2019-06-17   12:48:51
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Kalundborg Swim Cup 2018

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

4_S
Løb 4, 100m Rygsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
12  Ingvordsen Andreas  1996  DRAGSHOLM  9649AQ  25 m  1:03.08   
366  Mortensen Mikkel  2003  KALUNDBORG  0329AI  25 m  1:03.41   
77  Maar Lauge Bastian  2001  NÆSTVED  0159AP  25 m  1:03.57   
365  Lind-Ellefsen Andreas  2001  KALUNDBORG  0149AP  25 m  1:04.75   
14  Jørgin Thor Malmby  2001  DRAGSHOLM  0111AQ  25 m  1:04.79   
23  Nielsen Silas Storm  2002  DRAGSHOLM  0291AL  25 m  1:08.33   
60  Hansen Jacob Meisner  2003  NÆSTVED  0323AK  25 m  1:10.00   
42  Andersen Matti  2001  NÆSTVED  0197AR  25 m  1:10.22   
133  Mølbak Tobias  2004  RINGSTED  0481AP  25 m  1:11.31   
10  113  Grøn-Henriksen Joakim  2004  RINGSTED  0405AG  25 m  1:12.34   
11  90  Petersen Hjalte  2004  NÆSTVED  0443AO  25 m  1:12.54   
12  277  Ljungdahl Carl Emil  2006  VEST  0625AB  25 m  1:14.12   
13  194  Jørgensen Malte Hagbarth  2005  ROSKILDE  0515AE  25 m  1:15.41   
14  190  Isaksen Emil  2005  ROSKILDE  0573AI  25 m  1:15.70   
15  126  Kiliç Emre Emil Tømmerby  2004  RINGSTED  0495AJ  25 m  1:16.80   
16  132  Mølbak Andreas  2006  RINGSTED  0631AI  25 m  1:16.80   
17  300  Ankersen Mathias  2004  HERLUFSHOL  0405AC  25 m  1:17.01   
18  378  Rasmussen Malthe Lorin  2005  KALUNDBORG  0515AC  25 m  1:17.31   
19  13  Jørgensen Nichlas  2004  DRAGSHOLM  0439AK  25 m  1:18.33   
20  52  Dyhr-Rasmussen Lauritz  2004  NÆSTVED  0473AS  25 m  1:18.60   
21  309  Høy August  2005  HERLUFSHOL  0539AG  25 m  1:19.84   
22  289  Shukri Josef  2006  VEST  0653AD  25 m  1:21.16   
23  287  Rasmussen Magnus  2006  VEST  0675AD  25 m  1:21.95   
24  262  Haakansson Hugo  2006  VEST  0609AA  25 m  1:22.25   
25  244  Cetinkaya Rodi  2006  VEST  0651AH  25 m  1:22.80   
26  342  Gjelstrup Noel  2004  KALUNDBORG  0497AO  25 m  1:23.05   
27  117  Hemmingsen Victor  2006  RINGSTED  0607AG  25 m  1:24.51   
28  397  Buck Victor  2007  HOLBÆK  0721AB  25 m  1:24.51   
29  20  Neess Calvin Konge  2005  DRAGSHOLM  0525AN  25 m  1:25.77   
30  405  Guler Furkan  2005  HOLBÆK  0565AO  25 m  1:27.78   
31  319  Meisne Sylvester Wichmann  2005  HERLUFSHOL  0567AJ  25 m  1:28.34   
32  382  Skafte Cilas  2005  KALUNDBORG  0593AN  25 m  1:28.49   
33  385  Thomsen Thoke  2006  KALUNDBORG  0681AF  25 m  1:31.20   
34  234  Andreassen Arthur Kvist  2007  VEST  0741AF  25 m  1:34.53   
35  318  Lejbølle Emil  2007  HERLUFSHOL  0769AB  25 m  1:36.17   
36  329  Svenningsen Sebastian  2006  HERLUFSHOL  0641AN  25 m  1:36.30   
37  302  Aunt Sebastian  2007  HERLUFSHOL  0747AH  25 m  1:38.29   
38  376  Pettersen Noah  2007  KALUNDBORG  0749AJ  25 m  1:38.35   
39  317  Knudsen Phillip  2007  HERLUFSHOL  0787AJ  25 m  1:40.36   
40  26  Noe Linus  2008  DRAGSHOLM  0895AA  25 m  1:40.57   
41  219  Østerlund Frederik  2006  ROSKILDE  0643AK  25 m  1:42.56   
42  168  Ammitzbøll William  2006  ROSKILDE  0613AK  25 m  1:43.31   
43  130  Langhoff Malthe  2005  RINGSTED  0593AO  25 m  1:46.51   
44  264  Hwaiz Jacob  2007  VEST  0723AG  25 m  1:47.09   
45  115  Haak Oscar  2007  RINGSTED  0785AE  25 m  1:47.48   
46  181  Echardt William  2008  ROSKILDE  0845AB  25 m  1:48.90   
47  197  Lange Viktor  2007  ROSKILDE  0723AK  25 m  1:51.08   
48  140  Pedersen Adam Berg  2009  RINGSTED  0945AD  25 m  1:56.78   
49  203  Møllnitz Frederik  2005  ROSKILDE  0571AQ  25 m  2:00.57   
50  375  Petersen Jonas Scheby  2007  KALUNDBORG  0759AJ  25 m  2:00.92   
51  294  Trangbæk Bertram J.  2009  VEST  0953AD  25 m  2:04.96   
52  240  Lorenzen Alexander Juul  2009  VEST  0919AB  25 m  2:08.39   
53  241  Nygaard Noah  2008  VEST  0807AE  25 m  2:09.09   
54  127  Knudsen Asmus  2006  RINGSTED  0699AM  25 m  2:12.06   
55  174  Borch Mads  2006  ROSKILDE  0699AO  25 m  2:13.90   
56  120  Høgild Nicolas F.  2009  RINGSTED  0969AD  25 m     
57  185  Friis Villads Elias  2010  ROSKILDE  1023AB  25 m     
58  195  Kjørup Kristian  2007  ROSKILDE  0763AM  25 m     
59  198  Laxáfoss Frederik Chabert  2009  ROSKILDE    25 m     
60  212  Rasmussen Kalle  2008  ROSKILDE    25 m     
61  232  Sprenger Mads  2005  ODSHERRED  0507AN  25 m     
62  245  Cetinkaya Ronas  2010  VEST  1007AB  25 m     
63  274  Kobbernagel Noah  2011  VEST  1147AA  25 m     
64  282  Packert-Frandsen Jonas  2009  VEST  0907AE  25 m     
65  293  Tordrup Oliver Hentzen  2008  VEST  0897AI  25 m     
66  308  Bryde Aksel  2005  HERLUFSHOL  0547AN  25 m     
67  328  Strate Frederik  2003  HERLUFSHOL  0345AS  25 m     
68  373  Pedersen Sigurd Poulin  2009  KALUNDBORG    25 m     
69  381  Simonsen Morten Broni  2005  KALUNDBORG    25 m     
70  407  Heuser Noah  2007  HOLBÆK  0785AD  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  24 november 2018 
Licens til Kalundborg SK  Udskriftstidspunkt  07:34 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark