Ohjelma Vantaa Games
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
ilta
Lähtölista Laji 34
|
Kilpailu |
Vantaa Games |
|
Tulostuspäivämäärä |
26 toukokuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Vantaa |
|
Tulostusaika |
16:38 |
|
|
Järjestäjä |
Vanders |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
26 toukokuu 2018 |
|
|
|
|
Laji 34, 200m Sekauinti Miehet |
Loppukilpailut (6) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Aleksander Sibirtsev |
2005 |
05A949 |
Vanders |
|
25m |
|
|
2 |
Kaapo Tuomainen |
2008 |
08A063 |
SalU |
|
25m |
|
|
3 |
Lauri Valtanen |
2007 |
07A069 |
SiWa |
|
50m |
3:42.95 |
3:42.95 |
4 |
Eetu Niemi |
2007 |
07A159 |
Octopus |
|
50m |
3:48.18 |
3:48.18 |
5 |
Emil Ahvonen |
2005 |
05A580 |
HäUS |
|
25m |
|
|
6 |
Daniel Guzhov |
2006 |
06A605 |
Vanders |
|
25m |
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Topias Muhonen |
2006 |
06A217 |
Octopus |
|
50m |
3:22.69 |
3:22.69 |
2 |
Sampo Nord |
2005 |
05A071 |
Vanders |
|
25m |
3:09.18 |
3:14.18 |
3 |
Lauri Cederberg |
2003 |
03B146 |
JUK |
|
50m |
3:12.91 |
3:12.91 |
4 |
Onni Rahkonen |
2007 |
07A079 |
SGR |
|
50m |
3:13.31 |
3:13.31 |
5 |
Matias Saarinen |
2006 |
06A268 |
SalU |
|
50m |
3:20.52 |
3:20.52 |
6 |
Joonatan Lipiäinen |
2005 |
05A126 |
Vanders |
|
50m |
3:31.98 |
3:31.98 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Daniel Kajava |
2007 |
07A391 |
USH |
|
25m |
3:05.60 |
3:10.60 |
2 |
Alexander Malyshkov |
2004 |
04B259 |
SalU |
|
25m |
2:59.75 |
3:04.75 |
3 |
Sami Pönkä |
2003 |
03A583 |
Vanders |
|
50m |
3:03.22 |
3:03.22 |
4 |
Miska Sarkkinen |
2005 |
05A510 |
HU |
|
25m |
2:58.67 |
3:03.67 |
5 |
Aleksandr Logvin |
2006 |
06A001 |
Vanders |
|
50m |
3:09.95 |
3:09.95 |
6 |
Urho Käkelä |
2005 |
05A042 |
TuUS |
|
25m |
3:06.77 |
3:11.77 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Joona Lehtonen |
2003 |
03A634 |
Vanders |
|
50m |
2:59.52 |
2:59.52 |
2 |
Yufei Meng |
2004 |
04A333 |
SGR |
|
25m |
2:49.42 |
2:54.42 |
3 |
Antti Musikka |
2005 |
05A015 |
Vanders |
|
50m |
2:51.96 |
2:51.96 |
4 |
Samuli Masalin |
2004 |
04A470 |
Cetus |
|
50m |
2:53.19 |
2:53.19 |
5 |
Nooa Matela |
2005 |
05A069 |
LrU |
|
25m |
2:51.84 |
2:56.84 |
6 |
Nuutti Laitinen |
2004 |
04A588 |
Cetus |
|
50m |
3:01.04 |
3:01.04 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Ville Lauslahti |
2001 |
01A254 |
Cetus |
|
25m |
2:40.24 |
2:45.24 |
2 |
Topi Immonen |
2003 |
03A437 |
LrU |
|
25m |
2:35.88 |
2:40.88 |
3 |
Onni Äijälä |
2004 |
04A344 |
HyUS |
|
50m |
2:35.99 |
2:35.99 |
4 |
Matias Ola |
2002 |
02B103 |
ORCA |
|
25m |
2:34.03 |
2:39.03 |
5 |
Juuso Pulkkinen |
2004 |
04A145 |
Cetus |
|
50m |
2:43.32 |
2:43.32 |
6 |
Leo Währn |
2005 |
05A103 |
Vanders |
|
50m |
2:48.37 |
2:48.37 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Alexander Huhtala |
2003 |
03A751 |
Cetus |
|
50m |
2:32.38 |
2:32.38 |
2 |
Elias Kukkonen |
2002 |
02A569 |
ORCA |
|
25m |
2:21.56 |
2:26.56 |
3 |
Erik Nurmi |
2001 |
01A470 |
Vanders |
|
25m |
2:04.15 |
2:09.15 |
4 |
Jonni Aho |
1999 |
99A002 |
Cetus |
|
25m |
2:13.25 |
2:18.25 |
5 |
Elias Filippovits |
2002 |
02A955 |
ORCA |
|
50m |
2:30.52 |
2:30.52 |
6 |
Juho Marjala |
2003 |
03A275 |
SiWa |
|
50m |
2:35.14 |
2:35.14 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
26 toukokuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa |
Tulostusaika |
16:38 |
|