2019-10-19   14:54:28
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Stora Coop simmet

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

15_S
Gren 15, 100m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
159  Berndtson Filippa  1997  SS04  BD4297  25 m  1:00.34   
128  Hellgren Emelie  2001  VÄSTERÅS  BC5601  25 m  1:00.45   
130  Holmberg Julia  2002  VÄSTERÅS  AE4402  25 m  1:01.92   
167  Logander Elin  2005  STRÄNGNÄS  AS8605  25 m  1:04.29   
119  Boberg Emilia  2002  VÄSTERÅS  AV9602  25 m  1:04.40   
125  Engström Astrid  2004  VÄSTERÅS  AK0604  50 m  1:05.61   
120  Båvenäs Sofia  2002  VÄSTERÅS  AD9802  25 m  1:06.76   
58  Eriksson Elin  2004  LINDESBERG  AY5404  25 m  1:08.53   
Johansson Alice  2003  BÅLSTA SK  AJ0603  25 m  1:08.86   
10  178  Bölja-Strandlund Nike  2002  FAGERSTA  AS6802  25 m  1:08.93  EFT 
11  183  Muhr Amelie  2003  VÄSTERÅS  AQ4603  25 m  1:09.84  EFT 
12  32  Karlsson Emelie  2002  GUSTAVSBER  BE0402  25 m  1:10.88   
13  59  Nordén Alice  2003  LINDESBERG  BM6203  25 m  1:10.94   
14  157  Thunvall Meja  2006  ÖSMO SS  AG9206  25 m  1:10.96   
15  148  Uzelac Johanna  2003  VÄSTERÅS  BE0803  25 m  1:13.26   
16  174  Westman Lovis  2003  STRÄNGNÄS  BA1403  25 m  1:14.35   
17  28  Eriksson Lisa  2003  GUSTAVSBER  AO9403  25 m  1:14.52   
18  Beckman Alva  2003  SK ENA  CB6403  25 m  1:14.84   
19  29  Eriksson Malva  2006  GUSTAVSBER  AA8406  25 m  1:15.76   
20  173  Westerberg Moa  2004  STRÄNGNÄS  BB4204  25 m  1:16.42   
21  158  Öhman Agnes  2006  ÖSMO SS  AG2406  25 m  1:17.96   
22  75  Hongwilai Ivy  2002  SALA SS  BX6202  25 m  1:17.99   
23  171  Romin Vera  2005  STRÄNGNÄS  AG1605  25 m  1:18.43   
24  90  Palmborg Britta  2005  SALTSJÖB  AQ7805  25 m  1:18.96   
25  61  Wendborg Emmie  2006  NYKÖPING  AN1606  25 m  1:19.45   
26  Ahlström Nilea  2005  AVESTA SS  AE1605  25 m  1:20.51   
27  52  Forsman Alma  2007  KÖPINGS SS  AG7807  25 m  1:22.15   
28  172  Roshag Thilde  2006  STRÄNGNÄS  AH3806  25 m  1:23.52   
29  87  Kristiansson Anna  2007  SALTSJÖB  AB5807  25 m  1:24.07   
30  38  Näsholm Tyra  2004  GUSTAVSBER  BX3604  25 m  1:25.60   
31  101  Malm Linnea  2005  UPPLANDS-B  AS2405  25 m  1:27.57   
32  33  Lannér Elvira  2005  GUSTAVSBER  BA8405  25 m  1:27.64   
33  88  Midby Laura  2006  SALTSJÖB  AG9806  25 m  1:28.13   
34  168  Lundgren Thea  2006  STRÄNGNÄS  AP7806  25 m  1:29.22   
35  184  Muhr Elvira  2007  VÄSTERÅS  AF6407  25 m  1:29.40  EFT 
36  42  Sandström Isabelle  2007  GUSTAVSBER  AB3207  25 m  1:29.75   
37  55  Zetterkvist Olivia  2006  KÖPINGS SS  BI4806  25 m  1:29.91   
38  47  Wahlström Nicole  2005  GUSTAVSBER  AN3405  25 m  1:30.35   
39  56  Adolfsson Julia  2006  LINDESBERG  BP3206  25 m  1:30.37   
40  48  Wiker My  2006  GUSTAVSBER  AA9406  25 m  1:30.93   
41  135  Lundberg Terese  2004  VÄSTERÅS  BN6604  25 m  1:31.44   
42  67  Boman Liv  2005  SALA SS  BG2605  25 m  1:31.48   
43  176  Kroon Lisa  2006  SK ENA  BB0406  25 m  1:32.92  EFT 
44  71  Fagerström Agnes  2006  SALA SS  BK1606  25 m  1:34.45   
45  155  Sandelius Leah  2007  ÖSMO SS  AL8207  25 m  1:38.21   
46  134  Källstrand Jenneli  2006  VÄSTERÅS  BD8406  25 m  1:38.80   
47  22  Zetterberg Elna  2007  SK ENA  AB3807  25 m  1:45.52   
48  97  Kjellström Elsa  2006  UPPLANDS-B  AA1406  25 m  1:54.12   
49  17  Osman Aziza  2008  SK ENA  AI3608  25 m  2:02.56  EFT 
50  11  Bärgård Tuva  2009  SK ENA  AA1209  25 m  2:09.95   
51  36  Nordman Ethel  2004  GUSTAVSBER  AX1804  25 m  2:15.91   
52  Owetz Maya  2002  AVESTA SS  AY0802  25 m     
53  Alvin Linnea  2006  SK ENA  AJ1606  25 m     
54  45  Tham Bonnie  2006  GUSTAVSBER  BG5406  25 m     
55  79  Nordström Moa  2007  SALA SS  AY4607  25 m     
56  108  Sundquist Ellen  2006  UPPLANDS-B  AU8406  25 m     
57  124  Engstrand Ebba  2006  VÄSTERÅS  AY1606  25 m     
58  145  Strand Clara  2006  VÄSTERÅS  BD0606  25 m     
59  146  Trossmo Kajsa  2008  VÄSTERÅS  AP8808  25 m     
60  152  Glavas Audrey  2008  ÖSMO SS  AD8408  25 m     
61  153  Gustavsson Saga  2008  ÖSMO SS  AD9408  25 m     
62  156  Thunvall Lina  2008  ÖSMO SS  AG0808  25 m     
63  179  Wiik Rebecka  1999  FAGERSTA  AO4499  25 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  05 april 2018 
Licensierad till: Västerås Simsällskap  Utskriftstid  20:34 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner