2019-09-20   11:50:31
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för NUSS 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

40_S
Gren 40, 100m Bröstsim Damer 12-13 
 
12 - 13 år: Julia Månsson (2002) 1:16.63 2015-07-04 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
295  Lindberg Linnea  2005  KARLSTAD  AJ2205  25 m  1:18.95   
200  Havskog Ellen  2005  HULTSFRED  AD3805  25 m  1:21.55   
535  Mühr Alma  2005  ÖSA  BI0405  25 m  1:21.76   
93  Martine Hoekstra Nynke  2005  STAVANGER    50 m  1:22.90   
537  Pietsch Julia  2005  ÖSA  AB0605  25 m  1:23.53   
127  Steinnes Susanne  2005  STAVANGER    50 m  1:23.74   
351  Högfeldt Märta  2005  LASS  AM0805  50 m  1:24.31   
242  Alexis Constantino Poppy  2006  KALMAR SS    50 m  1:24.86   
490  Cederqvist Amanda  2005  S 02  AY2405  25 m  1:25.47   
10  342  Gustafsson Elin  2005  LASS  AO5605  25 m  1:25.60   
11  267  Lindén Siri  2005  KARLSKRONA  AF2205  25 m  1:25.79   
12  129  Vert-Mönig Silja  2005  STAVANGER    50 m  1:25.84   
13  302  Wilde Agnes  2005  KARLSTAD  BB4805  25 m  1:26.10   
14  432  Johansson Junttila Leija  2006  MOTALA SS  AK2206  25 m  1:26.20   
15  88  S Clementsen Andrea  2005  STAVANGER    50 m  1:26.28   
16  540  Svennberg Erika  2005  ÖSA  AQ0205  25 m  1:27.42   
17  179  Sjöström Elsa  2006  ELFSBORG  AA0206  25 m  1:27.84   
18  203  Arberg Alba  2005  JÖNKÖPING  AA1405  25 m  1:28.02   
19  95  Hustrulid Jenny  2005  STAVANGER    50 m  1:28.53   
20  301  Wahlstedt Miranda  2006  KARLSTAD  AA1606  25 m  1:28.65   
21  97  Holmaas Johansen Anne  2005  STAVANGER    50 m  1:30.52   
22  334  Erlandsson Frida  2006  LASS  AD2606  50 m  1:31.06   
23  521  Ångström Ida  2005  VÄSTERÅS  AP5805  25 m  1:31.09   
24  170  Holmblad Agnes  2006  ELFSBORG  AA5206  25 m  1:31.17   
25  171  Häll Thilda  2005  ELFSBORG  AE5205  25 m  1:31.37   
26  243  Andersson Jansen Olivia  2005  KALMAR SS  AZ6405  25 m  1:31.86   
27  107  Holter Møllegaard Natalie  2005  STAVANGER    50 m  1:31.97   
28  186  Wahlberg Signe  2005  ELFSBORG  AA7805  25 m  1:32.01   
29  165  Böhrén Amanda  2005  ELFSBORG  AU8405  25 m  1:32.56   
30  163  Berge Kleber Alma  2006  ELFSBORG  AD0606  25 m  1:34.16   
31  560  Sobotka Felicia  2005  HK SIM  AQ2805  25 m  1:34.50   
32  104  Ystrøm Lærdal Marie  2006  STAVANGER    50 m  1:34.94   
33  326  Björnholm Elsa  2006  LASS  AX8606  25 m  1:35.29   
34  20  Hestad Thunæs Oline  2006  Bergen SLK    50 m  1:35.70   
35  486  Ekström Ida  2005  OSKARSHAMN  AG3805  25 m  1:36.45   
36  288  Granzell Alva  2006  KARLSTAD  AK1406  25 m  1:38.68   
37  249  Krim Nina  2005  KALMAR SS  BE4405  25 m  1:38.84   
38  14  Johanne Stene Iben  2005  Bergen SLK    50 m  1:39.22   
39  197  Gustavsson Felicia  2006  FINSPÅNG  AL6806  25 m  1:39.39   
40  395  Åqvist Stella  2005  LASS  AO5805  25 m  1:41.57   
41  552  Eriksson Runa  2005  HK SIM  AQ1605  25 m  1:41.60   
42  217  Johannesson Alva  2005  JÖNKÖPING  BC2605  25 m  1:44.18   
43  252  Marcusson Sofia  2005  KALMAR SS  AL1805  25 m  1:45.27   
44  370  Merenius Alwa  2006  LASS  BI0206  25 m  1:46.99   
45  331  Eerik Emma Liis  2006  LASS  BP5606  25 m  1:47.13   
46  377  Oscarsson Anna  2005  LASS  AX1405  25 m  1:47.16   
47  264  Chenon Samuelsson Matilda  2006  KARLSKRONA  AL7406  25 m  1:48.20   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  07 juli 2018 
Licensierad till: Linköpings Allmänna SS  Utskriftstid  10:24 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner