Program för Neptuniaden 2018
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass 1
Heatlista Gren 7
|
Tävling |
Neptuniaden 2018 |
|
Utskriftsdatum |
12 maj 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
08:11 |
|
|
Arrangör |
Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
12 maj 2018 |
|
|
|
|
Gren 7, 400m Frisim Damer |
Finaler (3) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
203 |
2 |
Elin Homnér |
2003 |
BT4203 |
SK NEPTUN |
|
50m |
6:00.36 |
171 |
3 |
Li Elveskog |
2004 |
AW0604 |
SK NEPTUN |
|
50m |
5:55.77 |
141 |
4 |
Tuva Walnum |
2003 |
CA6403 |
LIDINGÖ SK |
|
50m |
5:52.47 |
596 |
5 |
Alma Lilljequist |
2004 |
BV5404 |
SPIF SF |
|
50m |
5:55.33 |
13 |
6 |
Ida Nygren |
2004 |
BL2404 |
BOTK-RÖNN |
|
50m |
5:57.47 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
250 |
0 |
Maja Rehn |
2004 |
AP4804 |
SK NEPTUN |
|
50m |
5:44.10 |
165 |
1 |
Elsa Djuphammar |
2003 |
AU0403 |
SK NEPTUN |
|
50m |
5:30.27 |
515 |
2 |
Nella Silfwergård |
2004 |
BE4604 |
WISBY SS |
|
50m |
5:17.00 |
104 |
3 |
Elina Lejonqvist |
2004 |
AA3804 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
5:09.79 |
578 |
4 |
Maria Bang |
2003 |
BE8803 |
SPIF SF |
|
50m |
5:05.83 |
447 |
5 |
Astrid Nilsson |
2003 |
AQ9403 |
TUREBERG |
|
50m |
5:07.85 |
17 |
6 |
Alva Udell |
2003 |
AO4603 |
BOTK-RÖNN |
|
50m |
5:15.03 |
95 |
7 |
Felicia Göthberg |
2004 |
AW4204 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
5:20.83 |
148 |
8 |
Agnes Behrenfeldt |
2004 |
AP9604 |
SK NEPTUN |
|
50m |
5:34.77 |
532 |
9 |
Fiona Karlsson |
2004 |
AE6404 |
ÖSMO SS |
|
50m |
5:46.40 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
443 |
0 |
Selma Holmer |
2004 |
AM6204 |
TUREBERG |
|
50m |
5:05.62 |
339 |
1 |
Eliane Westermark |
2003 |
AX4603 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
5:02.87 |
453 |
2 |
Yasemin Uzum |
2003 |
AI3403 |
TUREBERG |
|
50m |
4:57.74 |
101 |
3 |
Josefine Iwarson |
2003 |
AT1603 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
4:51.49 |
114 |
4 |
Tone Sandsjö |
2003 |
AF5403 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
4:43.99 |
106 |
5 |
Elin Lindqvist |
2004 |
AP7204 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
4:49.46 |
176 |
6 |
Madicken Eriksson |
2003 |
AX8203 |
SK NEPTUN |
|
50m |
4:53.90 |
350 |
7 |
Zeline Bengtson |
2003 |
BE8203 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
4:57.95 |
272 |
8 |
Anna Wainikka |
2004 |
AP7804 |
SK NEPTUN |
|
50m |
5:04.06 |
485 |
9 |
Ella Törnqvist |
2003 |
AQ1603 |
TYRESÖ SS |
|
50m |
5:05.71 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
12 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
08:11 |
|