Program för Nykredit Gentofte Open 2018 - Langbane
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Løb 1, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 710 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 50 m | 2:33.58 | |
2 | 836 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | HERLEV | 0398AE | 50 m | 2:33.66 | |
3 | 638 | Carlquist Clara | 2003 | GENTOFTE | 0314AN | 50 m | 2:33.93 | |
4 | 655 | Helmark Cecilie C. | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 50 m | 2:35.62 | |
5 | 901 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 50 m | 2:39.50 | |
6 | 683 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 50 m | 2:40.12 | |
7 | 937 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 50 m | 2:40.17 | |
8 | 1044 | Nykjær Maya | 2001 | VORDINGB | 0144AW | 50 m | 2:40.24 | |
9 | 1050 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 50 m | 2:40.98 | |
10 | 931 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 50 m | 2:41.14 | |
11 | 750 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 50 m | 2:41.68 | |
12 | 835 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 50 m | 2:42.88 | |
13 | 1001 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 50 m | 2:43.97 | |
14 | 600 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 50 m | 2:45.10 | |
15 | 890 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 50 m | 2:45.32 | |
16 | 677 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 50 m | 2:46.15 | |
17 | 898 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 50 m | 2:47.46 | |
18 | 731 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 50 m | 2:47.51 | |
19 | 849 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 50 m | 2:48.19 | |
20 | 606 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 50 m | 2:48.77 | |
21 | 615 | Ravnholt Camille Hvid | 2003 | FR.SUND | 0372AQ | 50 m | 2:50.50 | |
22 | 679 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 50 m | 2:50.79 | |
23 | 868 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 50 m | 2:52.35 | |
24 | 719 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 50 m | 2:52.93 | |
25 | 744 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 50 m | 2:53.75 | |
26 | 751 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 50 m | 2:54.57 | |
27 | 1014 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 50 m | 2:56.57 | |
28 | 664 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 50 m | 2:57.12 | |
29 | 865 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 50 m | 2:57.45 | |
30 | 867 | Jensen Thea Torndal | 2004 | NÆSTVED | 0456AJ | 50 m | 3:02.45 | |
31 | 696 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 50 m | 3:03.00 | |
32 | 811 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 50 m | 3:03.72 | |
33 | 724 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 50 m | 3:04.21 | |
34 | 735 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 50 m | 3:04.73 | |
35 | 577 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | A6 | 0682AF | 50 m | 3:07.12 | |
36 | 775 | Peters Frida Gram | 2007 | HELSINGE | 0712AC | 50 m | 3:09.21 | |
37 | 714 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 50 m | 3:12.65 | |
38 | 785 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 50 m | 3:17.63 | |
39 | 796 | Dupont Kristine | 2007 | HERLEV | 0788AL | 50 m | 3:27.00 | |
40 | 659 | Hvidberg Josephine | 2006 | GENTOFTE | 0618AK | 50 m | 3:30.78 | |
41 | 830 | Rønne Sofija | 2006 | HERLEV | 0688AQ | 50 m | 3:32.24 | |
42 | 818 | Larsson Luna | 2006 | HERLEV | 0626AS | 50 m | 3:33.18 | |
43 | 580 | Larsen Anna Merl | 2006 | A6 | 0636AK | 50 m | 3:33.80 | |
44 | 809 | Jensen Frederikke Fisker | 2006 | HERLEV | 0678AM | 50 m | 3:46.10 | |
45 | 1053 | Kurps Amalie | 2004 | ODSHERRED | 0472BC | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 13 april 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 16:00 |
Løb 2, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 970 | Larsen Tobias Daniel | 2001 | SLAGELSE | 0139AH | 50 m | 2:23.81 | |
2 | 643 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 50 m | 2:24.67 | |
3 | 729 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 50 m | 2:25.92 | |
4 | 934 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 50 m | 2:26.43 | |
5 | 963 | Cantby August Schade | 2002 | SLAGELSE | 0211AG | 50 m | 2:26.63 | |
6 | 667 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 50 m | 2:28.81 | |
7 | 716 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 50 m | 2:29.48 | |
8 | 881 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 50 m | 2:31.76 | |
9 | 728 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 50 m | 2:33.65 | |
10 | 799 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 50 m | 2:35.51 | |
11 | 732 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 50 m | 2:35.70 | |
12 | 920 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 50 m | 2:36.43 | |
13 | 723 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 50 m | 2:40.46 | |
14 | 603 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 50 m | 2:40.49 | |
15 | 597 | Toftehøj Victor | 2003 | A6 | 0309AG | 50 m | 2:42.54 | |
16 | 872 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 50 m | 2:42.64 | |
17 | 886 | Stæcker Nicklas | 2003 | NÆSTVED | 0395AP | 50 m | 2:42.68 | |
18 | 860 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 50 m | 2:42.90 | |
19 | 874 | Mouridsen Kristian | 2002 | NÆSTVED | 0261AR | 50 m | 2:45.14 | |
20 | 681 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 50 m | 2:45.70 | |
21 | 805 | Holm Peter | 2003 | HERLEV | 0393AF | 50 m | 2:45.88 | |
22 | 759 | Frederiksen Lukas | 2004 | HELSINGE | 0473AL | 50 m | 2:46.61 | |
23 | 888 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 50 m | 2:47.40 | |
24 | 1041 | Linnebjerg Lucas | 2003 | VORDINGB | 0305AR | 50 m | 2:48.08 | |
25 | 593 | Schmidt Emil | 2006 | A6 | 0695AA | 50 m | 2:49.19 | |
26 | 737 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 50 m | 2:49.89 | |
27 | 672 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 50 m | 2:49.90 | |
28 | 727 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 50 m | 2:50.07 | |
29 | 739 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 50 m | 2:50.08 | |
30 | 774 | Peters Emil Gram | 2005 | HELSINGE | 0529AD | 50 m | 2:51.83 | |
31 | 617 | Wennicke Lau Lykke | 2004 | FR.SUND | 0403AF | 50 m | 2:52.17 | |
32 | 851 | Bentsen Sebastian N. | 2004 | NÆSTVED | 0437AL | 50 m | 2:53.54 | |
33 | 767 | Klitgaard Victor Møller | 2006 | HELSINGE | 0691AE | 50 m | 2:54.97 | |
34 | 1046 | Ringer Mikkel | 2001 | VORDINGB | 0175AR | 50 m | 3:04.13 | |
35 | 730 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 50 m | 3:04.17 | |
36 | 736 | Maarbjerg Vilhelm Thieden | 2004 | GLADSAXE | 0407AE | 50 m | 3:04.59 | |
37 | 700 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 50 m | 3:04.71 | |
38 | 608 | Krag Loui | 2007 | FR.SUND | 0793AD | 50 m | 3:09.85 | |
39 | 887 | Stæcker Tobias Chr. | 2005 | NÆSTVED | 0575AH | 50 m | 3:11.45 | |
40 | 795 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 50 m | 3:13.65 | |
41 | 745 | Ritnagel Victor Henrik | 2005 | GLADSAXE | 0545AC | 50 m | 3:14.87 | |
42 | 611 | Mikkelsen Balder H. | 2007 | FR.SUND | 0707AB | 50 m | 3:18.46 | |
43 | 689 | Rybak-Andersen Oscar | 2005 | GENTOFTE | 0521AB | 50 m | 3:19.78 | |
44 | 747 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 50 m | 3:21.88 | |
45 | 819 | Larsson Sofus Norby | 2004 | HERLEV | 0431AR | 50 m | 3:31.24 | |
46 | 817 | Larsson Linus Norby | 2006 | HERLEV | 0603AM | 50 m | 3:50.84 | |
47 | 755 | Foged Scott | 2005 | HELSINGE | 0575AI | 50 m | ||
48 | 833 | Simonsen Nikolaj Kragh | 2006 | HERLEV | 0683AM | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 13 april 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 16:00 |
Løb 3, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 644 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 50 m | 30.96 | |
2 | 633 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 50 m | 31.37 | |
3 | 975 | Mosegård Matilde Mantzius | 2003 | SLAGELSE | 0378AA | 50 m | 32.19 | |
4 | 810 | Johansen Thea F. | 2003 | HERLEV | 0324AA | 50 m | 32.27 | |
5 | 733 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 50 m | 32.58 | |
6 | 711 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 50 m | 32.71 | |
7 | 683 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 50 m | 32.91 | |
8 | 647 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 50 m | 33.98 | |
9 | 901 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 50 m | 34.05 | |
10 | 902 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 50 m | 34.10 | |
11 | 701 | Thimmer Cassandra | 1999 | GENTOFTE | 9914AW | 50 m | 34.37 | |
12 | 615 | Ravnholt Camille Hvid | 2003 | FR.SUND | 0372AQ | 50 m | 34.57 | |
13 | 600 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 50 m | 34.59 | |
14 | 854 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 50 m | 35.04 | |
15 | 993 | Levisen Sofia | 2002 | SOLRØD | 0258AE | 50 m | 35.31 | |
16 | 1005 | Svenningsen Lærke Samsø | 2002 | SOLRØD | 0206AW | 50 m | 35.32 | |
17 | 631 | Bennetsen Nicole | 2000 | GENTOFTE | 0048AA | 50 m | 35.40 | |
18 | 865 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 50 m | 35.59 | |
19 | 750 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 50 m | 35.77 | |
20 | 748 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 50 m | 36.00 | |
21 | 1047 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 50 m | 36.55 | |
22 | 797 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 50 m | 36.75 | |
23 | 718 | Bøttger Sophia | 2004 | GLADSAXE | 0424AE | 50 m | 37.12 | |
24 | 735 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 50 m | 37.35 | |
25 | 994 | Munch Natacha | 2005 | SOLRØD | 0506AD | 50 m | 37.72 | |
26 | 766 | Jørgensen Laura | 2004 | HELSINGE | 0428AQ | 50 m | 37.95 | |
27 | 641 | Cour Liva La | 2006 | GENTOFTE | 0642AQ | 50 m | 37.96 | |
28 | 868 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 50 m | 38.24 | |
29 | 606 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 50 m | 38.25 | |
30 | 754 | Elmgreen Maja Marie | 2003 | HELSINGE | 0376AE | 50 m | 38.25 | |
31 | 1006 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 50 m | 38.48 | |
32 | 826 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 50 m | 38.51 | |
33 | 770 | Lund Amalie | 2004 | HELSINGE | 0438AX | 50 m | 38.53 | |
34 | 664 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 50 m | 38.57 | |
35 | 763 | Jensen Emma | 2002 | HELSINGE | 0266AR | 50 m | 38.62 | |
36 | 1049 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 50 m | 38.79 | |
37 | 625 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 50 m | 39.12 | |
38 | 875 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 50 m | 39.17 | |
39 | 825 | Lund Asta | 2006 | HERLEV | 0658AD | 50 m | 39.23 | |
40 | 658 | Hummelmose Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0628AK | 50 m | 39.61 | |
41 | 997 | Nielsen Silje Juhl | 2003 | SOLRØD | 0316BE | 50 m | 39.75 | |
42 | 867 | Jensen Thea Torndal | 2004 | NÆSTVED | 0456AJ | 50 m | 39.85 | |
43 | 651 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 50 m | 40.01 | |
44 | 862 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 50 m | 40.75 | |
45 | 761 | Hansen Emily | 2005 | HELSINGE | 0528AO | 50 m | 40.83 | |
46 | 991 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 50 m | 41.10 | |
47 | 1033 | Bingler Léa Zoé | 2000 | VORDINGB | 0082AX | 50 m | 41.11 | |
48 | 563 | Dietrichsen Anna | 2006 | A6 | 0694AB | 50 m | 41.18 | |
49 | 674 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 50 m | 41.45 | |
50 | 879 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 50 m | 41.52 | |
51 | 726 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 50 m | 41.84 | |
52 | 629 | Balle Anna E.e. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 50 m | 42.13 | |
53 | 880 | Nielsen Olivia My | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 50 m | 42.26 | |
54 | 607 | Jørgensen Tilde Rytz | 2007 | FR.SUND | 0724AE | 50 m | 42.47 | |
55 | 884 | Raunholt Freja Katrine | 2006 | NÆSTVED | 0692AP | 50 m | 42.58 | |
56 | 669 | Lauritzen Anna Hinsch | 2006 | GENTOFTE | 0664AK | 50 m | 42.95 | |
57 | 628 | Baldacchino Naomi | 2000 | GENTOFTE | 0014BH | 50 m | 43.00 | |
58 | 990 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 0658AP | 50 m | 43.76 | |
59 | 812 | Kallesøe Liv Waag | 2006 | HERLEV | 0634AF | 50 m | 43.85 | |
60 | 776 | Therkelsen Gry | 2004 | HELSINGE | 0496AT | 50 m | 43.89 | |
61 | 1004 | Spang Emma | 2006 | SOLRØD | 0648AQ | 50 m | 46.95 | |
62 | 850 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 50 m | 48.15 | |
63 | 837 | Zobel Katharina | 2007 | HERLEV | 0748AB | 50 m | 52.57 | |
64 | 802 | Gringer Nikoline Joy | 2009 | HERLEV | 0984AC | 50 m | 53.70 | |
65 | 820 | Lauth Siri | 2007 | HERLEV | 0748AR | 50 m | 55.12 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 13 april 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 16:00 |
Løb 4, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 965 | Hansen Jonas | 2001 | SLAGELSE | 0123AH | 50 m | 28.98 | |
2 | 996 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 0215AL | 50 m | 30.19 | |
3 | 676 | Lønborg Carl Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 50 m | 30.21 | |
4 | 773 | Peters Andreas Gram | 2001 | HELSINGE | 0173AI | 50 m | 30.32 | |
5 | 1025 | Bugge August Hertz | 2000 | VAT CPH-MK | 0089AU | 50 m | 30.67 | |
6 | 667 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 50 m | 31.18 | |
7 | 920 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 50 m | 32.21 | |
8 | 740 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 50 m | 32.41 | |
9 | 753 | Christiansen Marcus | 2001 | HELSINGE | 0145AT | 50 m | 32.42 | |
10 | 894 | Kruse Villads | 2003 | ALLERØD | 0371AI | 50 m | 32.44 | |
11 | 1038 | Jensen Jonathan F. K. | 2002 | VORDINGB | 0263AO | 50 m | 32.79 | |
12 | 690 | Sanbeck Bjørn | 1999 | GENTOFTE | 9957AB | 50 m | 33.06 | |
13 | 1024 | Bergendorff Simon | 2002 | VAT CPH-MK | 0285AR | 50 m | 33.47 | |
14 | 746 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 50 m | 33.57 | |
15 | 790 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 50 m | 33.60 | |
16 | 828 | Misimi Altin | 2002 | HERLEV | 0231AQ | 50 m | 33.66 | |
17 | 765 | Jeppesen Thor Bols | 2002 | HELSINGE | 0291AK | 50 m | 33.92 | |
18 | 847 | Andersen Matti | 2001 | NÆSTVED | 0197AR | 50 m | 34.26 | |
19 | 749 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 50 m | 34.30 | |
20 | 992 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 50 m | 34.33 | |
21 | 822 | Li Erik | 2003 | HERLEV | 0391AF | 50 m | 34.71 | |
22 | 734 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 50 m | 35.03 | |
23 | 861 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 50 m | 35.10 | |
24 | 589 | Olsen Marco Stub | 2004 | A6 | 0429AC | 50 m | 35.32 | |
25 | 654 | Hansen Louie | 2005 | GENTOFTE | 0521AK | 50 m | 35.35 | |
26 | 730 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 50 m | 35.37 | |
27 | 632 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 50 m | 35.60 | |
28 | 717 | Bruhn Mathias Bartholin | 2004 | GLADSAXE | 0425AP | 50 m | 35.70 | |
29 | 800 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | HERLEV | 0589AB | 50 m | 36.21 | |
30 | 793 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 50 m | 36.33 | |
31 | 603 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 50 m | 36.41 | |
32 | 805 | Holm Peter | 2003 | HERLEV | 0393AF | 50 m | 36.66 | |
33 | 657 | Hjulmand-Lassen Joakim | 2005 | GENTOFTE | 0599AJ | 50 m | 36.69 | |
34 | 851 | Bentsen Sebastian N. | 2004 | NÆSTVED | 0437AL | 50 m | 36.73 | |
35 | 738 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 50 m | 37.38 | |
36 | 792 | Bohn-Hansen Mathias | 2006 | HERLEV | 0609AE | 50 m | 37.83 | |
37 | 808 | Jelshøj Mathias | 2001 | HERLEV | 0127AR | 50 m | 37.95 | |
38 | 565 | From Mads Holger | 2004 | A6 | 0445AL | 50 m | 38.25 | |
39 | 824 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 50 m | 38.57 | |
40 | 612 | Mikkelsen Bertram H. | 2004 | FR.SUND | 0441AN | 50 m | 38.70 | |
41 | 672 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 50 m | 39.21 | |
42 | 699 | Sølvsteen August | 2005 | GENTOFTE | 0591AJ | 50 m | 39.26 | |
43 | 691 | Schmidt Erik | 2005 | GENTOFTE | 0563AN | 50 m | 39.85 | |
44 | 635 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 50 m | 39.95 | |
45 | 608 | Krag Loui | 2007 | FR.SUND | 0793AD | 50 m | 40.44 | |
46 | 764 | Jeppesen Asger Bols | 2005 | HELSINGE | 0513AE | 50 m | 41.09 | |
47 | 1003 | Skinne Thor Bjørn | 2003 | SOLRØD | 0363AQ | 50 m | 41.51 | |
48 | 611 | Mikkelsen Balder H. | 2007 | FR.SUND | 0707AB | 50 m | 41.84 | |
49 | 760 | Frederiksen Tobias | 2006 | HELSINGE | 0657AC | 50 m | 42.93 | |
50 | 617 | Wennicke Lau Lykke | 2004 | FR.SUND | 0403AF | 50 m | 44.13 | |
51 | 771 | Neldeberg Viktor Junker | 2004 | HELSINGE | 0445AA | 50 m | 44.36 | |
52 | 1048 | Wesselhoff Jonathan | 2006 | VORDINGB | 0691AC | 50 m | 46.79 | |
53 | 794 | Christensen Jonas Pelle | 2009 | HERLEV | 0991AA | 50 m | 51.35 | |
54 | 756 | Foged William | 2008 | HELSINGE | 50 m | 53.83 | ||
55 | 777 | Vester André | 2004 | HELSINGE | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 13 april 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 16:00 |
Løb 5, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 576 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 | 0414AM | 50 m | 35.75 | |
2 | 890 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 50 m | 36.31 | |
3 | 931 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 50 m | 36.49 | |
4 | 631 | Bennetsen Nicole | 2000 | GENTOFTE | 0048AA | 50 m | 36.52 | |
5 | 647 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 50 m | 36.79 | |
6 | 572 | Henriksen Christine | 2003 | A6 | 0376AM | 50 m | 37.37 | |
7 | 1049 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 50 m | 37.57 | |
8 | 826 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 50 m | 37.89 | |
9 | 1001 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 50 m | 37.93 | |
10 | 701 | Thimmer Cassandra | 1999 | GENTOFTE | 9914AW | 50 m | 38.26 | |
11 | 1047 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 50 m | 38.33 | |
12 | 731 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 50 m | 38.42 | |
13 | 683 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 50 m | 38.74 | |
14 | 1045 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 50 m | 38.90 | |
15 | 829 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 50 m | 39.17 | |
16 | 835 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 50 m | 39.51 | |
17 | 849 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 50 m | 39.67 | |
18 | 696 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 50 m | 39.93 | |
19 | 559 | Brage Silja | 2005 | A6 | 0544AL | 50 m | 40.28 | |
20 | 1033 | Bingler Léa Zoé | 2000 | VORDINGB | 0082AX | 50 m | 40.29 | |
21 | 868 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 50 m | 40.54 | |
22 | 665 | Kristensen Emma S. | 2005 | GENTOFTE | 0526AO | 50 m | 41.30 | |
23 | 655 | Helmark Cecilie C. | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 50 m | 41.45 | |
24 | 989 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 50 m | 42.37 | |
25 | 1044 | Nykjær Maya | 2001 | VORDINGB | 0144AW | 50 m | 42.49 | |
26 | 714 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 50 m | 43.13 | |
27 | 698 | Szczepanski Molly | 2006 | GENTOFTE | 0662AJ | 50 m | 43.35 | |
28 | 769 | Leisted Pernille Møller | 2002 | HELSINGE | 0288AU | 50 m | 43.57 | |
29 | 998 | Oppe Nynne Zandra Savanna | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 50 m | 43.73 | |
30 | 991 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 50 m | 44.47 | |
31 | 1052 | Jensen Isabella Flyvholm | 2004 | ODSHERRED | 0474BA | 50 m | 45.76 | |
32 | 811 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 50 m | 46.09 | |
33 | 628 | Baldacchino Naomi | 2000 | GENTOFTE | 0014BH | 50 m | 48.00 | |
34 | 785 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 50 m | 48.40 | |
35 | 814 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 50 m | 48.40 | |
36 | 988 | Anderson Daniella | 2006 | SOLRØD | 0608AR | 50 m | 48.80 | |
37 | 869 | Kristensen Marie-Louise | 2006 | NÆSTVED | 0608AS | 50 m | 49.85 | |
38 | 1054 | Nielsen Sophie | 2006 | ODSHERRED | 0688AR | 50 m | 50.31 | |
39 | 830 | Rønne Sofija | 2006 | HERLEV | 0688AQ | 50 m | 50.41 | |
40 | 787 | Andersen Lærke Aistrup | 2005 | HERLEV | 0518AC | 50 m | 53.08 | |
41 | 837 | Zobel Katharina | 2007 | HERLEV | 0748AB | 50 m | 55.20 | |
42 | 1000 | Ribjerg Sofie Ammentorp | 2006 | SOLRØD | 0641AR | 50 m | 59.54 | |
43 | 802 | Gringer Nikoline Joy | 2009 | HERLEV | 0984AC | 50 m | 1:00.36 | |
44 | 879 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 50 m | 1:03.30 | |
45 | 927 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 50 m | 1:05.03 | |
46 | 827 | Marsner Eleonora | 2009 | HERLEV | 0994AC | 50 m | 1:05.51 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 13 april 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 16:00 |
Løb 6, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1027 | Montier Antoine | 1993 | VAT CPH-MK | 50 m | 32.45 | ||
2 | 1059 | Petersen Mathias Hatting | 2000 | STT | 0091AC | 50 m | 33.72 | |
3 | 894 | Kruse Villads | 2003 | ALLERØD | 0371AI | 50 m | 35.38 | |
4 | 597 | Toftehøj Victor | 2003 | A6 | 0309AG | 50 m | 35.59 | |
5 | 899 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 50 m | 35.61 | |
6 | 834 | Struberg Harald Wiehe | 2003 | HERLEV | 0331AT | 50 m | 35.68 | |
7 | 753 | Christiansen Marcus | 2001 | HELSINGE | 0145AT | 50 m | 35.71 | |
8 | 881 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 50 m | 35.77 | |
9 | 740 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 50 m | 35.87 | |
10 | 828 | Misimi Altin | 2002 | HERLEV | 0231AQ | 50 m | 36.01 | |
11 | 723 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 50 m | 36.21 | |
12 | 716 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 50 m | 36.48 | |
13 | 987 | Ande Benjamin Koch Oltman | 2004 | SOLRØD | 0425AQ | 50 m | 36.56 | |
14 | 1046 | Ringer Mikkel | 2001 | VORDINGB | 0175AR | 50 m | 37.10 | |
15 | 1035 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 50 m | 38.30 | |
16 | 874 | Mouridsen Kristian | 2002 | NÆSTVED | 0261AR | 50 m | 38.68 | |
17 | 727 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 50 m | 38.76 | |
18 | 872 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 50 m | 39.30 | |
19 | 739 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 50 m | 39.60 | |
20 | 713 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 50 m | 40.06 | |
21 | 860 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 50 m | 40.70 | |
22 | 824 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 50 m | 41.11 | |
23 | 632 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 50 m | 41.62 | |
24 | 612 | Mikkelsen Bertram H. | 2004 | FR.SUND | 0441AN | 50 m | 42.81 | |
25 | 603 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 50 m | 43.27 | |
26 | 798 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 50 m | 43.55 | |
27 | 1041 | Linnebjerg Lucas | 2003 | VORDINGB | 0305AR | 50 m | 43.81 | |
28 | 737 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 50 m | 45.19 | |
29 | 745 | Ritnagel Victor Henrik | 2005 | GLADSAXE | 0545AC | 50 m | 45.50 | |
30 | 583 | Lindhardt Tobias | 2005 | A6 | 0567AA | 50 m | 45.56 | |
31 | 689 | Rybak-Andersen Oscar | 2005 | GENTOFTE | 0521AB | 50 m | 46.14 | |
32 | 789 | Bargmann Storm | 2007 | HERLEV | 0767AD | 50 m | 47.31 | |
33 | 792 | Bohn-Hansen Mathias | 2006 | HERLEV | 0609AE | 50 m | 48.48 | |
34 | 602 | Cruse Victor Enemark | 2004 | FR.SUND | 0425AN | 50 m | 48.53 | |
35 | 616 | Rijt Jonathan van der | 2007 | FR.SUND | 0791AF | 50 m | 49.52 | |
36 | 795 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 50 m | 51.43 | |
37 | 817 | Larsson Linus Norby | 2006 | HERLEV | 0603AM | 50 m | 53.25 | |
38 | 833 | Simonsen Nikolaj Kragh | 2006 | HERLEV | 0683AM | 50 m | 57.12 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 13 april 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 16:00 |
Løb 7, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 633 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 50 m | 1:01.73 | |
2 | 588 | Olsen Luna Emilie | 2003 | A6 | 0312AC | 50 m | 1:02.42 | |
3 | 644 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 50 m | 1:02.52 | |
4 | 1050 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 50 m | 1:03.62 | |
5 | 648 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 50 m | 1:03.88 | |
6 | 576 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 | 0414AM | 50 m | 1:04.17 | |
7 | 763 | Jensen Emma | 2002 | HELSINGE | 0266AR | 50 m | 1:04.25 | |
8 | 870 | Kristensen Viktoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 50 m | 1:04.51 | |
9 | 655 | Helmark Cecilie C. | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 50 m | 1:04.62 | |
10 | 638 | Carlquist Clara | 2003 | GENTOFTE | 0314AN | 50 m | 1:04.84 | |
11 | 711 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 50 m | 1:04.98 | |
12 | 810 | Johansen Thea F. | 2003 | HERLEV | 0324AA | 50 m | 1:05.31 | |
13 | 1045 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 50 m | 1:05.32 | |
14 | 975 | Mosegård Matilde Mantzius | 2003 | SLAGELSE | 0378AA | 50 m | 1:05.39 | |
15 | 733 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 50 m | 1:05.54 | |
16 | 754 | Elmgreen Maja Marie | 2003 | HELSINGE | 0376AE | 50 m | 1:05.58 | |
17 | 710 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 50 m | 1:05.65 | |
18 | 804 | Hebeltoft Ida | 2003 | HERLEV | 0378AD | 50 m | 1:05.88 | |
19 | 902 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 50 m | 1:06.11 | |
20 | 615 | Ravnholt Camille Hvid | 2003 | FR.SUND | 0372AQ | 50 m | 1:07.34 | |
21 | 994 | Munch Natacha | 2005 | SOLRØD | 0506AD | 50 m | 1:08.29 | |
22 | 772 | Offendal Caroline Bach | 2002 | HELSINGE | 0258AS | 50 m | 1:08.43 | |
23 | 761 | Hansen Emily | 2005 | HELSINGE | 0528AO | 50 m | 1:08.67 | |
24 | 993 | Levisen Sofia | 2002 | SOLRØD | 0258AE | 50 m | 1:08.72 | |
25 | 1005 | Svenningsen Lærke Samsø | 2002 | SOLRØD | 0206AW | 50 m | 1:08.80 | |
26 | 559 | Brage Silja | 2005 | A6 | 0544AL | 50 m | 1:09.10 | |
27 | 600 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 50 m | 1:09.21 | |
28 | 731 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 50 m | 1:09.45 | |
29 | 751 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 50 m | 1:09.65 | |
30 | 766 | Jørgensen Laura | 2004 | HELSINGE | 0428AQ | 50 m | 1:09.79 | |
31 | 854 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 50 m | 1:09.81 | |
32 | 997 | Nielsen Silje Juhl | 2003 | SOLRØD | 0316BE | 50 m | 1:10.18 | |
33 | 770 | Lund Amalie | 2004 | HELSINGE | 0438AX | 50 m | 1:10.27 | |
34 | 606 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 50 m | 1:10.33 | |
35 | 696 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 50 m | 1:10.86 | |
36 | 815 | Kongsfelt Clara | 2003 | HERLEV | 0354AX | 50 m | 1:10.96 | |
37 | 665 | Kristensen Emma S. | 2005 | GENTOFTE | 0526AO | 50 m | 1:10.99 | |
38 | 677 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 50 m | 1:11.30 | |
39 | 664 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 50 m | 1:11.32 | |
40 | 625 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 50 m | 1:11.33 | |
41 | 719 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 50 m | 1:11.79 | |
42 | 786 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 50 m | 1:11.92 | |
43 | 797 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 50 m | 1:12.02 | |
44 | 776 | Therkelsen Gry | 2004 | HELSINGE | 0496AT | 50 m | 1:12.52 | |
45 | 641 | Cour Liva La | 2006 | GENTOFTE | 0642AQ | 50 m | 1:12.56 | |
46 | 769 | Leisted Pernille Møller | 2002 | HELSINGE | 0288AU | 50 m | 1:12.62 | |
47 | 726 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 50 m | 1:12.68 | |
48 | 748 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 50 m | 1:12.85 | |
49 | 744 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 50 m | 1:13.40 | |
50 | 1006 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 50 m | 1:13.44 | |
51 | 698 | Szczepanski Molly | 2006 | GENTOFTE | 0662AJ | 50 m | 1:13.71 | |
52 | 865 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 50 m | 1:14.22 | |
53 | 577 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | A6 | 0682AF | 50 m | 1:14.37 | |
54 | 775 | Peters Frida Gram | 2007 | HELSINGE | 0712AC | 50 m | 1:14.41 | |
55 | 679 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 50 m | 1:14.56 | |
56 | 875 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 50 m | 1:15.10 | |
57 | 989 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 50 m | 1:15.76 | |
58 | 735 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 50 m | 1:15.93 | |
59 | 998 | Oppe Nynne Zandra Savanna | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 50 m | 1:16.11 | |
60 | 879 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 50 m | 1:16.61 | |
61 | 651 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 50 m | 1:16.96 | |
62 | 674 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 50 m | 1:17.11 | |
63 | 814 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 50 m | 1:17.23 | |
64 | 880 | Nielsen Olivia My | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 50 m | 1:18.20 | |
65 | 825 | Lund Asta | 2006 | HERLEV | 0658AD | 50 m | 1:18.75 | |
66 | 724 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 50 m | 1:19.17 | |
67 | 990 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 0658AP | 50 m | 1:19.38 | |
68 | 629 | Balle Anna E.e. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 50 m | 1:19.41 | |
69 | 658 | Hummelmose Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0628AK | 50 m | 1:19.71 | |
70 | 867 | Jensen Thea Torndal | 2004 | NÆSTVED | 0456AJ | 50 m | 1:20.48 | |
71 | 988 | Anderson Daniella | 2006 | SOLRØD | 0608AR | 50 m | 1:21.79 | |
72 | 862 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 50 m | 1:22.51 | |
73 | 628 | Baldacchino Naomi | 2000 | GENTOFTE | 0014BH | 50 m | 1:23.00 | |
74 | 884 | Raunholt Freja Katrine | 2006 | NÆSTVED | 0692AP | 50 m | 1:23.19 | |
75 | 563 | Dietrichsen Anna | 2006 | A6 | 0694AB | 50 m | 1:23.40 | |
76 | 1000 | Ribjerg Sofie Ammentorp | 2006 | SOLRØD | 0641AR | 50 m | 1:23.40 | |
77 | 796 | Dupont Kristine | 2007 | HERLEV | 0788AL | 50 m | 1:23.43 | |
78 | 580 | Larsen Anna Merl | 2006 | A6 | 0636AK | 50 m | 1:23.49 | |
79 | 762 | Jakobsen Aurora Troldahl | 2005 | HELSINGE | 0564AX | 50 m | 1:23.83 | |
80 | 1053 | Kurps Amalie | 2004 | ODSHERRED | 0472BC | 50 m | 1:24.02 | |
81 | 803 | Hartwig-Porsdal Sophie | 2006 | HERLEV | 0614AH | 50 m | 1:26.35 | |
82 | 869 | Kristensen Marie-Louise | 2006 | NÆSTVED | 0608AS | 50 m | 1:26.95 | |
83 | 1054 | Nielsen Sophie | 2006 | ODSHERRED | 0688AR | 50 m | 1:26.96 | |
84 | 784 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 0702AH | 50 m | 1:26.97 | |
85 | 607 | Jørgensen Tilde Rytz | 2007 | FR.SUND | 0724AE | 50 m | 1:27.06 | |
86 | 818 | Larsson Luna | 2006 | HERLEV | 0626AS | 50 m | 1:27.08 | |
87 | 850 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 50 m | 1:28.50 | |
88 | 669 | Lauritzen Anna Hinsch | 2006 | GENTOFTE | 0664AK | 50 m | 1:31.42 | |
89 | 821 | Lewinsky Karoline Dahl | 2006 | HERLEV | 0642AK | 50 m | 1:32.30 | |
90 | 1004 | Spang Emma | 2006 | SOLRØD | 0648AQ | 50 m | 1:34.24 | |
91 | 820 | Lauth Siri | 2007 | HERLEV | 0748AR | 50 m | 2:11.20 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 13 april 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 16:00 |
Løb 8, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 965 | Hansen Jonas | 2001 | SLAGELSE | 0123AH | 50 m | 56.06 | |
2 | 963 | Cantby August Schade | 2002 | SLAGELSE | 0211AG | 50 m | 56.58 | |
3 | 933 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 50 m | 56.68 | |
4 | 676 | Lønborg Carl Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 50 m | 57.40 | |
5 | 996 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 0215AL | 50 m | 57.92 | |
6 | 791 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 50 m | 58.00 | |
7 | 729 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 50 m | 58.60 | |
8 | 773 | Peters Andreas Gram | 2001 | HELSINGE | 0173AI | 50 m | 58.70 | |
9 | 934 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 50 m | 58.87 | |
10 | 667 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 50 m | 58.97 | |
11 | 1025 | Bugge August Hertz | 2000 | VAT CPH-MK | 0089AU | 50 m | 59.16 | |
12 | 765 | Jeppesen Thor Bols | 2002 | HELSINGE | 0291AK | 50 m | 59.92 | |
13 | 1038 | Jensen Jonathan F. K. | 2002 | VORDINGB | 0263AO | 50 m | 1:00.07 | |
14 | 1059 | Petersen Mathias Hatting | 2000 | STT | 0091AC | 50 m | 1:00.11 | |
15 | 574 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | A6 | 0359AN | 50 m | 1:00.12 | |
16 | 881 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 50 m | 1:00.38 | |
17 | 643 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 50 m | 1:00.59 | |
18 | 861 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 50 m | 1:00.60 | |
19 | 1037 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 50 m | 1:00.88 | |
20 | 930 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 50 m | 1:01.05 | |
21 | 1060 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | STT | 0205AF | 50 m | 1:02.00 | |
22 | 847 | Andersen Matti | 2001 | NÆSTVED | 0197AR | 50 m | 1:02.25 | |
23 | 992 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 50 m | 1:02.26 | |
24 | 1024 | Bergendorff Simon | 2002 | VAT CPH-MK | 0285AR | 50 m | 1:02.51 | |
25 | 874 | Mouridsen Kristian | 2002 | NÆSTVED | 0261AR | 50 m | 1:02.75 | |
26 | 799 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 50 m | 1:02.84 | |
27 | 808 | Jelshøj Mathias | 2001 | HERLEV | 0127AR | 50 m | 1:03.37 | |
28 | 632 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 50 m | 1:03.67 | |
29 | 732 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 50 m | 1:03.76 | |
30 | 690 | Sanbeck Bjørn | 1999 | GENTOFTE | 9957AB | 50 m | 1:03.79 | |
31 | 886 | Stæcker Nicklas | 2003 | NÆSTVED | 0395AP | 50 m | 1:04.17 | |
32 | 759 | Frederiksen Lukas | 2004 | HELSINGE | 0473AL | 50 m | 1:04.35 | |
33 | 793 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 50 m | 1:04.56 | |
34 | 681 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 50 m | 1:05.36 | |
35 | 987 | Ande Benjamin Koch Oltman | 2004 | SOLRØD | 0425AQ | 50 m | 1:05.55 | |
36 | 749 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 50 m | 1:05.77 | |
37 | 790 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 50 m | 1:06.08 | |
38 | 728 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 50 m | 1:06.29 | |
39 | 717 | Bruhn Mathias Bartholin | 2004 | GLADSAXE | 0425AP | 50 m | 1:06.34 | |
40 | 646 | Eilersen Mads Frederik | 2001 | GENTOFTE | 0149AS | 50 m | 1:06.76 | |
41 | 822 | Li Erik | 2003 | HERLEV | 0391AF | 50 m | 1:06.76 | |
42 | 746 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 50 m | 1:07.01 | |
43 | 593 | Schmidt Emil | 2006 | A6 | 0695AA | 50 m | 1:07.34 | |
44 | 860 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 50 m | 1:07.68 | |
45 | 798 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 50 m | 1:07.77 | |
46 | 800 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | HERLEV | 0589AB | 50 m | 1:07.89 | |
47 | 764 | Jeppesen Asger Bols | 2005 | HELSINGE | 0513AE | 50 m | 1:07.96 | |
48 | 734 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 50 m | 1:07.97 | |
49 | 657 | Hjulmand-Lassen Joakim | 2005 | GENTOFTE | 0599AJ | 50 m | 1:08.09 | |
50 | 851 | Bentsen Sebastian N. | 2004 | NÆSTVED | 0437AL | 50 m | 1:08.21 | |
51 | 872 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 50 m | 1:08.37 | |
52 | 713 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 50 m | 1:09.66 | |
53 | 565 | From Mads Holger | 2004 | A6 | 0445AL | 50 m | 1:09.73 | |
54 | 888 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 50 m | 1:09.98 | |
55 | 672 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 50 m | 1:10.30 | |
56 | 834 | Struberg Harald Wiehe | 2003 | HERLEV | 0331AT | 50 m | 1:10.37 | |
57 | 589 | Olsen Marco Stub | 2004 | A6 | 0429AC | 50 m | 1:10.65 | |
58 | 617 | Wennicke Lau Lykke | 2004 | FR.SUND | 0403AF | 50 m | 1:10.88 | |
59 | 635 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 50 m | 1:11.49 | |
60 | 771 | Neldeberg Viktor Junker | 2004 | HELSINGE | 0445AA | 50 m | 1:11.59 | |
61 | 767 | Klitgaard Victor Møller | 2006 | HELSINGE | 0691AE | 50 m | 1:11.69 | |
62 | 760 | Frederiksen Tobias | 2006 | HELSINGE | 0657AC | 50 m | 1:12.27 | |
63 | 654 | Hansen Louie | 2005 | GENTOFTE | 0521AK | 50 m | 1:12.37 | |
64 | 774 | Peters Emil Gram | 2005 | HELSINGE | 0529AD | 50 m | 1:12.44 | |
65 | 1035 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 50 m | 1:13.48 | |
66 | 1003 | Skinne Thor Bjørn | 2003 | SOLRØD | 0363AQ | 50 m | 1:13.49 | |
67 | 700 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 50 m | 1:13.52 | |
68 | 699 | Sølvsteen August | 2005 | GENTOFTE | 0591AJ | 50 m | 1:15.11 | |
69 | 887 | Stæcker Tobias Chr. | 2005 | NÆSTVED | 0575AH | 50 m | 1:15.42 | |
70 | 612 | Mikkelsen Bertram H. | 2004 | FR.SUND | 0441AN | 50 m | 1:15.94 | |
71 | 736 | Maarbjerg Vilhelm Thieden | 2004 | GLADSAXE | 0407AE | 50 m | 1:15.95 | |
72 | 611 | Mikkelsen Balder H. | 2007 | FR.SUND | 0707AB | 50 m | 1:16.08 | |
73 | 738 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 50 m | 1:16.39 | |
74 | 755 | Foged Scott | 2005 | HELSINGE | 0575AI | 50 m | 1:16.73 | |
75 | 691 | Schmidt Erik | 2005 | GENTOFTE | 0563AN | 50 m | 1:18.39 | |
76 | 758 | Frederiksen Lasse S. | 2006 | HELSINGE | 0617AI | 50 m | 1:18.39 | |
77 | 1048 | Wesselhoff Jonathan | 2006 | VORDINGB | 0691AC | 50 m | 1:18.52 | |
78 | 675 | Lundsby Frederik Stubbe | 2004 | GENTOFTE | 0417AE | 50 m | 1:18.61 | |
79 | 747 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 50 m | 1:19.59 | |
80 | 583 | Lindhardt Tobias | 2005 | A6 | 0567AA | 50 m | 1:22.76 | |
81 | 768 | Købsted Nicklas Kolt | 2006 | HELSINGE | 0601AG | 50 m | 1:25.58 | |
82 | 819 | Larsson Sofus Norby | 2004 | HERLEV | 0431AR | 50 m | 1:26.07 | |
83 | 602 | Cruse Victor Enemark | 2004 | FR.SUND | 0425AN | 50 m | 1:26.71 | |
84 | 608 | Krag Loui | 2007 | FR.SUND | 0793AD | 50 m | 1:28.87 | |
85 | 756 | Foged William | 2008 | HELSINGE | 50 m | 1:34.22 | ||
86 | 616 | Rijt Jonathan van der | 2007 | FR.SUND | 0791AF | 50 m | 1:38.26 | |
87 | 794 | Christensen Jonas Pelle | 2009 | HERLEV | 0991AA | 50 m | 1:44.59 | |
88 | 813 | Kallesøe Magne Waag | 2008 | HERLEV | 0827AA | 50 m | 1:49.32 | |
89 | 777 | Vester André | 2004 | HELSINGE | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 13 april 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 16:00 |
Løb 9, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 588 | Olsen Luna Emilie | 2003 | A6 | 0312AC | 50 m | 30.31 | |
2 | 733 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 50 m | 30.45 | |
3 | 591 | Petersson Katja Korbo | 2001 | A6 | 0134AA | 50 m | 30.66 | |
4 | 715 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 50 m | 30.75 | |
5 | 655 | Helmark Cecilie C. | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 50 m | 31.08 | |
6 | 638 | Carlquist Clara | 2003 | GENTOFTE | 0314AN | 50 m | 31.10 | |
7 | 836 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | HERLEV | 0398AE | 50 m | 31.26 | |
8 | 810 | Johansen Thea F. | 2003 | HERLEV | 0324AA | 50 m | 31.72 | |
9 | 890 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 50 m | 31.76 | |
10 | 835 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 50 m | 32.38 | |
11 | 870 | Kristensen Viktoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 50 m | 32.40 | |
12 | 683 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 50 m | 32.50 | |
13 | 1050 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 50 m | 32.75 | |
14 | 615 | Ravnholt Camille Hvid | 2003 | FR.SUND | 0372AQ | 50 m | 32.82 | |
15 | 786 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 50 m | 32.85 | |
16 | 595 | Terp Maya Hauerberg | 2005 | A6 | 0564AA | 50 m | 32.91 | |
17 | 719 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 50 m | 32.95 | |
18 | 579 | Kragh Ida Skov | 2006 | A6 | 0698AG | 50 m | 33.30 | |
19 | 915 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 50 m | 33.39 | |
20 | 931 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 50 m | 33.61 | |
21 | 754 | Elmgreen Maja Marie | 2003 | HELSINGE | 0376AE | 50 m | 33.62 | |
22 | 903 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 50 m | 33.75 | |
23 | 937 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 50 m | 33.76 | |
24 | 705 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 50 m | 33.87 | |
25 | 641 | Cour Liva La | 2006 | GENTOFTE | 0642AQ | 50 m | 34.08 | |
26 | 649 | Fischer Rebecca Chur | 2005 | GENTOFTE | 0522AP | 50 m | 34.09 | |
27 | 751 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 50 m | 34.25 | |
28 | 763 | Jensen Emma | 2002 | HELSINGE | 0266AR | 50 m | 34.28 | |
29 | 927 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 50 m | 34.34 | |
30 | 1017 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 50 m | 34.39 | |
31 | 961 | Andersen Selma V Studnitz | 2005 | SLAGELSE | 0518AB | 50 m | 34.41 | |
32 | 665 | Kristensen Emma S. | 2005 | GENTOFTE | 0526AO | 50 m | 34.52 | |
33 | 582 | Lillebæk Isabel | 2004 | A6 | 0466AT | 50 m | 34.66 | |
34 | 936 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | BIRKERØD | 0428AK | 50 m | 34.68 | |
35 | 1007 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 50 m | 34.84 | |
36 | 1002 | Silberg Julie | 2002 | SOLRØD | 0264AD | 50 m | 35.01 | |
37 | 724 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 50 m | 35.03 | |
38 | 939 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 50 m | 35.08 | |
39 | 978 | Nielsen Karoline | 2004 | SLAGELSE | 0422AB | 50 m | 35.09 | |
40 | 919 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 50 m | 35.12 | |
41 | 1047 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 50 m | 35.17 | |
42 | 744 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 50 m | 35.21 | |
43 | 1011 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 50 m | 35.28 | |
44 | 804 | Hebeltoft Ida | 2003 | HERLEV | 0378AD | 50 m | 35.40 | |
45 | 1052 | Jensen Isabella Flyvholm | 2004 | ODSHERRED | 0474BA | 50 m | 35.80 | |
46 | 1049 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 50 m | 35.83 | |
47 | 898 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 50 m | 35.94 | |
48 | 626 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 50 m | 36.27 | |
49 | 1012 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 50 m | 36.30 | |
50 | 586 | Møller Freja | 2004 | A6 | 0442AF | 50 m | 36.40 | |
51 | 797 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 50 m | 36.44 | |
52 | 651 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 50 m | 36.54 | |
53 | 815 | Kongsfelt Clara | 2003 | HERLEV | 0354AX | 50 m | 36.55 | |
54 | 877 | Maar Gaya Josefine | 2003 | NÆSTVED | 0318AQ | 50 m | 36.59 | |
55 | 868 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 50 m | 36.66 | |
56 | 606 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 50 m | 36.78 | |
57 | 757 | Frederiksen Katrine S. | 2002 | HELSINGE | 0278AC | 50 m | 36.94 | |
58 | 917 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 50 m | 36.96 | |
59 | 849 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 50 m | 37.13 | |
60 | 714 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 50 m | 37.60 | |
61 | 865 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 50 m | 37.61 | |
62 | 600 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 50 m | 37.62 | |
63 | 960 | Andersen Marie Louise B | 2005 | SLAGELSE | 0552AJ | 50 m | 37.62 | |
64 | 989 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 50 m | 37.89 | |
65 | 845 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 50 m | 38.23 | |
66 | 693 | Schrøder Dikte Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0614AG | 50 m | 38.35 | |
67 | 769 | Leisted Pernille Møller | 2002 | HELSINGE | 0288AU | 50 m | 38.47 | |
68 | 994 | Munch Natacha | 2005 | SOLRØD | 0506AD | 50 m | 38.50 | |
69 | 921 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 50 m | 38.59 | |
70 | 629 | Balle Anna E.e. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 50 m | 38.63 | |
71 | 658 | Hummelmose Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0628AK | 50 m | 38.70 | |
72 | 581 | Larsen Julie Merl | 2005 | A6 | 0584AB | 50 m | 38.79 | |
73 | 897 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 50 m | 38.82 | |
74 | 1006 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 50 m | 39.20 | |
75 | 775 | Peters Frida Gram | 2007 | HELSINGE | 0712AC | 50 m | 39.33 | |
76 | 785 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 50 m | 39.33 | |
77 | 914 | Markussen Karen | 2007 | ALLERØD | 0704AA | 50 m | 39.51 | |
78 | 1014 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 50 m | 39.62 | |
79 | 577 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | A6 | 0682AF | 50 m | 39.64 | |
80 | 840 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 0514AR | 50 m | 40.64 | |
81 | 784 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 0702AH | 50 m | 40.91 | |
82 | 918 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 50 m | 40.97 | |
83 | 776 | Therkelsen Gry | 2004 | HELSINGE | 0496AT | 50 m | 41.13 | |
84 | 873 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 50 m | 41.42 | |
85 | 938 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 50 m | 42.11 | |
86 | 912 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 50 m | 42.21 | |
87 | 862 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 50 m | 42.25 | |
88 | 575 | Jørgensen Ronja | 2005 | A6 | 0546AV | 50 m | 42.26 | |
89 | 674 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 50 m | 42.46 | |
90 | 995 | Munch-Jensen Amanda L. | 2005 | SOLRØD | 0514AQ | 50 m | 42.55 | |
91 | 991 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 50 m | 42.65 | |
92 | 843 | Kirchhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 50 m | 42.68 | |
93 | 879 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 50 m | 42.69 | |
94 | 880 | Nielsen Olivia My | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 50 m | 42.83 | |
95 | 568 | Greve Naya Høi | 2007 | A6 | 0796AE | 50 m | 43.04 | |
96 | 876 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 50 m | 43.37 | |
97 | 796 | Dupont Kristine | 2007 | HERLEV | 0788AL | 50 m | 44.05 | |
98 | 859 | Dyhr-Rasmussen Rosa | 2007 | NÆSTVED | 0788AE | 50 m | 44.67 | |
99 | 916 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 50 m | 44.89 | |
100 | 982 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SLAGELSE | 0654AC | 50 m | 44.94 | |
101 | 998 | Oppe Nynne Zandra Savanna | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 50 m | 45.28 | |
102 | 830 | Rønne Sofija | 2006 | HERLEV | 0688AQ | 50 m | 45.33 | |
103 | 1010 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 50 m | 45.33 | |
104 | 762 | Jakobsen Aurora Troldahl | 2005 | HELSINGE | 0564AX | 50 m | 45.74 | |
105 | 842 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 50 m | 46.04 | |
106 | 809 | Jensen Frederikke Fisker | 2006 | HERLEV | 0678AM | 50 m | 46.45 | |
107 | 951 | Rosenbohm Røskva | 2007 | BIRKERØD | 0772AA | 50 m | 46.45 | |
108 | 669 | Lauritzen Anna Hinsch | 2006 | GENTOFTE | 0664AK | 50 m | 46.57 | |
109 | 910 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 0792AA | 50 m | 46.72 | |
110 | 1040 | Jørgensen Silja Sol | 2005 | VORDINGB | 0522AW | 50 m | 47.00 | |
111 | 685 | Raahauge Laura | 2008 | GENTOFTE | 0826AA | 50 m | 47.14 | |
112 | 812 | Kallesøe Liv Waag | 2006 | HERLEV | 0634AF | 50 m | 47.35 | |
113 | 1008 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 50 m | 47.44 | |
114 | 953 | Storch Marie | 2006 | BIRKERØD | 0698AF | 50 m | 47.49 | |
115 | 821 | Lewinsky Karoline Dahl | 2006 | HERLEV | 0642AK | 50 m | 47.51 | |
116 | 976 | Nielsen Elisabeth Tobel | 2007 | SLAGELSE | 0782AG | 50 m | 47.63 | |
117 | 969 | Kristensen Sigrid B. | 2004 | SLAGELSE | 0408AJ | 50 m | 47.83 | |
118 | 1054 | Nielsen Sophie | 2006 | ODSHERRED | 0688AR | 50 m | 47.83 | |
119 | 1053 | Kurps Amalie | 2004 | ODSHERRED | 0472BC | 50 m | 48.06 | |
120 | 948 | Lilja Signe Østergaard | 2006 | BIRKERØD | 0668AD | 50 m | 48.25 | |
121 | 1042 | Nielsen Malou Danefred | 2007 | VORDINGB | 0708AL | 50 m | 48.62 | |
122 | 803 | Hartwig-Porsdal Sophie | 2006 | HERLEV | 0614AH | 50 m | 48.68 | |
123 | 1043 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 50 m | 48.86 | |
124 | 875 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 50 m | 49.07 | |
125 | 636 | Brunsgaard Ada Hasløv | 2006 | GENTOFTE | 0646AN | 50 m | 49.81 | |
126 | 1016 | Lollike Maja | 2007 | VI39 | 0752AK | 50 m | 50.08 | |
127 | 971 | Lauridsen Frida | 2005 | SLAGELSE | 0514AO | 50 m | 50.58 | |
128 | 585 | Miolane Camille Hedvig | 2007 | A6 | 0768AI | 50 m | 50.84 | |
129 | 587 | Nielsen Kiva Gydesen | 2005 | A6 | 50 m | 51.00 | ||
130 | 637 | Böhmer Emilie | 2006 | GENTOFTE | 0684AL | 50 m | 52.79 | |
131 | 816 | Kyndesen Emma | 2006 | HERLEV | 0622AH | 50 m | 52.82 | |
132 | 666 | Laan Tess van Der | 2008 | GENTOFTE | 0818AA | 50 m | 53.82 | |
133 | 850 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 50 m | 53.97 | |
134 | 787 | Andersen Lærke Aistrup | 2005 | HERLEV | 0518AC | 50 m | 58.91 | |
135 | 820 | Lauth Siri | 2007 | HERLEV | 0748AR | 50 m | 59.27 | |
136 | 825 | Lund Asta | 2006 | HERLEV | 0658AD | 50 m | 1:00.85 | |
137 | 827 | Marsner Eleonora | 2009 | HERLEV | 0994AC | 50 m | 1:02.46 | |
138 | 571 | Hansen Mille Frydenlund | 2008 | A6 | 0878AC | 50 m | 1:05.85 | |
139 | 802 | Gringer Nikoline Joy | 2009 | HERLEV | 0984AC | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 13 april 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 16:00 |
Løb 10, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 933 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 50 m | 27.54 | |
2 | 828 | Misimi Altin | 2002 | HERLEV | 0231AQ | 50 m | 27.65 | |
3 | 618 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 50 m | 27.81 | |
4 | 1025 | Bugge August Hertz | 2000 | VAT CPH-MK | 0089AU | 50 m | 28.07 | |
5 | 996 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 0215AL | 50 m | 28.19 | |
6 | 972 | Lykke Silas | 2003 | SLAGELSE | 0339AP | 50 m | 28.22 | |
7 | 970 | Larsen Tobias Daniel | 2001 | SLAGELSE | 0139AH | 50 m | 28.40 | |
8 | 791 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 50 m | 28.78 | |
9 | 941 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 50 m | 29.06 | |
10 | 934 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 50 m | 29.07 | |
11 | 895 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 50 m | 29.08 | |
12 | 1060 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | STT | 0205AF | 50 m | 29.12 | |
13 | 716 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 50 m | 29.19 | |
14 | 940 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 50 m | 29.22 | |
15 | 610 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 50 m | 29.27 | |
16 | 729 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 50 m | 29.38 | |
17 | 596 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 50 m | 29.40 | |
18 | 773 | Peters Andreas Gram | 2001 | HELSINGE | 0173AI | 50 m | 29.52 | |
19 | 594 | Svarrer Julius | 2005 | A6 | 0507AH | 50 m | 29.94 | |
20 | 584 | Madsen Rasmus Skarby | 2003 | A6 | 0363AB | 50 m | 30.23 | |
21 | 578 | Kortegaard Anders K. | 2004 | A6 | 0471AB | 50 m | 30.25 | |
22 | 861 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 50 m | 30.47 | |
23 | 765 | Jeppesen Thor Bols | 2002 | HELSINGE | 0291AK | 50 m | 30.58 | |
24 | 878 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 50 m | 30.61 | |
25 | 753 | Christiansen Marcus | 2001 | HELSINGE | 0145AT | 50 m | 30.63 | |
26 | 899 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 50 m | 30.65 | |
27 | 1037 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 50 m | 30.74 | |
28 | 574 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | A6 | 0359AN | 50 m | 30.76 | |
29 | 981 | Rought Elias | 2003 | SLAGELSE | 0359AF | 50 m | 30.89 | |
30 | 740 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 50 m | 31.11 | |
31 | 1024 | Bergendorff Simon | 2002 | VAT CPH-MK | 0285AR | 50 m | 31.30 | |
32 | 943 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 50 m | 31.34 | |
33 | 660 | Hvidt Anders | 2002 | GENTOFTE | 0271AN | 50 m | 31.38 | |
34 | 824 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 50 m | 31.49 | |
35 | 1046 | Ringer Mikkel | 2001 | VORDINGB | 0175AR | 50 m | 31.50 | |
36 | 808 | Jelshøj Mathias | 2001 | HERLEV | 0127AR | 50 m | 31.55 | |
37 | 732 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 50 m | 31.71 | |
38 | 874 | Mouridsen Kristian | 2002 | NÆSTVED | 0261AR | 50 m | 31.91 | |
39 | 713 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 50 m | 31.99 | |
40 | 640 | Clausen Oskar | 2004 | GENTOFTE | 0461AQ | 50 m | 32.20 | |
41 | 613 | Nielsen Lucas | 2004 | FR.SUND | 0403AO | 50 m | 32.21 | |
42 | 746 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 50 m | 32.25 | |
43 | 799 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 50 m | 32.28 | |
44 | 1019 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 50 m | 32.63 | |
45 | 694 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 50 m | 32.78 | |
46 | 886 | Stæcker Nicklas | 2003 | NÆSTVED | 0395AP | 50 m | 32.81 | |
47 | 1021 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 50 m | 32.85 | |
48 | 717 | Bruhn Mathias Bartholin | 2004 | GLADSAXE | 0425AP | 50 m | 33.01 | |
49 | 894 | Kruse Villads | 2003 | ALLERØD | 0371AI | 50 m | 33.45 | |
50 | 774 | Peters Emil Gram | 2005 | HELSINGE | 0529AD | 50 m | 33.54 | |
51 | 790 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 50 m | 33.54 | |
52 | 798 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 50 m | 33.70 | |
53 | 952 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 50 m | 33.80 | |
54 | 759 | Frederiksen Lukas | 2004 | HELSINGE | 0473AL | 50 m | 33.88 | |
55 | 846 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 50 m | 33.93 | |
56 | 598 | Tranum Noah | 2004 | A6 | 0449AG | 50 m | 33.94 | |
57 | 589 | Olsen Marco Stub | 2004 | A6 | 0429AC | 50 m | 34.02 | |
58 | 839 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 50 m | 34.31 | |
59 | 734 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 50 m | 34.36 | |
60 | 723 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 50 m | 34.75 | |
61 | 737 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 50 m | 34.84 | |
62 | 922 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 50 m | 35.02 | |
63 | 727 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 50 m | 35.06 | |
64 | 699 | Sølvsteen August | 2005 | GENTOFTE | 0591AJ | 50 m | 35.07 | |
65 | 1023 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 50 m | 35.15 | |
66 | 1041 | Linnebjerg Lucas | 2003 | VORDINGB | 0305AR | 50 m | 35.16 | |
67 | 657 | Hjulmand-Lassen Joakim | 2005 | GENTOFTE | 0599AJ | 50 m | 35.24 | |
68 | 967 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 50 m | 35.44 | |
69 | 654 | Hansen Louie | 2005 | GENTOFTE | 0521AK | 50 m | 35.57 | |
70 | 888 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 50 m | 35.62 | |
71 | 617 | Wennicke Lau Lykke | 2004 | FR.SUND | 0403AF | 50 m | 35.63 | |
72 | 904 | Anker-Møller Noah | 2006 | ALLERØD | 0605AB | 50 m | 35.74 | |
73 | 805 | Holm Peter | 2003 | HERLEV | 0393AF | 50 m | 35.81 | |
74 | 858 | Dyhr-Rasmussen Lauritz | 2004 | NÆSTVED | 0537AI | 50 m | 36.07 | |
75 | 652 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 50 m | 36.29 | |
76 | 923 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 50 m | 36.53 | |
77 | 851 | Bentsen Sebastian N. | 2004 | NÆSTVED | 0437AL | 50 m | 36.55 | |
78 | 848 | Andersen Sammi Asker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 50 m | 36.60 | |
79 | 764 | Jeppesen Asger Bols | 2005 | HELSINGE | 0513AE | 50 m | 36.65 | |
80 | 947 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 0571AF | 50 m | 36.73 | |
81 | 573 | Jensen Frederik Kepp | 2007 | A6 | 0781AA | 50 m | 36.80 | |
82 | 672 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 50 m | 36.96 | |
83 | 635 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 50 m | 37.04 | |
84 | 946 | Kaltoft Hector | 2006 | BIRKERØD | 0627AC | 50 m | 37.17 | |
85 | 841 | Drigsdahl Silas Folke | 2004 | HILLERØD | 0429AI | 50 m | 37.33 | |
86 | 642 | Dahl David Johannes | 2006 | GENTOFTE | 0669AB | 50 m | 37.34 | |
87 | 614 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 50 m | 37.35 | |
88 | 1034 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 50 m | 37.55 | |
89 | 795 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 50 m | 37.99 | |
90 | 928 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 50 m | 38.31 | |
91 | 834 | Struberg Harald Wiehe | 2003 | HERLEV | 0331AT | 50 m | 38.39 | |
92 | 747 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 50 m | 38.78 | |
93 | 983 | Vadmand Julius | 2005 | SLAGELSE | 0551AJ | 50 m | 38.81 | |
94 | 601 | Appel Marcus | 2003 | FR.SUND | 0371AQ | 50 m | 39.33 | |
95 | 1015 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 50 m | 39.45 | |
96 | 771 | Neldeberg Viktor Junker | 2004 | HELSINGE | 0445AA | 50 m | 39.64 | |
97 | 1018 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 50 m | 39.93 | |
98 | 887 | Stæcker Tobias Chr. | 2005 | NÆSTVED | 0575AH | 50 m | 40.17 | |
99 | 691 | Schmidt Erik | 2005 | GENTOFTE | 0563AN | 50 m | 40.24 | |
100 | 907 | Gersby Frederik | 2006 | ALLERØD | 0673AB | 50 m | 40.38 | |
101 | 590 | Palmus Albert | 2007 | A6 | 0765AB | 50 m | 40.42 | |
102 | 703 | Udar Maximillian | 2006 | GENTOFTE | 0681AJ | 50 m | 40.44 | |
103 | 624 | Aarup-Andersen Frederik | 2006 | GENTOFTE | 0649AE | 50 m | 40.53 | |
104 | 885 | Sibbern-Larsen James | 2005 | NÆSTVED | 0503AM | 50 m | 41.62 | |
105 | 944 | Andersen Albert Skov | 2006 | BIRKERØD | 0649AI | 50 m | 42.39 | |
106 | 792 | Bohn-Hansen Mathias | 2006 | HERLEV | 0609AE | 50 m | 42.64 | |
107 | 675 | Lundsby Frederik Stubbe | 2004 | GENTOFTE | 0417AE | 50 m | 43.13 | |
108 | 645 | Due August | 2007 | GENTOFTE | 0701AG | 50 m | 43.26 | |
109 | 892 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 50 m | 43.64 | |
110 | 1020 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 50 m | 43.83 | |
111 | 745 | Ritnagel Victor Henrik | 2005 | GLADSAXE | 0545AC | 50 m | 43.86 | |
112 | 871 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 50 m | 44.29 | |
113 | 977 | Nielsen Johannes Tobel | 2004 | SLAGELSE | 0499AM | 50 m | 45.38 | |
114 | 682 | Nimb Christian | 2006 | GENTOFTE | 0679AH | 50 m | 45.56 | |
115 | 684 | Olsen Peter Bjerre | 2006 | GENTOFTE | 0633AK | 50 m | 46.85 | |
116 | 909 | Khan Younus | 2005 | ALLERØD | 0543AM | 50 m | 46.92 | |
117 | 945 | Jacobsen Magnus | 2006 | BIRKERØD | 0663AI | 50 m | 47.04 | |
118 | 789 | Bargmann Storm | 2007 | HERLEV | 0767AD | 50 m | 48.26 | |
119 | 609 | Kristensen Jonathan | 2006 | FR.SUND | 0693AL | 50 m | 49.71 | |
120 | 1013 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 50 m | 50.47 | |
121 | 639 | Clausen August Emil K. | 2006 | GENTOFTE | 0609AK | 50 m | 53.12 | |
122 | 602 | Cruse Victor Enemark | 2004 | FR.SUND | 0425AN | 50 m | 1:00.56 | |
123 | 833 | Simonsen Nikolaj Kragh | 2006 | HERLEV | 0683AM | 50 m | 1:02.03 | |
124 | 688 | Rosenbom Frederik | 2006 | GENTOFTE | 0677AN | 50 m | 1:05.15 | |
125 | 823 | Lilliedal Julius Dolsø | 2006 | HERLEV | 0685AM | 50 m | 1:05.36 | |
126 | 794 | Christensen Jonas Pelle | 2009 | HERLEV | 0991AA | 50 m | 1:15.07 | |
127 | 800 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | HERLEV | 0589AB | 50 m | ||
128 | 801 | Føge Viktor Nymark | 2008 | HERLEV | 0887AD | 50 m | ||
129 | 813 | Kallesøe Magne Waag | 2008 | HERLEV | 0827AA | 50 m | ||
130 | 1022 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 50 m | ||
131 | 1051 | Christians Asmund Visholm | 2000 | ODSHERRED | 0097AS | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 13 april 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 16:00 |
Løb 11, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 750 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 50 m | 5:31.07 | |
2 | 692 | Schou Amalie | 2003 | GENTOFTE | 0394AC | 50 m | 5:39.25 | |
3 | 559 | Brage Silja | 2005 | A6 | 0544AL | 50 m | 5:42.13 | |
4 | 936 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | BIRKERØD | 0428AK | 50 m | 5:42.44 | |
5 | 902 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 50 m | 5:47.32 | |
6 | 572 | Henriksen Christine | 2003 | A6 | 0376AM | 50 m | 5:49.03 | |
7 | 567 | Frydendahl Mille | 2006 | A6 | 0684AB | 50 m | 5:52.13 | |
8 | 731 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 50 m | 5:57.48 | |
9 | 677 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 50 m | 5:57.72 | |
10 | 560 | Bramm Sif | 2006 | A6 | 0624AE | 50 m | 6:01.50 | |
11 | 949 | Nørby Selma | 2006 | BIRKERØD | 0608AB | 50 m | 6:42.03 | |
12 | 868 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 50 m | 6:46.62 | |
13 | 844 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 50 m | 6:46.96 | |
14 | 865 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 50 m | 7:10.33 | |
15 | 818 | Larsson Luna | 2006 | HERLEV | 0626AS | 50 m | ||
16 | 826 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 50 m | ||
17 | 905 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 13 april 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 16:00 |
Løb 12, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 627 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 50 m | 4:55.06 | |
2 | 926 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 50 m | 5:01.64 | |
3 | 932 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 50 m | 5:05.55 | |
4 | 712 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 50 m | 5:27.56 | |
5 | 881 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 50 m | 5:27.61 | |
6 | 935 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 50 m | 5:32.62 | |
7 | 597 | Toftehøj Victor | 2003 | A6 | 0309AG | 50 m | 5:33.78 | |
8 | 603 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 50 m | 5:37.97 | |
9 | 1009 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 50 m | 5:38.75 | |
10 | 908 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 50 m | 5:39.05 | |
11 | 896 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 50 m | 5:40.95 | |
12 | 911 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 50 m | 5:52.71 | |
13 | 942 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 50 m | 5:55.04 | |
14 | 900 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 50 m | 6:10.05 | |
15 | 1023 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 50 m | 6:25.44 | |
16 | 973 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 50 m | ||
17 | 1019 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 13 april 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 16:00 |
Løb 13, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 810 | Johansen Thea F. | 2003 | HERLEV | 0324AA | 50 m | 1:09.20 | |
2 | 975 | Mosegård Matilde Mantzius | 2003 | SLAGELSE | 0378AA | 50 m | 1:09.53 | |
3 | 962 | Andersen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0174AM | 50 m | 1:09.64 | |
4 | 648 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 50 m | 1:10.65 | |
5 | 683 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 50 m | 1:12.24 | |
6 | 733 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 50 m | 1:12.41 | |
7 | 626 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 50 m | 1:12.62 | |
8 | 582 | Lillebæk Isabel | 2004 | A6 | 0466AT | 50 m | 1:13.15 | |
9 | 600 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 50 m | 1:13.55 | |
10 | 576 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 | 0414AM | 50 m | 1:13.69 | |
11 | 638 | Carlquist Clara | 2003 | GENTOFTE | 0314AN | 50 m | 1:14.29 | |
12 | 857 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 50 m | 1:14.34 | |
13 | 804 | Hebeltoft Ida | 2003 | HERLEV | 0378AD | 50 m | 1:15.71 | |
14 | 655 | Helmark Cecilie C. | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 50 m | 1:15.95 | |
15 | 978 | Nielsen Karoline | 2004 | SLAGELSE | 0422AB | 50 m | 1:16.25 | |
16 | 615 | Ravnholt Camille Hvid | 2003 | FR.SUND | 0372AQ | 50 m | 1:16.41 | |
17 | 677 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 50 m | 1:16.60 | |
18 | 748 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 50 m | 1:16.77 | |
19 | 705 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 50 m | 1:16.87 | |
20 | 993 | Levisen Sofia | 2002 | SOLRØD | 0258AE | 50 m | 1:17.43 | |
21 | 564 | Ekman Emma | 2004 | A6 | 0494AG | 50 m | 1:17.50 | |
22 | 919 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 50 m | 1:17.76 | |
23 | 865 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 50 m | 1:18.22 | |
24 | 1005 | Svenningsen Lærke Samsø | 2002 | SOLRØD | 0206AW | 50 m | 1:18.24 | |
25 | 1011 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 50 m | 1:18.33 | |
26 | 961 | Andersen Selma V Studnitz | 2005 | SLAGELSE | 0518AB | 50 m | 1:18.41 | |
27 | 797 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 50 m | 1:18.44 | |
28 | 960 | Andersen Marie Louise B | 2005 | SLAGELSE | 0552AJ | 50 m | 1:19.13 | |
29 | 679 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 50 m | 1:19.40 | |
30 | 719 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 50 m | 1:19.43 | |
31 | 938 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 50 m | 1:19.65 | |
32 | 693 | Schrøder Dikte Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0614AG | 50 m | 1:19.92 | |
33 | 586 | Møller Freja | 2004 | A6 | 0442AF | 50 m | 1:19.93 | |
34 | 903 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 50 m | 1:20.07 | |
35 | 735 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 50 m | 1:20.31 | |
36 | 890 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 50 m | 1:20.56 | |
37 | 811 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 50 m | 1:21.10 | |
38 | 815 | Kongsfelt Clara | 2003 | HERLEV | 0354AX | 50 m | 1:21.82 | |
39 | 744 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 50 m | 1:22.00 | |
40 | 766 | Jørgensen Laura | 2004 | HELSINGE | 0428AQ | 50 m | 1:22.22 | |
41 | 562 | Colley Matilda | 2003 | A6 | 0344AG | 50 m | 1:23.02 | |
42 | 606 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 50 m | 1:23.23 | |
43 | 879 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 50 m | 1:23.31 | |
44 | 829 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 50 m | 1:23.50 | |
45 | 917 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 50 m | 1:23.50 | |
46 | 875 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 50 m | 1:23.85 | |
47 | 665 | Kristensen Emma S. | 2005 | GENTOFTE | 0526AO | 50 m | 1:23.97 | |
48 | 880 | Nielsen Olivia My | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 50 m | 1:24.25 | |
49 | 842 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 50 m | 1:24.37 | |
50 | 845 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 50 m | 1:24.49 | |
51 | 877 | Maar Gaya Josefine | 2003 | NÆSTVED | 0318AQ | 50 m | 1:24.72 | |
52 | 814 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 50 m | 1:25.39 | |
53 | 651 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 50 m | 1:25.51 | |
54 | 673 | Lunding Julie Heurlin | 2006 | GENTOFTE | 0626AA | 50 m | 1:25.79 | |
55 | 776 | Therkelsen Gry | 2004 | HELSINGE | 0496AT | 50 m | 1:26.78 | |
56 | 761 | Hansen Emily | 2005 | HELSINGE | 0528AO | 50 m | 1:26.87 | |
57 | 991 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 50 m | 1:27.24 | |
58 | 726 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 50 m | 1:27.48 | |
59 | 825 | Lund Asta | 2006 | HERLEV | 0658AD | 50 m | 1:27.85 | |
60 | 912 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 50 m | 1:28.39 | |
61 | 629 | Balle Anna E.e. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 50 m | 1:28.66 | |
62 | 873 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 50 m | 1:28.91 | |
63 | 724 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 50 m | 1:29.40 | |
64 | 770 | Lund Amalie | 2004 | HELSINGE | 0438AX | 50 m | 1:29.50 | |
65 | 570 | Hansen K-Lee | 2007 | A6 | 0756AE | 50 m | 1:29.95 | |
66 | 658 | Hummelmose Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0628AK | 50 m | 1:30.30 | |
67 | 580 | Larsen Anna Merl | 2006 | A6 | 0636AK | 50 m | 1:30.74 | |
68 | 876 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 50 m | 1:31.29 | |
69 | 563 | Dietrichsen Anna | 2006 | A6 | 0694AB | 50 m | 1:31.64 | |
70 | 862 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 50 m | 1:31.96 | |
71 | 918 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 50 m | 1:32.01 | |
72 | 843 | Kirchhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 50 m | 1:32.79 | |
73 | 969 | Kristensen Sigrid B. | 2004 | SLAGELSE | 0408AJ | 50 m | 1:33.74 | |
74 | 976 | Nielsen Elisabeth Tobel | 2007 | SLAGELSE | 0782AG | 50 m | 1:34.96 | |
75 | 663 | Klep Roos | 2007 | GENTOFTE | 0732AE | 50 m | 1:35.69 | |
76 | 953 | Storch Marie | 2006 | BIRKERØD | 0698AF | 50 m | 1:36.24 | |
77 | 636 | Brunsgaard Ada Hasløv | 2006 | GENTOFTE | 0646AN | 50 m | 1:38.94 | |
78 | 653 | Griffin Nina | 2007 | GENTOFTE | 0776AK | 50 m | 1:41.00 | |
79 | 634 | Boesen Johanna Illum | 2007 | GENTOFTE | 0734AQ | 50 m | 1:41.29 | |
80 | 1043 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 50 m | 1:41.52 | |
81 | 678 | Marchenko Alisa | 2006 | GENTOFTE | 0618AJ | 50 m | 1:43.06 | |
82 | 585 | Miolane Camille Hedvig | 2007 | A6 | 0768AI | 50 m | 1:44.40 | |
83 | 837 | Zobel Katharina | 2007 | HERLEV | 0748AB | 50 m | 1:44.78 | |
84 | 708 | Vejborg Maja | 2007 | GENTOFTE | 0772AD | 50 m | 1:45.42 | |
85 | 558 | Antvorskov Line L. | 2007 | A6 | 0734AA | 50 m | 1:45.53 | |
86 | 561 | Capito Mira | 2007 | A6 | 0778AI | 50 m | 1:46.53 | |
87 | 650 | Flamand Sophie | 2007 | GENTOFTE | 0752AO | 50 m | 1:46.53 | |
88 | 807 | Honore Helena | 2007 | HERLEV | 0788AQ | 50 m | 1:46.74 | |
89 | 656 | Hjortshøj Thilde | 2006 | GENTOFTE | 0648AO | 50 m | 1:47.10 | |
90 | 707 | Vedel Edith Louise | 2007 | GENTOFTE | 0742AD | 50 m | 1:47.32 | |
91 | 686 | Reedtz Caroline Victoria | 2007 | GENTOFTE | 0716AH | 50 m | 1:47.93 | |
92 | 571 | Hansen Mille Frydenlund | 2008 | A6 | 0878AC | 50 m | 1:48.01 | |
93 | 850 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 50 m | 1:49.26 | |
94 | 820 | Lauth Siri | 2007 | HERLEV | 0748AR | 50 m | 1:56.11 | |
95 | 1040 | Jørgensen Silja Sol | 2005 | VORDINGB | 0522AW | 50 m | 2:05.00 | |
96 | 1042 | Nielsen Malou Danefred | 2007 | VORDINGB | 0708AL | 50 m | 2:05.00 | |
97 | 884 | Raunholt Freja Katrine | 2006 | NÆSTVED | 0692AP | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 13 april 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 16:00 |
Løb 14, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 970 | Larsen Tobias Daniel | 2001 | SLAGELSE | 0139AH | 50 m | 1:02.77 | |
2 | 599 | Østergaard Morten | 2002 | A6 | 0209AC | 50 m | 1:03.49 | |
3 | 878 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 50 m | 1:05.58 | |
4 | 702 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 50 m | 1:06.47 | |
5 | 1025 | Bugge August Hertz | 2000 | VAT CPH-MK | 0089AU | 50 m | 1:07.06 | |
6 | 930 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 50 m | 1:07.40 | |
7 | 584 | Madsen Rasmus Skarby | 2003 | A6 | 0363AB | 50 m | 1:07.55 | |
8 | 940 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 50 m | 1:07.85 | |
9 | 594 | Svarrer Julius | 2005 | A6 | 0507AH | 50 m | 1:07.91 | |
10 | 712 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 50 m | 1:08.21 | |
11 | 920 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 50 m | 1:08.77 | |
12 | 596 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 50 m | 1:09.01 | |
13 | 923 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 50 m | 1:09.06 | |
14 | 643 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 50 m | 1:09.13 | |
15 | 973 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 50 m | 1:10.60 | |
16 | 569 | Hansen Emil Witzner | 2004 | A6 | 0475AD | 50 m | 1:11.06 | |
17 | 1024 | Bergendorff Simon | 2002 | VAT CPH-MK | 0285AR | 50 m | 1:12.03 | |
18 | 749 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 50 m | 1:12.22 | |
19 | 790 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 50 m | 1:12.63 | |
20 | 578 | Kortegaard Anders K. | 2004 | A6 | 0471AB | 50 m | 1:12.81 | |
21 | 728 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 50 m | 1:12.97 | |
22 | 799 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 50 m | 1:13.52 | |
23 | 574 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | A6 | 0359AN | 50 m | 1:13.92 | |
24 | 661 | Hyldig William Hoffmann | 2004 | GENTOFTE | 0471AQ | 50 m | 1:14.22 | |
25 | 654 | Hansen Louie | 2005 | GENTOFTE | 0521AK | 50 m | 1:14.30 | |
26 | 730 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 50 m | 1:15.55 | |
27 | 681 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 50 m | 1:15.94 | |
28 | 959 | Andersen Joachim L | 2003 | SLAGELSE | 0385AK | 50 m | 1:16.48 | |
29 | 734 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 50 m | 1:16.53 | |
30 | 793 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 50 m | 1:17.19 | |
31 | 913 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 50 m | 1:17.49 | |
32 | 739 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 50 m | 1:18.20 | |
33 | 687 | Riisager Harald | 2003 | GENTOFTE | 0371AD | 50 m | 1:18.45 | |
34 | 717 | Bruhn Mathias Bartholin | 2004 | GLADSAXE | 0425AP | 50 m | 1:18.61 | |
35 | 598 | Tranum Noah | 2004 | A6 | 0449AG | 50 m | 1:19.63 | |
36 | 846 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 50 m | 1:19.64 | |
37 | 851 | Bentsen Sebastian N. | 2004 | NÆSTVED | 0437AL | 50 m | 1:19.77 | |
38 | 593 | Schmidt Emil | 2006 | A6 | 0695AA | 50 m | 1:20.26 | |
39 | 889 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 50 m | 1:20.56 | |
40 | 565 | From Mads Holger | 2004 | A6 | 0445AL | 50 m | 1:20.75 | |
41 | 928 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 50 m | 1:20.82 | |
42 | 1051 | Christians Asmund Visholm | 2000 | ODSHERRED | 0097AS | 50 m | 1:20.91 | |
43 | 573 | Jensen Frederik Kepp | 2007 | A6 | 0781AA | 50 m | 1:22.38 | |
44 | 657 | Hjulmand-Lassen Joakim | 2005 | GENTOFTE | 0599AJ | 50 m | 1:23.33 | |
45 | 601 | Appel Marcus | 2003 | FR.SUND | 0371AQ | 50 m | 1:23.60 | |
46 | 841 | Drigsdahl Silas Folke | 2004 | HILLERØD | 0429AI | 50 m | 1:23.94 | |
47 | 738 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 50 m | 1:23.97 | |
48 | 699 | Sølvsteen August | 2005 | GENTOFTE | 0591AJ | 50 m | 1:24.86 | |
49 | 689 | Rybak-Andersen Oscar | 2005 | GENTOFTE | 0521AB | 50 m | 1:25.42 | |
50 | 736 | Maarbjerg Vilhelm Thieden | 2004 | GLADSAXE | 0407AE | 50 m | 1:25.69 | |
51 | 848 | Andersen Sammi Asker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 50 m | 1:26.43 | |
52 | 700 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 50 m | 1:26.95 | |
53 | 977 | Nielsen Johannes Tobel | 2004 | SLAGELSE | 0499AM | 50 m | 1:26.97 | |
54 | 682 | Nimb Christian | 2006 | GENTOFTE | 0679AH | 50 m | 1:27.47 | |
55 | 819 | Larsson Sofus Norby | 2004 | HERLEV | 0431AR | 50 m | 1:28.95 | |
56 | 1015 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 50 m | 1:29.58 | |
57 | 1034 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 50 m | 1:30.19 | |
58 | 760 | Frederiksen Tobias | 2006 | HELSINGE | 0657AC | 50 m | 1:30.92 | |
59 | 617 | Wennicke Lau Lykke | 2004 | FR.SUND | 0403AF | 50 m | 1:31.37 | |
60 | 695 | Stoev Alexandros | 2007 | GENTOFTE | 0733AB | 50 m | 1:31.78 | |
61 | 1013 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 50 m | 1:33.54 | |
62 | 590 | Palmus Albert | 2007 | A6 | 0765AB | 50 m | 1:34.56 | |
63 | 885 | Sibbern-Larsen James | 2005 | NÆSTVED | 0503AM | 50 m | 1:34.85 | |
64 | 1022 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 50 m | 1:35.81 | |
65 | 1020 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 50 m | 1:36.93 | |
66 | 609 | Kristensen Jonathan | 2006 | FR.SUND | 0693AL | 50 m | 1:37.37 | |
67 | 697 | Svedal Andreas Ellegaard | 2006 | GENTOFTE | 0631AF | 50 m | 1:38.73 | |
68 | 755 | Foged Scott | 2005 | HELSINGE | 0575AI | 50 m | 1:39.35 | |
69 | 704 | Wamberg Hannibal | 2006 | GENTOFTE | 0699AE | 50 m | 1:40.81 | |
70 | 768 | Købsted Nicklas Kolt | 2006 | HELSINGE | 0601AG | 50 m | 1:41.98 | |
71 | 671 | Lindquist Oswald | 2006 | GENTOFTE | 0647AF | 50 m | 1:42.96 | |
72 | 758 | Frederiksen Lasse S. | 2006 | HELSINGE | 0617AI | 50 m | 1:46.58 | |
73 | 794 | Christensen Jonas Pelle | 2009 | HERLEV | 0991AA | 50 m | 1:47.58 | |
74 | 817 | Larsson Linus Norby | 2006 | HERLEV | 0603AM | 50 m | 1:49.85 | |
75 | 823 | Lilliedal Julius Dolsø | 2006 | HERLEV | 0685AM | 50 m | 1:49.93 | |
76 | 613 | Nielsen Lucas | 2004 | FR.SUND | 0403AO | 50 m | 1:55.08 | |
77 | 833 | Simonsen Nikolaj Kragh | 2006 | HERLEV | 0683AM | 50 m | 1:58.60 | |
78 | 777 | Vester André | 2004 | HELSINGE | 50 m | |||
79 | 983 | Vadmand Julius | 2005 | SLAGELSE | 0551AJ | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 13 april 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 16:00 |
Løb 15, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 576 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 | 0414AM | 50 m | 1:17.42 | |
2 | 626 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 50 m | 1:18.54 | |
3 | 1049 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 50 m | 1:20.32 | |
4 | 931 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 50 m | 1:20.82 | |
5 | 564 | Ekman Emma | 2004 | A6 | 0494AG | 50 m | 1:21.28 | |
6 | 591 | Petersson Katja Korbo | 2001 | A6 | 0134AA | 50 m | 1:21.35 | |
7 | 1047 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 50 m | 1:21.39 | |
8 | 595 | Terp Maya Hauerberg | 2005 | A6 | 0564AA | 50 m | 1:21.55 | |
9 | 898 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 50 m | 1:21.67 | |
10 | 870 | Kristensen Viktoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 50 m | 1:22.41 | |
11 | 567 | Frydendahl Mille | 2006 | A6 | 0684AB | 50 m | 1:23.01 | |
12 | 692 | Schou Amalie | 2003 | GENTOFTE | 0394AC | 50 m | 1:23.29 | |
13 | 915 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 50 m | 1:23.73 | |
14 | 1001 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 50 m | 1:23.73 | |
15 | 786 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 50 m | 1:24.34 | |
16 | 731 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 50 m | 1:24.72 | |
17 | 586 | Møller Freja | 2004 | A6 | 0442AF | 50 m | 1:24.78 | |
18 | 648 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 50 m | 1:24.90 | |
19 | 849 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 50 m | 1:24.93 | |
20 | 1012 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 50 m | 1:25.09 | |
21 | 829 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 50 m | 1:25.10 | |
22 | 905 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 50 m | 1:25.65 | |
23 | 582 | Lillebæk Isabel | 2004 | A6 | 0466AT | 50 m | 1:26.39 | |
24 | 921 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 50 m | 1:26.85 | |
25 | 665 | Kristensen Emma S. | 2005 | GENTOFTE | 0526AO | 50 m | 1:27.78 | |
26 | 575 | Jørgensen Ronja | 2005 | A6 | 0546AV | 50 m | 1:28.73 | |
27 | 868 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 50 m | 1:28.83 | |
28 | 649 | Fischer Rebecca Chur | 2005 | GENTOFTE | 0522AP | 50 m | 1:30.22 | |
29 | 1011 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 50 m | 1:30.82 | |
30 | 757 | Frederiksen Katrine S. | 2002 | HELSINGE | 0278AC | 50 m | 1:30.91 | |
31 | 989 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 50 m | 1:31.78 | |
32 | 751 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 50 m | 1:31.90 | |
33 | 714 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 50 m | 1:32.57 | |
34 | 769 | Leisted Pernille Møller | 2002 | HELSINGE | 0288AU | 50 m | 1:33.12 | |
35 | 562 | Colley Matilda | 2003 | A6 | 0344AG | 50 m | 1:33.22 | |
36 | 936 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | BIRKERØD | 0428AK | 50 m | 1:33.22 | |
37 | 600 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 50 m | 1:33.41 | |
38 | 1007 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 50 m | 1:33.77 | |
39 | 897 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 50 m | 1:34.52 | |
40 | 998 | Oppe Nynne Zandra Savanna | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 50 m | 1:34.58 | |
41 | 1017 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 50 m | 1:34.63 | |
42 | 1010 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 50 m | 1:35.19 | |
43 | 581 | Larsen Julie Merl | 2005 | A6 | 0584AB | 50 m | 1:35.51 | |
44 | 880 | Nielsen Olivia My | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 50 m | 1:35.85 | |
45 | 1002 | Silberg Julie | 2002 | SOLRØD | 0264AD | 50 m | 1:36.30 | |
46 | 840 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 0514AR | 50 m | 1:36.56 | |
47 | 914 | Markussen Karen | 2007 | ALLERØD | 0704AA | 50 m | 1:40.23 | |
48 | 615 | Ravnholt Camille Hvid | 2003 | FR.SUND | 0372AQ | 50 m | 1:40.44 | |
49 | 785 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 50 m | 1:43.53 | |
50 | 971 | Lauridsen Frida | 2005 | SLAGELSE | 0514AO | 50 m | 1:44.64 | |
51 | 912 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 50 m | 1:45.14 | |
52 | 949 | Nørby Selma | 2006 | BIRKERØD | 0608AB | 50 m | 1:45.55 | |
53 | 1014 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 50 m | 1:45.78 | |
54 | 859 | Dyhr-Rasmussen Rosa | 2007 | NÆSTVED | 0788AE | 50 m | 1:47.26 | |
55 | 1054 | Nielsen Sophie | 2006 | ODSHERRED | 0688AR | 50 m | 1:47.43 | |
56 | 918 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 50 m | 1:48.40 | |
57 | 678 | Marchenko Alisa | 2006 | GENTOFTE | 0618AJ | 50 m | 1:48.96 | |
58 | 821 | Lewinsky Karoline Dahl | 2006 | HERLEV | 0642AK | 50 m | 1:48.99 | |
59 | 809 | Jensen Frederikke Fisker | 2006 | HERLEV | 0678AM | 50 m | 1:49.74 | |
60 | 1039 | Justesen Laura Friis | 2006 | VORDINGB | 0666AQ | 50 m | 1:50.87 | |
61 | 566 | Frydendahl Lucca | 2008 | A6 | 0812AB | 50 m | 1:52.44 | |
62 | 845 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 50 m | 1:53.29 | |
63 | 561 | Capito Mira | 2007 | A6 | 0778AI | 50 m | 1:54.52 | |
64 | 837 | Zobel Katharina | 2007 | HERLEV | 0748AB | 50 m | 1:55.09 | |
65 | 587 | Nielsen Kiva Gydesen | 2005 | A6 | 50 m | 1:55.78 | ||
66 | 630 | Basso Bianca | 2007 | GENTOFTE | 0724AQ | 50 m | 1:56.36 | |
67 | 816 | Kyndesen Emma | 2006 | HERLEV | 0622AH | 50 m | 1:56.76 | |
68 | 637 | Böhmer Emilie | 2006 | GENTOFTE | 0684AL | 50 m | 1:57.18 | |
69 | 659 | Hvidberg Josephine | 2006 | GENTOFTE | 0618AK | 50 m | 1:58.45 | |
70 | 953 | Storch Marie | 2006 | BIRKERØD | 0698AF | 50 m | 1:58.68 | |
71 | 982 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SLAGELSE | 0654AC | 50 m | 1:59.36 | |
72 | 1008 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 50 m | 1:59.48 | |
73 | 686 | Reedtz Caroline Victoria | 2007 | GENTOFTE | 0716AH | 50 m | 1:59.69 | |
74 | 685 | Raahauge Laura | 2008 | GENTOFTE | 0826AA | 50 m | 1:59.89 | |
75 | 558 | Antvorskov Line L. | 2007 | A6 | 0734AA | 50 m | 2:00.03 | |
76 | 787 | Andersen Lærke Aistrup | 2005 | HERLEV | 0518AC | 50 m | 2:00.38 | |
77 | 951 | Rosenbohm Røskva | 2007 | BIRKERØD | 0772AA | 50 m | 2:00.52 | |
78 | 818 | Larsson Luna | 2006 | HERLEV | 0626AS | 50 m | 2:06.07 | |
79 | 1016 | Lollike Maja | 2007 | VI39 | 0752AK | 50 m | 2:07.79 | |
80 | 802 | Gringer Nikoline Joy | 2009 | HERLEV | 0984AC | 50 m | 2:08.92 | |
81 | 669 | Lauritzen Anna Hinsch | 2006 | GENTOFTE | 0664AK | 50 m | 2:10.08 | |
82 | 820 | Lauth Siri | 2007 | HERLEV | 0748AR | 50 m | ||
83 | 910 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 0792AA | 50 m | ||
84 | 916 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 50 m | ||
85 | 917 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 50 m | ||
86 | 948 | Lilja Signe Østergaard | 2006 | BIRKERØD | 0668AD | 50 m | ||
87 | 1052 | Jensen Isabella Flyvholm | 2004 | ODSHERRED | 0474BA | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 13 april 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 16:00 |
Løb 16, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 980 | Nygaard Magnus | 2000 | SLAGELSE | 0045AH | 50 m | 1:09.72 | |
2 | 578 | Kortegaard Anders K. | 2004 | A6 | 0471AB | 50 m | 1:11.56 | |
3 | 1027 | Montier Antoine | 1993 | VAT CPH-MK | 50 m | 1:12.23 | ||
4 | 791 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 50 m | 1:12.25 | |
5 | 981 | Rought Elias | 2003 | SLAGELSE | 0359AF | 50 m | 1:12.26 | |
6 | 610 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 50 m | 1:13.53 | |
7 | 1059 | Petersen Mathias Hatting | 2000 | STT | 0091AC | 50 m | 1:13.73 | |
8 | 894 | Kruse Villads | 2003 | ALLERØD | 0371AI | 50 m | 1:13.99 | |
9 | 618 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 50 m | 1:16.59 | |
10 | 881 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 50 m | 1:16.74 | |
11 | 716 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 50 m | 1:17.21 | |
12 | 597 | Toftehøj Victor | 2003 | A6 | 0309AG | 50 m | 1:17.60 | |
13 | 952 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 50 m | 1:17.90 | |
14 | 972 | Lykke Silas | 2003 | SLAGELSE | 0339AP | 50 m | 1:18.18 | |
15 | 834 | Struberg Harald Wiehe | 2003 | HERLEV | 0331AT | 50 m | 1:18.72 | |
16 | 922 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 50 m | 1:18.99 | |
17 | 687 | Riisager Harald | 2003 | GENTOFTE | 0371AD | 50 m | 1:19.05 | |
18 | 740 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 50 m | 1:19.36 | |
19 | 935 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 50 m | 1:19.41 | |
20 | 920 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 50 m | 1:19.61 | |
21 | 967 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 50 m | 1:19.75 | |
22 | 839 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 50 m | 1:20.00 | |
23 | 723 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 50 m | 1:20.36 | |
24 | 926 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 50 m | 1:20.37 | |
25 | 874 | Mouridsen Kristian | 2002 | NÆSTVED | 0261AR | 50 m | 1:20.38 | |
26 | 896 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 50 m | 1:20.68 | |
27 | 774 | Peters Emil Gram | 2005 | HELSINGE | 0529AD | 50 m | 1:20.80 | |
28 | 861 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 50 m | 1:21.25 | |
29 | 858 | Dyhr-Rasmussen Lauritz | 2004 | NÆSTVED | 0537AI | 50 m | 1:21.46 | |
30 | 932 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 50 m | 1:21.62 | |
31 | 959 | Andersen Joachim L | 2003 | SLAGELSE | 0385AK | 50 m | 1:21.98 | |
32 | 1035 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 50 m | 1:22.42 | |
33 | 739 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 50 m | 1:22.74 | |
34 | 828 | Misimi Altin | 2002 | HERLEV | 0231AQ | 50 m | 1:22.77 | |
35 | 987 | Ande Benjamin Koch Oltman | 2004 | SOLRØD | 0425AQ | 50 m | 1:23.20 | |
36 | 652 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 50 m | 1:23.35 | |
37 | 1046 | Ringer Mikkel | 2001 | VORDINGB | 0175AR | 50 m | 1:23.39 | |
38 | 886 | Stæcker Nicklas | 2003 | NÆSTVED | 0395AP | 50 m | 1:23.45 | |
39 | 1037 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 50 m | 1:23.49 | |
40 | 805 | Holm Peter | 2003 | HERLEV | 0393AF | 50 m | 1:23.63 | |
41 | 732 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 50 m | 1:23.72 | |
42 | 872 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 50 m | 1:23.85 | |
43 | 800 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | HERLEV | 0589AB | 50 m | 1:24.11 | |
44 | 943 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 50 m | 1:24.42 | |
45 | 727 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 50 m | 1:25.08 | |
46 | 672 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 50 m | 1:25.44 | |
47 | 911 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 50 m | 1:25.47 | |
48 | 713 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 50 m | 1:25.55 | |
49 | 753 | Christiansen Marcus | 2001 | HELSINGE | 0145AT | 50 m | 1:25.63 | |
50 | 1019 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 50 m | 1:26.04 | |
51 | 694 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 50 m | 1:26.26 | |
52 | 635 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 50 m | 1:26.39 | |
53 | 824 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 50 m | 1:26.87 | |
54 | 954 | Tullberg Magnus | 2005 | BIRKERØD | 0593AD | 50 m | 1:27.51 | |
55 | 947 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 0571AF | 50 m | 1:27.64 | |
56 | 1041 | Linnebjerg Lucas | 2003 | VORDINGB | 0305AR | 50 m | 1:28.55 | |
57 | 614 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 50 m | 1:28.84 | |
58 | 1023 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 50 m | 1:30.02 | |
59 | 888 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 50 m | 1:30.56 | |
60 | 767 | Klitgaard Victor Møller | 2006 | HELSINGE | 0691AE | 50 m | 1:33.51 | |
61 | 907 | Gersby Frederik | 2006 | ALLERØD | 0673AB | 50 m | 1:34.93 | |
62 | 945 | Jacobsen Magnus | 2006 | BIRKERØD | 0663AI | 50 m | 1:35.66 | |
63 | 946 | Kaltoft Hector | 2006 | BIRKERØD | 0627AC | 50 m | 1:36.63 | |
64 | 913 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 50 m | 1:37.04 | |
65 | 745 | Ritnagel Victor Henrik | 2005 | GLADSAXE | 0545AC | 50 m | 1:39.82 | |
66 | 792 | Bohn-Hansen Mathias | 2006 | HERLEV | 0609AE | 50 m | 1:40.55 | |
67 | 601 | Appel Marcus | 2003 | FR.SUND | 0371AQ | 50 m | 1:40.78 | |
68 | 789 | Bargmann Storm | 2007 | HERLEV | 0767AD | 50 m | 1:41.98 | |
69 | 892 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 50 m | 1:44.39 | |
70 | 603 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 50 m | 1:45.58 | |
71 | 703 | Udar Maximillian | 2006 | GENTOFTE | 0681AJ | 50 m | 1:49.56 | |
72 | 1018 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 50 m | 1:49.97 | |
73 | 624 | Aarup-Andersen Frederik | 2006 | GENTOFTE | 0649AE | 50 m | 1:50.77 | |
74 | 688 | Rosenbom Frederik | 2006 | GENTOFTE | 0677AN | 50 m | 1:51.64 | |
75 | 602 | Cruse Victor Enemark | 2004 | FR.SUND | 0425AN | 50 m | 1:52.97 | |
76 | 684 | Olsen Peter Bjerre | 2006 | GENTOFTE | 0633AK | 50 m | 1:55.91 | |
77 | 1022 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 50 m | 1:56.44 | |
78 | 944 | Andersen Albert Skov | 2006 | BIRKERØD | 0649AI | 50 m | 1:58.13 | |
79 | 904 | Anker-Møller Noah | 2006 | ALLERØD | 0605AB | 50 m | 2:00.09 | |
80 | 908 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 50 m | ||
81 | 909 | Khan Younus | 2005 | ALLERØD | 0543AM | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 13 april 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 16:00 |
Løb 17, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 962 | Andersen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0174AM | 50 m | 2:11.97 | |
2 | 592 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | A6 | 0358AB | 50 m | 2:14.97 | |
3 | 927 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 50 m | 2:17.04 | |
4 | 1050 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 50 m | 2:17.79 | |
5 | 638 | Carlquist Clara | 2003 | GENTOFTE | 0314AN | 50 m | 2:18.89 | |
6 | 588 | Olsen Luna Emilie | 2003 | A6 | 0312AC | 50 m | 2:19.50 | |
7 | 836 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | HERLEV | 0398AE | 50 m | 2:19.57 | |
8 | 715 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 50 m | 2:19.68 | |
9 | 857 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 50 m | 2:21.30 | |
10 | 975 | Mosegård Matilde Mantzius | 2003 | SLAGELSE | 0378AA | 50 m | 2:21.52 | |
11 | 763 | Jensen Emma | 2002 | HELSINGE | 0266AR | 50 m | 2:21.63 | |
12 | 903 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 50 m | 2:22.11 | |
13 | 705 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 50 m | 2:22.37 | |
14 | 683 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 50 m | 2:23.49 | |
15 | 655 | Helmark Cecilie C. | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 50 m | 2:23.81 | |
16 | 692 | Schou Amalie | 2003 | GENTOFTE | 0394AC | 50 m | 2:24.52 | |
17 | 595 | Terp Maya Hauerberg | 2005 | A6 | 0564AA | 50 m | 2:24.73 | |
18 | 835 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 50 m | 2:25.07 | |
19 | 754 | Elmgreen Maja Marie | 2003 | HELSINGE | 0376AE | 50 m | 2:25.15 | |
20 | 826 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 50 m | 2:25.23 | |
21 | 804 | Hebeltoft Ida | 2003 | HERLEV | 0378AD | 50 m | 2:25.44 | |
22 | 810 | Johansen Thea F. | 2003 | HERLEV | 0324AA | 50 m | 2:26.31 | |
23 | 919 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 50 m | 2:26.88 | |
24 | 1007 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 50 m | 2:27.23 | |
25 | 917 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 50 m | 2:28.65 | |
26 | 1001 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 50 m | 2:28.78 | |
27 | 761 | Hansen Emily | 2005 | HELSINGE | 0528AO | 50 m | 2:29.56 | |
28 | 560 | Bramm Sif | 2006 | A6 | 0624AE | 50 m | 2:30.15 | |
29 | 579 | Kragh Ida Skov | 2006 | A6 | 0698AG | 50 m | 2:30.70 | |
30 | 993 | Levisen Sofia | 2002 | SOLRØD | 0258AE | 50 m | 2:31.48 | |
31 | 772 | Offendal Caroline Bach | 2002 | HELSINGE | 0258AS | 50 m | 2:32.05 | |
32 | 960 | Andersen Marie Louise B | 2005 | SLAGELSE | 0552AJ | 50 m | 2:32.27 | |
33 | 994 | Munch Natacha | 2005 | SOLRØD | 0506AD | 50 m | 2:32.45 | |
34 | 961 | Andersen Selma V Studnitz | 2005 | SLAGELSE | 0518AB | 50 m | 2:32.72 | |
35 | 877 | Maar Gaya Josefine | 2003 | NÆSTVED | 0318AQ | 50 m | 2:32.75 | |
36 | 770 | Lund Amalie | 2004 | HELSINGE | 0438AX | 50 m | 2:33.03 | |
37 | 978 | Nielsen Karoline | 2004 | SLAGELSE | 0422AB | 50 m | 2:33.98 | |
38 | 559 | Brage Silja | 2005 | A6 | 0544AL | 50 m | 2:34.80 | |
39 | 677 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 50 m | 2:35.86 | |
40 | 815 | Kongsfelt Clara | 2003 | HERLEV | 0354AX | 50 m | 2:37.47 | |
41 | 673 | Lunding Julie Heurlin | 2006 | GENTOFTE | 0626AA | 50 m | 2:38.00 | |
42 | 1005 | Svenningsen Lærke Samsø | 2002 | SOLRØD | 0206AW | 50 m | 2:38.74 | |
43 | 1006 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 50 m | 2:38.82 | |
44 | 641 | Cour Liva La | 2006 | GENTOFTE | 0642AQ | 50 m | 2:38.94 | |
45 | 997 | Nielsen Silje Juhl | 2003 | SOLRØD | 0316BE | 50 m | 2:39.67 | |
46 | 916 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 50 m | 2:40.04 | |
47 | 562 | Colley Matilda | 2003 | A6 | 0344AG | 50 m | 2:40.20 | |
48 | 915 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 50 m | 2:40.29 | |
49 | 726 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 50 m | 2:40.39 | |
50 | 577 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | A6 | 0682AF | 50 m | 2:40.88 | |
51 | 744 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 50 m | 2:41.34 | |
52 | 748 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 50 m | 2:41.81 | |
53 | 719 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 50 m | 2:42.09 | |
54 | 811 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 50 m | 2:42.10 | |
55 | 581 | Larsen Julie Merl | 2005 | A6 | 0584AB | 50 m | 2:43.03 | |
56 | 766 | Jørgensen Laura | 2004 | HELSINGE | 0428AQ | 50 m | 2:43.62 | |
57 | 939 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 50 m | 2:44.95 | |
58 | 844 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 50 m | 2:45.03 | |
59 | 842 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 50 m | 2:45.38 | |
60 | 868 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 50 m | 2:46.38 | |
61 | 969 | Kristensen Sigrid B. | 2004 | SLAGELSE | 0408AJ | 50 m | 2:46.73 | |
62 | 735 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 50 m | 2:46.95 | |
63 | 775 | Peters Frida Gram | 2007 | HELSINGE | 0712AC | 50 m | 2:48.24 | |
64 | 674 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 50 m | 2:50.59 | |
65 | 879 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 50 m | 2:50.84 | |
66 | 814 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 50 m | 2:51.31 | |
67 | 714 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 50 m | 2:52.48 | |
68 | 1012 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 50 m | 2:52.51 | |
69 | 875 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 50 m | 2:52.69 | |
70 | 843 | Kirchhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 50 m | 2:52.98 | |
71 | 949 | Nørby Selma | 2006 | BIRKERØD | 0608AB | 50 m | 2:56.47 | |
72 | 884 | Raunholt Freja Katrine | 2006 | NÆSTVED | 0692AP | 50 m | 2:58.71 | |
73 | 876 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 50 m | 3:01.66 | |
74 | 1053 | Kurps Amalie | 2004 | ODSHERRED | 0472BC | 50 m | 3:05.84 | |
75 | 566 | Frydendahl Lucca | 2008 | A6 | 0812AB | 50 m | 3:05.96 | |
76 | 563 | Dietrichsen Anna | 2006 | A6 | 0694AB | 50 m | 3:07.75 | |
77 | 666 | Laan Tess van Der | 2008 | GENTOFTE | 0818AA | 50 m | 3:09.48 | |
78 | 948 | Lilja Signe Østergaard | 2006 | BIRKERØD | 0668AD | 50 m | 3:09.94 | |
79 | 570 | Hansen K-Lee | 2007 | A6 | 0756AE | 50 m | 3:11.37 | |
80 | 859 | Dyhr-Rasmussen Rosa | 2007 | NÆSTVED | 0788AE | 50 m | 3:12.50 | |
81 | 850 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 50 m | 3:13.89 | |
82 | 708 | Vejborg Maja | 2007 | GENTOFTE | 0772AD | 50 m | 3:14.65 | |
83 | 1043 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 50 m | 3:15.57 | |
84 | 796 | Dupont Kristine | 2007 | HERLEV | 0788AL | 50 m | 3:16.13 | |
85 | 663 | Klep Roos | 2007 | GENTOFTE | 0732AE | 50 m | 3:16.56 | |
86 | 568 | Greve Naya Høi | 2007 | A6 | 0796AE | 50 m | 3:17.66 | |
87 | 653 | Griffin Nina | 2007 | GENTOFTE | 0776AK | 50 m | 3:18.47 | |
88 | 707 | Vedel Edith Louise | 2007 | GENTOFTE | 0742AD | 50 m | 3:18.89 | |
89 | 1036 | Gyldenkærne Signe | 2006 | VORDINGB | 0656AQ | 50 m | 3:19.02 | |
90 | 1039 | Justesen Laura Friis | 2006 | VORDINGB | 0666AQ | 50 m | 3:20.00 | |
91 | 971 | Lauridsen Frida | 2005 | SLAGELSE | 0514AO | 50 m | 3:20.69 | |
92 | 784 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 0702AH | 50 m | 3:21.40 | |
93 | 830 | Rønne Sofija | 2006 | HERLEV | 0688AQ | 50 m | 3:21.95 | |
94 | 630 | Basso Bianca | 2007 | GENTOFTE | 0724AQ | 50 m | 3:24.14 | |
95 | 1040 | Jørgensen Silja Sol | 2005 | VORDINGB | 0522AW | 50 m | 3:25.00 | |
96 | 807 | Honore Helena | 2007 | HERLEV | 0788AQ | 50 m | 3:27.18 | |
97 | 580 | Larsen Anna Merl | 2006 | A6 | 0636AK | 50 m | 3:27.44 | |
98 | 656 | Hjortshøj Thilde | 2006 | GENTOFTE | 0648AO | 50 m | 3:29.07 | |
99 | 634 | Boesen Johanna Illum | 2007 | GENTOFTE | 0734AQ | 50 m | 3:30.00 | |
100 | 976 | Nielsen Elisabeth Tobel | 2007 | SLAGELSE | 0782AG | 50 m | 3:35.71 | |
101 | 650 | Flamand Sophie | 2007 | GENTOFTE | 0752AO | 50 m | 3:50.61 | |
102 | 1042 | Nielsen Malou Danefred | 2007 | VORDINGB | 0708AL | 50 m | 3:55.00 | |
103 | 659 | Hvidberg Josephine | 2006 | GENTOFTE | 0618AK | 50 m | 3:56.98 | |
104 | 762 | Jakobsen Aurora Troldahl | 2005 | HELSINGE | 0564AX | 50 m | ||
105 | 827 | Marsner Eleonora | 2009 | HERLEV | 0994AC | 50 m | ||
106 | 862 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 50 m | ||
107 | 982 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SLAGELSE | 0654AC | 50 m | ||
108 | 1008 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 50 m | ||
109 | 1010 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 50 m | ||
110 | 1014 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 50 m | ||
111 | 1016 | Lollike Maja | 2007 | VI39 | 0752AK | 50 m | ||
112 | 1017 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 50 m | ||
113 | 1054 | Nielsen Sophie | 2006 | ODSHERRED | 0688AR | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 13 april 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 16:00 |
Løb 18, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 627 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 50 m | 1:59.73 | |
2 | 941 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 50 m | 2:01.05 | |
3 | 933 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 50 m | 2:01.84 | |
4 | 878 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 50 m | 2:02.12 | |
5 | 643 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 50 m | 2:05.00 | |
6 | 934 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 50 m | 2:07.17 | |
7 | 702 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 50 m | 2:07.68 | |
8 | 765 | Jeppesen Thor Bols | 2002 | HELSINGE | 0291AK | 50 m | 2:07.75 | |
9 | 895 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 50 m | 2:08.24 | |
10 | 729 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 50 m | 2:09.68 | |
11 | 996 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 0215AL | 50 m | 2:10.92 | |
12 | 881 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 50 m | 2:11.36 | |
13 | 594 | Svarrer Julius | 2005 | A6 | 0507AH | 50 m | 2:11.48 | |
14 | 973 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 50 m | 2:11.67 | |
15 | 773 | Peters Andreas Gram | 2001 | HELSINGE | 0173AI | 50 m | 2:13.00 | |
16 | 981 | Rought Elias | 2003 | SLAGELSE | 0359AF | 50 m | 2:13.10 | |
17 | 942 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 50 m | 2:14.47 | |
18 | 596 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 50 m | 2:14.73 | |
19 | 923 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 50 m | 2:14.88 | |
20 | 712 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 50 m | 2:15.86 | |
21 | 992 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 50 m | 2:16.69 | |
22 | 952 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 50 m | 2:16.86 | |
23 | 728 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 50 m | 2:17.24 | |
24 | 759 | Frederiksen Lukas | 2004 | HELSINGE | 0473AL | 50 m | 2:17.29 | |
25 | 584 | Madsen Rasmus Skarby | 2003 | A6 | 0363AB | 50 m | 2:17.64 | |
26 | 793 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 50 m | 2:17.89 | |
27 | 660 | Hvidt Anders | 2002 | GENTOFTE | 0271AN | 50 m | 2:17.95 | |
28 | 874 | Mouridsen Kristian | 2002 | NÆSTVED | 0261AR | 50 m | 2:18.61 | |
29 | 749 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 50 m | 2:18.99 | |
30 | 808 | Jelshøj Mathias | 2001 | HERLEV | 0127AR | 50 m | 2:19.10 | |
31 | 574 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | A6 | 0359AN | 50 m | 2:19.61 | |
32 | 839 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 50 m | 2:19.83 | |
33 | 709 | Wester Frederik Holm | 2000 | GENTOFTE | 0001AV | 50 m | 2:20.00 | |
34 | 732 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 50 m | 2:20.71 | |
35 | 613 | Nielsen Lucas | 2004 | FR.SUND | 0403AO | 50 m | 2:21.55 | |
36 | 640 | Clausen Oskar | 2004 | GENTOFTE | 0461AQ | 50 m | 2:22.16 | |
37 | 846 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 50 m | 2:22.76 | |
38 | 959 | Andersen Joachim L | 2003 | SLAGELSE | 0385AK | 50 m | 2:23.65 | |
39 | 872 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 50 m | 2:24.29 | |
40 | 764 | Jeppesen Asger Bols | 2005 | HELSINGE | 0513AE | 50 m | 2:25.37 | |
41 | 899 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 50 m | 2:25.80 | |
42 | 1009 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 50 m | 2:25.94 | |
43 | 746 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 50 m | 2:26.40 | |
44 | 681 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 50 m | 2:26.90 | |
45 | 896 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 50 m | 2:27.03 | |
46 | 569 | Hansen Emil Witzner | 2004 | A6 | 0475AD | 50 m | 2:27.28 | |
47 | 967 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 50 m | 2:29.00 | |
48 | 790 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 50 m | 2:29.20 | |
49 | 1035 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 50 m | 2:29.88 | |
50 | 928 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 50 m | 2:30.00 | |
51 | 1021 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 50 m | 2:30.17 | |
52 | 841 | Drigsdahl Silas Folke | 2004 | HILLERØD | 0429AI | 50 m | 2:30.46 | |
53 | 734 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 50 m | 2:30.52 | |
54 | 851 | Bentsen Sebastian N. | 2004 | NÆSTVED | 0437AL | 50 m | 2:30.94 | |
55 | 900 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 50 m | 2:32.02 | |
56 | 889 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 50 m | 2:32.89 | |
57 | 1051 | Christians Asmund Visholm | 2000 | ODSHERRED | 0097AS | 50 m | 2:32.95 | |
58 | 798 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 50 m | 2:33.46 | |
59 | 848 | Andersen Sammi Asker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 50 m | 2:33.73 | |
60 | 565 | From Mads Holger | 2004 | A6 | 0445AL | 50 m | 2:35.88 | |
61 | 589 | Olsen Marco Stub | 2004 | A6 | 0429AC | 50 m | 2:36.76 | |
62 | 771 | Neldeberg Viktor Junker | 2004 | HELSINGE | 0445AA | 50 m | 2:36.92 | |
63 | 954 | Tullberg Magnus | 2005 | BIRKERØD | 0593AD | 50 m | 2:38.30 | |
64 | 760 | Frederiksen Tobias | 2006 | HELSINGE | 0657AC | 50 m | 2:39.59 | |
65 | 736 | Maarbjerg Vilhelm Thieden | 2004 | GLADSAXE | 0407AE | 50 m | 2:40.12 | |
66 | 888 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 50 m | 2:40.77 | |
67 | 646 | Eilersen Mads Frederik | 2001 | GENTOFTE | 0149AS | 50 m | 2:41.00 | |
68 | 661 | Hyldig William Hoffmann | 2004 | GENTOFTE | 0471AQ | 50 m | 2:41.31 | |
69 | 700 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 50 m | 2:42.82 | |
70 | 614 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 50 m | 2:43.25 | |
71 | 689 | Rybak-Andersen Oscar | 2005 | GENTOFTE | 0521AB | 50 m | 2:46.33 | |
72 | 598 | Tranum Noah | 2004 | A6 | 0449AG | 50 m | 2:47.14 | |
73 | 755 | Foged Scott | 2005 | HELSINGE | 0575AI | 50 m | 2:48.10 | |
74 | 887 | Stæcker Tobias Chr. | 2005 | NÆSTVED | 0575AH | 50 m | 2:49.57 | |
75 | 642 | Dahl David Johannes | 2006 | GENTOFTE | 0669AB | 50 m | 2:50.94 | |
76 | 738 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 50 m | 2:51.23 | |
77 | 682 | Nimb Christian | 2006 | GENTOFTE | 0679AH | 50 m | 2:51.24 | |
78 | 1020 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 50 m | 2:54.45 | |
79 | 977 | Nielsen Johannes Tobel | 2004 | SLAGELSE | 0499AM | 50 m | 2:58.98 | |
80 | 1015 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 50 m | 2:59.93 | |
81 | 795 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 50 m | 3:00.43 | |
82 | 617 | Wennicke Lau Lykke | 2004 | FR.SUND | 0403AF | 50 m | 3:00.94 | |
83 | 885 | Sibbern-Larsen James | 2005 | NÆSTVED | 0503AM | 50 m | 3:01.80 | |
84 | 697 | Svedal Andreas Ellegaard | 2006 | GENTOFTE | 0631AF | 50 m | 3:02.59 | |
85 | 819 | Larsson Sofus Norby | 2004 | HERLEV | 0431AR | 50 m | 3:05.57 | |
86 | 691 | Schmidt Erik | 2005 | GENTOFTE | 0563AN | 50 m | 3:05.85 | |
87 | 983 | Vadmand Julius | 2005 | SLAGELSE | 0551AJ | 50 m | 3:07.29 | |
88 | 758 | Frederiksen Lasse S. | 2006 | HELSINGE | 0617AI | 50 m | 3:07.47 | |
89 | 704 | Wamberg Hannibal | 2006 | GENTOFTE | 0699AE | 50 m | 3:08.26 | |
90 | 602 | Cruse Victor Enemark | 2004 | FR.SUND | 0425AN | 50 m | 3:09.22 | |
91 | 871 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 50 m | 3:09.22 | |
92 | 609 | Kristensen Jonathan | 2006 | FR.SUND | 0693AL | 50 m | 3:10.70 | |
93 | 695 | Stoev Alexandros | 2007 | GENTOFTE | 0733AB | 50 m | 3:11.47 | |
94 | 756 | Foged William | 2008 | HELSINGE | 50 m | 3:13.06 | ||
95 | 671 | Lindquist Oswald | 2006 | GENTOFTE | 0647AF | 50 m | 3:22.11 | |
96 | 639 | Clausen August Emil K. | 2006 | GENTOFTE | 0609AK | 50 m | 3:22.38 | |
97 | 768 | Købsted Nicklas Kolt | 2006 | HELSINGE | 0601AG | 50 m | 3:26.22 | |
98 | 645 | Due August | 2007 | GENTOFTE | 0701AG | 50 m | 3:31.23 | |
99 | 1018 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 50 m | 3:37.44 | |
100 | 813 | Kallesøe Magne Waag | 2008 | HERLEV | 0827AA | 50 m | 3:55.88 | |
101 | 833 | Simonsen Nikolaj Kragh | 2006 | HERLEV | 0683AM | 50 m | 3:56.03 | |
102 | 817 | Larsson Linus Norby | 2006 | HERLEV | 0603AM | 50 m | 4:11.63 | |
103 | 690 | Sanbeck Bjørn | 1999 | GENTOFTE | 9957AB | 50 m | ||
104 | 777 | Vester André | 2004 | HELSINGE | 50 m | |||
105 | 801 | Føge Viktor Nymark | 2008 | HERLEV | 0887AD | 50 m | ||
106 | 909 | Khan Younus | 2005 | ALLERØD | 0543AM | 50 m | ||
107 | 1013 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 13 april 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 16:00 |
Løb 19, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 750 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 50 m | 2:38.01 | |
2 | 733 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 50 m | 2:39.26 | |
3 | 905 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 50 m | 2:52.48 | |
4 | 606 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 50 m | 2:53.45 | |
5 | 724 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 50 m | 3:01.15 | |
6 | 1052 | Jensen Isabella Flyvholm | 2004 | ODSHERRED | 0474BA | 50 m | 3:20.79 | |
7 | 844 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 50 m | 3:24.79 | |
8 | 840 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 0514AR | 50 m | 3:40.66 | |
9 | 803 | Hartwig-Porsdal Sophie | 2006 | HERLEV | 0614AH | 50 m | ||
10 | 812 | Kallesøe Liv Waag | 2006 | HERLEV | 0634AF | 50 m | ||
11 | 873 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 13 april 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 16:00 |
Løb 20, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 618 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 50 m | 2:16.14 | |
2 | 599 | Østergaard Morten | 2002 | A6 | 0209AC | 50 m | 2:22.48 | |
3 | 932 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 50 m | 2:25.13 | |
4 | 610 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 50 m | 2:26.72 | |
5 | 972 | Lykke Silas | 2003 | SLAGELSE | 0339AP | 50 m | 2:31.00 | |
6 | 1060 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | STT | 0205AF | 50 m | 2:32.09 | |
7 | 716 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 50 m | 2:33.41 | |
8 | 943 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 50 m | 2:37.98 | |
9 | 1009 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 50 m | 2:39.34 | |
10 | 1021 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 50 m | 2:40.93 | |
11 | 694 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 50 m | 2:41.66 | |
12 | 603 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 50 m | 2:46.34 | |
13 | 660 | Hvidt Anders | 2002 | GENTOFTE | 0271AN | 50 m | 2:46.43 | |
14 | 799 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 50 m | 2:49.50 | |
15 | 746 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 50 m | 2:55.42 | |
16 | 593 | Schmidt Emil | 2006 | A6 | 0695AA | 50 m | 3:14.69 | |
17 | 737 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 50 m | 3:20.34 | |
18 | 747 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 50 m | 3:36.73 | |
19 | 672 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 50 m | 3:41.44 | |
20 | 730 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 50 m | 3:42.78 | |
21 | 745 | Ritnagel Victor Henrik | 2005 | GLADSAXE | 0545AC | 50 m | 4:03.78 | |
22 | 861 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 13 april 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 16:00 |
Løb 21, 4X100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 741 | Gsc Piger 1 | 2004 | GLADSAXE | 50 m | 4:24.34 | ||
2 | 1058 | Gentofte Stars | 2004 | GENTOFTE | 50 m | 4:36.20 | ||
3 | 623 | Gentofte Stars | 2004 | GENTOFTE | 50 m | 4:42.10 | ||
4 | 621 | Gentofte Piger 2 | 0 | GENTOFTE | 50 m | 4:46.00 | ||
5 | 556 | A6 Piger 1 | 0 | A6 | 50 m | 4:49.01 | ||
6 | 742 | Gsc Piger 2 | 2004 | GLADSAXE | 50 m | 4:49.98 | ||
7 | 622 | Gentofte Piger 3 | 0 | GENTOFTE | 50 m | 4:54.00 | ||
8 | 955 | Stv Damer 1 | 0 | SLAGELSE | 50 m | 4:55.00 | ||
9 | 780 | Herlev Piger 1 | 2004 | HERLEV | 50 m | 4:59.42 | ||
10 | 743 | Gsc Piger 3 | 2004 | GLADSAXE | 50 m | 5:04.67 | ||
11 | 557 | A6 Piger 2 | 0 | A6 | 50 m | 5:20.11 | ||
12 | 838 | Hillerød Tøserne | 2005 | HILLERØD | 50 m | 5:20.45 | ||
13 | 781 | Herlev Piger 2 | 2005 | HERLEV | 50 m | 5:59.42 | ||
14 | 1031 | Vsk Gudinder 2 | 2004 | VORDINGB | 50 m | 6:45.00 | ||
15 | 782 | Herlev Talent 1 | 0 | HERLEV | 50 m | |||
16 | 783 | Herlev Talent 2 | 0 | HERLEV | 50 m | |||
17 | 863 | Næstved Girls 1 | 0 | NÆSTVED | 50 m | |||
18 | 864 | Næstved Girls 2 | 0 | NÆSTVED | 50 m | |||
19 | 956 | Stv Damer 2 | 0 | SLAGELSE | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 13 april 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 16:00 |
Løb 22, 4X100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 720 | Gsc Drenge 1 | 2003 | GLADSAXE | 50 m | 4:20.91 | ||
2 | 1056 | Dampens Orden | 2003 | GENTOFTE | 50 m | 4:28.00 | ||
3 | 605 | Frederikssund Furious | 1999 | FR.SUND | 50 m | 4:30.00 | ||
4 | 957 | Stv Herrer 1 | 0 | SLAGELSE | 50 m | 4:30.00 | ||
5 | 721 | Gsc Drenge 2 | 2003 | GLADSAXE | 50 m | 4:31.22 | ||
6 | 555 | A6 Boys 1 | 0 | A6 | 50 m | 4:33.01 | ||
7 | 778 | Herlev Knægte 1 | 0 | HERLEV | 50 m | 4:45.42 | ||
8 | 619 | Gentofte Drenge 2 | 0 | GENTOFTE | 50 m | 4:51.00 | ||
9 | 722 | Gsc Drenge 3 | 2003 | GLADSAXE | 50 m | 4:55.14 | ||
10 | 620 | Gentofte Drenge 3 | 0 | GENTOFTE | 50 m | 4:59.00 | ||
11 | 1032 | Vsk Gutter | 2000 | VORDINGB | 50 m | 5:00.00 | ||
12 | 779 | Herlev Knægte 2 | 0 | HERLEV | 50 m | 5:10.42 | ||
13 | 604 | Frederikssund Energy | 2003 | FR.SUND | 50 m | 5:20.00 | ||
14 | 782 | Herlev Talent 1 | 0 | HERLEV | 50 m | |||
15 | 783 | Herlev Talent 2 | 0 | HERLEV | 50 m | |||
16 | 852 | Næstved Boys 1 | 0 | NÆSTVED | 50 m | |||
17 | 853 | Næstved Boys 2 | 0 | NÆSTVED | 50 m | |||
18 | 958 | Stv Herrer 2 | 0 | SLAGELSE | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 13 april 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 16:00 |
Løb 23, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 929 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 50 m | 4:43.81 | |
2 | 592 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | A6 | 0358AB | 50 m | 4:47.54 | |
3 | 750 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 50 m | 4:48.15 | |
4 | 1050 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 50 m | 4:50.04 | |
5 | 936 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | BIRKERØD | 0428AK | 50 m | 4:56.18 | |
6 | 692 | Schou Amalie | 2003 | GENTOFTE | 0394AC | 50 m | 4:58.18 | |
7 | 572 | Henriksen Christine | 2003 | A6 | 0376AM | 50 m | 4:59.72 | |
8 | 925 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 50 m | 5:00.50 | |
9 | 757 | Frederiksen Katrine S. | 2002 | HELSINGE | 0278AC | 50 m | 5:01.06 | |
10 | 836 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | HERLEV | 0398AE | 50 m | 5:03.64 | |
11 | 731 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 50 m | 5:04.06 | |
12 | 804 | Hebeltoft Ida | 2003 | HERLEV | 0378AD | 50 m | 5:07.05 | |
13 | 1007 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 50 m | 5:09.39 | |
14 | 600 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 50 m | 5:09.57 | |
15 | 761 | Hansen Emily | 2005 | HELSINGE | 0528AO | 50 m | 5:11.63 | |
16 | 890 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 50 m | 5:12.65 | |
17 | 772 | Offendal Caroline Bach | 2002 | HELSINGE | 0258AS | 50 m | 5:16.72 | |
18 | 994 | Munch Natacha | 2005 | SOLRØD | 0506AD | 50 m | 5:21.44 | |
19 | 826 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 50 m | 5:22.55 | |
20 | 905 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 50 m | 5:23.06 | |
21 | 615 | Ravnholt Camille Hvid | 2003 | FR.SUND | 0372AQ | 50 m | 5:27.42 | |
22 | 915 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 50 m | 5:38.93 | |
23 | 664 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 50 m | 5:39.37 | |
24 | 969 | Kristensen Sigrid B. | 2004 | SLAGELSE | 0408AJ | 50 m | 5:47.50 | |
25 | 844 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 50 m | 5:50.45 | |
26 | 840 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 0514AR | 50 m | 5:53.85 | |
27 | 1012 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 50 m | 6:03.55 | |
28 | 918 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 50 m | 6:03.59 | |
29 | 1043 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 50 m | 6:52.18 | |
30 | 1040 | Jørgensen Silja Sol | 2005 | VORDINGB | 0522AW | 50 m | 7:05.00 | |
31 | 770 | Lund Amalie | 2004 | HELSINGE | 0438AX | 50 m | ||
32 | 884 | Raunholt Freja Katrine | 2006 | NÆSTVED | 0692AP | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 13 april 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 16:00 |
Løb 24, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 668 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 50 m | 4:11.53 | |
2 | 676 | Lønborg Carl Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 50 m | 4:18.26 | |
3 | 878 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 50 m | 4:18.72 | |
4 | 966 | Hansen Matthias | 2001 | SLAGELSE | 0191AH | 50 m | 4:19.20 | |
5 | 932 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 50 m | 4:33.37 | |
6 | 702 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 50 m | 4:35.43 | |
7 | 943 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 50 m | 4:41.48 | |
8 | 712 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 50 m | 4:47.74 | |
9 | 632 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 50 m | 4:47.80 | |
10 | 728 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 50 m | 4:49.39 | |
11 | 759 | Frederiksen Lukas | 2004 | HELSINGE | 0473AL | 50 m | 4:49.43 | |
12 | 992 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 50 m | 4:50.22 | |
13 | 908 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 50 m | 4:55.27 | |
14 | 660 | Hvidt Anders | 2002 | GENTOFTE | 0271AN | 50 m | 4:57.27 | |
15 | 640 | Clausen Oskar | 2004 | GENTOFTE | 0461AQ | 50 m | 4:58.40 | |
16 | 860 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 50 m | 4:58.62 | |
17 | 603 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 50 m | 5:01.87 | |
18 | 749 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 50 m | 5:04.60 | |
19 | 1019 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 50 m | 5:04.73 | |
20 | 839 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 50 m | 5:05.37 | |
21 | 872 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 50 m | 5:05.65 | |
22 | 846 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 50 m | 5:07.31 | |
23 | 896 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 50 m | 5:09.58 | |
24 | 764 | Jeppesen Asger Bols | 2005 | HELSINGE | 0513AE | 50 m | 5:12.31 | |
25 | 959 | Andersen Joachim L | 2003 | SLAGELSE | 0385AK | 50 m | 5:13.79 | |
26 | 793 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 50 m | 5:14.40 | |
27 | 1009 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 50 m | 5:15.99 | |
28 | 900 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 50 m | 5:16.44 | |
29 | 913 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 50 m | 5:17.42 | |
30 | 717 | Bruhn Mathias Bartholin | 2004 | GLADSAXE | 0425AP | 50 m | 5:21.75 | |
31 | 889 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 50 m | 5:25.28 | |
32 | 935 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 50 m | 5:30.18 | |
33 | 675 | Lundsby Frederik Stubbe | 2004 | GENTOFTE | 0417AE | 50 m | 5:45.00 | |
34 | 682 | Nimb Christian | 2006 | GENTOFTE | 0679AH | 50 m | 5:50.00 | |
35 | 611 | Mikkelsen Balder H. | 2007 | FR.SUND | 0707AB | 50 m | 5:57.63 | |
36 | 1013 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 13 april 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 16:00 |
Løb 25, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 591 | Petersson Katja Korbo | 2001 | A6 | 0134AA | 50 m | 27.75 | |
2 | 962 | Andersen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0174AM | 50 m | 28.21 | |
3 | 588 | Olsen Luna Emilie | 2003 | A6 | 0312AC | 50 m | 28.49 | |
4 | 890 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 50 m | 28.57 | |
5 | 979 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 50 m | 28.84 | |
6 | 1045 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 50 m | 29.07 | |
7 | 763 | Jensen Emma | 2002 | HELSINGE | 0266AR | 50 m | 29.62 | |
8 | 925 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 50 m | 29.64 | |
9 | 870 | Kristensen Viktoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 50 m | 29.73 | |
10 | 711 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 50 m | 29.77 | |
11 | 626 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 50 m | 29.92 | |
12 | 733 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 50 m | 29.92 | |
13 | 615 | Ravnholt Camille Hvid | 2003 | FR.SUND | 0372AQ | 50 m | 30.06 | |
14 | 754 | Elmgreen Maja Marie | 2003 | HELSINGE | 0376AE | 50 m | 30.07 | |
15 | 647 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 50 m | 30.43 | |
16 | 835 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 50 m | 30.54 | |
17 | 902 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 50 m | 30.61 | |
18 | 1044 | Nykjær Maya | 2001 | VORDINGB | 0144AW | 50 m | 30.67 | |
19 | 692 | Schou Amalie | 2003 | GENTOFTE | 0394AC | 50 m | 30.69 | |
20 | 857 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 50 m | 30.70 | |
21 | 804 | Hebeltoft Ida | 2003 | HERLEV | 0378AD | 50 m | 30.73 | |
22 | 927 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 50 m | 31.04 | |
23 | 705 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 50 m | 31.09 | |
24 | 919 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 50 m | 31.33 | |
25 | 993 | Levisen Sofia | 2002 | SOLRØD | 0258AE | 50 m | 31.36 | |
26 | 600 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 50 m | 31.37 | |
27 | 1049 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 50 m | 31.41 | |
28 | 766 | Jørgensen Laura | 2004 | HELSINGE | 0428AQ | 50 m | 31.54 | |
29 | 1005 | Svenningsen Lærke Samsø | 2002 | SOLRØD | 0206AW | 50 m | 31.58 | |
30 | 997 | Nielsen Silje Juhl | 2003 | SOLRØD | 0316BE | 50 m | 31.59 | |
31 | 1033 | Bingler Léa Zoé | 2000 | VORDINGB | 0082AX | 50 m | 31.60 | |
32 | 786 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 50 m | 31.69 | |
33 | 936 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | BIRKERØD | 0428AK | 50 m | 31.72 | |
34 | 761 | Hansen Emily | 2005 | HELSINGE | 0528AO | 50 m | 31.86 | |
35 | 917 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 50 m | 31.90 | |
36 | 797 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 50 m | 31.99 | |
37 | 649 | Fischer Rebecca Chur | 2005 | GENTOFTE | 0522AP | 50 m | 32.05 | |
38 | 905 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 50 m | 32.13 | |
39 | 854 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 50 m | 32.18 | |
40 | 815 | Kongsfelt Clara | 2003 | HERLEV | 0354AX | 50 m | 32.20 | |
41 | 915 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 50 m | 32.24 | |
42 | 1007 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 50 m | 32.28 | |
43 | 770 | Lund Amalie | 2004 | HELSINGE | 0438AX | 50 m | 32.59 | |
44 | 877 | Maar Gaya Josefine | 2003 | NÆSTVED | 0318AQ | 50 m | 32.78 | |
45 | 673 | Lunding Julie Heurlin | 2006 | GENTOFTE | 0626AA | 50 m | 32.89 | |
46 | 939 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 50 m | 33.04 | |
47 | 696 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 50 m | 33.08 | |
48 | 842 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 50 m | 33.15 | |
49 | 875 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 50 m | 33.25 | |
50 | 625 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 50 m | 33.27 | |
51 | 775 | Peters Frida Gram | 2007 | HELSINGE | 0712AC | 50 m | 33.28 | |
52 | 1012 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 50 m | 33.38 | |
53 | 1017 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 50 m | 33.41 | |
54 | 1011 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 50 m | 33.44 | |
55 | 744 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 50 m | 33.51 | |
56 | 829 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 50 m | 33.58 | |
57 | 776 | Therkelsen Gry | 2004 | HELSINGE | 0496AT | 50 m | 33.64 | |
58 | 921 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 50 m | 33.74 | |
59 | 726 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 50 m | 33.76 | |
60 | 811 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 50 m | 33.81 | |
61 | 724 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 50 m | 33.90 | |
62 | 897 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 50 m | 34.23 | |
63 | 843 | Kirchhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 50 m | 34.36 | |
64 | 990 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 0658AP | 50 m | 34.36 | |
65 | 916 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 50 m | 34.76 | |
66 | 879 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 50 m | 34.84 | |
67 | 769 | Leisted Pernille Møller | 2002 | HELSINGE | 0288AU | 50 m | 34.90 | |
68 | 844 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 50 m | 35.00 | |
69 | 969 | Kristensen Sigrid B. | 2004 | SLAGELSE | 0408AJ | 50 m | 35.41 | |
70 | 825 | Lund Asta | 2006 | HERLEV | 0658AD | 50 m | 35.48 | |
71 | 938 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 50 m | 35.73 | |
72 | 814 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 50 m | 35.76 | |
73 | 880 | Nielsen Olivia My | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 50 m | 35.98 | |
74 | 862 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 50 m | 36.08 | |
75 | 951 | Rosenbohm Røskva | 2007 | BIRKERØD | 0772AA | 50 m | 36.09 | |
76 | 982 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SLAGELSE | 0654AC | 50 m | 36.30 | |
77 | 1014 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 50 m | 36.30 | |
78 | 1000 | Ribjerg Sofie Ammentorp | 2006 | SOLRØD | 0641AR | 50 m | 36.32 | |
79 | 1036 | Gyldenkærne Signe | 2006 | VORDINGB | 0656AQ | 50 m | 36.47 | |
80 | 914 | Markussen Karen | 2007 | ALLERØD | 0704AA | 50 m | 36.53 | |
81 | 873 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 50 m | 36.88 | |
82 | 1040 | Jørgensen Silja Sol | 2005 | VORDINGB | 0522AW | 50 m | 36.88 | |
83 | 785 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 50 m | 36.95 | |
84 | 845 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 50 m | 36.97 | |
85 | 784 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 0702AH | 50 m | 37.03 | |
86 | 762 | Jakobsen Aurora Troldahl | 2005 | HELSINGE | 0564AX | 50 m | 37.04 | |
87 | 988 | Anderson Daniella | 2006 | SOLRØD | 0608AR | 50 m | 37.07 | |
88 | 912 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 50 m | 37.25 | |
89 | 918 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 50 m | 37.25 | |
90 | 803 | Hartwig-Porsdal Sophie | 2006 | HERLEV | 0614AH | 50 m | 37.63 | |
91 | 678 | Marchenko Alisa | 2006 | GENTOFTE | 0618AJ | 50 m | 37.86 | |
92 | 910 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 0792AA | 50 m | 37.88 | |
93 | 636 | Brunsgaard Ada Hasløv | 2006 | GENTOFTE | 0646AN | 50 m | 37.98 | |
94 | 976 | Nielsen Elisabeth Tobel | 2007 | SLAGELSE | 0782AG | 50 m | 38.04 | |
95 | 796 | Dupont Kristine | 2007 | HERLEV | 0788AL | 50 m | 38.42 | |
96 | 948 | Lilja Signe Østergaard | 2006 | BIRKERØD | 0668AD | 50 m | 38.50 | |
97 | 1054 | Nielsen Sophie | 2006 | ODSHERRED | 0688AR | 50 m | 38.53 | |
98 | 1008 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 50 m | 38.89 | |
99 | 830 | Rønne Sofija | 2006 | HERLEV | 0688AQ | 50 m | 38.91 | |
100 | 1004 | Spang Emma | 2006 | SOLRØD | 0648AQ | 50 m | 38.94 | |
101 | 821 | Lewinsky Karoline Dahl | 2006 | HERLEV | 0642AK | 50 m | 39.12 | |
102 | 809 | Jensen Frederikke Fisker | 2006 | HERLEV | 0678AM | 50 m | 39.73 | |
103 | 971 | Lauridsen Frida | 2005 | SLAGELSE | 0514AO | 50 m | 39.75 | |
104 | 708 | Vejborg Maja | 2007 | GENTOFTE | 0772AD | 50 m | 39.87 | |
105 | 1010 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 50 m | 39.95 | |
106 | 1043 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 50 m | 40.07 | |
107 | 812 | Kallesøe Liv Waag | 2006 | HERLEV | 0634AF | 50 m | 40.42 | |
108 | 666 | Laan Tess van Der | 2008 | GENTOFTE | 0818AA | 50 m | 40.43 | |
109 | 634 | Boesen Johanna Illum | 2007 | GENTOFTE | 0734AQ | 50 m | 40.46 | |
110 | 850 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 50 m | 40.65 | |
111 | 650 | Flamand Sophie | 2007 | GENTOFTE | 0752AO | 50 m | 41.19 | |
112 | 656 | Hjortshøj Thilde | 2006 | GENTOFTE | 0648AO | 50 m | 41.61 | |
113 | 1039 | Justesen Laura Friis | 2006 | VORDINGB | 0666AQ | 50 m | 41.68 | |
114 | 686 | Reedtz Caroline Victoria | 2007 | GENTOFTE | 0716AH | 50 m | 41.79 | |
115 | 653 | Griffin Nina | 2007 | GENTOFTE | 0776AK | 50 m | 42.31 | |
116 | 1016 | Lollike Maja | 2007 | VI39 | 0752AK | 50 m | 42.34 | |
117 | 816 | Kyndesen Emma | 2006 | HERLEV | 0622AH | 50 m | 42.56 | |
118 | 953 | Storch Marie | 2006 | BIRKERØD | 0698AF | 50 m | 43.13 | |
119 | 807 | Honore Helena | 2007 | HERLEV | 0788AQ | 50 m | 43.55 | |
120 | 707 | Vedel Edith Louise | 2007 | GENTOFTE | 0742AD | 50 m | 43.77 | |
121 | 1042 | Nielsen Malou Danefred | 2007 | VORDINGB | 0708AL | 50 m | 43.78 | |
122 | 663 | Klep Roos | 2007 | GENTOFTE | 0732AE | 50 m | 44.33 | |
123 | 787 | Andersen Lærke Aistrup | 2005 | HERLEV | 0518AC | 50 m | 44.45 | |
124 | 685 | Raahauge Laura | 2008 | GENTOFTE | 0826AA | 50 m | 44.77 | |
125 | 637 | Böhmer Emilie | 2006 | GENTOFTE | 0684AL | 50 m | 44.91 | |
126 | 630 | Basso Bianca | 2007 | GENTOFTE | 0724AQ | 50 m | 45.43 | |
127 | 827 | Marsner Eleonora | 2009 | HERLEV | 0994AC | 50 m | 46.62 | |
128 | 837 | Zobel Katharina | 2007 | HERLEV | 0748AB | 50 m | 46.78 | |
129 | 820 | Lauth Siri | 2007 | HERLEV | 0748AR | 50 m | 1:00.48 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 13 april 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 16:00 |
Løb 26, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 618 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 50 m | 24.98 | |
2 | 933 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 50 m | 25.88 | |
3 | 941 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 50 m | 25.94 | |
4 | 828 | Misimi Altin | 2002 | HERLEV | 0231AQ | 50 m | 26.24 | |
5 | 791 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 50 m | 26.29 | |
6 | 996 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 0215AL | 50 m | 26.34 | |
7 | 1027 | Montier Antoine | 1993 | VAT CPH-MK | 50 m | 26.38 | ||
8 | 627 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 50 m | 26.40 | |
9 | 765 | Jeppesen Thor Bols | 2002 | HELSINGE | 0291AK | 50 m | 27.01 | |
10 | 643 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 50 m | 27.05 | |
11 | 940 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 50 m | 27.16 | |
12 | 934 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 50 m | 27.17 | |
13 | 610 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 50 m | 27.19 | |
14 | 1059 | Petersen Mathias Hatting | 2000 | STT | 0091AC | 50 m | 27.34 | |
15 | 1038 | Jensen Jonathan F. K. | 2002 | VORDINGB | 0263AO | 50 m | 27.43 | |
16 | 729 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 50 m | 27.46 | |
17 | 667 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 50 m | 27.56 | |
18 | 861 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 50 m | 27.57 | |
19 | 942 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 50 m | 27.57 | |
20 | 702 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 50 m | 27.60 | |
21 | 881 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 50 m | 27.81 | |
22 | 930 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 50 m | 28.05 | |
23 | 992 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 50 m | 28.09 | |
24 | 753 | Christiansen Marcus | 2001 | HELSINGE | 0145AT | 50 m | 28.24 | |
25 | 1037 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 50 m | 28.28 | |
26 | 790 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 50 m | 28.37 | |
27 | 932 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 50 m | 28.41 | |
28 | 1060 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | STT | 0205AF | 50 m | 28.41 | |
29 | 740 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 50 m | 28.52 | |
30 | 716 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 50 m | 28.53 | |
31 | 808 | Jelshøj Mathias | 2001 | HERLEV | 0127AR | 50 m | 28.69 | |
32 | 1046 | Ringer Mikkel | 2001 | VORDINGB | 0175AR | 50 m | 28.77 | |
33 | 660 | Hvidt Anders | 2002 | GENTOFTE | 0271AN | 50 m | 28.83 | |
34 | 690 | Sanbeck Bjørn | 1999 | GENTOFTE | 9957AB | 50 m | 28.87 | |
35 | 999 | Petersen Mathias | 1999 | SOLRØD | 9945AU | 50 m | 29.17 | |
36 | 974 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 50 m | 29.24 | |
37 | 894 | Kruse Villads | 2003 | ALLERØD | 0371AI | 50 m | 29.25 | |
38 | 987 | Ande Benjamin Koch Oltman | 2004 | SOLRØD | 0425AQ | 50 m | 29.43 | |
39 | 799 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 50 m | 29.63 | |
40 | 694 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 50 m | 29.85 | |
41 | 822 | Li Erik | 2003 | HERLEV | 0391AF | 50 m | 29.95 | |
42 | 709 | Wester Frederik Holm | 2000 | GENTOFTE | 0001AV | 50 m | 30.00 | |
43 | 734 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 50 m | 30.11 | |
44 | 646 | Eilersen Mads Frederik | 2001 | GENTOFTE | 0149AS | 50 m | 30.19 | |
45 | 923 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 50 m | 30.21 | |
46 | 759 | Frederiksen Lukas | 2004 | HELSINGE | 0473AL | 50 m | 30.27 | |
47 | 1051 | Christians Asmund Visholm | 2000 | ODSHERRED | 0097AS | 50 m | 30.35 | |
48 | 1019 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 50 m | 30.37 | |
49 | 824 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 50 m | 30.57 | |
50 | 1021 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 50 m | 30.64 | |
51 | 713 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 50 m | 30.85 | |
52 | 746 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 50 m | 30.93 | |
53 | 800 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | HERLEV | 0589AB | 50 m | 30.93 | |
54 | 908 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 50 m | 30.94 | |
55 | 805 | Holm Peter | 2003 | HERLEV | 0393AF | 50 m | 30.99 | |
56 | 687 | Riisager Harald | 2003 | GENTOFTE | 0371AD | 50 m | 31.04 | |
57 | 774 | Peters Emil Gram | 2005 | HELSINGE | 0529AD | 50 m | 31.20 | |
58 | 1041 | Linnebjerg Lucas | 2003 | VORDINGB | 0305AR | 50 m | 31.21 | |
59 | 860 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 50 m | 31.40 | |
60 | 614 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 50 m | 31.43 | |
61 | 662 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 50 m | 31.56 | |
62 | 946 | Kaltoft Hector | 2006 | BIRKERØD | 0627AC | 50 m | 31.57 | |
63 | 1009 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 50 m | 31.59 | |
64 | 727 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 50 m | 31.62 | |
65 | 872 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 50 m | 31.63 | |
66 | 1034 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 50 m | 31.96 | |
67 | 798 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 50 m | 32.02 | |
68 | 846 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 50 m | 32.10 | |
69 | 730 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 50 m | 32.16 | |
70 | 922 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 50 m | 32.22 | |
71 | 858 | Dyhr-Rasmussen Lauritz | 2004 | NÆSTVED | 0537AI | 50 m | 32.23 | |
72 | 764 | Jeppesen Asger Bols | 2005 | HELSINGE | 0513AE | 50 m | 32.24 | |
73 | 947 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 0571AF | 50 m | 32.29 | |
74 | 834 | Struberg Harald Wiehe | 2003 | HERLEV | 0331AT | 50 m | 32.35 | |
75 | 911 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 50 m | 32.43 | |
76 | 954 | Tullberg Magnus | 2005 | BIRKERØD | 0593AD | 50 m | 32.46 | |
77 | 945 | Jacobsen Magnus | 2006 | BIRKERØD | 0663AI | 50 m | 32.53 | |
78 | 952 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 50 m | 32.65 | |
79 | 841 | Drigsdahl Silas Folke | 2004 | HILLERØD | 0429AI | 50 m | 32.78 | |
80 | 913 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 50 m | 32.79 | |
81 | 767 | Klitgaard Victor Møller | 2006 | HELSINGE | 0691AE | 50 m | 32.81 | |
82 | 907 | Gersby Frederik | 2006 | ALLERØD | 0673AB | 50 m | 32.93 | |
83 | 928 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 50 m | 32.97 | |
84 | 1023 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 50 m | 33.35 | |
85 | 760 | Frederiksen Tobias | 2006 | HELSINGE | 0657AC | 50 m | 33.68 | |
86 | 771 | Neldeberg Viktor Junker | 2004 | HELSINGE | 0445AA | 50 m | 33.77 | |
87 | 601 | Appel Marcus | 2003 | FR.SUND | 0371AQ | 50 m | 33.90 | |
88 | 611 | Mikkelsen Balder H. | 2007 | FR.SUND | 0707AB | 50 m | 34.08 | |
89 | 738 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 50 m | 34.27 | |
90 | 755 | Foged Scott | 2005 | HELSINGE | 0575AI | 50 m | 34.31 | |
91 | 736 | Maarbjerg Vilhelm Thieden | 2004 | GLADSAXE | 0407AE | 50 m | 34.61 | |
92 | 904 | Anker-Møller Noah | 2006 | ALLERØD | 0605AB | 50 m | 34.83 | |
93 | 703 | Udar Maximillian | 2006 | GENTOFTE | 0681AJ | 50 m | 35.08 | |
94 | 642 | Dahl David Johannes | 2006 | GENTOFTE | 0669AB | 50 m | 35.21 | |
95 | 747 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 50 m | 35.29 | |
96 | 1022 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 50 m | 35.72 | |
97 | 758 | Frederiksen Lasse S. | 2006 | HELSINGE | 0617AI | 50 m | 35.77 | |
98 | 745 | Ritnagel Victor Henrik | 2005 | GLADSAXE | 0545AC | 50 m | 35.85 | |
99 | 608 | Krag Loui | 2007 | FR.SUND | 0793AD | 50 m | 35.88 | |
100 | 944 | Andersen Albert Skov | 2006 | BIRKERØD | 0649AI | 50 m | 36.30 | |
101 | 792 | Bohn-Hansen Mathias | 2006 | HERLEV | 0609AE | 50 m | 36.44 | |
102 | 695 | Stoev Alexandros | 2007 | GENTOFTE | 0733AB | 50 m | 36.52 | |
103 | 795 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 50 m | 36.59 | |
104 | 885 | Sibbern-Larsen James | 2005 | NÆSTVED | 0503AM | 50 m | 36.94 | |
105 | 1018 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 50 m | 37.59 | |
106 | 892 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 50 m | 37.60 | |
107 | 977 | Nielsen Johannes Tobel | 2004 | SLAGELSE | 0499AM | 50 m | 37.67 | |
108 | 789 | Bargmann Storm | 2007 | HERLEV | 0767AD | 50 m | 37.75 | |
109 | 1020 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 50 m | 38.02 | |
110 | 819 | Larsson Sofus Norby | 2004 | HERLEV | 0431AR | 50 m | 38.59 | |
111 | 1013 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 50 m | 38.63 | |
112 | 768 | Købsted Nicklas Kolt | 2006 | HELSINGE | 0601AG | 50 m | 39.12 | |
113 | 688 | Rosenbom Frederik | 2006 | GENTOFTE | 0677AN | 50 m | 39.36 | |
114 | 639 | Clausen August Emil K. | 2006 | GENTOFTE | 0609AK | 50 m | 39.40 | |
115 | 704 | Wamberg Hannibal | 2006 | GENTOFTE | 0699AE | 50 m | 39.58 | |
116 | 671 | Lindquist Oswald | 2006 | GENTOFTE | 0647AF | 50 m | 39.91 | |
117 | 684 | Olsen Peter Bjerre | 2006 | GENTOFTE | 0633AK | 50 m | 40.62 | |
118 | 697 | Svedal Andreas Ellegaard | 2006 | GENTOFTE | 0631AF | 50 m | 40.63 | |
119 | 756 | Foged William | 2008 | HELSINGE | 50 m | 41.07 | ||
120 | 833 | Simonsen Nikolaj Kragh | 2006 | HERLEV | 0683AM | 50 m | 42.55 | |
121 | 616 | Rijt Jonathan van der | 2007 | FR.SUND | 0791AF | 50 m | 44.01 | |
122 | 794 | Christensen Jonas Pelle | 2009 | HERLEV | 0991AA | 50 m | 47.06 | |
123 | 801 | Føge Viktor Nymark | 2008 | HERLEV | 0887AD | 50 m | 47.63 | |
124 | 813 | Kallesøe Magne Waag | 2008 | HERLEV | 0827AA | 50 m | 50.20 | |
125 | 777 | Vester André | 2004 | HELSINGE | 50 m | |||
126 | 909 | Khan Younus | 2005 | ALLERØD | 0543AM | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 13 april 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 16:00 |
Løb 27, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 710 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 50 m | 2:27.64 | |
2 | 810 | Johansen Thea F. | 2003 | HERLEV | 0324AA | 50 m | 2:30.34 | |
3 | 902 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 50 m | 2:30.79 | |
4 | 711 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 50 m | 2:30.96 | |
5 | 901 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 50 m | 2:32.36 | |
6 | 600 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 50 m | 2:35.19 | |
7 | 854 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 50 m | 2:36.52 | |
8 | 626 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 50 m | 2:36.87 | |
9 | 857 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 50 m | 2:38.67 | |
10 | 1047 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 50 m | 2:42.99 | |
11 | 748 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 50 m | 2:44.36 | |
12 | 938 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 50 m | 2:45.62 | |
13 | 751 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 50 m | 2:46.53 | |
14 | 735 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 50 m | 2:53.83 | |
15 | 719 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 50 m | 2:59.74 | |
16 | 842 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 50 m | 3:00.09 | |
17 | 726 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 50 m | 3:00.12 | |
18 | 875 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 50 m | 3:02.86 | |
19 | 912 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 50 m | 3:04.96 | |
20 | 814 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 50 m | 3:05.98 | |
21 | 879 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 50 m | 3:09.03 | |
22 | 914 | Markussen Karen | 2007 | ALLERØD | 0704AA | 50 m | 3:12.38 | |
23 | 845 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 50 m | 3:14.22 | |
24 | 916 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 50 m | 3:15.21 | |
25 | 910 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 0792AA | 50 m | 3:18.91 | |
26 | 686 | Reedtz Caroline Victoria | 2007 | GENTOFTE | 0716AH | 50 m | 3:19.89 | |
27 | 840 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 0514AR | 50 m | 3:20.89 | |
28 | 714 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 50 m | 3:21.41 | |
29 | 953 | Storch Marie | 2006 | BIRKERØD | 0698AF | 50 m | 3:24.57 | |
30 | 951 | Rosenbohm Røskva | 2007 | BIRKERØD | 0772AA | 50 m | 3:25.38 | |
31 | 880 | Nielsen Olivia My | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 50 m | 3:25.72 | |
32 | 818 | Larsson Luna | 2006 | HERLEV | 0626AS | 50 m | 3:27.64 | |
33 | 948 | Lilja Signe Østergaard | 2006 | BIRKERØD | 0668AD | 50 m | 3:28.77 | |
34 | 637 | Böhmer Emilie | 2006 | GENTOFTE | 0684AL | 50 m | 3:34.00 | |
35 | 685 | Raahauge Laura | 2008 | GENTOFTE | 0826AA | 50 m | 3:34.78 | |
36 | 659 | Hvidberg Josephine | 2006 | GENTOFTE | 0618AK | 50 m | 3:36.70 | |
37 | 663 | Klep Roos | 2007 | GENTOFTE | 0732AE | 50 m | 3:44.69 | |
38 | 1043 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 50 m | 3:45.00 | |
39 | 820 | Lauth Siri | 2007 | HERLEV | 0748AR | 50 m | ||
40 | 873 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 50 m | ||
41 | 884 | Raunholt Freja Katrine | 2006 | NÆSTVED | 0692AP | 50 m | ||
42 | 976 | Nielsen Elisabeth Tobel | 2007 | SLAGELSE | 0782AG | 50 m | ||
43 | 1007 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 50 m | ||
44 | 1008 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 50 m | ||
45 | 1011 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 50 m | ||
46 | 1016 | Lollike Maja | 2007 | VI39 | 0752AK | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 13 april 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 16:00 |
Løb 28, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 773 | Peters Andreas Gram | 2001 | HELSINGE | 0173AI | 50 m | 2:15.39 | |
2 | 930 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 50 m | 2:20.50 | |
3 | 942 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 50 m | 2:21.32 | |
4 | 643 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 50 m | 2:21.60 | |
5 | 712 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 50 m | 2:23.71 | |
6 | 920 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 50 m | 2:24.86 | |
7 | 599 | Østergaard Morten | 2002 | A6 | 0209AC | 50 m | 2:27.42 | |
8 | 732 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 50 m | 2:31.27 | |
9 | 749 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 50 m | 2:32.93 | |
10 | 662 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 50 m | 2:32.94 | |
11 | 728 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 50 m | 2:36.24 | |
12 | 687 | Riisager Harald | 2003 | GENTOFTE | 0371AD | 50 m | 2:37.96 | |
13 | 737 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 50 m | 2:41.61 | |
14 | 723 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 50 m | 2:42.31 | |
15 | 959 | Andersen Joachim L | 2003 | SLAGELSE | 0385AK | 50 m | 2:42.48 | |
16 | 661 | Hyldig William Hoffmann | 2004 | GENTOFTE | 0471AQ | 50 m | 2:42.60 | |
17 | 913 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 50 m | 2:42.67 | |
18 | 793 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 50 m | 2:44.53 | |
19 | 1021 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 50 m | 2:46.86 | |
20 | 889 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 50 m | 2:48.02 | |
21 | 928 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 50 m | 2:48.85 | |
22 | 652 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 50 m | 2:49.05 | |
23 | 739 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 50 m | 2:49.35 | |
24 | 911 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 50 m | 2:50.04 | |
25 | 974 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 50 m | 2:51.14 | |
26 | 1035 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 50 m | 2:53.34 | |
27 | 1051 | Christians Asmund Visholm | 2000 | ODSHERRED | 0097AS | 50 m | 2:53.54 | |
28 | 922 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 50 m | 2:54.44 | |
29 | 601 | Appel Marcus | 2003 | FR.SUND | 0371AQ | 50 m | 2:56.85 | |
30 | 954 | Tullberg Magnus | 2005 | BIRKERØD | 0593AD | 50 m | 2:58.41 | |
31 | 841 | Drigsdahl Silas Folke | 2004 | HILLERØD | 0429AI | 50 m | 2:58.66 | |
32 | 738 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 50 m | 3:00.08 | |
33 | 703 | Udar Maximillian | 2006 | GENTOFTE | 0681AJ | 50 m | 3:01.90 | |
34 | 608 | Krag Loui | 2007 | FR.SUND | 0793AD | 50 m | 3:01.92 | |
35 | 904 | Anker-Møller Noah | 2006 | ALLERØD | 0605AB | 50 m | 3:02.71 | |
36 | 624 | Aarup-Andersen Frederik | 2006 | GENTOFTE | 0649AE | 50 m | 3:08.99 | |
37 | 907 | Gersby Frederik | 2006 | ALLERØD | 0673AB | 50 m | 3:11.71 | |
38 | 645 | Due August | 2007 | GENTOFTE | 0701AG | 50 m | 3:13.26 | |
39 | 977 | Nielsen Johannes Tobel | 2004 | SLAGELSE | 0499AM | 50 m | 3:14.68 | |
40 | 639 | Clausen August Emil K. | 2006 | GENTOFTE | 0609AK | 50 m | 3:15.23 | |
41 | 684 | Olsen Peter Bjerre | 2006 | GENTOFTE | 0633AK | 50 m | 3:15.29 | |
42 | 819 | Larsson Sofus Norby | 2004 | HERLEV | 0431AR | 50 m | 3:20.34 | |
43 | 688 | Rosenbom Frederik | 2006 | GENTOFTE | 0677AN | 50 m | 3:21.03 | |
44 | 946 | Kaltoft Hector | 2006 | BIRKERØD | 0627AC | 50 m | 3:22.36 | |
45 | 945 | Jacobsen Magnus | 2006 | BIRKERØD | 0663AI | 50 m | 3:24.15 | |
46 | 885 | Sibbern-Larsen James | 2005 | NÆSTVED | 0503AM | 50 m | 3:37.75 | |
47 | 794 | Christensen Jonas Pelle | 2009 | HERLEV | 0991AA | 50 m | ||
48 | 817 | Larsson Linus Norby | 2006 | HERLEV | 0603AM | 50 m | ||
49 | 944 | Andersen Albert Skov | 2006 | BIRKERØD | 0649AI | 50 m | ||
50 | 1013 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 50 m | ||
51 | 1020 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 50 m | ||
52 | 1022 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 13 april 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 16:00 |
Løb 29, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 929 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 50 m | 1:08.03 | |
2 | 710 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 50 m | 1:09.20 | |
3 | 733 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 50 m | 1:09.34 | |
4 | 592 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | A6 | 0358AB | 50 m | 1:09.59 | |
5 | 979 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 50 m | 1:10.84 | |
6 | 711 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 50 m | 1:11.60 | |
7 | 826 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 50 m | 1:12.19 | |
8 | 750 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 50 m | 1:12.20 | |
9 | 1044 | Nykjær Maya | 2001 | VORDINGB | 0144AW | 50 m | 1:12.35 | |
10 | 588 | Olsen Luna Emilie | 2003 | A6 | 0312AC | 50 m | 1:12.95 | |
11 | 810 | Johansen Thea F. | 2003 | HERLEV | 0324AA | 50 m | 1:13.14 | |
12 | 927 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 50 m | 1:13.41 | |
13 | 1050 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 50 m | 1:13.78 | |
14 | 962 | Andersen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0174AM | 50 m | 1:14.55 | |
15 | 647 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 50 m | 1:15.73 | |
16 | 870 | Kristensen Viktoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 50 m | 1:16.14 | |
17 | 835 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 50 m | 1:16.23 | |
18 | 901 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 50 m | 1:16.88 | |
19 | 751 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 50 m | 1:17.58 | |
20 | 1017 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 50 m | 1:17.73 | |
21 | 763 | Jensen Emma | 2002 | HELSINGE | 0266AR | 50 m | 1:17.90 | |
22 | 705 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 50 m | 1:18.18 | |
23 | 615 | Ravnholt Camille Hvid | 2003 | FR.SUND | 0372AQ | 50 m | 1:18.84 | |
24 | 1049 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 50 m | 1:18.88 | |
25 | 664 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 50 m | 1:19.06 | |
26 | 724 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 50 m | 1:19.74 | |
27 | 939 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 50 m | 1:21.47 | |
28 | 877 | Maar Gaya Josefine | 2003 | NÆSTVED | 0318AQ | 50 m | 1:22.24 | |
29 | 649 | Fischer Rebecca Chur | 2005 | GENTOFTE | 0522AP | 50 m | 1:22.44 | |
30 | 731 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 50 m | 1:23.48 | |
31 | 1052 | Jensen Isabella Flyvholm | 2004 | ODSHERRED | 0474BA | 50 m | 1:24.20 | |
32 | 919 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 50 m | 1:25.38 | |
33 | 897 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 50 m | 1:26.01 | |
34 | 815 | Kongsfelt Clara | 2003 | HERLEV | 0354AX | 50 m | 1:26.09 | |
35 | 845 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 50 m | 1:26.39 | |
36 | 994 | Munch Natacha | 2005 | SOLRØD | 0506AD | 50 m | 1:26.67 | |
37 | 797 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 50 m | 1:27.26 | |
38 | 696 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 50 m | 1:27.52 | |
39 | 625 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 50 m | 1:31.04 | |
40 | 744 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 50 m | 1:33.91 | |
41 | 844 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 50 m | 1:35.94 | |
42 | 811 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 50 m | 1:38.18 | |
43 | 673 | Lunding Julie Heurlin | 2006 | GENTOFTE | 0626AA | 50 m | 1:40.00 | |
44 | 843 | Kirchhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 50 m | 1:40.56 | |
45 | 1014 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 50 m | 1:40.94 | |
46 | 784 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 0702AH | 50 m | 1:41.86 | |
47 | 1010 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 50 m | 1:45.00 | |
48 | 1008 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 50 m | 1:47.53 | |
49 | 803 | Hartwig-Porsdal Sophie | 2006 | HERLEV | 0614AH | 50 m | 1:48.89 | |
50 | 1036 | Gyldenkærne Signe | 2006 | VORDINGB | 0656AQ | 50 m | 1:55.00 | |
51 | 1042 | Nielsen Malou Danefred | 2007 | VORDINGB | 0708AL | 50 m | 2:00.00 | |
52 | 862 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 50 m | 2:00.18 | |
53 | 796 | Dupont Kristine | 2007 | HERLEV | 0788AL | 50 m | ||
54 | 821 | Lewinsky Karoline Dahl | 2006 | HERLEV | 0642AK | 50 m | ||
55 | 879 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 13 april 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 16:00 |
Løb 30, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 966 | Hansen Matthias | 2001 | SLAGELSE | 0191AH | 50 m | 59.65 | |
2 | 933 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 50 m | 59.93 | |
3 | 618 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 50 m | 1:00.50 | |
4 | 702 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 50 m | 1:01.46 | |
5 | 627 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 50 m | 1:01.63 | |
6 | 996 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 0215AL | 50 m | 1:04.08 | |
7 | 941 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 50 m | 1:04.41 | |
8 | 940 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 50 m | 1:04.68 | |
9 | 791 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 50 m | 1:05.16 | |
10 | 610 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 50 m | 1:05.24 | |
11 | 667 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 50 m | 1:05.32 | |
12 | 676 | Lønborg Carl Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 50 m | 1:05.78 | |
13 | 934 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 50 m | 1:05.82 | |
14 | 1060 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | STT | 0205AF | 50 m | 1:05.98 | |
15 | 716 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 50 m | 1:06.37 | |
16 | 1038 | Jensen Jonathan F. K. | 2002 | VORDINGB | 0263AO | 50 m | 1:07.73 | |
17 | 878 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 50 m | 1:07.80 | |
18 | 828 | Misimi Altin | 2002 | HERLEV | 0231AQ | 50 m | 1:07.88 | |
19 | 1037 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 50 m | 1:08.40 | |
20 | 732 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 50 m | 1:10.31 | |
21 | 822 | Li Erik | 2003 | HERLEV | 0391AF | 50 m | 1:10.50 | |
22 | 824 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 50 m | 1:11.62 | |
23 | 894 | Kruse Villads | 2003 | ALLERØD | 0371AI | 50 m | 1:12.17 | |
24 | 943 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 50 m | 1:12.53 | |
25 | 799 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 50 m | 1:12.61 | |
26 | 881 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 50 m | 1:12.79 | |
27 | 935 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 50 m | 1:13.04 | |
28 | 694 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 50 m | 1:13.20 | |
29 | 746 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 50 m | 1:13.22 | |
30 | 974 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 50 m | 1:13.27 | |
31 | 861 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 50 m | 1:14.08 | |
32 | 1021 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 50 m | 1:15.09 | |
33 | 1009 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 50 m | 1:15.33 | |
34 | 603 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 50 m | 1:15.36 | |
35 | 660 | Hvidt Anders | 2002 | GENTOFTE | 0271AN | 50 m | 1:15.39 | |
36 | 740 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 50 m | 1:15.65 | |
37 | 846 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 50 m | 1:15.67 | |
38 | 632 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 50 m | 1:16.14 | |
39 | 930 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 50 m | 1:16.35 | |
40 | 790 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 50 m | 1:16.48 | |
41 | 640 | Clausen Oskar | 2004 | GENTOFTE | 0461AQ | 50 m | 1:16.95 | |
42 | 808 | Jelshøj Mathias | 2001 | HERLEV | 0127AR | 50 m | 1:18.32 | |
43 | 839 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 50 m | 1:18.53 | |
44 | 737 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 50 m | 1:18.58 | |
45 | 999 | Petersen Mathias | 1999 | SOLRØD | 9945AU | 50 m | 1:18.63 | |
46 | 805 | Holm Peter | 2003 | HERLEV | 0393AF | 50 m | 1:19.06 | |
47 | 908 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 50 m | 1:19.16 | |
48 | 734 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 50 m | 1:20.68 | |
49 | 713 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 50 m | 1:22.57 | |
50 | 911 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 50 m | 1:22.61 | |
51 | 800 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | HERLEV | 0589AB | 50 m | 1:22.85 | |
52 | 717 | Bruhn Mathias Bartholin | 2004 | GLADSAXE | 0425AP | 50 m | 1:24.87 | |
53 | 642 | Dahl David Johannes | 2006 | GENTOFTE | 0669AB | 50 m | 1:25.97 | |
54 | 1034 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 50 m | 1:28.45 | |
55 | 730 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 50 m | 1:29.54 | |
56 | 747 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 50 m | 1:31.17 | |
57 | 795 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 50 m | 1:31.56 | |
58 | 1023 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 50 m | 1:31.70 | |
59 | 1022 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 50 m | 1:36.93 | |
60 | 736 | Maarbjerg Vilhelm Thieden | 2004 | GLADSAXE | 0407AE | 50 m | 1:37.06 | |
61 | 1020 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 50 m | 1:37.15 | |
62 | 885 | Sibbern-Larsen James | 2005 | NÆSTVED | 0503AM | 50 m | 1:39.02 | |
63 | 611 | Mikkelsen Balder H. | 2007 | FR.SUND | 0707AB | 50 m | 1:39.80 | |
64 | 1018 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 50 m | 1:40.19 | |
65 | 745 | Ritnagel Victor Henrik | 2005 | GLADSAXE | 0545AC | 50 m | 1:41.68 | |
66 | 608 | Krag Loui | 2007 | FR.SUND | 0793AD | 50 m | 1:42.37 | |
67 | 614 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 50 m | 1:45.08 | |
68 | 892 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 50 m | 1:58.69 | |
69 | 798 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 50 m | ||
70 | 801 | Føge Viktor Nymark | 2008 | HERLEV | 0887AD | 50 m | ||
71 | 813 | Kallesøe Magne Waag | 2008 | HERLEV | 0827AA | 50 m | ||
72 | 954 | Tullberg Magnus | 2005 | BIRKERØD | 0593AD | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 13 april 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 16:00 |
Løb 31, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 964 | Gotthard Regitze | 2002 | SLAGELSE | 0228AA | 50 m | 2:45.89 | |
2 | 1047 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 50 m | 2:54.22 | |
3 | 705 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 50 m | 2:58.99 | |
4 | 696 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 50 m | 3:00.57 | |
5 | 692 | Schou Amalie | 2003 | GENTOFTE | 0394AC | 50 m | 3:01.90 | |
6 | 786 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 50 m | 3:02.20 | |
7 | 1012 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 50 m | 3:02.45 | |
8 | 857 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 50 m | 3:03.90 | |
9 | 921 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 50 m | 3:04.99 | |
10 | 1033 | Bingler Léa Zoé | 2000 | VORDINGB | 0082AX | 50 m | 3:08.12 | |
11 | 664 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 50 m | 3:09.73 | |
12 | 719 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 50 m | 3:10.62 | |
13 | 915 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 50 m | 3:11.23 | |
14 | 748 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 50 m | 3:11.42 | |
15 | 829 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 50 m | 3:11.96 | |
16 | 905 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 50 m | 3:15.90 | |
17 | 769 | Leisted Pernille Møller | 2002 | HELSINGE | 0288AU | 50 m | 3:16.38 | |
18 | 649 | Fischer Rebecca Chur | 2005 | GENTOFTE | 0522AP | 50 m | 3:19.43 | |
19 | 714 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 50 m | 3:20.31 | |
20 | 875 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 50 m | 3:22.89 | |
21 | 840 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 0514AR | 50 m | 3:24.86 | |
22 | 1045 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 50 m | 3:27.23 | |
23 | 1010 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 50 m | 3:28.65 | |
24 | 873 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 50 m | 3:29.30 | |
25 | 880 | Nielsen Olivia My | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 50 m | 3:32.63 | |
26 | 735 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 50 m | 3:33.46 | |
27 | 971 | Lauridsen Frida | 2005 | SLAGELSE | 0514AO | 50 m | 3:38.24 | |
28 | 776 | Therkelsen Gry | 2004 | HELSINGE | 0496AT | 50 m | 3:40.25 | |
29 | 785 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 50 m | 3:41.28 | |
30 | 1054 | Nielsen Sophie | 2006 | ODSHERRED | 0688AR | 50 m | 3:44.05 | |
31 | 982 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SLAGELSE | 0654AC | 50 m | 3:46.54 | |
32 | 830 | Rønne Sofija | 2006 | HERLEV | 0688AQ | 50 m | 3:48.23 | |
33 | 636 | Brunsgaard Ada Hasløv | 2006 | GENTOFTE | 0646AN | 50 m | 3:50.00 | |
34 | 842 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 50 m | 3:50.00 | |
35 | 807 | Honore Helena | 2007 | HERLEV | 0788AQ | 50 m | 3:51.76 | |
36 | 678 | Marchenko Alisa | 2006 | GENTOFTE | 0618AJ | 50 m | 3:51.83 | |
37 | 653 | Griffin Nina | 2007 | GENTOFTE | 0776AK | 50 m | 3:55.99 | |
38 | 666 | Laan Tess van Der | 2008 | GENTOFTE | 0818AA | 50 m | 3:58.12 | |
39 | 850 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 50 m | 3:58.42 | |
40 | 837 | Zobel Katharina | 2007 | HERLEV | 0748AB | 50 m | 3:58.60 | |
41 | 650 | Flamand Sophie | 2007 | GENTOFTE | 0752AO | 50 m | 3:58.78 | |
42 | 630 | Basso Bianca | 2007 | GENTOFTE | 0724AQ | 50 m | 3:59.45 | |
43 | 816 | Kyndesen Emma | 2006 | HERLEV | 0622AH | 50 m | 4:02.47 | |
44 | 634 | Boesen Johanna Illum | 2007 | GENTOFTE | 0734AQ | 50 m | 4:06.36 | |
45 | 1039 | Justesen Laura Friis | 2006 | VORDINGB | 0666AQ | 50 m | 4:10.00 | |
46 | 953 | Storch Marie | 2006 | BIRKERØD | 0698AF | 50 m | 4:12.42 | |
47 | 656 | Hjortshøj Thilde | 2006 | GENTOFTE | 0648AO | 50 m | 4:16.08 | |
48 | 707 | Vedel Edith Louise | 2007 | GENTOFTE | 0742AD | 50 m | 4:27.47 | |
49 | 708 | Vejborg Maja | 2007 | GENTOFTE | 0772AD | 50 m | 4:35.50 | |
50 | 787 | Andersen Lærke Aistrup | 2005 | HERLEV | 0518AC | 50 m | ||
51 | 809 | Jensen Frederikke Fisker | 2006 | HERLEV | 0678AM | 50 m | ||
52 | 812 | Kallesøe Liv Waag | 2006 | HERLEV | 0634AF | 50 m | ||
53 | 818 | Larsson Luna | 2006 | HERLEV | 0626AS | 50 m | ||
54 | 825 | Lund Asta | 2006 | HERLEV | 0658AD | 50 m | ||
55 | 827 | Marsner Eleonora | 2009 | HERLEV | 0994AC | 50 m | ||
56 | 912 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 50 m | ||
57 | 916 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 50 m | ||
58 | 917 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 50 m | ||
59 | 918 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 50 m | ||
60 | 948 | Lilja Signe Østergaard | 2006 | BIRKERØD | 0668AD | 50 m | ||
61 | 1011 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 50 m | ||
62 | 1014 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 50 m | ||
63 | 1016 | Lollike Maja | 2007 | VI39 | 0752AK | 50 m | ||
64 | 1017 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 50 m | ||
65 | 1052 | Jensen Isabella Flyvholm | 2004 | ODSHERRED | 0474BA | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 13 april 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 16:00 |
Løb 32, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 599 | Østergaard Morten | 2002 | A6 | 0209AC | 50 m | 2:35.79 | |
2 | 729 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 50 m | 2:42.26 | |
3 | 610 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 50 m | 2:44.29 | |
4 | 687 | Riisager Harald | 2003 | GENTOFTE | 0371AD | 50 m | 2:50.27 | |
5 | 920 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 50 m | 2:50.34 | |
6 | 834 | Struberg Harald Wiehe | 2003 | HERLEV | 0331AT | 50 m | 2:51.05 | |
7 | 881 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 50 m | 2:52.04 | |
8 | 900 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 50 m | 2:52.08 | |
9 | 952 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 50 m | 2:53.57 | |
10 | 959 | Andersen Joachim L | 2003 | SLAGELSE | 0385AK | 50 m | 2:55.07 | |
11 | 773 | Peters Andreas Gram | 2001 | HELSINGE | 0173AI | 50 m | 2:55.71 | |
12 | 652 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 50 m | 2:56.24 | |
13 | 723 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 50 m | 2:57.31 | |
14 | 739 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 50 m | 2:57.82 | |
15 | 858 | Dyhr-Rasmussen Lauritz | 2004 | NÆSTVED | 0537AI | 50 m | 2:58.12 | |
16 | 839 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 50 m | 2:58.69 | |
17 | 872 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 50 m | 3:01.26 | |
18 | 727 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 50 m | 3:04.15 | |
19 | 860 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 50 m | 3:04.41 | |
20 | 774 | Peters Emil Gram | 2005 | HELSINGE | 0529AD | 50 m | 3:04.42 | |
21 | 987 | Ande Benjamin Koch Oltman | 2004 | SOLRØD | 0425AQ | 50 m | 3:05.99 | |
22 | 954 | Tullberg Magnus | 2005 | BIRKERØD | 0593AD | 50 m | 3:08.45 | |
23 | 908 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 50 m | 3:09.82 | |
24 | 1019 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 50 m | 3:15.57 | |
25 | 1023 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 50 m | 3:18.40 | |
26 | 841 | Drigsdahl Silas Folke | 2004 | HILLERØD | 0429AI | 50 m | 3:20.05 | |
27 | 614 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 50 m | 3:20.18 | |
28 | 603 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 50 m | 3:22.07 | |
29 | 1035 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 50 m | 3:26.15 | |
30 | 1046 | Ringer Mikkel | 2001 | VORDINGB | 0175AR | 50 m | 3:27.29 | |
31 | 675 | Lundsby Frederik Stubbe | 2004 | GENTOFTE | 0417AE | 50 m | 3:33.71 | |
32 | 767 | Klitgaard Victor Møller | 2006 | HELSINGE | 0691AE | 50 m | 3:40.66 | |
33 | 697 | Svedal Andreas Ellegaard | 2006 | GENTOFTE | 0631AF | 50 m | 3:40.76 | |
34 | 1041 | Linnebjerg Lucas | 2003 | VORDINGB | 0305AR | 50 m | 3:41.29 | |
35 | 616 | Rijt Jonathan van der | 2007 | FR.SUND | 0791AF | 50 m | 3:44.72 | |
36 | 624 | Aarup-Andersen Frederik | 2006 | GENTOFTE | 0649AE | 50 m | 3:46.66 | |
37 | 645 | Due August | 2007 | GENTOFTE | 0701AG | 50 m | 3:48.89 | |
38 | 704 | Wamberg Hannibal | 2006 | GENTOFTE | 0699AE | 50 m | 3:52.56 | |
39 | 695 | Stoev Alexandros | 2007 | GENTOFTE | 0733AB | 50 m | 3:56.63 | |
40 | 671 | Lindquist Oswald | 2006 | GENTOFTE | 0647AF | 50 m | 3:59.89 | |
41 | 817 | Larsson Linus Norby | 2006 | HERLEV | 0603AM | 50 m | 4:04.19 | |
42 | 792 | Bohn-Hansen Mathias | 2006 | HERLEV | 0609AE | 50 m | 4:18.36 | |
43 | 789 | Bargmann Storm | 2007 | HERLEV | 0767AD | 50 m | ||
44 | 833 | Simonsen Nikolaj Kragh | 2006 | HERLEV | 0683AM | 50 m | ||
45 | 909 | Khan Younus | 2005 | ALLERØD | 0543AM | 50 m | ||
46 | 911 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 50 m | ||
47 | 913 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 50 m | ||
48 | 1018 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 13 april 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 16:00 |
Løb 33, 4X100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1058 | Gentofte Stars | 2004 | GENTOFTE | 50 m | 4:09.65 | ||
2 | 623 | Gentofte Stars | 2004 | GENTOFTE | 50 m | 4:15.65 | ||
3 | 741 | Gsc Piger 1 | 2004 | GLADSAXE | 50 m | 4:17.34 | ||
4 | 955 | Stv Damer 1 | 0 | SLAGELSE | 50 m | 4:18.00 | ||
5 | 621 | Gentofte Piger 2 | 0 | GENTOFTE | 50 m | 4:24.00 | ||
6 | 780 | Herlev Piger 1 | 2004 | HERLEV | 50 m | 4:25.42 | ||
7 | 622 | Gentofte Piger 3 | 0 | GENTOFTE | 50 m | 4:32.00 | ||
8 | 985 | Solrød 1 | 2005 | SOLRØD | 50 m | 4:32.01 | ||
9 | 1030 | Vsk Gudinder 1 | 2004 | VORDINGB | 50 m | 4:40.00 | ||
10 | 742 | Gsc Piger 2 | 2004 | GLADSAXE | 50 m | 4:42.12 | ||
11 | 838 | Hillerød Tøserne | 2005 | HILLERØD | 50 m | 4:58.56 | ||
12 | 743 | Gsc Piger 3 | 2004 | GLADSAXE | 50 m | 5:00.23 | ||
13 | 781 | Herlev Piger 2 | 2005 | HERLEV | 50 m | 5:05.42 | ||
14 | 1031 | Vsk Gudinder 2 | 2004 | VORDINGB | 50 m | 6:00.00 | ||
15 | 782 | Herlev Talent 1 | 0 | HERLEV | 50 m | |||
16 | 783 | Herlev Talent 2 | 0 | HERLEV | 50 m | |||
17 | 882 | Næstved Piger 1 | 0 | NÆSTVED | 50 m | |||
18 | 883 | Næstved Piger 2 | 0 | NÆSTVED | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 13 april 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 16:00 |
Løb 34, 4X100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1057 | Gentofte Lads | 2000 | GENTOFTE | 50 m | 3:41.00 | ||
2 | 605 | Frederikssund Furious | 1999 | FR.SUND | 50 m | 4:02.00 | ||
3 | 1056 | Dampens Orden | 2003 | GENTOFTE | 50 m | 4:04.00 | ||
4 | 986 | Solrød 1 | 1999 | SOLRØD | 50 m | 4:04.01 | ||
5 | 1055 | 4 Behårede Ben | 2000 | GENTOFTE | 50 m | 4:05.00 | ||
6 | 720 | Gsc Drenge 1 | 2003 | GLADSAXE | 50 m | 4:09.89 | ||
7 | 1032 | Vsk Gutter | 2000 | VORDINGB | 50 m | 4:15.00 | ||
8 | 778 | Herlev Knægte 1 | 0 | HERLEV | 50 m | 4:20.42 | ||
9 | 619 | Gentofte Drenge 2 | 0 | GENTOFTE | 50 m | 4:24.00 | ||
10 | 721 | Gsc Drenge 2 | 2003 | GLADSAXE | 50 m | 4:25.37 | ||
11 | 620 | Gentofte Drenge 3 | 0 | GENTOFTE | 50 m | 4:32.00 | ||
12 | 779 | Herlev Knægte 2 | 0 | HERLEV | 50 m | 4:35.42 | ||
13 | 722 | Gsc Drenge 3 | 2003 | GLADSAXE | 50 m | 4:39.01 | ||
14 | 604 | Frederikssund Energy | 2003 | FR.SUND | 50 m | 4:45.00 | ||
15 | 782 | Herlev Talent 1 | 0 | HERLEV | 50 m | |||
16 | 783 | Herlev Talent 2 | 0 | HERLEV | 50 m | |||
17 | 855 | Næstved Drenge 1 | 0 | NÆSTVED | 50 m | |||
18 | 856 | Næstved Drenge 2 | 0 | NÆSTVED | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 13 april 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 16:00 |