2020-06-03   12:08:58
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Vantaa Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

ilta

Lähtölista Laji 31
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Vantaa Games    Tulostuspäivämäärä  26 toukokuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Vantaa    Tulostusaika  16:38   
  Järjestäjä  Vanders         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  26 toukokuu 2018         
 
 
 
Laji 31, 100m Vapaauinti Naiset  Loppukilpailut (17) 
Erä 1 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Fiia Immonen  2008  08A181  Vanders    25m     
Tytti Nuorkivi  2008  08A167  Vanders    50m  1:57.22  1:57.22 
Vanja Ilieva  2008  08A204  Vanders    50m  2:00.97  2:00.97 
               
               

 
Erä 2 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Nora Ilieva  2008  08A205  Vanders    50m  1:54.57  1:54.57 
Olga Kaiser  2008  08A276  ORCA    25m  1:47.58  1:49.58 
Armi Hakkarainen  2008  08A064  Vanders    50m  1:47.43  1:47.43 
Ilona Sauliala  2008  08A114  HU    50m  1:48.18  1:48.18 
Viivi Vainoniemi  2008  08A450  Vanders    50m  1:53.57  1:53.57 
Pinja Kotakoski  2008  08A156  Cetus    50m  1:56.17  1:56.17 

 
Erä 3 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Kea-Erin Saarinen  2008  08A185  ORCA    50m  1:45.39  1:45.39 
Emmi Pernaa  2008  08A186  Cetus    25m  1:39.08  1:41.08 
Ella Lindholm  2008  08A163  SalU    50m  1:40.24  1:40.24 
Matilda Saarinen  2008  08A116  SalU    50m  1:40.98  1:40.98 
Lilja Hirsikko  2008  08A278  ORCA    25m  1:42.51  1:44.51 
Aleksandra Lopatina  2009  09A026  Vanders    50m  1:47.23  1:47.23 

 
Erä 4 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sonja Heikkilä  2006  06A509  SalU    25m  1:37.78  1:39.78 
Friida Prittinen  2008  08A366  Vanders    50m  1:39.20  1:39.20 
Nella Saarela  2005  05A184  HTU    25m  1:35.46  1:37.46 
Emma Lahti  2008  08A152  Vanders    50m  1:38.38  1:38.38 
Iiris Pajamo  2008  08A057  SiWa    25m  1:37.43  1:39.43 
Emilia Elizaveta Karulina  2008  08A192  Cetus    50m  1:40.21  1:40.21 

 
Erä 5 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Siiri Tapaninen  2009  09A140  HTU    25m  1:34.19  1:36.19 
Anni Luhtanen  2007  07A107  HTU    25m  1:32.97  1:34.97 
Taisiya Baindurashvili  2008  08A215  USH    25m  1:30.37  1:32.37 
Sondra Nõmme  2004  04B279  HTU    25m  1:31.85  1:33.85 
Alma Westerholm  2007  07A652  HSS    50m  1:35.05  1:35.05 
Linnea Heikkilä  2008  08A210  SGR    25m  1:34.65  1:36.65 

 
Erä 6 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Emma Sund  2005  05A915  BS-PU    50m  1:30.66  1:30.66 
Liina Saario  2006  06A816  ORCA    50m  1:28.73  1:28.73 
Jenni Raittinen  2001  01B362  NU    25m  1:26.15  1:28.15 
Clara Korkeamäki  2006  06A019  Vanders    25m  1:26.36  1:28.36 
Aurora Änäkkälä  2007  07A287  SalU    25m  1:28.25  1:30.25 
Helmi Jämsén  2005  05A859  Cetus    25m  1:29.85  1:31.85 

 
Erä 7 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Peppi Virokannas  2006  06A414  ORCA    50m  1:26.03  1:26.03 
Camilla Tolvanen  2003  03B266  JUK    50m  1:25.20  1:25.20 
Aino Soininen  2005  05A415  HTU    25m  1:22.74  1:24.74 
Iisa Lavikainen  2006  06A679  HyUS    50m  1:24.77  1:24.77 
Eevi Hirsi  2007  07A102  HTU    50m  1:25.66  1:25.66 
Sara Suonio  2006  06A654  SalU    25m  1:24.55  1:26.55 

 
Erä 8 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ria Rahkonen  2005  05A495  HTU    25m  1:22.43  1:24.43 
Emmi Halonen  2006  06A312  Vanders    25m  1:20.34  1:22.34 
Lyydia Leskinen  2005  05A839  NU    50m  1:18.82  1:18.82 
Jeanette Ingberg  2006  06A010  Octopus    50m  1:19.00  1:19.00 
Ada Salaspuro  2005  05A748  Cetus    50m  1:23.34  1:23.34 
Saara Turunen  2005  05A283  HTU    25m  1:22.62  1:24.62 

 
Erä 9 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Oona Sarlin  2006  06A111  Vanders    25m  1:16.45  1:18.45 
Hilla Wiemers  2005  05A637  ORCA    50m  1:17.42  1:17.42 
Matilda Nyberg  2004  04B177  HU    25m  1:15.26  1:17.26 
Kaisa Mäkinen  2005  05A447  HU    50m  1:17.38  1:17.38 
Maisa Brusila  2004  04A887  Cetus    50m  1:17.55  1:17.55 
Saara Raulos  2005  05A823  Cetus    50m  1:18.53  1:18.53 

 
Erä 10 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Maria Mustonen  2005  05A222  ORCA    25m  1:13.12  1:15.12 
Alexandra Nikkinen  2003  03B014  HU    50m  1:14.72  1:14.72 
Helmi Räsänen  2006  06A485  SGR    50m  1:13.95  1:13.95 
Tatiana Sukhareva  2005  05A131  Vanders    50m  1:13.96  1:13.96 
Linnea Alakörkkö  2004  04B094  Cetus    50m  1:15.03  1:15.03 
Iina Kukkonen  2005  05A437  MiUS    25m  1:14.80  1:16.80 

 
Erä 11 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Iida Siltala  2005  05A468  Cetus    50m  1:13.25  1:13.25 
Senni Räikkönen  2003  03A504  LrU    25m  1:11.03  1:13.03 
Rauha Heikkinen  2005  05A366  HU    50m  1:12.55  1:12.55 
Diana Valero de la Iglesia  2004  04A518  Cetus    50m  1:12.56  1:12.56 
Lilja Pakaslahti  2002  02A881  Vanders    50m  1:13.24  1:13.24 
Saima Huovinen  2003  03A614  HU    25m  1:11.60  1:13.60 

 
Erä 12 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Säde Ryynänen  2005  05A460  Cetus    50m  1:11.79  1:11.79 
Delia Helena Aho  2003  03A962  Cetus    50m  1:11.52  1:11.52 
Malin Lindblom  2006  06A073  BS-PU    50m  1:11.39  1:11.39 
Annika Tietz  2001  01A200  HTU    50m  1:11.43  1:11.43 
Lotta Nevalainen  2005  05A744  Cetus    50m  1:11.77  1:11.77 
Oona Kupari  2004  04A089  Octopus    50m  1:12.07  1:12.07 

 
Erä 13 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aava Aula  2004  04A128  HU    50m  1:11.08  1:11.08 
Vilja Saarinen  2005  05A087  RiUS    50m  1:10.47  1:10.47 
Wilma Walther  2001  01A522  HTU    50m  1:10.05  1:10.05 
Sanna Valkonen  2003  03A092  Cetus    50m  1:10.29  1:10.29 
Iina Rissanen  2005  05A102  Vanders    50m  1:10.68  1:10.68 
Sarah Tepponen  2001  01A897  HU    50m  1:11.09  1:11.09 

 
Erä 14 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Rosalia Turunen  2002  02B202  BS-PU    25m  1:07.62  1:09.62 
Julie Nikkilä  2003  03A256  Vanders    50m  1:09.02  1:09.02 
Saana Perkkiö  2005  05A349  RiUS    50m  1:08.66  1:08.66 
Essi Helle  2002  02A942  HU    50m  1:08.67  1:08.67 
Ciia Korkeamäki  2001  01A046  Vanders    50m  1:09.55  1:09.55 
Pinja Kinnunen  2004  04A287  HU    50m  1:09.88  1:09.88 

 
Erä 15 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ada Salokannel  2002  02A444  SalU    50m  1:07.70  1:07.70 
Essi Ahvenainen  2005  05A073  Vanders    50m  1:07.40  1:07.40 
Jenny Nieminen  2001  01A986  HyUS    50m  1:05.62  1:05.62 
Helmi Lehtonen  2004  04A335  JUK    50m  1:05.64  1:05.64 
Iiris Jämsä  2004  04A703  MiUS    50m  1:07.44  1:07.44 
Aino Koskelo  2005  05A053  NU    50m  1:07.96  1:07.96 

 
Erä 16 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Liia Louhikoski  2001  01A312  Vanders    50m  1:05.27  1:05.27 
Siiri Hargreaves  2003  03B169  Cetus    50m  1:04.14  1:04.14 
Charlotte Ingberg  2002  02A370  Octopus    50m  1:03.79  1:03.79 
Jenni Rantanen  2001  01A324  HTU    50m  1:03.81  1:03.81 
Pippi Nordström  2001  01A854  HU    50m  1:04.72  1:04.72 
Tilda Selonen  2003  03A772  HU    25m  1:03.44  1:05.44 

 
Erä 17 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Milla Nikkanen  2002  02A124  Vanders    50m  1:03.55  1:03.55 
Linda Wallenius  1999  99A285  SalU    25m  1:00.87  1:02.87 
Claudia Åvist  1997  97A007  HyUS    50m  1:01.85  1:01.85 
Venla Suihkonen  2002  02A026  Octopus    50m  1:02.84  1:02.84 
Sonja Lehtinen  2003  03A385  HU    25m  1:00.95  1:02.95 
Olivia Hellsten  2000  00A064  SiWa    50m  1:03.59  1:03.59 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  26 toukokuu 2018 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  16:38 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner