2019-09-20   11:48:58
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för NUSS 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

35_S
Gren 35, 50m Ryggsim Herrar 14-15 
 
14 - 15 år: Erik Ohlsén (2000) 29.70 2015-07-04 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
226  Sanders Job  2003  JÖNKÖPING  AF2703  25 m  28.87   
487  Henrysson Viktor  2003  OSKARSHAMN  AE5303  25 m  28.91   
213  Eriksson Gabriel  2004  JÖNKÖPING  AT2504  25 m  29.26   
516  Sterling Lucas  2004  VÄSTERÅS  AC6704  25 m  29.49   
256  Turkowitch Philip  2003  KALMAR SS  AY0703  25 m  29.93   
110  Shoghl Fabian  2003  STAVANGER    50 m  29.97   
137  Eritsland Loren Keilani  2003  Haugesund    50 m  31.14   
134  Westre Ørjan  2003  Karmøy SK    50 m  31.50   
458  Lundström Silke Eric  2003  NKK  AF8903  25 m  31.61   
10  323  Barkehed William  2003  LASS  AH3903  25 m  31.79   
11  161  Askengren Gustav  2004  ELFSBORG  AA9904  25 m  31.81   
12  392  Wallin Erik  2003  LASS  AH0103  25 m  31.99   
13  572  Skoglund Macmillan Charlie  2004  Gjøvik SK    50 m  32.33   
14  388  Stahre Markus  2004  LASS  AR0904  25 m  32.86   
15  150  Vestbø Ola  2003  Haugesund    50 m  32.90   
16  461  Petrovic Nikola  2004  NKK  AF5704  50 m  33.39   
17  488  Karlsson Edvin  2004  OSKARSHAMN  AO3904  25 m  33.46   
18  279  Wrenne Hannes  2004  KARLSKRONA  AC4304  25 m  33.58   
19  446  Basov Sergej  2003  NKK  BA8103  25 m  34.32   
20  146  Olaisen Kristian  2004  Haugesund    50 m  34.41   
21  360  Kilander Emil  2004  LASS  AC2704  25 m  34.69   
22  569  Huasson Anthon  2004  RINGSJÖ  AO2304  25 m  34.74   
23  492  Löfdahl Oscar  2004  S 02  AA0504  25 m  35.21   
24  517  Ulfvebrand Gustav  2003  VÄSTERÅS  AT4103  50 m  35.27   
25  459  Mandzo Aldin  2004  NKK  AF7704  25 m  35.37   
26  174  Lidbom Max  2004  ELFSBORG  AC0104  25 m  35.39   
27  S. Andreassen Arn  2004  Bergen SLK    50 m  35.63   
28  568  Hua Vincent  2004  RINGSJÖ  AS2704  25 m  36.37   
29  86  Antonsen Breivik Sondre  2004  STAVANGER    50 m  36.49   
30  220  Liu David  2004  JÖNKÖPING  AY4704  50 m  36.74   
31  287  Bülund Marcus  2004  KARLSTAD  AE4304  50 m  36.90   
32  15  Tangenes Simon  2004  Bergen SLK    50 m  37.53   
33  292  Hedin Filip  2003  KARLSTAD  AS1503  25 m  37.78   
34  228  Starkenberg Jakob  2004  JÖNKÖPING  AI8104  25 m  41.15   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  07 juli 2018 
Licensierad till: Linköpings Allmänna SS  Utskriftstid  10:24 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner