2019-09-20   22:31:24
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för NUSS 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

98_S
Gren 98, 50m Frisim Damer 14-15 
 
14 - 15 år: Vera Johansson (1995) 27.85 2010-07-07 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
578  Thid Linn  2003  ELFSBORG  ag5803  25 m  27.57   
12  Rotseth Stine  2003  Bergen SLK    50 m  28.22   
276  Pålsson Tuva  2003  KARLSKRONA  AC8803  25 m  28.31   
416  Krysén Anna  2003  LUDVIKA SS  AC2403  25 m  28.67   
229  Svensson Wilma  2004  JÖNKÖPING  AG6604  25 m  28.77   
514  Olausson Matilda  2004  VÄSTERÅS  AI0604  25 m  28.84   
394  Weiding Amanda  2003  LASS  BF9803  50 m  28.91   
497  Skoglund Alice  2003  VELLINGE-N  BO5603  25 m  28.91   
343  Gustafsson Olivia  2004  LASS  AA8604  25 m  29.03   
10  385  Smedbäck Thilde  2004  LASS  AD3404  25 m  29.09   
11  216  Holmquist Moa  2004  JÖNKÖPING  AG1604  50 m  29.16   
12  336  Fransson Alice  2004  LASS  AF4804  25 m  29.36   
13  505  Engström Astrid  2004  VÄSTERÅS  AK0604  25 m  29.40   
14  363  Koutchinskaia Darja  2003  LASS  AQ5203  25 m  29.43   
15  424  Carlsson Tilda  2003  MOTALA SS  AM2603  25 m  29.49   
16  152  Gustafsson Tove  2004  ALVESTA SS  AH7204  25 m  29.79   
17  485  Björklund Nora  2003  OSKARSHAMN  BA4803  25 m  29.84   
18  426  Eriksson Emilia  2004  MOTALA SS  AG3604  25 m  29.92   
19  290  Gustavson Clara  2003  KARLSTAD  BA4403  25 m  29.98   
20  212  Elgh Jane  2004  JÖNKÖPING  AB1604  50 m  30.01   
21  Hovden Eidheim Tine  2003  Bergen SLK    50 m  30.13   
22  157  Budden Alicia  2004  BÅLSTA SK  AA5404  25 m  30.27   
23  300  Segerström Erica  2004  KARLSTAD  AR9804  25 m  30.49   
24  232  Tubbin Felicia  2003  JÖNKÖPING  BK3203  25 m  30.60   
25  11  Merethe Lid Rasmuss Tonje  2004  Bergen SLK    50 m  30.74   
26  221  Nilsson Matilda  2004  JÖNKÖPING  AD0804  25 m  30.78   
27  128  Stokka Charlotte  2003  STAVANGER    50 m  30.85   
28  230  Tellfjord Tilda  2003  JÖNKÖPING  AC9203  25 m  30.86   
29  208  Carlheim Wilma  2003  JÖNKÖPING  AI6403  25 m  30.95   
30  175  Lilja Hannah  2004  ELFSBORG  AE2604  50 m  31.01   
31  381  Persson Hanna  2004  LASS  AF2204  25 m  31.12   
32  538  Sjöholm Sundström Filippa  2003  ÖSA  BQ8203  25 m  31.21   
33  293  Hellgren Ingrid  2003  KARLSTAD  AW1203  25 m  31.31   
34  493  Vråmo Ellen  2004  S 02  BF8604  25 m  31.56   
35  89  Flesland Oda  2003  STAVANGER    50 m  31.79   
36  448  Broden Hilma  2003  NKK  AS8203  25 m  31.83   
37  464  Svan Kasandra  2004  NKK  AQ0404  50 m  31.84   
38  356  Karlsson Martina  2003  LASS  AA9603  25 m  31.99   
39  518  Wolfbrandt Ebba  2003  VÄSTERÅS  AQ5603  25 m  32.08   
40  275  Petersson Sarah  2003  KARLSKRONA  AC7803  25 m  32.22   
41  519  von der Burg Sarah  2004  VÄSTERÅS  AP6604  25 m  32.22   
42  Pleym Grønhaug Marte  2004  Bergen SLK    50 m  32.26   
43  463  Svan Felicia  2003  NKK  BF7203  25 m  32.27   
44  479  Rahm Nathalie  2004  NÄSSJÖ  AA2404  25 m  32.28   
45  462  Petrovic Stefanie  2003  NKK  AL3803  50 m  32.38   
46  92  Giske Henriksen Tuva  2004  STAVANGER    50 m  32.50   
47  317  Arnell Maja  2004  LASS  AO8204  25 m  32.58   
48  337  Frisk Isabelle  2004  LASS  BN5804  25 m  33.12   
49  112  Slettevold Mathea  2003  STAVANGER    50 m  33.19   
50  373  Nilsson Elvira  2004  LASS  AF3804  50 m  33.24   
51  533  Holgersson Eliasson Smilla  2003  ÖSA  AQ9803  25 m  33.81   
52  474  Flaa Malin  2004  NÄSSJÖ  AF6604  25 m  33.86   
53  262  Argenius Sigrid  2003  KARLSKRONA  BL1803  25 m  33.97   
54  527  Andersson Linnea  2004  ÖSA  BN0804  25 m  35.62   
55  198  Wärn Amanda  2004  FINSPÅNG  AY6804  25 m  38.67   
56  218  Landin Emelie  2004  JÖNKÖPING  AU0605  25 m  38.86   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  08 juli 2018 
Licensierad till: Linköpings Allmänna SS  Utskriftstid  13:48 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner