2019-09-20   22:32:24
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för NUSS 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

101_S
Gren 101, 50m Frisim Herrar 16-20 
 
16 - 20 år: Kristofer Johansson (1987) 24.19 2007-07-01 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
574  Henell Gustav  1999  LASS  ag1399  50 m  24.39   
477  Myrlander Jonathan  2000  NÄSSJÖ  AA7300  25 m  25.14   
201  Agestav Daniel  2002  JÖNKÖPING  AB7102  25 m  25.15   
410  Campalto Anton  1998  LUDVIKA SS  AI5398  25 m  25.48   
554  Jansson Vilmer  2000  HK SIM  AI2100  25 m  25.51   
368  Lundqvist Nicola  2002  LASS  AM0302  25 m  25.59   
250  Lingström Carl  2002  KALMAR SS  AN7902  25 m  25.80   
277  Werner Jakob  2000  KARLSKRONA  AN3100  25 m  25.86   
413  Gustafsson Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL0399  25 m  25.86   
10  244  Arvidsson Anton  2000  KALMAR SS  AV6500  25 m  25.88   
11  272  Nilsson Elias  2002  KARLSKRONA  AD9502  25 m  25.96   
12  498  Lundberg Alexander  2002  VÄNERSBORG  AG5302  25 m  25.98   
13  418  Krysén Erik  2000  LUDVIKA SS  AE0100  25 m  26.05   
14  427  Eriksson Henrik  2002  MOTALA SS  AJ6902  25 m  26.05   
15  313  Almén Sixten  1999  LASS  AP7999  25 m  26.08   
16  414  Hill Lukas  1999  LUDVIKA SS  AH6999  25 m  26.10   
17  374  Nilsson Sebastian  2002  LASS  AM2302  25 m  26.12   
18  391  Tykesson Oliver  2000  LASS  AJ3700  25 m  26.19   
19  376  Oscarsson Albert  2001  LASS  AH0101  25 m  26.35   
20  247  Helgesson Gusten  2002  KALMAR SS  AR3302  25 m  26.45   
21  160  Arvidsson Jonathan  2000  ELFSBORG  AE1900  25 m  26.49   
22  251  Loo Alexander  2001  KALMAR SS  AH7501  25 m  26.56   
23  133  Munkejord Stian  2001  Karmøy SK    50 m  26.58   
24  319  Axelsson Elias  2002  LASS  AJ9102  25 m  26.72   
25  386  Staaf Albin  2000  LASS  AO8700  25 m  26.81   
26  108  Ravndal Magnus  1999  STAVANGER    50 m  26.83   
27  167  Engström David  2001  ELFSBORG  AM1701  25 m  27.09   
28  270  Micin Dennis  2002  KARLSKRONA  AX3902  25 m  27.09   
29  180  Sjöström Viktor  2001  ELFSBORG  AB2101  25 m  27.18   
30  358  Kiasat Naevid  2001  LASS  AF6501  25 m  27.24   
31  222  Petkoczi Patrik  2002  JÖNKÖPING  AG3702  25 m  27.45   
32  536  Najafi Parsa  1999  ÖSA  AY6399  25 m  27.48   
33  206  Bergwall Ricky  2002  JÖNKÖPING  AN9102  50 m  27.81   
34  509  Khabarov Peter  2002  VÄSTERÅS  AM6302  25 m  27.93   
35  82  Andreassen Øyvind  2000  STAVANGER    50 m  28.14   
36  245  Ericksson Tim  2002  KALMAR SS  AZ3502  50 m  28.71   
37  81  Ackers Christian  2001  STAVANGER    50 m  28.77   
38  409  Bjärud Hampus  2001  LUDVIKA SS  AF6301  25 m  29.20   
39  531  Forsström William  2002  ÖSA  AM0902  25 m  30.54   
40  359  Kilander Anton  1999  LASS  AS9399  25 m  30.56   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  08 juli 2018 
Licensierad till: Linköpings Allmänna SS  Utskriftstid  13:48 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner