2020-07-06   07:55:14
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Vantaa Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

ilta

34_S
Laji 34, 200m Sekauinti Miehet 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
483  Nurmi Erik  2001  Vanders  01A470  25 m  2:04.15  2:09.15   
216  Aho Jonni  1999  Cetus  99A002  25 m  2:13.25  2:18.25   
314  Matela Niko  2003  LrU  03A039  25 m  2:20.55  2:25.55   
401  Kukkonen Elias  2002  ORCA  02A569  25 m  2:21.56  2:26.56   
389  Filippovits Elias  2002  ORCA  02A955  50 m  2:30.52  2:30.52   
231  Huhtala Alexander  2003  Cetus  03A751  50 m  2:32.38  2:32.38   
201  Marjala Juho  2003  SiWa  03A275  50 m  2:35.14  2:35.14   
131  Äijälä Onni  2004  HyUS  04A344  50 m  2:35.99  2:35.99   
410  Ola Matias  2002  ORCA  02B103  25 m  2:34.03  2:39.03   
10  309  Immonen Topi  2003  LrU  03A437  25 m  2:35.88  2:40.88   
11  272  Pulkkinen Juuso  2004  Cetus  04A145  50 m  2:43.32  2:43.32   
12  256  Lauslahti Ville  2001  Cetus  01A254  25 m  2:40.24  2:45.24   
13  513  Währn Leo  2005  Vanders  05A103  50 m  2:48.37  2:48.37   
14  474  Musikka Antti  2005  Vanders  05A015  50 m  2:51.96  2:51.96   
15  265  Masalin Samuli  2004  Cetus  04A470  50 m  2:53.19  2:53.19   
16  175  Meng Yufei  2004  SGR  04A333  25 m  2:49.42  2:54.42   
17  315  Matela Nooa  2005  LrU  05A069  25 m  2:51.84  2:56.84   
18  462  Lehtonen Joona  2003  Vanders  03A634  50 m  2:59.52  2:59.52   
19  254  Laitinen Nuutti  2004  Cetus  04A588  50 m  3:01.04  3:01.04   
20  227  Hautaniemi Leo  2004  Cetus  04A580  25 m  2:57.67  3:02.67   
21  493  Pönkä Sami  2003  Vanders  03A583  50 m  3:03.22  3:03.22   
22  96  Sarkkinen Miska  2005  HU  05A510  25 m  2:58.67  3:03.67   
23  337  Malyshkov Alexander  2004  SalU  04B259  25 m  2:59.75  3:04.75   
24  467  Logvin Aleksandr  2006  Vanders  06A001  50 m  3:09.95  3:09.95   
25  516  Kajava Daniel  2007  USH  07A391  25 m  3:05.60  3:10.60   
26  212  Käkelä Urho  2005  TuUS  05A042  25 m  3:06.77  3:11.77   
27  134  Cederberg Lauri  2003  JUK  03B146  50 m  3:12.91  3:12.91   
28  180  Rahkonen Onni  2007  SGR  07A079  50 m  3:13.31  3:13.31   
29  273  Pylvänäinen Joonas Patrik  2004  Cetus  04B178  25 m  3:08.37  3:13.37   
30  481  Nord Sampo  2005  Vanders  05A071  25 m  3:09.18  3:14.18   
31  345  Saarinen Matias  2006  SalU  06A268  50 m  3:20.52  3:20.52   
32  372  Muhonen Topias  2006  Octopus  06A217  50 m  3:22.69  3:22.69   
33  465  Lipiäinen Joonatan  2005  Vanders  05A126  50 m  3:31.98  3:31.98   
34  207  Valtanen Lauri  2007  SiWa  07A069  50 m  3:42.95  3:42.95   
35  374  Niemi Eetu  2007  Octopus  07A159  50 m  3:48.18  3:48.18   
36  324  Ahvonen Emil  2005  HäUS  05A580  25 m       
37  351  Tuomainen Kaapo  2008  SalU  08A063  25 m       
38  439  Guzhov Daniel  2006  Vanders  06A605  25 m       
39  504  Sibirtsev Aleksander  2005  Vanders  05A949  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  24 toukokuu 2018 
Lisenssinhaltija: Vanders  Tulostusaika  08:45 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner