2018-12-15   17:26:18
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Pitkäperjantain uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Perjantai

Lähtölista Laji 19
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Pitkäperjantain uinnit    Tulostuspäivämäärä  30 maaliskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Turku    Tulostusaika  10:08   
  Järjestäjä  Aurajoen Uinti         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  30 maaliskuu 2018         
 
 
 
Laji 19, 50m Perhosuinti Miehet  Loppukilpailut (5) 
Erä 1 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Nardi Gabriel Orenshtein  2005  05B076  AUi    25m     
Oliver Jokinen  2005  05B022  AUi    50m  50.69  50.69 
Alex Yli-Salomäki  2006  06A458  AUi    50m  44.18  44.18 
Max Yli-Salomäki  2006  06A459  AUi    50m  45.95  45.95 
Romeo Maranzani  2006  06A592  AUi    25m  54.86  55.86 
Elias Salo  2007  07A366  VeUS    25m     
               

 
Erä 2 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Samuel Söderholm  2004  04A896  RaisU    50m  40.81  40.81 
Ivan Kovalchuk  2005  05A878  AUi    25m  37.88  38.88 
Felix Kandolin  2007  07A090  AUi    25m  36.73  37.73 
Lev Vlasov  2007  07A017  TaTU    25m  34.92  35.92 
Akseli Kotti  2004  04A009  TaTU    50m  36.15  36.15 
Elias Laine  2003  03A465  ÅSK    50m  38.86  38.86 
Casper Leo  2004  04A635  ÅSK    50m  40.66  40.66 
Roope Koskela  2007  07A255  RaisU    25m  42.87  43.87 

 
Erä 3 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Antti Wihanto  1962  62A029  AUi    25m  34.92  34.92 
Tatu Kunttila  2003  03A443  ÅSK    50m  34.04  34.04 
Sharo Mamandi  2002  02B262  AUi    50m  33.10  33.10 
Matias Gustafsson  2002  02B009  RaisU    25m  30.39  31.39 
Sakari Korri  2005  05A293  RaUS    25m  31.01  32.01 
Roni Koskinen  2003  03A450  AUi    25m  32.57  33.57 
Niko Viitala  2003  03A518  AUi    25m  33.20  34.20 
Jasper Oikarainen  2005  05A276  ÅSK    50m  35.17  35.17 

 
Erä 4 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aapo Puikkonen  2001  01A245  TaTU    25m  30.11  31.11 
Pirkka Perkola  2001  01A240  TaTU    25m  28.95  29.95 
Arttu Mäenpää  2003  03A892  ÅSK    25m  28.12  29.12 
Teemu Viitanen  2000  00A915  TaTU    25m  27.79  28.79 
Emil Hanski  1999  99A145  ÅSK    50m  28.85  28.85 
Eerik Tikkakoski  2001  01A239  TaTU    25m  28.64  29.64 
Mio Harju  2002  02A064  TaTU    25m  29.32  30.32 
Atte-Mikael Ahonpää  2001  01A336  TaTU    25m  30.22  31.22 

 
Erä 5 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Henri Kyynäräinen  1994  94A805  AUi    50m  27.69  27.69 
Jaakko Siipola  1999  99A388  ÅSK    25m  26.31  27.31 
Mohamed Ezzat  2001  01A613  AUi    25m  25.71  26.71 
Roope Kastarinen  1994  94A478  TaTU    25m  25.22  26.22 
Gustav Carlsson  1993  93A175  ÅSF    25m  25.36  26.36 
Matias Tyry  1993  93A763  TaTU    50m  26.91  26.91 
Oskari Arvo  2002  02A525  AUi    25m  26.66  27.66 
Santeri Herpola  2003  03A188  ÅSK    25m  27.06  28.06 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  30 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Aurajoen Uinti  Tulostusaika  10:08 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner