2018-10-21   12:51:00
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for FynRundt4 - 2018

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

Seedede heat Løb 17
Seedede heat 
 
  Stævne navn  FynRundt 4 - 2018    Udskriftsdato  21 april 2018   
  Stævne by  Odense    Udskriftstidspunkt  11:16   
  Arrangør  FREM         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  21 april 2018         
 
 
 
Løb 17, 50m Frisvømning Damer  Finaler (5) 
Heat 1 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
40  Mille Ea Sølbek  2008    H2Odense    25m   
80  Thea Keinicke  2007  0774AR  RINGE    25m   
29  Luna Gilling  2008    H2Odense    25m   
               
               

 
Heat 2 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
11  Selma Lübker Adamsen  2007  0736AR  SVENDBORG    25m   
32  Asta C. K. Johansen  2008  0888AK  H2Odense    25m  59.34 
14  Liv Emilie Poulsen  2007  0776AQ  SVENDBORG    25m  51.60 
23  Ida Kofod Bjørnsten  2008  0878AK  H2Odense    25m  54.11 
45  Freya Knudsen  2005    SØLØVEN    25m  1:06.00 
               

 
Heat 3 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
42  Sofie Bolvig Christensen  2006    SØLØVEN    25m  48.62 
27  Frederikke Ekholdt  2007  0722AS  H2Odense    25m  47.18 
43  Trille Elmelund Nielsen  2005    SØLØVEN    25m  46.75 
10  Lea Romer Jørgensen  2008  0866AG  SVENDBORG    25m  47.17 
130  Oceane Cailho  2008  0866AF  NYBORG    25m  47.92 
133  Signe Christiansen  2008  0838AJ  NYBORG    25m  49.87 

 
Heat 4 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
Isabella Aurbo Herold  2007  0726AQ  SVENDBORG    25m  43.30 
103  Lisa Lindgren Jeppesen  2005  0582AX  FREM    25m  41.42 
Lærke D Huusfeldt  2006  0608AK  SVENDBORG    25m  40.21 
119  Kim Hanh Vu  2004  0466AZ  FREM    25m  40.56 
Ella Krogager Jensen  2008  0874AK  SVENDBORG    25m  42.15 
136  Sille Grønfeldt  2008  0808AD  NYBORG    25m  43.80 

 
Heat 5 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
160  Louise Kipper Pedersen  2006  0646AG  NYBORG    25m  38.80 
155  Tenna Marie Nielsen  2004  0428AX  NYBORG    25m  34.87 
116  Mathilde Stilund  2005  0556AH  FREM    25m  32.54 
92  Alyssa Cao  2005  0526AR  FREM    25m  32.62 
47  Inge Madsen  2002    SØLØVEN    25m  35.42 
24  Julija Bliucukis  2006  0682AD  H2Odense    25m  39.87 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  21 april 2018 
Licens til Odense Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  11:16 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark