2018-12-16   07:04:40
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Pitkäperjantain uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Perjantai

19_S
Laji 19, 50m Perhosuinti Miehet 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
39  Kastarinen Roope  1994  TaTU  94A478  25 m  25.22  26.22   
254  Carlsson Gustav  1993  ÅSF  93A175  25 m  25.36  26.36   
144  Ezzat Mohamed  2001  AUi  01A613  25 m  25.71  26.71   
68  Tyry Matias  1993  TaTU  93A763  50 m  26.91  26.91   
119  Siipola Jaakko  1999  ÅSK  99A388  25 m  26.31  27.31   
133  Arvo Oskari  2002  AUi  02A525  25 m  26.66  27.66   
187  Kyynäräinen Henri  1994  AUi  94A805  50 m  27.69  27.69   
80  Herpola Santeri  2003  ÅSK  03A188  25 m  27.06  28.06   
69  Viitanen Teemu  2000  TaTU  00A915  25 m  27.79  28.79   
10  76  Hanski Emil  1999  ÅSK  99A145  50 m  28.85  28.85   
11  105  Mäenpää Arttu  2003  ÅSK  03A892  25 m  28.12  29.12   
12  66  Tikkakoski Eerik  2001  TaTU  01A239  25 m  28.64  29.64   
13  56  Perkola Pirkka  2001  TaTU  01A240  25 m  28.95  29.95   
14  36  Harju Mio  2002  TaTU  02A064  25 m  29.32  30.32   
15  59  Puikkonen Aapo  2001  TaTU  01A245  25 m  30.11  31.11   
16  32  Ahonpää Atte-mikael  2001  TaTU  01A336  25 m  30.22  31.22   
17  Gustafsson Matias  2002  RaisU  02B009  25 m  30.39  31.39   
18  28  Korri Sakari  2005  RaUS  05A293  25 m  31.01  32.01   
19  199  Mamandi Sharo  2002  AUi  02B262  50 m  33.10  33.10   
20  181  Koskinen Roni  2003  AUi  03A450  25 m  32.57  33.57   
21  94  Kunttila Tatu  2003  ÅSK  03A443  50 m  34.04  34.04   
22  234  Viitala Niko  2003  AUi  03A518  25 m  33.20  34.20   
23  232  Wihanto Antti  1962  AUi  62A029  25 m  34.92  34.92   
24  110  Oikarainen Jasper  2005  ÅSK  05A276  50 m  35.17  35.17   
25  70  Vlasov Lev  2007  TaTU  07A017  25 m  34.92  35.92   
26  43  Kotti Akseli  2004  TaTU  04A009  50 m  36.15  36.15   
27  166  Kandolin Felix  2007  AUi  07A090  25 m  36.73  37.73   
28  100  Laine Elias  2003  ÅSK  03A465  50 m  38.86  38.86   
29  182  Kovalchuk Ivan  2005  AUi  05A878  25 m  37.88  38.88   
30  102  Leo Casper  2004  ÅSK  04A635  50 m  40.66  40.66   
31  25  Söderholm Samuel  2004  RaisU  04A896  50 m  40.81  40.81   
32  14  Koskela Roope  2007  RaisU  07A255  25 m  42.87  43.87   
33  241  Yli-Salomäki Alex  2006  AUi  06A458  50 m  44.18  44.18   
34  242  Yli-Salomäki Max  2006  AUi  06A459  50 m  45.95  45.95   
35  159  Jokinen Oliver  2005  AUi  05B022  50 m  50.69  50.69   
36  201  Maranzani Romeo  2006  AUi  06A592  25 m  54.86  55.86   
37  129  Salo Elias  2007  VeUS  07A366  25 m       
38  206  Orenshtein Nardi Gabriel  2005  AUi  05B076  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  30 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Aurajoen Uinti  Tulostusaika  10:04 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner