m  20.54   
19  32  Karlsson Emelie  2002  GUSTAVSBER  BE0402  25 m  20.90   
20  52  Forsman Alma  2007  KÖPINGS SS  AG7807  25 m  20.97   
21  106  Sjöborg Jennifer  2003  UPPLANDS-B  AJ9203  25 m  21.07   
22  171  Romin Vera  2005  STRÄNGNÄS  AG1605  25 m  21.62   
23  50  Larsson Emilia  2004  KÖPINGS SS  AS2404  25 m  21.64   
24  128  Hellgren Emelie  2001  VÄSTERÅS  BC5601  25 m  21.70   
25  79  Nordström Moa  2007  SALA SS  AY4607  25 m  21.75   
26  101  Malm Linnea  2005  UPPLANDS-B  AS2405  25 m  21.75   
27  157  Thunvall Meja  2006  ÖSMO SS  AG9206  25 m  21.85   
28  168  Lundgren Thea  2006  STRÄNGNÄS  AP7806  25 m  21.86   
29  184  Muhr Elvira  2007  VÄSTERÅS  AF6407  25 m  21.93  EFT 
30  152  Glavas Audrey  2008  ÖSMO SS  AD8408  25 m  22.00   
31  54  Pettersson Agnes  2006  KÖPINGS SS  AT1406  25 m  22.19   
32  156  Thunvall Lina  2008  ÖSMO SS  AG0808  25 m  22.32   
33  48  Wiker My  2006  GUSTAVSBER  AA9406  25 m  22.45   
34  88  Midby Laura  2006  SALTSJÖB  AG9806  25 m  22.49   
35  154  Rosborg Amanda  2008  ÖSMO SS  AH1208  25 m  22.65   
36  51  Larsson Felicia  2006  KÖPINGS SS  AR2606  25 m  22.69   
37  155  Sandelius Leah  2007  ÖSMO SS  AL8207  25 m  22.77   
38  29  Eriksson Malva  2006  GUSTAVSBER  AA8406  25 m  22.91   
39  172  Roshag Thilde  2006  STRÄNGNÄS  AH3806  25 m  23.06   
40  142  Romberg Emilia  2005  VÄSTERÅS  AY6405  25 m  23.09   
41  108  Sundquist Ellen  2006  UPPLANDS-B  AU8406  25 m  23.11   
42  Owetz Maya  2002  AVESTA SS  AY0802  25 m  23.17   
43  42  Sandström Isabelle  2007  GUSTAVSBER  AB3207  25 m  23.20   
44  61  Wendborg Emmie  2006  NYKÖPING  AN1606  25 m  23.32   
45  158  Öhman Agnes  2006  ÖSMO SS  AG2406  25 m  23.53   
46  176  Kroon Lisa  2006  SK ENA  BB0406  25 m  23.58  EFT 
47  97  Kjellström Elsa  2006  UPPLANDS-B  AA1406  25 m  23.68   
48  74  Hammarstrand Nathalie  2007  SALA SS  BA5607  25 m  24.52   
49  10  Bärgård Tindra  2006  SK ENA  AB8606  25 m  24.66   
50  17  Osman Aziza  2008  SK ENA  AI3608  25 m  24.70   
51  22  Zetterberg Elna  2007  SK ENA  AB3807  25 m  25.01   
52  100  Lindström Anastasija  2004  UPPLANDS-B  BD8804  25 m  25.01   
53  65  Birelius Wilma  2008  SALA SS  AR6208  25 m  25.85   
54  175  Knezevic Sonja  2008  JÄRFÄLLA S  AF8808  25 m  26.30   
55  Ahlström Nilea  2005  AVESTA SS  AE1605  25 m  26.39   
56  110  Söderlund Elin  2006  UPPLANDS-B  AJ6206  25 m  26.46   
57  Alvin Linnea  2006  SK ENA  AJ1606  25 m  26.70   
58  91  Palmborg Märta  2009  SALTSJÖB  AI3409  25 m  27.56   
59  70  Eriksson Ellen  2009  SALA SS  AG1609  25 m  27.74   
60  Bakas Emilia  2008  SK ENA  AC2408  25 m  28.23   
61  20  Redlund Nova  2010  SK ENA  AB8210  25 m  28.35   
62  11  Bärgård Tuva  2009  SK ENA  AA1209  25 m  28.52   
63  86  Kinnunen Hedvig  2009  SALTSJÖB  AG9609  25 m  28.63   
64  153  Gustavsson Saga  2008  ÖSMO SS  AD9408  25 m  28.77   
65  Torsell Moa  2006  AVESTA SS  BA1606  25 m  28.94   
66  83  Buskenfried Ella  2009  SALTSJÖB  AI3809  25 m  30.12   
67  95  Bretz Moa  2008  UPPLANDS-B  AH5608  25 m  30.26   
68  12  Chitt Mirna  2008  SK ENA    25 m     
69  14  Hammarsten Elsa  2008  SK ENA    25 m     
70  33  Lannér Elvira  2005  GUSTAVSBER  BA8405  25 m     
71  38  Näsholm Tyra  2004  GUSTAVSBER  BX3604  25 m     
72  45  Tham Bonnie  2006  GUSTAVSBER  BG5406  25 m     
73  47  Wahlström Nicole  2005  GUSTAVSBER  AN3405  25 m     
74  53  Forsman Alvida  2004  KÖPINGS SS  BM7404  25 m     
75  56  Adolfsson Julia  2006  LINDESBERG  BP3206  25 m     
76  64  Antonsson Moa  2007  SALA SS  BD4407  25 m     
77  66  Blank Ebba  2007  SALA SS    25 m     
78  68  Dicksson Saga  2007  SALA SS    25 m     
79  71  Fagerström Agnes  2006  SALA SS  BK1606  25 m     
80  84  Jonsson Julia  2007  SALTSJÖB  BF4407  25 m     
81  105  Siljestrand Saga  2006  UPPLANDS-B  BI8806  25 m     
82  124  Engstrand Ebba  2006  VÄSTERÅS  AY1606  25 m     
83  127  Hartelius-Wallertz Selma  2005  VÄSTERÅS  BB7605  25 m     
84  130  Holmberg Julia  2002  VÄSTERÅS  AE4402  25 m     
85  132  Kidwell Arabella  2008  VÄSTERÅS  AP3808  25 m     
86  137  Myllylä Mira  2002  VÄSTERÅS  BL0202  25 m     
87  144  Rådman Svea  2007  VÄSTERÅS  BC1207  25 m     
88  146  Trossmo Kajsa  2008  VÄSTERÅS  AP8808  25 m     
89  149  Wolfbrandt Ebba  2003  VÄSTERÅS  AQ5603  25 m     
90  150  Åkerlund Soobin  2004  VÄSTERÅS  BL2604  25 m     
91  163  Encheva Lora  2004  STRÄNGNÄS  BV9204  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  05 april 2018 
Licensierad till: Västerås Simsällskap  Utskriftstid  20:34 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner