2020-06-03   11:22:26
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Vantaa Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

ilta

Lähtölista Laji 34
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Vantaa Games    Tulostuspäivämäärä  26 toukokuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Vantaa    Tulostusaika  16:38   
  Järjestäjä  Vanders         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  26 toukokuu 2018         
 
 
 
Laji 34, 200m Sekauinti Miehet  Loppukilpailut (6) 
Erä 1 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aleksander Sibirtsev  2005  05A949  Vanders    25m     
Kaapo Tuomainen  2008  08A063  SalU    25m     
Lauri Valtanen  2007  07A069  SiWa    50m  3:42.95  3:42.95 
Eetu Niemi  2007  07A159  Octopus    50m  3:48.18  3:48.18 
Emil Ahvonen  2005  05A580  HäUS    25m     
Daniel Guzhov  2006  06A605  Vanders    25m     

 
Erä 2 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Topias Muhonen  2006  06A217  Octopus    50m  3:22.69  3:22.69 
Sampo Nord  2005  05A071  Vanders    25m  3:09.18  3:14.18 
Lauri Cederberg  2003  03B146  JUK    50m  3:12.91  3:12.91 
Onni Rahkonen  2007  07A079  SGR    50m  3:13.31  3:13.31 
Matias Saarinen  2006  06A268  SalU    50m  3:20.52  3:20.52 
Joonatan Lipiäinen  2005  05A126  Vanders    50m  3:31.98  3:31.98 

 
Erä 3 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Daniel Kajava  2007  07A391  USH    25m  3:05.60  3:10.60 
Alexander Malyshkov  2004  04B259  SalU    25m  2:59.75  3:04.75 
Sami Pönkä  2003  03A583  Vanders    50m  3:03.22  3:03.22 
Miska Sarkkinen  2005  05A510  HU    25m  2:58.67  3:03.67 
Aleksandr Logvin  2006  06A001  Vanders    50m  3:09.95  3:09.95 
Urho Käkelä  2005  05A042  TuUS    25m  3:06.77  3:11.77 

 
Erä 4 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Joona Lehtonen  2003  03A634  Vanders    50m  2:59.52  2:59.52 
Yufei Meng  2004  04A333  SGR    25m  2:49.42  2:54.42 
Antti Musikka  2005  05A015  Vanders    50m  2:51.96  2:51.96 
Samuli Masalin  2004  04A470  Cetus    50m  2:53.19  2:53.19 
Nooa Matela  2005  05A069  LrU    25m  2:51.84  2:56.84 
Nuutti Laitinen  2004  04A588  Cetus    50m  3:01.04  3:01.04 

 
Erä 5 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ville Lauslahti  2001  01A254  Cetus    25m  2:40.24  2:45.24 
Topi Immonen  2003  03A437  LrU    25m  2:35.88  2:40.88 
Onni Äijälä  2004  04A344  HyUS    50m  2:35.99  2:35.99 
Matias Ola  2002  02B103  ORCA    25m  2:34.03  2:39.03 
Juuso Pulkkinen  2004  04A145  Cetus    50m  2:43.32  2:43.32 
Leo Währn  2005  05A103  Vanders    50m  2:48.37  2:48.37 

 
Erä 6 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Alexander Huhtala  2003  03A751  Cetus    50m  2:32.38  2:32.38 
Elias Kukkonen  2002  02A569  ORCA    25m  2:21.56  2:26.56 
Erik Nurmi  2001  01A470  Vanders    25m  2:04.15  2:09.15 
Jonni Aho  1999  99A002  Cetus    25m  2:13.25  2:18.25 
Elias Filippovits  2002  02A955  ORCA    50m  2:30.52  2:30.52 
Juho Marjala  2003  03A275  SiWa    50m  2:35.14  2:35.14 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  26 toukokuu 2018 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  16:38 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner