2018-11-19   15:03:29
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Cetus - Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

5_S
Laji 5, 100m Rintauinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
198  Wahlstedt Veronica  2000  Cetus  00A175  50 m  1:13.66  1:13.66   
102  Flyckt Emilia  2001  Cetus  01A649  50 m  1:13.70  1:13.70   
155  Nenonen Sohvi  1999  Cetus  99A092  50 m  1:14.33  1:14.33   
147  Lehtinen Sofia  2000  Cetus  00B030  50 m  1:14.37  1:14.37   
39  Pönni Jade  1997  NumKis  97A523  25 m  1:12.76  1:15.76   
158  Ohvo Nelli  2001  Cetus  01A937  50 m  1:16.00  1:16.00   
Edwards Anna  2004  HSS  04A597  50 m  1:17.62  1:17.62   
150  Mettinen Mirka  2002  Cetus  02A159  50 m  1:17.67  1:17.67   
56  Pasma Aida  2003  RiUS  03A816  25 m  1:15.36  1:18.36   
10  154  Nagy Róza  2003  Cetus  03B208  25 m  1:15.99  1:18.99   
11  245  Sottinen Julia  2000  PUS  00A034  50 m  1:19.59  1:19.59   
12  261  Himanto Iiris  2001  Gladius  01A922  25 m  1:16.69  1:19.69   
13  75  Hottinen Vilma  2002  SiWa  02A532  25 m  1:17.22  1:20.22   
14  191  Tapanainen Milla-lotta  2003  Cetus  03A610  25 m  1:17.68  1:20.68   
15  98  Beszteri Greta  2004  Cetus  04A257  50 m  1:21.03  1:21.03   
16  159  Otava Aino  1999  Cetus  99A484  50 m  1:21.21  1:21.21   
17  172  Rinne Nea  1995  Cetus  95A833  50 m  1:21.34  1:21.34   
18  67  Taiponen Aada  2004  RiUS  04A449  25 m  1:20.45  1:23.45   
19  133  Korpela Nella  2002  Cetus  02A577  50 m  1:23.66  1:23.66   
20  174  Rostedt Verna  2002  Cetus  02A101  25 m  1:20.68  1:23.68   
21  48  Kulmala Mikaela  2001  RiUS  01A110  25 m  1:20.83  1:23.83   
22  256  Konttila Mette  2001  Octopus  01B228  25 m  1:21.17  1:24.17   
23  110  Hirvonen Sini  2001  Cetus  01B310  50 m  1:24.42  1:24.42   
24  179  Savolainen Anni  2002  Cetus  02A184  25 m  1:21.75  1:24.75   
25  276  Louhikoski Liinu  2004  Vanders  04A046  50 m  1:24.91  1:24.91   
26  86  Taskinen Sara  2000  SiWa  00A711  25 m  1:22.37  1:25.37   
27  156  Nieminen Pinja  2004  Cetus  04A258  50 m  1:25.51  1:25.51   
28  162  Peltola Julia  2003  Cetus  03A091  25 m  1:22.82  1:25.82   
29  167  Rapinoja Kaarin  2003  Cetus  03A105  50 m  1:25.86  1:25.86   
30  149  Långström Sofia  2003  Cetus  03A085  25 m  1:23.01  1:26.01   
31  234  Jämsä Iiris  2004  MiUS  04A703  25 m  1:23.01  1:26.01   
32  25  Lehtonen Helmi  2004  JUK  04A335  50 m  1:26.83  1:26.83   
33  116  Jauhiainen Jutta  2004  Cetus  04A066  50 m  1:27.13  1:27.13   
34  69  Tuura Julia  2004  RiUS  04A297  50 m  1:28.17  1:28.17   
35  Salm Elisabeth Marie  2002  BS-PU  02A530  25 m  1:25.46  1:28.46   
36  146  Lehtinen Aino  2001  Cetus  01A330  25 m  1:26.63  1:29.63   
37  109  Haverinen Helmi  2004  Cetus  04A256  50 m  1:30.16  1:30.16   
38  134  Kosunen Milli  2002  Cetus  02A584  50 m  1:31.24  1:31.24   
39  21  Åvist Cinja  2003  HyUS  03A121  25 m  1:28.39  1:31.39   
40  194  Uusitalo Martina  2003  Cetus  03A541  25 m  1:28.63  1:31.63   
41  231  Kouvo Emilia  2003  LrKT  03A406  25 m  1:32.24  1:35.24   
42  181  Severinkangas Janita  2004  Cetus  04A650  25 m  1:32.63  1:35.63   
43  130  Kobycheva Katarina  2004  Cetus  04A648  50 m  1:39.48  1:39.48   
44  210  Puska Fanny  2001  HaUS  01B183  25 m  1:36.87  1:39.87   
45  46  Jumppainen Minka  2003  RiUS  03A847  25 m  1:42.71  1:45.71   
46  51  Lukkaroinen Sade  2004  RiUS  04A281  25 m  1:47.72  1:50.72   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  15 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Cetus Espoo  Tulostusaika  17:37 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner