2020-07-06   07:49:55
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Vantaa Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

ilta

Lähtölista Laji 26
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Vantaa Games    Tulostuspäivämäärä  26 toukokuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Vantaa    Tulostusaika  16:38   
  Järjestäjä  Vanders         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  26 toukokuu 2018         
 
 
 
Laji 26, 50m Selkäuinti Miehet  Loppukilpailut (6) 
Erä 1 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Kaapo Piironen  2008  08A284  Vanders    25m     
Justus Lipiäinen  2009  09A104  Vanders    25m  1:14.51  1:15.51 
Eemil Hujala  2007  07A465  Cetus    25m  50.46  51.46 
Lauri Rantsi  2008  08A124  Vanders    50m  51.73  51.73 
Jere Pasanen  2008  08A331  Vanders    25m     
Sami Pönkä  2003  03A583  Vanders    25m     

 
Erä 2 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Miklas Sarkkinen  2007  07A317  HU    25m  49.14  50.14 
Ilmari Laitala  2003  03A963  Cetus    50m  49.08  49.08 
Leo Tuomainen  2008  08A194  Cetus    50m  48.56  48.56 
Kevin Kajava  2009  09A195  USH    25m  47.91  48.91 
Jooa Katavisto  2006  06A860  ORCA    50m  49.12  49.12 
Veikko Moilanen  2007  07A262  HU    50m  51.45  51.45 

 
Erä 3 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Nikita Dzura  2010  10A047  USH    25m  47.19  48.19 
Iivari Sippola  2007  07A218  Vanders    50m  47.57  47.57 
Jesper Dolk  2005  05B105  NU    50m  46.16  46.16 
Daniel Tapiovaara  2006  06A601  HU    25m  46.08  47.08 
Eetu Niemi  2007  07A159  Octopus    50m  48.10  48.10 
Leo Nieminen  2007  07A208  ORCA    25m  47.31  48.31 

 
Erä 4 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Tommi Myllynen  2004  04A685  NU    25m  43.78  44.78 
Antti Pesonen  2003  03B263  JUK    25m  42.57  43.57 
Jan Voloshin  2008  08A207  USH    25m  40.54  41.54 
Otso Heikkinen  2007  07A161  HU    25m  42.17  43.17 
Amos Mäkilä  2007  07A308  SGR    50m  44.18  44.18 
Aapo Ahlroos  2004  04A285  Vanders    25m  44.23  45.23 

 
Erä 5 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Daniel Kajava  2007  07A391  USH    25m  39.50  40.50 
Olli Paukola  2003  03A817  RiUS    25m  35.63  36.63 
Aki Hakkarainen  2003  03A251  SiWa    50m  32.54  32.54 
Akseli Leppänen  2004  04A006  Cetus    25m  33.55  34.55 
Justus Holtari  2004  04A618  Cetus    50m  37.39  37.39 
Onni Rahkonen  2007  07A079  SGR    50m  40.73  40.73 

 
Erä 6 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ruslan Panschin  2001  01B198  ORCA    50m  31.60  31.60 
Tuomas Ikonen  1996  96A677  LrU    25m  26.92  27.92 
Veeti Haikonen  2001  01A104  HSS    50m  27.69  27.69 
Valtteri Eloranta  1992  92A273  Cetus    25m  26.85  27.85 
Matias Hjelm  2002  02A098  Vanders    50m  30.74  30.74 
Joonas Cranston  2003  03B233  NumKis    50m  31.73  31.73 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  26 toukokuu 2018 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  16:38 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner