2021-02-26   11:55:30
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Ikäkausimestaruusuinnit (50m)

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Perjantai-aamu

Lähtölista Laji 2
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Ikäkausimestaruusuinnit 2018    Tulostuspäivämäärä  15 kesäkuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  09:34   
  Järjestäjä  Cetus Espoo         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  15 kesäkuu 2018         
 
 
 
Laji 2, 200m SKU P-14, 15, 16  Loppukilpailut (9) 
Oletettu alkamisaika 10:26 
Erä 1 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Aapo Koskinen  2004  04A115  LaUS    25m  2:33.54  2:38.54 
Joakim Kuhlberg  2004  04A072  BS-PU    50m  2:37.92  2:37.92 
Filip Jåfs  2004  04A211  VUS-VSS    50m  2:38.45  2:38.45 
               
               
               

 
Erä 2 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Veerti Juurakko  2004  04A476  Cetus    25m  2:31.75  2:36.75 
Eetu Haipus  2004  04A718  KemPy    50m  2:36.52  2:36.52 
Juuso Leppänen  2004  04A791  AUi    25m  2:30.90  2:35.90 
Cedric Decena  2004  04A521  OuLo    50m  2:35.48  2:35.48 
Jesse Hyppönen  2004  04A842  LaUS    50m  2:35.83  2:35.83 
Akseli Maaranen  2004  04A834  HyUS    50m  2:36.23  2:36.23 
Riccardo Castagno  2004  04A401  UiTa    50m  2:36.53  2:36.53 
               

 
Erä 3 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Elmeri Aho  2004  04A232  SeUi    50m  2:35.30  2:35.30 
Onni Äijälä  2004  04A344  HyUS    50m  2:34.53  2:34.53 
Joonas Maaranen  2004  04A835  HyUS    50m  2:33.26  2:33.26 
Nooa Lehtoniemi  2003  03A103  UKK    50m  2:31.47  2:31.47 
Pavel Pankratov  2004  04A029  TaTU    50m  2:33.25  2:33.25 
Aapo Kinnunen  2004  04A250  ÅSK    50m  2:34.30  2:34.30 
Konsta Kallio  2004  04A610  UiTa    50m  2:35.26  2:35.26 
Arttu Haipus  2004  04A723  KemPy    50m  2:35.32  2:35.32 

 
Erä 4 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sami Uusikumpu  2003  03A403  SiWa    50m  2:30.64  2:30.64 
Eetu Palvanen  2003  03A507  LaUS    25m  2:24.41  2:29.41 
Paavo Erkinaro  2003  03A020  OU    50m  2:28.96  2:28.96 
Lauri Tolvanen  2003  03A686  HaUS    50m  2:28.31  2:28.31 
Risto Martikainen  2003  03A605  KoU    25m  2:23.38  2:28.38 
Juuso Rahikainen  2003  03A265  TuUS    50m  2:29.19  2:29.19 
Roni Severinkangas  2003  03A907  Cetus    25m  2:25.32  2:30.32 
Elias Kalliokoski  2003  03A531  VUS-VSS    50m  2:31.01  2:31.01 

 
Erä 5 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Benjamin Kangas  2002  02A659  HaUS    50m  2:27.45  2:27.45 
Valtteri Taskinen  2002  02A093  OU    50m  2:26.82  2:26.82 
Kirill Helsing  2002  02A658  VUS-VSS    25m  2:21.04  2:26.04 
Eemil Kankare  2003  03A474  AUi    50m  2:25.67  2:25.67 
Akseli Hakala  2003  03A023  UiTa    50m  2:25.79  2:25.79 
Elias Juntunen  2002  02A075  OU    25m  2:21.31  2:26.31 
Toni Lipponen  2003  03A125  KemUS    25m  2:21.95  2:26.95 
Simon Ravals  2003  03A528  VUS-VSS    50m  2:27.92  2:27.92 

 
Erä 6 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Niko Matela  2003  03A039  LrU    25m  2:20.55  2:25.55 
Akseli Kontiainen  2002  02A455  JoUS    50m  2:24.79  2:24.79 
Daniel Rinne  2002  02B263  Cetus    50m  2:24.07  2:24.07 
Leo Mikkonen  2002  02A233  Cetus    25m  2:16.98  2:21.98 
Wäinö Koskinen  2002  02A267  UiTa    50m  2:22.16  2:22.16 
Ethan Brady  2002  02B293  VUS-VSS    50m  2:24.73  2:24.73 
Olli-pekka Pietarila  2003  03A223  OU    50m  2:24.84  2:24.84 
Jere Broman  2002  02A116  Pyry    50m  2:25.65  2:25.65 

 
Erä 7 (9) (14 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Niilo Kilpeläinen  2004  04A174  TaTU    50m  2:32.54  2:32.54 
Lassi Niemi  2004  04A093  TaTU    50m  2:31.84  2:31.84 
Miro Birkstedt  2004  04A020  TaTU    50m  2:29.25  2:29.25 
Santeri Pulkkinen  2004  04A223  LaUS    50m  2:23.87  2:23.87 
Davin Lindholm  2004  04B010  HSS    50m  2:26.69  2:26.69 
Taavi Backman  2004  04A048  LaUS    25m  2:24.67  2:29.67 
Verneri Lehtovaara  2004  04A252  SalU    50m  2:31.90  2:31.90 
Seweryn Pastucha  2004  04A100  RaisU    50m  2:32.95  2:32.95 

 
Erä 8 (9) (15 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Niklas Hatakka  2003  03A534  Cetus    50m  2:20.87  2:20.87 
Luukas Vainio  2003  03A099  Cetus    25m  2:15.03  2:20.03 
Jami Ihalainen  2003  03A382  UKK    50m  2:18.37  2:18.37 
Marcus Forsel  2003  03A127  ÅSK    25m  2:10.86  2:15.86 
Lassi Haimi  2003  03A559  HSS    50m  2:17.21  2:17.21 
Aleksi Koprinen  2003  03A416  HSS    50m  2:19.95  2:19.95 
Alex Lydman  2003  03A218  VUS-VSS    25m  2:15.18  2:20.18 
Arttu Mäenpää  2003  03A892  ÅSK    50m  2:23.01  2:23.01 

 
Erä 9 (9) (16 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Robin Söderholm  2002  02A224  VUS-VSS    50m  2:20.07  2:20.07 
Oscar Skjäl  2002  02A684  Cetus    25m  2:13.48  2:18.48 
Lasse Pulkkinen  2002  02A039  OU    50m  2:15.87  2:15.87 
Ronny Brännkärr  2002  02A150  KemTU    25m  2:05.26  2:10.26 
Jesper Lietzén  2002  02A171  ÅSK    50m  2:11.90  2:11.90 
Efim Romanov  2002  02B256  TaTU    50m  2:17.45  2:17.45 
Elias Laine  2002  02A521  ÅSK    25m  2:14.52  2:19.52 
Mihail Khanoukaev  2002  02A241  Cetus    25m  2:15.52  2:20.52 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  15 kesäkuu 2018 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  09:34 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner