Startliste for Brøndby Sommer Cup
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 11
|
Stævne navn |
Brøndby Sommer Cup |
|
Udskriftsdato |
09 juni 2018 |
|
|
Stævne by |
Brøndby |
|
Udskriftstidspunkt |
08:09 |
|
|
Arrangør |
Vest Brøndby |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
09 juni 2018 |
|
|
|
|
Løb 11, 100m Brystsvømning Damer |
Finaler (11) |
Vejledende starttid 13:11 |
Heat 1 (11) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
261 |
2 |
Sissi Argueta Andersen |
2007 |
0734AT |
TRITON B |
|
25m |
|
221 |
3 |
Maja Lund Nielsen |
2010 |
1026AC |
NÆSTVED |
|
25m |
|
338 |
4 |
Frida Christoffersen |
2009 |
0906AC |
VEST |
|
25m |
|
320 |
5 |
Mille Therp |
2009 |
0906AB |
VEST |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
335 |
1 |
SIF Dalsgaard Romme |
2008 |
0834AM |
VEST |
|
25m |
|
211 |
2 |
Martine Foged |
2009 |
0994AE |
NÆSTVED |
|
25m |
|
330 |
3 |
Ida Matthesen |
2009 |
0946AC |
VEST |
|
25m |
|
224 |
4 |
Nanna Toft |
2007 |
0758AR |
NÆSTVED |
|
25m |
|
307 |
5 |
Merle Otzen |
2008 |
0856AH |
VEST |
|
25m |
|
215 |
6 |
Silke Holmgaard |
2007 |
0766AS |
NÆSTVED |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
351 |
1 |
Hannah Bjerg Hagens |
2007 |
0768AJ |
VEST |
|
25m |
|
309 |
2 |
Emma de Palo-Jonas |
2008 |
0834AF |
VEST |
|
25m |
2:55.68 |
186 |
3 |
India Høj Dresler |
2008 |
|
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:40.00 |
270 |
4 |
Ida Hinchely |
2008 |
0826AJ |
TRITON B |
|
25m |
2:51.10 |
115 |
5 |
Vera Jespersen |
2009 |
0952AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
3:09.46 |
284 |
6 |
Sofie Kohave Sørensen |
2007 |
0708AQ |
TRITON B |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
99 |
1 |
Thilde Gammelvind |
2008 |
0804AG |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:32.75 |
188 |
2 |
Maya Jacobsen |
2007 |
0754AQ |
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:25.81 |
189 |
3 |
Emma Kestenholz |
2007 |
0798AO |
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:20.07 |
291 |
4 |
Hannah Bjørneboe |
2007 |
0712AN |
VEST |
|
25m |
2:22.02 |
41 |
5 |
Liv Emilie Ryberg |
2007 |
0738AQ |
FR.SUND |
|
25m |
2:28.45 |
201 |
6 |
Ella Trøstrup |
2008 |
0812AL |
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:40.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
43 |
1 |
Julie Truelsen |
2008 |
0854AE |
FR.SUND |
|
25m |
2:12.63 |
103 |
2 |
Alvilde Gemmer Hanghøj |
2008 |
0814AE |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:07.06 |
315 |
3 |
Alma Gottorp Sørensen |
2009 |
0954AB |
VEST |
|
25m |
2:06.43 |
90 |
4 |
Esther Lærke Lund Cliff |
2009 |
0912AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:06.96 |
193 |
5 |
Aya Malling |
2006 |
0686AV |
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:10.00 |
192 |
6 |
Ellen Lyse |
2007 |
0768AO |
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:15.39 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
197 |
1 |
Frederikke Dyrby Pedersen |
2007 |
0788AO |
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:02.23 |
94 |
2 |
Alice Zsigri Dyndgaard |
2009 |
0922AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:01.04 |
182 |
3 |
Caroline Bjerre |
2007 |
0772AM |
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:00.00 |
306 |
4 |
Ila Murphy |
2007 |
0748AJ |
VEST |
|
25m |
2:00.46 |
353 |
5 |
Mikkeline H. Jacobsen |
2007 |
0788AC |
VEST |
|
25m |
2:01.70 |
407 |
6 |
Freja Rosenlund Menné |
2007 |
0758AO |
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:03.88 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
385 |
1 |
Roos Klep |
2007 |
0732AE |
GENTOFTE |
|
25m |
1:56.99 |
85 |
2 |
Lucca Marie Byrholt |
2007 |
0708AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:55.79 |
373 |
3 |
Frederikke Vesth |
2007 |
0766AL |
VEST |
|
25m |
1:52.07 |
398 |
4 |
Edith Louise Vedel |
2007 |
0742AD |
GENTOFTE |
|
25m |
1:52.84 |
382 |
5 |
Nina Griffin |
2007 |
0776AK |
GENTOFTE |
|
25m |
1:56.00 |
22 |
6 |
Line Appel |
2007 |
0778AG |
FR.SUND |
|
25m |
1:59.76 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
74 |
1 |
Betty Bibeyron-Wara |
2008 |
0888AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:50.69 |
377 |
2 |
Bianca Basso |
2007 |
0724AQ |
GENTOFTE |
|
25m |
1:49.91 |
317 |
3 |
Laika Usinger |
2006 |
0636AV |
VEST |
|
25m |
1:48.17 |
232 |
4 |
Charlotte Hjortshøj |
2006 |
0658AP |
SOLRØD |
|
25m |
1:49.29 |
145 |
5 |
Ella Stensgaard |
2008 |
0816AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:50.54 |
383 |
6 |
Thilde Hjortshøj |
2006 |
0648AO |
GENTOFTE |
|
25m |
1:51.45 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
357 |
1 |
Philippa Mitchell |
2006 |
0638AG |
VEST |
|
25m |
1:47.21 |
114 |
2 |
Lea F. H. Jespersen |
2008 |
0838AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:45.00 |
80 |
3 |
Alma Sofie A. Bløcher |
2008 |
0804AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:42.97 |
388 |
4 |
Alisa Marchenko |
2006 |
0618AJ |
GENTOFTE |
|
25m |
1:43.06 |
381 |
5 |
Sophie Flamand |
2007 |
0752AO |
GENTOFTE |
|
25m |
1:46.21 |
378 |
6 |
Johanna Illum Boesen |
2007 |
0734AQ |
GENTOFTE |
|
25m |
1:47.73 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
178 |
1 |
Sofie Wilhjelm Tobberup |
2004 |
0436AX |
LYNGBY |
|
25m |
1:34.10 |
246 |
2 |
Nynne Zandra Opperfelt |
2006 |
0678AP |
SOLRØD |
|
25m |
1:32.78 |
228 |
3 |
Caroline Rygaard Hansen |
2006 |
0632AL |
SOLRØD |
|
25m |
1:29.98 |
368 |
4 |
Maya Amstrup Riis |
2007 |
0708AA |
VEST |
|
25m |
1:30.23 |
305 |
5 |
Ella Gohr Metz |
2005 |
0542AS |
VEST |
|
25m |
1:32.95 |
283 |
6 |
Andrea Strandby |
2007 |
0718AA |
TRITON B |
|
25m |
1:36.05 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
308 |
1 |
Natascha Packert-Frandsen |
2005 |
0588AJ |
VEST |
|
25m |
1:26.41 |
252 |
2 |
Anne Sepstrup-Skjoldner |
2005 |
0548AJ |
SOLRØD |
|
25m |
1:21.93 |
410 |
3 |
Katrine V. Sørensen |
1996 |
9616AH |
VEST |
|
25m |
1:13.13 |
300 |
4 |
Caroline Wiuff Jensen |
2004 |
0492AD |
VEST |
|
25m |
1:16.83 |
52 |
5 |
Freya Ry Nielsen |
2005 |
0544AJ |
GSK |
|
25m |
1:23.89 |
371 |
6 |
Rikke Therp |
2006 |
0628AF |
VEST |
|
25m |
1:28.43 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
09 juni 2018 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby |
Udskriftstidspunkt |
08:09 |
|