Program för Neptuniaden 2018
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass 1
Gren 5, 100m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 43 | Laine Lovisa | 2005 | ESKILSTUNA | AB9405 | 50 m | 1:19.55 | |
2 | 227 | Martinsson Iris | 2005 | SK NEPTUN | AF3405 | 50 m | 1:25.00 | |
3 | 58 | Thai Sammi | 2005 | ESKILSTUNA | AK6405 | 50 m | 1:26.75 | |
4 | 220 | Lund Ingrid | 2006 | SK NEPTUN | AG8206 | 50 m | 1:29.08 | |
5 | 568 | Velden Alice | 2005 | SS04 | AO2405 | 50 m | 1:31.14 | |
6 | 140 | Torell Johanna | 2005 | LIDINGÖ SK | AD9205 | 50 m | 1:31.63 | |
7 | 46 | Larsson My | 2005 | ESKILSTUNA | AF8405 | 50 m | 1:31.92 | |
8 | 155 | Blanco Engla | 2006 | SK NEPTUN | AS0206 | 50 m | 1:32.06 | |
9 | 408 | Ottosson Julia | 2006 | SÖDERTÖRN | AN9206 | 50 m | 1:34.21 | |
10 | 290 | Alkas Alias Alexandra | 2006 | SPÅRVÄGEN | AE2406 | 50 m | 1:35.40 | |
11 | 7 | Kantoluoto Julia | 2005 | BOTK-RÖNN | AQ2605 | 50 m | 1:35.48 | |
12 | 273 | Wallberg Maja | 2005 | SK NEPTUN | AP9605 | 50 m | 1:37.73 | |
13 | 362 | Eldh Ellinor | 2006 | SÖDERTÖRN | BA0206 | 50 m | 1:39.90 | |
14 | 45 | Larsen Ronja | 2006 | ESKILSTUNA | BB2406 | 50 m | 1:40.35 | |
15 | 56 | Roos Ellen | 2005 | ESKILSTUNA | AF1605 | 50 m | 1:43.10 | |
16 | 198 | Hedman Sheila | 2006 | SK NEPTUN | BB1606 | 50 m | 1:43.22 | |
17 | 344 | Aalo Alicia | 2007 | SÖDERTÖRN | AH5607 | 50 m | 1:43.80 | |
18 | 286 | Midby Laura | 2006 | SALTSJÖB | AG9806 | 50 m | 1:43.85 | |
19 | 464 | Ebert Westerberg Freya | 2005 | TYRESÖ SS | BB3805 | 50 m | 1:43.93 | |
20 | 534 | Vesterlund Freja | 2006 | ÖSMO SS | AA7606 | 50 m | 1:44.73 | |
21 | 70 | Eriksson Malva | 2006 | GUSTAVSBER | AA8406 | 50 m | 1:45.30 | |
22 | 10 | Klintemar Felicia | 2005 | BOTK-RÖNN | BM6605 | 50 m | 1:48.38 | |
23 | 467 | Karlsson Bertoli Emilia | 2005 | TYRESÖ SS | AW9405 | 50 m | 1:48.98 | |
24 | 179 | Farrar Linnea | 2006 | SK NEPTUN | BK8206 | 50 m | 1:50.28 | |
25 | 134 | Klingberg Klara | 2006 | LIDINGÖ SK | AW0206 | 50 m | 1:52.07 | |
26 | 54 | Roos Alice | 2007 | ESKILSTUNA | AA7407 | 50 m | 1:53.93 | |
27 | 557 | Lundmark Agnes | 2006 | SS04 | AH2806 | 50 m | 1:58.67 | |
28 | 285 | Karén Alva | 2005 | SALTSJÖB | BE3605 | 50 m | 1:59.45 | |
29 | 83 | Käller Alva | 2005 | HUDIKSVALL | AW6605 | 50 m | 2:00.72 | |
30 | 131 | Herold Ida | 2005 | LIDINGÖ SK | BU8405 | 50 m | ||
31 | 384 | Johanson Emma | 2008 | SÖDERTÖRN | AL9608 | 50 m | ||
32 | 399 | Matilainen Chanel | 2007 | SÖDERTÖRN | BH6207 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:50 |