2018-08-20   16:26:11
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Pitkäperjantain uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Perjantai

14_S
Laji 14, 100m Vapaauinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
134  Bergström Erika  1996  AUi  96A630  25 m  1:00.44  1:02.44   
113  Pinomäki Peppi  2002  ÅSK  02A049  25 m  1:00.62  1:02.62   
250  Suihkonen Venla  2002  Octopus  02A026  25 m  1:01.00  1:03.00   
115  Rantala Aino  2004  ÅSK  04A204  25 m  1:01.04  1:03.04   
Lakanen Wilma  2003  KUS-GSS  03A711  25 m  1:01.61  1:03.61   
Salminen Venla  2002  NumKis  02A046  50 m  1:03.77  1:03.77   
109  Nurmi Maija  2003  ÅSK  03A461  25 m  1:03.82  1:03.82   
72  Edelman Charlotta  2001  ÅSK  01A845  25 m  1:01.98  1:03.98   
108  Nurmi Kerttu  2003  ÅSK  03A462  25 m  1:02.79  1:04.79   
10  87  Kangas Kaisla  2002  ÅSK  02A491  25 m  1:03.99  1:05.99   
11  196  Liven Emilia  2002  AUi  02A205  25 m  1:04.10  1:06.10   
12  86  Kalliomäki Sanni  2000  ÅSK  00A820  25 m  1:04.29  1:06.29   
13  Tenho Nita  2004  PUS  04A464  25 m  1:04.90  1:06.90   
14  118  Selimi Sonila  2005  ÅSK  05A278  25 m  1:04.95  1:06.95   
15  79  Helo Hilda  2003  ÅSK  03A483  25 m  1:05.28  1:07.28   
16  84  Kaituri Ellen  2006  ÅSK  06A086  25 m  1:05.66  1:07.66   
17  237  Vira Elsa  2006  AUi  06A033  25 m  1:05.76  1:07.76   
18  121  Suominen Ella  2005  ÅSK  05A308  50 m  1:07.95  1:07.95   
19  183  Kulpakko Lilli  2005  AUi  05A070  25 m  1:06.16  1:08.16   
20  154  Hyttinen Anni  2004  AUi  04A194  25 m  1:06.25  1:08.25   
21  71  Bergström Maura  2005  ÅSK  05A338  50 m  1:08.31  1:08.31   
22  258  Lehtonen Helmi  2004  JUK  04A335  50 m  1:08.42  1:08.42   
23  23  Rauhanen Nelli  2005  RaisU  05A585  25 m  1:06.54  1:08.54   
24  45  Lammi Ella  1998  TaTU  98A995  50 m  1:08.63  1:08.63   
25  96  Laakso Fiona  2005  ÅSK  05A262  50 m  1:08.64  1:08.64   
26  12  Karttunen Milla  2005  RaisU  05A220  25 m  1:06.80  1:08.80   
27  95  Kurkela Julianna  2005  ÅSK  05A215  25 m  1:07.20  1:09.20   
28  89  Kiili Minttu  2005  ÅSK  05A306  25 m  1:07.57  1:09.57   
29  193  Lehtonen Jenni  2000  AUi  00B080  25 m  1:08.04  1:10.04   
30  101  Laverman My  2004  ÅSK  04A557  25 m  1:09.11  1:11.11   
31  176  Kolari Peppi  2003  AUi  03A985  25 m  1:09.25  1:11.25   
32  73  Grimbaum Kristina  2005  ÅSK  05A266  50 m  1:11.48  1:11.48   
33  204  Nieminen Emma  2005  AUi  05A269  25 m  1:11.97  1:13.97   
34  103  Lietzén Daniela  2006  ÅSK  06A241  25 m  1:12.12  1:14.12   
35  140  Ele Veera  2006  AUi  06A310  50 m  1:17.20  1:17.20   
36  104  Maude Ronja  2005  ÅSK  05A886  50 m  1:18.13  1:18.13   
37  20  Rakhimova Sabina  2005  RaisU  05A752  25 m  1:16.27  1:18.27   
38  231  Vartiainen Iida  2006  AUi  06A559  25 m  1:16.96  1:18.96   
39  172  Ketola Noora  2003  AUi  03B235  25 m  1:17.07  1:19.07   
40  33  Alenius Kiia  2005  TaTU  05A094  25 m  1:17.94  1:19.94   
41  75  Halava Vilma  2004  ÅSK  04A975  50 m  1:20.63  1:20.63   
42  235  Vilska Ronja  2006  AUi  06A239  25 m  1:18.76  1:20.76   
43  78  Hauhia Joanna  2004  ÅSK  04A559  25 m  1:19.48  1:21.48   
44  Gustafsson Maija  2004  RaisU  04A733  25 m  1:20.02  1:22.02   
45  99  Lahti Roosa  2004  ÅSK  04A548  50 m  1:22.34  1:22.34   
46  188  Laiho Viivi  2005  AUi  05B007  25 m  1:21.76  1:23.76   
47  160  Jokioinen Ella  2006  AUi  06A872  50 m  1:27.72  1:27.72   
48  157  Imponen Nella  2007  AUi  07A517  25 m  1:26.27  1:28.27   
49  211  Pirttijärvi Emilia  2000  AUi  00B303  25 m  1:26.98  1:28.98   
50  51  Mustonen Sofia  2006  TaTU  06A913  25 m  1:27.82  1:29.82   
51  145  Ezzat Rahma  2007  AUi  07A315  50 m  1:30.31  1:30.31   
52  162  Järvinen Miisa  2007  AUi  07A468  25 m  1:29.37  1:31.37   
53  171  Karling Jessica  2006  AUi  06A975  50 m  1:32.19  1:32.19   
54  26  Vesma Minni-maria  2007  RaisU  07A480  25 m  1:32.43  1:34.43   
55  21  Rakhimova Sagdiana  2008  RaisU  08A244  25 m  1:32.98  1:34.98   
56  225  Toivonen Elina  2006  AUi  06A602  50 m  1:35.15  1:35.15   
57  174  Knuutila Veera  2008  AUi  08A346  25 m  1:33.40  1:35.40   
58  139  Ele Lumia  2008  AUi  08A058  25 m  1:34.60  1:36.60   
59  10  Heikkinen Kaisa  2008  RaisU  08A047  50 m  1:37.01  1:37.01   
60  126  Mattila Tiia  2008  Ui-Va  08A105  25 m  1:35.31  1:37.31   
61  127  Johanson Karmen  2006  VeUS  06A750  25 m  1:38.62  1:40.62   
62  Inkeroinen Emilia  2009  KoU  09A052  25 m  1:39.83  1:41.83   
63  18  Pihlaja Iina  2008  RaisU  08A067  25 m  1:40.25  1:42.25   
64  Anttonen Malandra  2007  RaisU  07A464  25 m  1:40.50  1:42.50   
65  190  Laitinen Jasmiina  2008  AUi  08A100  50 m  1:44.94  1:44.94   
66  149  Grönholm Maija  2006  AUi  06A743  50 m  1:45.41  1:45.41   
67  13  Kinos Josefiina  2009  RaisU  09A082  25 m  1:51.83  1:53.83   
68  240  Yilmaz Yasemin  2007  AUi  07A532  25 m  1:59.39  2:01.39   
69  208  Paloposki Iiris  2007  AUi  07A571  25 m  1:59.63  2:01.63   
70  184  Kunttu Aliisa  2008  AUi  08A303  50 m  2:07.52  2:07.52   
71  217  Räikkönen Saga  2008  AUi  08A396  25 m  2:09.94  2:11.94   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  30 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Aurajoen Uinti  Tulostusaika  10:04 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner