2018-09-26   13:18:42
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Pitkäperjantain uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Perjantai

Lähtölista Laji 9
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Pitkäperjantain uinnit    Tulostuspäivämäärä  30 maaliskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Turku    Tulostusaika  10:08   
  Järjestäjä  Aurajoen Uinti         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  30 maaliskuu 2018         
 
 
 
Laji 9, 100m Selkäuinti Miehet  Loppukilpailut (4) 
Erä 1 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Nardi Gabriel Orenshtein  2005  05B076  AUi    25m     
Onni Kuisma  2004  04B294  Ui-Va    25m     
Romeo Manner  2008  08A104  AUi    25m     
Jooa Laiho  2006  06A733  RaisU    25m  1:45.56  1:47.56 
Oiva Saarinen  2008  08A339  AUi    25m  1:54.49  1:56.49 
Ilmari Kunttu  2006  06A836  AUi    25m     
Max Yli-Salomäki  2006  06A459  AUi    25m     
               

 
Erä 2 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Veeti Hämäläinen  2006  06A784  RaisU    25m  1:39.95  1:41.95 
Roope Koskela  2007  07A255  RaisU    50m  1:39.63  1:39.63 
Markus Koskinen  2005  05A207  TaTU    25m  1:30.91  1:32.91 
Ossi Barck  2005  05A116  UiKaa    25m  1:28.77  1:30.77 
Joona Kurppa  2004  04A686  TaTU    25m  1:28.85  1:30.85 
Alex Mukkulainen  2006  06A534  AUi    25m  1:33.83  1:35.83 
Alex Yli-Salomäki  2006  06A458  AUi    25m  1:37.87  1:39.87 
Romeo Maranzani  2006  06A592  AUi    25m  1:41.49  1:43.49 

 
Erä 3 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sharo Mamandi  2002  02B262  AUi    25m  1:27.07  1:29.07 
Elias Laine  2003  03A465  ÅSK    25m  1:24.49  1:26.49 
Joonatan Davie  2006  06A283  AUi    50m  1:23.75  1:23.75 
Maksim Amosov  2005  05A932  AUi    25m  1:21.10  1:23.10 
Eero Mäenpää  2005  05A377  ÅSK    25m  1:21.58  1:23.58 
Aaro Puutio  2003  03A834  ÅSK    25m  1:21.98  1:23.98 
Veeti Valdolin  2005  05A284  ÅSK    50m  1:27.96  1:27.96 
Casper Leo  2004  04A635  ÅSK    25m  1:28.75  1:30.75 

 
Erä 4 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sakari Korri  2005  05A293  RaUS    25m  1:19.78  1:21.78 
Miska Birkstedt  2002  02A105  TaTU    25m  1:10.52  1:12.52 
Pavel Pankratov  2004  04A029  TaTU    25m  1:07.33  1:09.33 
Pirkka Perkola  2001  01A240  TaTU    25m  1:03.21  1:05.21 
Samu Petteri Kallio  2002  02A516  ÅSK    25m  1:05.76  1:07.76 
Seweryn Pastucha  2004  04A100  RaisU    25m  1:08.59  1:10.59 
Petteri Lepola  2003  03A303  TaTU    50m  1:13.10  1:13.10 
Luka Laaksonen  2005  05A517  ÅSK    50m  1:22.89  1:22.89 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  30 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Aurajoen Uinti  Tulostusaika  10:08 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner