2019-09-16   16:21:20
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för blueseventy Sprint Cup

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1

4_S
Gren 4, 50m Fjärilsim Damer 
 
Sponsor: Hotell Östermalm 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
98  Palm Rebecka  1990  LASS  AP4690  25 m  26.31   
62  Henell Sofia  1997  LASS  AD0297  25 m  27.77   
60  Heina Christin  1996  LASS  BA0296  25 m  27.99   
44  Ekström Vilma  1994  LASS  AE4494  50 m  28.13   
187  Forss Trine  2003  SKÖVDE SS  AD8403  25 m  28.42   
77  Karlsson Vera  2003  LASS  AI8403  25 m  29.60   
85  Linné Hilda  2000  LASS  BG1800  25 m  29.69   
105  Smedbäck Thilde  2004  LASS  AD3404  50 m  29.85   
195  Johansson Cornelia  2003  ÖSA  AF1803  50 m  30.26   
10  188  Fransson Vera  2001  SKÖVDE SS  AB7401  25 m  30.32   
11  190  Lövgren Ida  2001  SKÖVDE SS  AB2801  50 m  30.40   
12  189  Henningsson Sofia  2004  SKÖVDE SS  AH8204  25 m  30.68   
13  161  Härdelin Josefine  2001  NKK  AF4601  25 m  30.99   
14  56  Gunnarsson Elin  2002  LASS  AJ6802  25 m  31.06   
15  74  Järvikari Felicia  2002  LASS  AH9802  25 m  31.48   
16  82  Koutchinskaia Darja  2003  LASS  AQ5203  25 m  31.57   
17  116  Årebo Lena  2002  LASS  AJ1202  25 m  31.90   
18  63  Holmertz Wilma  2003  LASS  AD1803  25 m  31.92   
19  136  Johansson Junttila Leija  2006  MOTALA SS  AK2206  25 m  32.34   
20  68  Högfeldt Märta  2005  LASS  AM0805  25 m  33.02   
21  49  Fransson Alice  2004  LASS  AF4804  25 m  33.14   
22  203  Modigh Nicole  1999  MASS  AO9299  25 m  33.32   
23  69  Höglund Andrea  2005  LASS  AO2605  25 m  33.60   
24  128  Eriksson Emilia  2004  MOTALA SS  AG3604  50 m  33.70   
25  66  Högberg Alva  2002  LASS  BF0202  25 m  33.94   
26  57  Gustafsson Elin  2005  LASS  AO5605  25 m  34.46   
27  41  Dehgani Maria  2003  LASS  BX0603  25 m  34.57   
28  217  Bojovic Sofija  2004  FINSPÅNG  AC5604  25 m  34.57  EFT 
29  142  Rosén Isadora  2002  MOTALA SS  BL9802  25 m  34.92   
30  109  Süsskind Althaea  2007  LASS  AF7807  25 m  35.18   
31  152  Broden Hilma  2003  NKK  AS8203  25 m  35.30   
32  172  Petrovic Stefanie  2003  NKK  AL3803  50 m  35.32   
33  196  Metzsch Sandra  1999  ÖSA  BL1899  25 m  35.44   
34  84  Linné Elsa  2003  LASS  AX4803  25 m  35.48   
35  47  Erlandsson Frida  2006  LASS  AD2606  25 m  35.99   
36  191  Bylin Elsa  2002  ÖSA  BW4202  25 m  36.17   
37  175  Svan Felicia  2003  NKK  BF7203  25 m  37.06   
38  193  Hagelvik Ella  2004  ÖSA  BN3804  25 m  37.23   
39  125  Bengtsson Emma  2002  MOTALA SS  AQ1502  25 m  37.57   
40  11  Arnell Emilia  2004  FINSPÅNG  AX0704  25 m  37.63   
41  198  Sjöholm Sundström Filippa  2003  ÖSA  BQ8203  25 m  38.11   
42  46  Ericsson Emmy  2003  LASS  BO8403  25 m  38.35   
43  50  Frisk Isabelle  2004  LASS  BN5804  25 m  38.51   
44  64  Holmqvist Frida  2005  LASS  BC2405  25 m  38.70   
45  59  Heimdahl Elin  2004  LASS  BN5404  50 m  38.88   
46  91  Nilsson Elvira  2004  LASS  AF3804  25 m  39.35   
47  137  Manninen Hanna  2006  MOTALA SS  AG0406  25 m  39.50   
48  143  Sjögren Greta  2007  MOTALA SS  AD2407  25 m  39.85   
49  24  Arildsson Julia  2005  LASS  AE6805  50 m  40.25   
50  27  Arnell Maja  2004  LASS  AO8204  25 m  40.43   
51  114  Vikström Anna  2004  LASS  BU9604  50 m  40.79   
52  180  Werner Emma  2005  NKK  AF4605  50 m  40.93   
53  80  Klintåker Josefin  2006  LASS  AF6406  25 m  41.21   
54  20  Alvehus Majken  2005  LASS  BD8405  25 m  41.43   
55  173  Ringholt Bella  2004  NKK  BL8804  25 m  41.51   
56  140  Rosén Astrid  2005  MOTALA SS  AL7205  25 m  41.69   
57  93  Oehm Hanna  2007  LASS  AF6807  25 m  42.51   
58  115  Åqvist Stella  2005  LASS  AO5805  50 m  42.55   
59  149  Andersson-Lundin Filippa  2007  NKK  AQ4207  25 m  42.67   
60  16  Abbaspour Darya  2005  LASS  BC3405  25 m  42.89   
61  100  Paläng Henny  2006  LASS  AR6806  25 m  42.93   
62  36  Björnholm Elsa  2006  LASS  AX8606  25 m  42.96   
63  32  Aziz Kristel  2005  LASS  BC4405  25 m  43.47   
64  112  Wallin Sofia  2005  LASS  AE2405  25 m  43.52   
65  12  Dyrkell Emmy  2004  FINSPÅNG  BO9604  25 m  43.66   
66  158  Hagström Ella  2007  NKK  AL1607  25 m  44.41   
67  71  Ivarsson Fanny  2007  LASS  AF3807  25 m  44.76   
68  26  Arnell Ellen  2006  LASS  AI0806  25 m  45.33   
69  135  Haraldsson Klara  2005  MOTALA SS  BI7605  25 m  45.95   
70  101  Persson Emma  2007  LASS  AF5807  25 m  48.61   
71  15  Wärn Amanda  2004  FINSPÅNG  AY6804  50 m  51.30   
72  141  Rosén Greta  2004  MOTALA SS  AY4804  25 m  52.17   
73  179  Wallberg Alicia  2007  NKK  AG9207  25 m  53.72   
74  65  Holmqvist Sofia  2008  LASS  AB1408  50 m  58.97   
75  67  Högberg Viola  2007  LASS  AF2807  50 m  59.77   
76  95  Oscarsson Anna  2005  LASS  AX1405  25 m  1:11.19   
77  38  Comstedt Lovisa  2009  LASS  AI2609  25 m     
78  43  Eerik Emma Liis  2006  LASS  BP5606  25 m     
79  51  Gabrielsson Bella  2006  LASS  BP2806  25 m     
80  72  Johansson Alice  2005  LASS  BM7605  25 m     
81  212  Simonsson Isabelle  2002  LASS  BY0602  25 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  04 maj 2018 
Licensierad till: Motala Simsällskap  Utskriftstid  19:50 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner