2019-10-15   10:45:48
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Stora Coop simmet

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

7_S
Gren 7, 25m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
159  Berndtson Filippa  1997  SS04  BD4297  25 m  13.01   
128  Hellgren Emelie  2001  VÄSTERÅS  BC5601  25 m  13.09   
130  Holmberg Julia  2002  VÄSTERÅS  AE4402  25 m  13.42   
167  Logander Elin  2005  STRÄNGNÄS  AS8605  25 m  13.65   
119  Boberg Emilia  2002  VÄSTERÅS  AV9602  25 m  14.10   
60  Zetterström Moa  2005  NORRTÄLJE  AA9805  25 m  14.16   
125  Engström Astrid  2004  VÄSTERÅS  AK0604  25 m  14.31   
178  Bölja-Strandlund Nike  2002  FAGERSTA  AS6802  25 m  14.52  EFT 
Johansson Alice  2003  BÅLSTA SK  AJ0603  25 m  14.63   
10  53  Forsman Alvida  2004  KÖPINGS SS  BM7404  25 m  14.83   
11  59  Nordén Alice  2003  LINDESBERG  BM6203  25 m  15.07   
12  117  Åström Selma  2003  UPPLANDS-B  AA5403  25 m  15.07   
13  104  Renström Camilla  2002  UPPLANDS-B  AB5402  25 m  15.10   
14  137  Myllylä Mira  2002  VÄSTERÅS  BL0202  25 m  15.20   
15  32  Karlsson Emelie  2002  GUSTAVSBER  BE0402  25 m  15.28   
16  177  Bölja-Strandlund Dione  2004  FAGERSTA  AK8204  25 m  15.50  EFT 
17  93  Bergman Elin  2001  UPPLANDS-B  AU1201  25 m  15.58   
18  122  Dahlström Emilia  2006  VÄSTERÅS  AR2806  25 m  15.92   
19  102  Modig Emma  2000  UPPLANDS-B  AO1600  25 m  15.96   
20  98  Kristoffersson Filippa  2003  UPPLANDS-B  AV2603  25 m  16.01   
21  148  Uzelac Johanna  2003  VÄSTERÅS  BE0803  25 m  16.11   
22  106  Sjöborg Jennifer  2003  UPPLANDS-B  AJ9203  25 m  16.15   
23  52  Forsman Alma  2007  KÖPINGS SS  AG7807  25 m  16.37   
24  87  Kristiansson Anna  2007  SALTSJÖB  AB5807  25 m  16.56   
25  85  Kinnunen Ebba  2006  SALTSJÖB  AK1206  25 m  16.57   
26  171  Romin Vera  2005  STRÄNGNÄS  AG1605  25 m  16.57   
27  174  Westman Lovis  2003  STRÄNGNÄS  BA1403  25 m  16.59   
28  97  Kjellström Elsa  2006  UPPLANDS-B  AA1406  25 m  16.60   
29  61  Wendborg Emmie  2006  NYKÖPING  AN1606  25 m  16.78   
30  28  Eriksson Lisa  2003  GUSTAVSBER  AO9403  25 m  16.87   
31  50  Larsson Emilia  2004  KÖPINGS SS  AS2404  25 m  16.97   
32  157  Thunvall Meja  2006  ÖSMO SS  AG9206  25 m  16.98   
33  29  Eriksson Malva  2006  GUSTAVSBER  AA8406  25 m  17.02   
34  88  Midby Laura  2006  SALTSJÖB  AG9806  25 m  17.04   
35  183  Muhr Amelie  2003  VÄSTERÅS  AQ4603  25 m  17.08  EFT 
36  108  Sundquist Ellen  2006  UPPLANDS-B  AU8406  25 m  17.13   
37  152  Glavas Audrey  2008  ÖSMO SS  AD8408  25 m  17.15   
38  100  Lindström Anastasija  2004  UPPLANDS-B  BD8804  25 m  17.24   
39  42  Sandström Isabelle  2007  GUSTAVSBER  AB3207  25 m  17.45   
40  110  Söderlund Elin  2006  UPPLANDS-B  AJ6206  25 m  17.48   
41  154  Rosborg Amanda  2008  ÖSMO SS  AH1208  25 m  17.53   
42  156  Thunvall Lina  2008  ÖSMO SS  AG0808  25 m  17.59   
43  38  Näsholm Tyra  2004  GUSTAVSBER  BX3604  25 m  17.76   
44  142  Romberg Emilia  2005  VÄSTERÅS  AY6405  25 m  17.87   
45  51  Larsson Felicia  2006  KÖPINGS SS  AR2606  25 m  18.27   
46  101  Malm Linnea  2005  UPPLANDS-B  AS2405  25 m  18.30   
47  155  Sandelius Leah  2007  ÖSMO SS  AL8207  25 m  18.43   
48  10  Bärgård Tindra  2006  SK ENA  AB8606  25 m  18.87   
49  54  Pettersson Agnes  2006  KÖPINGS SS  AT1406  25 m  18.99   
50  184  Muhr Elvira  2007  VÄSTERÅS  AF6407  25 m  19.25  EFT 
51  168  Lundgren Thea  2006  STRÄNGNÄS  AP7806  25 m  19.31   
52  176  Kroon Lisa  2006  SK ENA  BB0406  25 m  19.39  EFT 
53  158  Öhman Agnes  2006  ÖSMO SS  AG2406  25 m  19.68   
54  Ahlström Nilea  2005  AVESTA SS  AE1605  25 m  19.81   
55  79  Nordström Moa  2007  SALA SS  AY4607  25 m  19.97   
56  22  Zetterberg Elna  2007  SK ENA  AB3807  25 m  20.09   
57  172  Roshag Thilde  2006  STRÄNGNÄS  AH3806  25 m  20.10   
58  Owetz Maya  2002  AVESTA SS  AY0802  25 m  20.23   
59  48  Wiker My  2006  GUSTAVSBER  AA9406  25 m  20.36   
60  55  Zetterkvist Olivia  2006  KÖPINGS SS  BI4806  25 m  21.03   
61  65  Birelius Wilma  2008  SALA SS  AR6208  25 m  21.75   
62  74  Hammarstrand Nathalie  2007  SALA SS  BA5607  25 m  21.99   
63  Alvin Linnea  2006  SK ENA  AJ1606  25 m  22.18   
64  17  Osman Aziza  2008  SK ENA  AI3608  25 m  23.29   
65  175  Knezevic Sonja  2008  JÄRFÄLLA S  AF8808  25 m  23.61   
66  70  Eriksson Ellen  2009  SALA SS  AG1609  25 m  23.64   
67  153  Gustavsson Saga  2008  ÖSMO SS  AD9408  25 m  24.27   
68  11  Bärgård Tuva  2009  SK ENA  AA1209  25 m  24.62   
69  89  Olsson Moa  2008  SALTSJÖB  AU4608  25 m  24.64   
70  Torsell Moa  2006  AVESTA SS  BA1606  25 m  26.25   
71  86  Kinnunen Hedvig  2009  SALTSJÖB  AG9609  25 m  27.08   
72  20  Redlund Nova  2010  SK ENA  AB8210  25 m  28.10   
73  83  Buskenfried Ella  2009  SALTSJÖB  AI3809  25 m  28.16   
74  91  Palmborg Märta  2009  SALTSJÖB  AI3409  25 m  28.84   
75  36  Nordman Ethel  2004  GUSTAVSBER  AX1804  25 m  29.29   
76  Bakas Emilia  2008  SK ENA  AC2408  25 m  30.59   
77  182  Eriksson Elin  2008  UPPLANDS-B  AK1608  25 m  32.45  EFT 
78  Beckman Alva  2003  SK ENA  CB6403  25 m     
79  12  Chitt Mirna  2008  SK ENA    25 m     
80  33  Lannér Elvira  2005  GUSTAVSBER  BA8405  25 m     
81  45  Tham Bonnie  2006  GUSTAVSBER  BG5406  25 m     
82  47  Wahlström Nicole  2005  GUSTAVSBER  AN3405  25 m     
83  56  Adolfsson Julia  2006  LINDESBERG  BP3206  25 m     
84  64  Antonsson Moa  2007  SALA SS  BD4407  25 m     
85  66  Blank Ebba  2007  SALA SS    25 m     
86  68  Dicksson Saga  2007  SALA SS    25 m     
87  71  Fagerström Agnes  2006  SALA SS  BK1606  25 m     
88  84  Jonsson Julia  2007  SALTSJÖB  BF4407  25 m     
89  105  Siljestrand Saga  2006  UPPLANDS-B  BI8806  25 m     
90  124  Engstrand Ebba  2006  VÄSTERÅS  AY1606  25 m     
91  127  Hartelius-Wallertz Selma  2005  VÄSTERÅS  BB7605  25 m     
92  135  Lundberg Terese  2004  VÄSTERÅS  BN6604  25 m     
93  144  Rådman Svea  2007  VÄSTERÅS  BC1207  25 m     
94  145  Strand Clara  2006  VÄSTERÅS  BD0606  25 m     
95  146  Trossmo Kajsa  2008  VÄSTERÅS  AP8808  25 m     
96  149  Wolfbrandt Ebba  2003  VÄSTERÅS  AQ5603  25 m     
97  163  Encheva Lora  2004  STRÄNGNÄS  BV9204  25 m     
98  179  Wiik Rebecka  1999  FAGERSTA  AO4499  25 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  05 april 2018 
Licensierad till: Västerås Simsällskap  Utskriftstid  20:34 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner