Startliste for SuSvim stevna aprÃl 2018
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Skipaðir riðlar Kapping 26
|
Stevnuheiti |
SuSvim stevna apríl 2018 |
|
Prentdagur |
07 April 2018 |
|
|
Staður |
Vágur |
|
Prentað kl |
19:27 |
|
|
Fyrireikari |
SuSvim |
|
|
|
|
|
Hylur |
50m |
|
|
|
|
|
1. stevnudagur |
07 April 2018 |
|
|
|
|
Kapping 26, 200m Frisvømning Herrer |
Finalur (5) |
Føroyskt met (senior): Pál Joensen (1990) 1:48.98 2012-03-23 |
Føroyskt met (junior): Magnus Jákupsson (1994) 1:55.21 2012-07-13 |
|
Riðil 1 (5) |
|
Nr |
Geil |
Heiti |
Føðiár |
Lisensur |
Felag |
|
Hylur |
Tíð |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
43 |
2 |
Símun Debess |
2005 |
|
SUÐUROYAR |
|
50m |
|
39 |
3 |
Jóannes Clementsen |
2007 |
|
SUÐUROYAR |
|
25m |
3:59.80 |
48 |
4 |
Bjarti Ludvig |
2006 |
|
SUÐUROYAR |
|
50m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr |
Geil |
Heiti |
Føðiár |
Lisensur |
Felag |
|
Hylur |
Tíð |
|
34 |
1 |
Hans Jón Debess Bech |
2004 |
|
SUÐUROYAR |
|
25m |
3:08.21 |
75 |
2 |
Erling Erlendsson |
2007 |
|
Havnar |
|
25m |
3:01.40 |
3 |
3 |
Tórálvur S. Brestisson |
2003 |
|
Ægir |
|
50m |
2:56.90 |
57 |
4 |
Teitur Winther |
2005 |
|
SUÐUROYAR |
|
50m |
2:59.92 |
79 |
5 |
Dávid Gislason |
2005 |
|
Havnar |
|
50m |
3:05.60 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr |
Geil |
Heiti |
Føðiár |
Lisensur |
Felag |
|
Hylur |
Tíð |
|
26 |
1 |
Karl Joensen |
2005 |
|
Flot |
|
25m |
2:50.36 |
103 |
2 |
Rókur Zivanovic Í Lágabø |
2003 |
|
SUÐUROYAR |
|
50m |
2:38.05 |
8 |
3 |
Brandur A. Matras |
2003 |
|
Ægir |
|
50m |
2:32.58 |
76 |
4 |
Jóhannis Erlendsson |
2003 |
|
Havnar |
|
50m |
2:36.97 |
90 |
5 |
Símun G. Nielsen |
2005 |
|
Havnar |
|
25m |
2:42.84 |
37 |
6 |
Jákup Búason |
2005 |
|
SUÐUROYAR |
|
25m |
2:55.07 |
Nr |
Geil |
Heiti |
Føðiár |
Lisensur |
Felag |
|
Hylur |
Tíð |
|
44 |
1 |
Heini Hansen |
2003 |
|
SUÐUROYAR |
|
50m |
2:26.33 |
83 |
2 |
Óðin Jákupsson |
2002 |
|
Havnar |
|
50m |
2:22.48 |
98 |
3 |
Høgni H. Thomassen |
2002 |
|
Havnar |
|
50m |
2:11.32 |
28 |
4 |
Jógvan Jákup Thomsen |
2001 |
|
Flot |
|
25m |
2:12.50 |
36 |
5 |
Rúni Bech |
2002 |
|
SUÐUROYAR |
|
50m |
2:25.33 |
40 |
6 |
Rúni Dahl |
2004 |
|
SUÐUROYAR |
|
50m |
2:29.79 |
Nr |
Geil |
Heiti |
Føðiár |
Lisensur |
Felag |
|
Hylur |
Tíð |
|
12 |
1 |
Martin V. Sivertsen |
2002 |
|
Ægir |
|
50m |
2:09.58 |
71 |
2 |
Bartal E. Eidesgaard |
2003 |
|
Havnar |
|
50m |
2:06.77 |
77 |
3 |
Marius Ihlen Gardshodn |
1998 |
|
Havnar |
|
50m |
2:03.93 |
88 |
4 |
Niels Nattestad |
1998 |
|
Havnar |
|
50m |
2:04.21 |
65 |
5 |
Johan N. Dam |
2002 |
|
Havnar |
|
50m |
2:07.76 |
42 |
6 |
Bartal Debess |
2002 |
|
SUÐUROYAR |
|
50m |
2:11.29 |
Stovnað í WinGrodan 1.26.00 |
Prentdagur |
07 April 2018 |
Lisensin eigur: Suðuroyar Svimjifelag |
Prentað kl |
19:27 |
|