Program för Laxaleken 2018
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 8
|
Tävling |
Laxaleken 2018 |
|
Utskriftsdatum |
18 maj 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Halmstad |
|
Utskriftstid |
19:53 |
|
|
Arrangör |
Simklubben Laxen |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
18 maj 2018 |
|
|
|
|
Gren 8, 400m Frisim Damer |
Finaler (7) |
Beräknad start 09:10 |
Heat 1 (7) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
742 |
1 |
Bianca Jarbsjö |
2003 |
AI6603 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
5:08.99 |
346 |
2 |
Josefin Dellhede |
2003 |
AD3403 |
LANDSKRONA |
|
25m |
5:05.86 |
534 |
3 |
Alva Emardson |
2001 |
BP6401 |
SK 1970 |
|
25m |
5:04.45 |
751 |
4 |
Emma Palmquist |
2000 |
AS1400 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
5:03.78 |
70 |
5 |
Lina Maltesson |
2000 |
BF0600 |
ELFSBORG |
|
50m |
5:03.93 |
112 |
6 |
Julia Jonsson |
2004 |
AR5804 |
FALKÖPING |
|
25m |
5:05.58 |
689 |
7 |
Anna Mattila |
2004 |
BY4804 |
VÄSBY SS |
|
25m |
5:07.85 |
254 |
8 |
Belinda Vedlugaite |
2000 |
BK5200 |
KLIPPAN |
|
25m |
5:09.10 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
687 |
1 |
Emelie Lindström |
2003 |
AJ7403 |
VÄSBY SS |
|
25m |
5:03.15 |
258 |
2 |
Louise Andersson |
2003 |
AY4203 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
5:02.09 |
486 |
3 |
Filippa Dihle |
2003 |
AR6203 |
SK LÖDDE |
|
25m |
5:01.27 |
734 |
4 |
Nelly Hansson |
2004 |
AG9204 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
4:59.79 |
526 |
5 |
Wilma Nilsson |
2004 |
AB0804 |
S 71 |
|
25m |
5:00.72 |
677 |
6 |
Lovisa Fantenberg |
2004 |
AS3604 |
VÄSBY SS |
|
25m |
5:01.37 |
155 |
7 |
Oliwia Wierzbowska |
2003 |
BD6803 |
GÖTEBORG |
|
25m |
5:02.49 |
184 |
8 |
Hanna Nilsson |
2000 |
AR1800 |
SK HAJEN |
|
25m |
5:03.71 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
241 |
1 |
Vilma Rudolf |
2002 |
AW1202 |
KK KARPEN |
|
25m |
4:59.17 |
724 |
2 |
Emmie Andersson |
2003 |
AR1403 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
4:58.58 |
58 |
3 |
Thilda Häll |
2005 |
AE5205 |
ELFSBORG |
|
25m |
4:57.33 |
292 |
4 |
Isabella Källén |
2001 |
BR6401 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
4:55.76 |
94 |
5 |
Filippa Trollsfjord |
2001 |
BE4601 |
ELFSBORG |
|
25m |
4:56.35 |
356 |
6 |
Matilda Hoff |
2003 |
AG6803 |
LANDSKRONA |
|
25m |
4:58.01 |
120 |
7 |
Johanna Edgren |
2004 |
AZ5604 |
GÖTEBORG |
|
25m |
4:58.96 |
622 |
8 |
Ronja Berggren |
2003 |
AE1403 |
VARBERG |
|
25m |
4:59.37 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
153 |
1 |
Felicia Thonander |
2001 |
AC8801 |
GÖTEBORG |
|
25m |
4:53.26 |
130 |
2 |
Hannah Hemberg |
2002 |
AD2402 |
GÖTEBORG |
|
25m |
4:51.82 |
705 |
3 |
Amanda Takala |
2004 |
AP3804 |
VÄSBY SS |
|
25m |
4:51.11 |
738 |
4 |
Ebba Hellzén |
2003 |
AE3603 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
4:50.01 |
607 |
5 |
Astrid Nilsson |
2003 |
AQ9403 |
TUREBERG |
|
25m |
4:51.04 |
396 |
6 |
Moa Bergdahl |
2003 |
BB8603 |
SK LAXEN |
|
25m |
4:51.66 |
144 |
7 |
Sissy Olsson |
2001 |
BH1601 |
GÖTEBORG |
|
50m |
4:52.24 |
674 |
8 |
Tuva Björkén |
2003 |
AC0603 |
VÄSBY SS |
|
25m |
4:53.29 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
339 |
1 |
Julia Brinkhagen |
1999 |
AM3299 |
LANDSKRONA |
|
25m |
4:48.43 |
34 |
2 |
Emma Ragnarsson |
2004 |
AI4203 |
SS DELFIN |
|
25m |
4:46.71 |
664 |
3 |
Lovisa Svensson |
2002 |
AH6802 |
VÄRNAMO SS |
|
25m |
4:46.07 |
119 |
4 |
Johanna de Jonge |
2001 |
BE1401 |
GÖTEBORG |
|
25m |
4:45.36 |
698 |
5 |
Hanne Romstad |
1999 |
AK2499 |
VÄSBY SS |
|
25m |
4:45.46 |
522 |
6 |
Tilda Ericsson |
2002 |
AH0402 |
S 71 |
|
25m |
4:46.43 |
174 |
7 |
Ella Gutenwik |
2004 |
AQ1804 |
SK HAJEN |
|
25m |
4:47.13 |
121 |
8 |
Linnea Edgren |
2002 |
AT7202 |
GÖTEBORG |
|
25m |
4:49.20 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
685 |
1 |
Linnea Lindgren |
2001 |
AQ2801 |
VÄSBY SS |
|
25m |
4:44.52 |
128 |
2 |
Sofia Hein |
2004 |
BY7804 |
GÖTEBORG |
|
25m |
4:43.61 |
37 |
3 |
Tindra Aminoff |
2003 |
AU5403 |
ELFSBORG |
|
25m |
4:38.02 |
126 |
4 |
Lucie Hanquet |
2003 |
CC2403 |
GÖTEBORG |
|
50m |
4:37.58 |
137 |
5 |
Pernilla Lindberg |
1994 |
BA7694 |
GÖTEBORG |
|
25m |
4:37.81 |
477 |
6 |
Karin Widerberg |
2003 |
AO3803 |
SK LAXEN |
|
25m |
4:41.88 |
499 |
7 |
Carolina Åsberg |
2002 |
AJ1802 |
SK LÖDDE |
|
25m |
4:44.45 |
100 |
8 |
Sofia Åstedt |
2003 |
AF1403 |
ELFSBORG |
|
25m |
4:44.65 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
593 |
1 |
Annie Lätt |
2001 |
AO0601 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
4:32.95 |
357 |
2 |
Elin Johannesson |
1999 |
AM4299 |
LANDSKRONA |
|
25m |
4:32.69 |
127 |
3 |
Marion Hanquet |
2001 |
BY2401 |
GÖTEBORG |
|
25m |
4:25.82 |
679 |
4 |
Louise Halldén |
1998 |
AW2498 |
VÄSBY SS |
|
25m |
4:19.16 |
513 |
5 |
Ida Swegmark |
2000 |
AZ6600 |
MASS |
|
25m |
4:25.81 |
667 |
6 |
Ebba Andersson |
2001 |
AL2601 |
VÄSBY SS |
|
25m |
4:29.68 |
479 |
7 |
Mellie Wijk |
2002 |
AM1602 |
SK LAXEN |
|
25m |
4:32.90 |
29 |
8 |
Alice Möller |
2000 |
AD9200 |
SS DELFIN |
|
25m |
4:33.34 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
18 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Laxen |
Utskriftstid |
19:53 |
|