2018-12-18   11:59:56
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Harboe Water Games 2018

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

1_S
Løb 1, 200m Rygsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
150  Clausen Anne-Sofie P.  2002  RINGSTED  0202AB  25 m  2:34.02   
250  Munkebæk Mathilde Yde  2003  KVIK  0386AC  25 m  2:36.18   
Bachmann Sille  2004  DRAGSHOLM  0424AX  25 m  2:44.72   
36  Schmedes Clara  2004  GTI  0478AI  50 m  2:51.09   
147  Andersen Emma M.  2003  RINGSTED  0392AJ  25 m  2:51.85   
27  Schilling Alberte Holst  2003  DRAGSHOLM  0368AW  25 m  2:52.36   
105  Seneca Alba  2005  KALUNDBORG  0576AN  25 m  2:54.04   
74  Henning Caroline  2005  HILLERØD  0508AM  25 m  2:57.59   
33  Knudsen Frida Caroline  2007  GTI  0754AG  25 m  2:59.77   
10  47  Segato Julie  2005  GTI  0538AJ  50 m  3:00.03   
11  134  Nielsen Iben Lund  2006  NÆSTVED  0636AM  50 m  3:00.07   
12  81  Mølholm Emma  2005  HILLERØD  0514AM  25 m  3:00.42   
13  279  Møller Signe Bagge  2004  SK-SYD  0414AW  25 m  3:00.42   
14  288  Grønlund Erica Veggerby  2007  TRITON B  0736AC  25 m  3:00.63   
15  294  Strandby Andrea  2007  TRITON B  0718AA  25 m  3:00.97   
16  433  Kroman Laura  2004  KORSÖR  0444AW  25 m  3:02.55   
17  281  Ravn Ida Marie Bundgaard  2004  SK-SYD  0488AV  25 m  3:03.86   
18  70  Cruse Olivia  2005  HILLERØD  0514AR  25 m  3:04.06   
19  176  Schmidt Astrid Nørret  2002  RINGSTED  0232BC  25 m  3:05.71   
20  297  Helfelt Amalie  2006  VÆRLØSE  0652AP  50 m  3:07.80   
21  Hilkjær Karoline Holm  2005  DRAGSHOLM  0516AI  25 m  3:10.11   
22  77  Kirchhoff Anna Olivia  2005  HILLERØD  0566AK  25 m  3:12.87   
23  463  Petersen Anna Steen  2007  KØGE  0706AH  25 m  3:13.24   
24  379  Lange Sofie Emilie  2007  GLADSAXE  0702AB  25 m  3:14.48   
25  283  Sander-Bjerge Emilia  2003  SK-SYD  0302BD  25 m  3:14.49   
26  298  Jensen Fiona  2006  VÆRLØSE  0636AT  25 m  3:15.00   
27  164  Kruuse Astrid  2005  RINGSTED  0554AQ  25 m  3:22.97   
28  275  Heide Ella  2005  SK-SYD  0526AU  25 m  3:26.27   
29  177  Sørensen Emma Skjold  2004  RINGSTED  0406AX  50 m  3:26.87   
30  271  Vedsted Kirsten  2008  KVIK  0872AE  50 m  3:27.49   
31  212  Aidinian Amanda  2007  KVIK  0792AJ  25 m  3:28.82   
32  31  Sørensen Marie Skole  2006  GTI  0636AI  25 m  3:37.89   
33  287  Drygaard Katrine  2005  TRITON B  0562AP  25 m  3:38.64   
34  269  Wahl-Brink Leonora  2007  KVIK  0782AJ  25 m  3:40.09   
35  152  Grønnehøj Mathilde  2006  RINGSTED  0652AR  25 m  3:40.90   
36  342  Hansen Camila  2006  HASLEV  0624AL  25 m  3:44.14   
37  402  Johansen Augusta  2008  HERLUFSHOL  0888AF  25 m  3:46.89   
38  90  Andersen Pauline  2005  KALUNDBORG  0592AP  25 m  3:47.60   
39  247  Michelsen Josephine  2007  KVIK  0704AJ  50 m  3:51.53   
40  381  Ludvigsen Oline  2007  GLADSAXE  0768AA  50 m  3:52.65   
41  385  Mygind Sigrid  2008  GLADSAXE  0878AG  50 m  3:57.12   
42  365  Blom Augusta  2008  GLADSAXE  0842AE  25 m  3:59.17   
43  162  Juul-Andersen Sara  2004  RINGSTED  0448AY  25 m  4:01.08   
44  39  Svendsen Mathilde  2004  GTI  0472AQ  25 m     
45  138  Pedersen Masha Jul  2006  NÆSTVED  0684AG  25 m     
46  197  Sørensen Silje  2007  ROSKILDE  0754AB  25 m     
47  223  Englund Zenia  2008  KVIK  0868AE  25 m     
48  399  Birgisdottir Sigrún  2007  HERLUFSHOL  0712AP  25 m     
49  403  Jørgensen Frederikke  2007  HERLUFSHOL  0722AP  25 m     
50  457  Pico Emilia  2008  SLAGELSE  0874AC  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  28 juni 2018 
Licens til Slagelse Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  22:04 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark