2019-09-20   12:15:31
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för NUSS 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

80_S
Gren 80, 50m Bröstsim Damer 12-13 
 
12 - 13 år: Julia Månsson (2002) 35.21 2015-07-05 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
127  Steinnes Susanne  2005  STAVANGER    50 m  36.99   
535  Mühr Alma  2005  ÖSA  BI0405  50 m  37.02   
200  Havskog Ellen  2005  HULTSFRED  AD3805  25 m  37.17   
295  Lindberg Linnea  2005  KARLSTAD  AJ2205  25 m  37.26   
537  Pietsch Julia  2005  ÖSA  AB0605  25 m  38.28   
129  Vert-Mönig Silja  2005  STAVANGER    50 m  38.45   
267  Lindén Siri  2005  KARLSKRONA  AF2205  25 m  38.47   
93  Martine Hoekstra Nynke  2005  STAVANGER    50 m  38.50   
490  Cederqvist Amanda  2005  S 02  AY2405  25 m  39.12   
10  351  Högfeldt Märta  2005  LASS  AM0805  25 m  39.15   
11  342  Gustafsson Elin  2005  LASS  AO5605  25 m  39.23   
12  95  Hustrulid Jenny  2005  STAVANGER    50 m  39.51   
13  302  Wilde Agnes  2005  KARLSTAD  BB4805  25 m  39.55   
14  88  S Clementsen Andrea  2005  STAVANGER    50 m  39.94   
15  352  Höglund Andrea  2005  LASS  AO2605  25 m  40.23   
16  334  Erlandsson Frida  2006  LASS  AD2606  25 m  40.49   
17  104  Ystrøm Lærdal Marie  2006  STAVANGER    50 m  40.65   
18  203  Arberg Alba  2005  JÖNKÖPING  AA1405  50 m  40.87   
19  521  Ångström Ida  2005  VÄSTERÅS  AP5805  25 m  40.90   
20  179  Sjöström Elsa  2006  ELFSBORG  AA0206  50 m  40.91   
21  170  Holmblad Agnes  2006  ELFSBORG  AA5206  25 m  41.33   
22  124  Wilhelmsen Stee Karoline  2005  STAVANGER    50 m  41.41   
23  540  Svennberg Erika  2005  ÖSA  AQ0205  50 m  41.44   
24  171  Häll Thilda  2005  ELFSBORG  AE5205  50 m  41.69   
25  97  Holmaas Johansen Anne  2005  STAVANGER    50 m  41.85   
26  556  Larsson Linnea  2005  HK SIM  AM9205  25 m  42.25   
27  186  Wahlberg Signe  2005  ELFSBORG  AA7805  25 m  42.56   
28  243  Andersson Jansen Olivia  2005  KALMAR SS  AZ6405  25 m  42.64   
29  107  Holter Møllegaard Natalie  2005  STAVANGER    50 m  43.69   
30  491  Gripfors Nelly  2005  S 02  AL4605  25 m  43.88   
31  560  Sobotka Felicia  2005  HK SIM  AQ2805  25 m  43.98   
32  431  Haraldsson Klara  2005  MOTALA SS  BI7605  25 m  44.10   
33  326  Björnholm Elsa  2006  LASS  AX8606  25 m  44.17   
34  163  Berge Kleber Alma  2006  ELFSBORG  AD0606  25 m  44.42   
35  425  Cleveson Ellen  2006  MOTALA SS  BI8605  50 m  44.49   
36  252  Marcusson Sofia  2005  KALMAR SS  AL1805  50 m  44.72   
37  103  Bjelland Lootz Anna  2006  STAVANGER    50 m  44.90   
38  395  Åqvist Stella  2005  LASS  AO5805  25 m  45.21   
39  316  Arildsson Julia  2005  LASS  AE6805  25 m  45.31   
40  309  Abbaspour Darya  2005  LASS  BC3405  25 m  46.09   
41  486  Ekström Ida  2005  OSKARSHAMN  AG3805  50 m  46.49   
42  581  Åberg Wilma  2005  ÖSA  ab4605  50 m  46.71   
43  24  Hestad Thunæs Oline  2006  Bergen SLK    50 m  46.75   
44  288  Granzell Alva  2006  KARLSTAD  AK1406  25 m  47.12   
45  377  Oscarsson Anna  2005  LASS  AX1405  25 m  47.21   
46  331  Eerik Emma Liis  2006  LASS  BP5606  25 m  48.57   
47  14  Johanne Stene Iben  2005  Bergen SLK    50 m  48.74   
48  264  Chenon Samuelsson Matilda  2006  KARLSKRONA  AL7406  25 m  49.58   
49  552  Eriksson Runa  2005  HK SIM  AQ1605  25 m  50.88   
50  370  Merenius Alwa  2006  LASS  BI0206  25 m  51.21   
51  217  Johannesson Alva  2005  JÖNKÖPING  BC2605  25 m  51.36   
52  435  Rosén Astrid  2005  MOTALA SS  AL7205  50 m  53.07   
53  130  Wølstad Malene  2005  STAVANGER    50 m  55.80   
54  322  Aziz Kristel  2005  LASS  BC4405  25 m  58.58   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  07 juli 2018 
Licensierad till: Linköpings Allmänna SS  Utskriftstid  19:41 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner