2019-10-14   11:09:09
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Stora Coop simmet

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 7
Heatlista 
 
  Tävling  Stora Coop Simmet 2018    Utskriftsdatum  07 april 2018   
  Tävlingsort  Enköping    Utskriftstid  09:06   
  Arrangör  SK ENA         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  07 april 2018         
 
 
 
Gren 7, 25m Frisim Damer  Finaler (16) 
Heat 1 (16) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
71  Agnes Fagerström  2006  BK1606  SALA SS    25m   
149  Ebba Wolfbrandt  2003  AQ5603  VÄSTERÅS    25m   
Alva Beckman  2003  CB6403  SK ENA    25m   
               
               

 
Heat 2 (16) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
124  Ebba Engstrand  2006  AY1606  VÄSTERÅS    25m   
144  Svea Rådman  2007  BC1207  VÄSTERÅS    25m   
84  Julia Jonsson  2007  BF4407  SALTSJÖB    25m   
146  Kajsa Trossmo  2008  AP8808  VÄSTERÅS    25m   
33  Elvira Lannér  2005  BA8405  GUSTAVSBER    25m   
105  Saga Siljestrand  2006  BI8806  UPPLANDS-B    25m   

 
Heat 3 (16) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
179  Rebecka Wiik  1999  AO4499  FAGERSTA    25m   
145  Clara Strand  2006  BD0606  VÄSTERÅS    25m   
66  Ebba Blank  2007  BG2807  SALA SS    25m   
47  Nicole Wahlström  2005  AN3405  GUSTAVSBER    25m   
56  Julia Adolfsson  2006  BP3206  LINDESBERG    25m   
12  Mirna Chitt  2008  AV8608  SK ENA    25m   

 
Heat 4 (16) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
163  Lora Encheva  2004  BV9204  STRÄNGNÄS    25m   
64  Moa Antonsson  2007  BD4407  SALA SS    25m   
182  Elin Eriksson  2008  AK1608  UPPLANDS-B    25m  32.45 
135  Terese Lundberg  2004  BN6604  VÄSTERÅS    25m   
45  Bonnie Tham  2006  BG5406  GUSTAVSBER    25m   
68  Saga Dicksson  2007  BG3807  SALA SS    25m   

 
Heat 5 (16) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
36  Ethel Nordman  2004  AX1804  GUSTAVSBER    25m  29.29 
83  Ella Buskenfried  2009  AI3809  SALTSJÖB    25m  28.16 
86  Hedvig Kinnunen  2009  AG9609  SALTSJÖB    25m  27.08 
20  Nova Redlund  2010  AB8210  SK ENA    25m  28.10 
91  Märta Palmborg  2009  AI3409  SALTSJÖB    25m  28.84 
Emilia Bakas  2008  AC2408  SK ENA    25m  30.59 

 
Heat 6 (16) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
89  Moa Olsson  2008  AU4608  SALTSJÖB    25m  24.64 
153  Saga Gustavsson  2008  AD9408  ÖSMO SS    25m  24.27 
175  Sonja Knezevic  2008  AF8808  JÄRFÄLLA S    25m  23.61 
70  Ellen Eriksson  2009  AG1609  SALA SS    25m  23.64 
11  Tuva Bärgård  2009  AA1209  SK ENA    25m  24.62 
Moa Torsell  2006  BA1606  AVESTA SS    25m  26.25 

 
Heat 7 (16) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
Linnea Alvin  2006  AJ1606  SK ENA    25m  22.18 
65  Wilma Birelius  2008  AR6208  SALA SS    25m  21.75 
Maya Owetz  2002  AY0802  AVESTA SS    25m  20.23 
55  Olivia Zetterkvist  2006  BI4806  KÖPINGS SS    25m  21.03 
74  Nathalie Hammarstrand  2007  BA5607  SALA SS    25m  21.99 
17  Aziza Osman  2008  AI3608  SK ENA    25m  23.29 

 
Heat 8 (16) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
79  Moa Nordström  2007  AY4607  SALA SS    25m  19.97 
158  Agnes Öhman  2006  AG2406  ÖSMO SS    25m  19.68 
168  Thea Lundgren  2006  AP7806  STRÄNGNÄS    25m  19.31 
176  Lisa Kroon  2006  BB0406  SK ENA    25m  19.39 
Nilea Ahlström  2005  AE1605  AVESTA SS    25m  19.81 
22  Elna Zetterberg  2007  AB3807  SK ENA    25m  20.09 

 
Heat 9 (16) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
54  Agnes Pettersson  2006  AT1406  KÖPINGS SS    25m  18.99 
155  Leah Sandelius  2007  AL8207  ÖSMO SS    25m  18.43 
51  Felicia Larsson  2006  AR2606  KÖPINGS SS    25m  18.27 
101  Linnea Malm  2005  AS2405  UPPLANDS-B    25m  18.30 
10  Tindra Bärgård  2006  AB8606  SK ENA    25m  18.87 
184  Elvira Muhr  2007  AF6407  VÄSTERÅS    25m  19.25 

 
Heat 10 (16) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
156  Lina Thunvall  2008  AG0808  ÖSMO SS    25m  17.59 
110  Elin Söderlund  2006  AJ6206  UPPLANDS-B    25m  17.48 
100  Anastasija Lindström  2004  BD8804  UPPLANDS-B    25m  17.24 
42  Isabelle Sandström  2007  AB3207  GUSTAVSBER    25m  17.45 
154  Amanda Rosborg  2008  AH1208  ÖSMO SS    25m  17.53 
142  Emilia Romberg  2005  AY6405  VÄSTERÅS    25m  17.87 

 
Heat 11 (16) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
108  Ellen Sundquist  2006  AU8406  UPPLANDS-B    25m  17.13 
88  Laura Midby  2006  AG9806  SALTSJÖB    25m  17.04 
157  Meja Thunvall  2006  AG9206  ÖSMO SS    25m  16.98 
29  Malva Eriksson  2006  AA8406  GUSTAVSBER    25m  17.02 
183  Amelie Muhr  2003  AQ4603  VÄSTERÅS    25m  17.08 
152  Audrey Glavas  2008  AD8408  ÖSMO SS    25m  17.15 

 
Heat 12 (16) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
61  Emmie Wendborg  2006  AN1606  NYKÖPING    25m  16.78 
174  Lovis Westman  2003  BA1403  STRÄNGNÄS    25m  16.59 
171  Vera Romin  2005  AG1605  STRÄNGNÄS    25m  16.57 
85  Ebba Kinnunen  2006  AK1206  SALTSJÖB    25m  16.57 
97  Elsa Kjellström  2006  AA1406  UPPLANDS-B    25m  16.60 
50  Emilia Larsson  2004  AS2404  KÖPINGS SS    25m  16.97 

 
Heat 13 (16) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
52  Alma Forsman  2007  AG7807  KÖPINGS SS    25m  16.37 
148  Johanna Uzelac  2003  BE0803  VÄSTERÅS    25m  16.11 
102  Emma Modig  2000  AO1600  UPPLANDS-B    25m  15.96 
98  Filippa Kristoffersson  2003  AV2603  UPPLANDS-B    25m  16.01 
106  Jennifer Sjöborg  2003  AJ9203  UPPLANDS-B    25m  16.15 
87  Anna Kristiansson  2007  AB5807  SALTSJÖB    25m  16.56 

 
Heat 14 (16) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
93  Elin Bergman  2001  AU1201  UPPLANDS-B    25m  15.58 
32  Emelie Karlsson  2002  BE0402  GUSTAVSBER    25m  15.28 
104  Camilla Renström  2002  AB5402  UPPLANDS-B    25m  15.10 
137  Mira Myllylä  2002  BL0202  VÄSTERÅS    25m  15.20 
177  Dione Bölja-Strandlund  2004  AK8204  FAGERSTA    25m  15.50 
122  Emilia Dahlström  2006  AR2806  VÄSTERÅS    25m  15.92 

 
Heat 15 (16) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
117  Selma Åström  2003  AA5403  UPPLANDS-B    25m  15.07 
Alice Johansson  2003  AJ0603  BÅLSTA SK    25m  14.63 
125  Astrid Engström  2004  AK0604  VÄSTERÅS    25m  14.31 
178  Nike Bölja-Strandlund  2002  AS6802  FAGERSTA    25m  14.52 
53  Alvida Forsman  2004  BM7404  KÖPINGS SS    25m  14.83 
59  Alice Nordén  2003  BM6203  LINDESBERG    25m  15.07 

 
Heat 16 (16) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
119  Emilia Boberg  2002  AV9602  VÄSTERÅS    25m  14.10 
130  Julia Holmberg  2002  AE4402  VÄSTERÅS    25m  13.42 
159  Filippa Berndtson  1997  BD4297  SS04    25m  13.01 
128  Emelie Hellgren  2001  BC5601  VÄSTERÅS    25m  13.09 
167  Elin Logander  2005  AS8605  STRÄNGNÄS    25m  13.65 
60  Moa Zetterström  2005  AA9805  NORRTÄLJE    25m  14.16 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  07 april 2018 
Licensierad till: Västerås Simsällskap  Utskriftstid  09:06 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner