2019-11-19   06:38:20
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Vårsimiaden 2018, Enköping

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

31_S
Gren 31, 100m Ryggsim Flick 11-13 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
53  Nystrand Lisa  2006  SALA SS  AA1206  25 m  1:10.50   
27  Larsson My  2005  ESKILSTUNA  AF8405  25 m  1:15.19   
17  Bengtsson Madeleine  2005  ESKILSTUNA  AK9205  25 m  1:15.26   
104  Logander Elin  2005  STRÄNGNÄS  AS8605  25 m  1:15.89   
24  Laine Lovisa  2005  ESKILSTUNA  AB9405  25 m  1:16.47   
34  Thai Sammi  2005  ESKILSTUNA  AK6405  25 m  1:18.34   
18  Bengtsson Sigrid  2005  ESKILSTUNA  AI3205  25 m  1:21.37   
59  Brunzell Cecilia  2006  VÄSTERÅS  AF7806  25 m  1:22.29   
20  Hasanbegovic Selma  2005  ESKILSTUNA  BC6605  25 m  1:24.04   
10  31  Roos Alice  2007  ESKILSTUNA  AA7407  25 m  1:25.97   
11  36  Widing Emilia  2005  ESKILSTUNA  AH5405  25 m  1:26.37   
12  25  Larsén Ronja  2006  ESKILSTUNA  BB2406  25 m  1:26.73   
13  60  Dahlström Emilia  2006  VÄSTERÅS  AR2806  25 m  1:26.83   
14  Budden Olivia  2007  BÅLSTA SK  AA3207  50 m  1:28.75   
15  28  Lindkvist Philippa  2005  ESKILSTUNA  AU1405  25 m  1:31.96   
16  23  Karlsson Frida  2005  ESKILSTUNA  AH0405  25 m  1:32.40   
17  52  Nordström Moa  2007  SALA SS  AY4607  25 m  1:33.33   
18  66  Muhr Elvira  2007  VÄSTERÅS  AF6407  25 m  1:34.57   
19  63  Holmberg Johanna  2007  VÄSTERÅS  AE9207  25 m  1:35.00   
20  94  Lundgren Thea  2006  STRÄNGNÄS  AP7806  25 m  1:36.76   
21  Finne Elin  2007  BÅLSTA SK  AG0807  50 m  1:36.88   
22  37  Widing Moa  2005  ESKILSTUNA  AI8205  25 m  1:38.35   
23  97  Roshag Thilde  2006  STRÄNGNÄS  AH3806  25 m  1:38.61   
24  49  Boman Liv  2005  SALA SS  BG2605  25 m  1:39.48   
25  11  Eriksson Thea  2006  SK ENA  AB9606  25 m  1:41.37   
26  Rosenberg Ebba  2007  BÅLSTA SK  AC0407  25 m  1:42.44   
27  89  Johnsen-Åberg Josephine  2005  STRÄNGNÄS  AF2405  25 m  1:42.94   
28  46  Wendborg Emmie  2006  NYKÖPING  AN1606  25 m  1:49.00   
29  Brinck Molly  2007  BÅLSTA SK  AC1407  25 m  1:51.37   
30  19  Costa Ester  2006  ESKILSTUNA  BK4606  25 m  1:56.89   
31  10  Bärgård Tindra  2006  SK ENA  AB8606  25 m  1:58.32   
32  Alvin Linnea  2006  SK ENA  AJ1606  25 m  2:01.77   
33  Martinez Molina Ellen  2006  BÅLSTA SK  BL0406  25 m     
34  15  Zetterberg Elna  2007  SK ENA  AB3807  25 m     
35  29  Malmström Amanda  2007  ESKILSTUNA  AE1407  25 m     
36  61  Eriksson Astrid  2006  VÄSTERÅS  BP0806  25 m     
37  73  Stier Felicia  2006  VÄSTERÅS  BN1806  25 m     
38  90  Johnsen-Åberg Louise  2007  STRÄNGNÄS  AL5207  25 m     
39  98  Stellansdotter Eleonore  2007  STRÄNGNÄS  AH8407  25 m     
40  107  Torgén Emilia  2005  BÅLSTA SK  BR5805  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  03 maj 2018 
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet  Utskriftstid  13:02 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner