2019-09-20   22:31:57
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för NUSS 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

53_S
Gren 53, 100m Frisim Herrar 14-15 
 
14 - 15 år: Grim Sjöberg (1995) 55.70 2010-07-05 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
256  Turkowitch Philip  2003  KALMAR SS  AY0703  25 m  54.95   
226  Sanders Job  2003  JÖNKÖPING  AF2703  25 m  55.15   
487  Henrysson Viktor  2003  OSKARSHAMN  AE5303  25 m  56.53   
516  Sterling Lucas  2004  VÄSTERÅS  AC6704  25 m  57.87   
213  Eriksson Gabriel  2004  JÖNKÖPING  AT2504  25 m  58.07   
330  Edlund Gustav  2004  LASS  AG7504  25 m  58.08   
458  Lundström Silke Eric  2003  NKK  AF8903  25 m  58.56   
183  Söderqvist Kevin  2004  ELFSBORG  AF9704  25 m  58.72   
134  Westre Ørjan  2003  Karmøy SK    50 m  58.85   
10  137  Eritsland Loren Keilani  2003  Haugesund    50 m  58.90   
11  13  Johnsen Skar Christopher  2003  Bergen SLK    50 m  59.33   
12  446  Basov Sergej  2003  NKK  BA8103  50 m  59.69   
13  279  Wrenne Hannes  2004  KARLSKRONA  AC4304  25 m  59.96   
14  392  Wallin Erik  2003  LASS  AH0103  25 m  1:00.83   
15  323  Barkehed William  2003  LASS  AH3903  25 m  1:01.27   
16  489  Lagström Fabian  2004  OSKARSHAMN  AP8504  50 m  1:02.11   
17  461  Petrovic Nikola  2004  NKK  AF5704  50 m  1:02.44   
18  572  Skoglund Macmillan Charlie  2004  Gjøvik SK    50 m  1:02.52   
19  459  Mandzo Aldin  2004  NKK  AF7704  25 m  1:03.07   
20  220  Liu David  2004  JÖNKÖPING  AY4704  25 m  1:03.35   
21  318  Axelsson David  2004  LASS  AC3704  25 m  1:03.40   
22  287  Bülund Marcus  2004  KARLSTAD  AE4304  25 m  1:03.44   
23  488  Karlsson Edvin  2004  OSKARSHAMN  AO3904  25 m  1:03.44   
24  568  Hua Vincent  2004  RINGSJÖ  AS2704  50 m  1:03.64   
25  388  Stahre Markus  2004  LASS  AR0904  50 m  1:03.76   
26  569  Huasson Anthon  2004  RINGSJÖ  AO2304  25 m  1:04.69   
27  292  Hedin Filip  2003  KARLSTAD  AS1503  25 m  1:05.46   
28  S. Andreassen Arn  2004  Bergen SLK    50 m  1:05.92   
29  495  Koivumäki Hugo  2004  SÄFFLE SS  AT2904  25 m  1:06.02   
30  174  Lidbom Max  2004  ELFSBORG  AC0104  25 m  1:06.13   
31  515  Rehnman Isak  2004  VÄSTERÅS  AI5304  25 m  1:06.24   
32  492  Löfdahl Oscar  2004  S 02  AA0504  25 m  1:06.37   
33  86  Antonsen Breivik Sondre  2004  STAVANGER    50 m  1:07.50   
34  101  Krüger-Larsen Marius  2004  STAVANGER    50 m  1:09.04   
35  228  Starkenberg Jakob  2004  JÖNKÖPING  AI8104  25 m  1:09.08   
36  15  Tangenes Simon  2004  Bergen SLK    50 m  1:10.27   
37  360  Kilander Emil  2004  LASS  AC2704  25 m  1:11.37   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  07 juli 2018 
Licensierad till: Linköpings Allmänna SS  Utskriftstid  10:24 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner