2018-12-13   21:10:42
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Harboe Water Games 2018

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

36_S
Løb 36, 50m Frisvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
129  Maar Lauge Bastian  2001  NÆSTVED  0159AP  25 m  25.39   
475  Frandsen Anders Dam  2000  SLAGELSE  0051AN  25 m  25.54   
68  Blidarevic Simon  2002  HILLERØD  0289AB  25 m  25.84   
17  Nielsen Silas Storm  2002  DRAGSHOLM  0291AL  25 m  26.03   
336  Sørensen Mads Hauge  1997  KØGE  9775AE  50 m  26.10   
341  Eibye Viktor  2001  HASLEV  0175AS  25 m  26.28   
Ingvordsen Andreas  1996  DRAGSHOLM  9649AQ  25 m  26.46   
11  Larsen Victor Holm  2003  DRAGSHOLM  0357AN  50 m  27.53   
149  Bodal Benjamin  2003  RINGSTED  0385AF  50 m  27.69   
10  143  Stæcker Nicklas  2003  NÆSTVED  0395AP  25 m  27.94   
11  63  Jelshøj Mathias  2001  HERLEV  0127AR  50 m  28.14   
12  62  Holm Peter  2003  HERLEV  0393AF  50 m  28.32   
13  58  Beiter Gustav Bendix  2003  HERLEV  0321AB  50 m  28.61   
14  453  Mir Daniel  2003  SLAGELSE  0349AJ  50 m  28.65   
15  439  Rasmussen Viktor Holst  2003  KORSÖR  0311AL  25 m  28.71   
16  235  Jensen Benjamin Alexander  1994  KVIK  9489AJ  25 m  28.75   
17  292  Nørskov Mathias Toft  2003  TRITON B  0361AL  25 m  28.83   
18  491  Pedersen Alexander E.  2002  HOLBÆK  0255AQ  25 m  29.10   
19  322  Frederikse Bertram Dalgas  2003  KØGE  0305AC  25 m  29.13   
20  230  Hermansen Louie  2004  KVIK  0419AE  25 m  29.16   
21  487  Eliasen Simon Rytter  2003  HOLBÆK  0319AE  25 m  29.43   
22  26  Refsgaard Jesse  2003  DRAGSHOLM  0365AQ  25 m  29.78   
23  323  Gadegaard Oliver  2003  KØGE  0321AR  50 m  29.86   
24  426  Hansen Tobias Wiegaard  2004  KORSÖR  0489AH  25 m  30.09   
25  286  Borch Magnus Ravn  2003  TRITON B  0335AO  50 m  30.28   
26  45  Hartington Mads Mørkhøj  2006  GTI  0645AA  25 m  30.39   
27  427  Hartig-Larsen Gustav  2003  KORSÖR  0379AN  25 m  30.86   
28  354  Thystrup Albert U.  2003  HASLEV  0385AP  25 m  30.87   
29  436  Petersen Mikkel Schøler  2001  KORSÖR    25 m  31.00   
30  21  Olesen Asbjørn  2004  DRAGSHOLM  0481AR  50 m  31.11   
31  382  Moefelt Christian  2006  GLADSAXE  0697AF  25 m  31.13   
32  157  Houmann Zacharias  2006  RINGSTED  0615AG  25 m  31.17   
33  489  Nielsen Mikkel  2004  HOLBÆK  0403AC  25 m  31.24   
34  108  Vinding Patrick Skov  2005  KALUNDBORG  0583AN  25 m  31.42   
35  246  Melhede Tobias  2006  KVIK  0653AA  25 m  31.46   
36  242  Kristensen David  2003  KVIK  0359AP  25 m  31.52   
37  434  Leal Lucas  2001  KORSÖR  0141AT  25 m  31.61   
38  144  Stæcker Tobias Chr.  2005  NÆSTVED  0575AH  25 m  31.76   
39  330  Poulsen Joachim  2006  KØGE  0643AF  50 m  31.96   
40  29  Trebbien Thomas  2002  DRAGSHOLM  0265AT  50 m  32.09   
41  388  Pedersen Walter N Falborg  2007  GLADSAXE  0751AB  25 m  32.19   
42  167  Mølbak Andreas  2006  RINGSTED  0631AI  50 m  32.27   
43  13  Madsen Marcus  2005  DRAGSHOLM  0557AJ  25 m  32.35   
44  265  Sørensen Mads  2005  KVIK  0585AB  25 m  32.37   
45  87  Veje Samuel  2005  HILLERØD  0561AC  25 m  32.56   
46  248  Mikkelsen Gustav Majkjær  2005  KVIK  0577AJ  25 m  32.59   
47  51  Jensen Villads Brasch  2004  GTI  0419AK  25 m  32.70   
48  181  Christiansen Nicolas  2007  ROSKILDE  0743AA  25 m  32.70   
49  191  Møller-Munkøe Sebastian  2005  ROSKILDE  0541AI  25 m  32.75   
50  221  Dobel Andreas Wiese  2006  KVIK  0645AE  25 m  32.82   
51  218  Cairo Otto  2007  KVIK  0769AE  25 m  32.83   
52  41  Schärer Vincent Borup  2006  GTI  0675AB  50 m  32.95   
53  215  Ankerdal Frederik Grove  2005  KVIK  0539AF  25 m  33.02   
54  325  Heinze Lucas Emil  2005  KØGE  0511AK  25 m  33.04   
55  44  Rasmussen Mathias W.  2005  GTI  0519AE  25 m  33.12   
56  378  Krogh Tore  2006  GLADSAXE  0679AF  25 m  33.19   
57  299  Kiemer Magnus  2005  VÆRLØSE  0505AM  25 m  33.49   
58  356  Thøfner Laurits  2004  HASLEV  0417AM  25 m  33.54   
59  280  Nielsen Frederik Skytte  2005  SK-SYD  0585AJ  50 m  33.64   
60  193  Nyegaard Jonathan  2007  ROSKILDE  0765AA  25 m  33.69   
61  79  Larsen Sebastian Roesen  2006  HILLERØD  0669AF  25 m  33.75   
62  106  Skafte Cilas  2005  KALUNDBORG  0593AN  25 m  33.94   
63  240  Koch Viktor Sønder  2006  KVIK  0699AL  25 m  33.94   
64  224  Espinoza Emil  2006  KVIK  0623AL  25 m  34.03   
65  171  Pedersen Mikkel Holm  2004  RINGSTED  0489AM  25 m  34.04   
66  43  Olsen Mathias  2005  GTI  0521AF  50 m  34.12   
67  331  Poulsen Laurits  2006  KØGE  0661AJ  25 m  34.20   
68  390  Schou Andreas Kelstrup  2005  GLADSAXE  0539AE  50 m  34.21   
69  368  Frederiksen Sven Ole H.  2006  GLADSAXE  0637AG  25 m  34.26   
70  187  Isaksen Frederik  2007  ROSKILDE  0759AA  25 m  34.31   
71  456  Nielsen Johannes Tobel  2004  SLAGELSE  0499AM  25 m  34.40   
72  391  Stender-Petersen Nikolai  2007  GLADSAXE  0723AB  50 m  34.45   
73  486  Buck Victor  2007  HOLBÆK  0721AB  25 m  34.51   
74  130  Munksgaard Mads  2004  NÆSTVED  0401AN  25 m  34.56   
75  92  Dreyer Magnus  2007  KALUNDBORG  0743AG  25 m  34.64   
76  239  Knakkergaard Frederik  2005  KVIK  0509AJ  25 m  34.65   
77  289  Jensen Jonas Wilms  2007  TRITON B  0717AD  50 m  34.72   
78  438  Quist Christian  2007  KORSÖR  0709AA  25 m  34.73   
79  15  Neess Calvin Konge  2005  DRAGSHOLM  0525AN  50 m  34.76   
80  432  Jørgensen Benjamin  2005  KORSÖR  0539AB  25 m  34.78   
81  272  Zacho Marcus Skov  2006  KVIK  0641AK  25 m  34.91   
82  14  Munkholm Mikkel  2006  DRAGSHOLM  0631AE  50 m  35.07   
83  263  Svendson Martin  2005  KVIK  0571AJ  25 m  35.18   
84  141  Sibbern-Larsen James  2005  NÆSTVED  0503AM  50 m  35.22   
85  264  Sørensen Carl S.  2006  KVIK  0651AF  25 m  35.25   
86  311  Axen Calvin Christian  2006  KØGE  0627AJ  50 m  35.93   
87  273  Andresen Anders  2006  SK-SYD  0645AN  25 m  35.99   
88  196  Skyt Daniel  2006  ROSKILDE  0691AF  25 m  36.62   
89  435  Pedersen Casper  2004  KORSÖR  0467AP  25 m  36.68   
90  302  Lester Noah  2006  VÆRLØSE  0677AF  50 m  36.79   
91  104  Rask Jonas  2006  KALUNDBORG  0605AF  25 m  36.85   
92  243  Kristensen Karl Svane  2005  KVIK  0529AJ  25 m  36.96   
93  392  Søhoel William Brix  2006  GLADSAXE  0671AF  50 m  37.05   
94  366  Bruhn Andreas Bartholin  2008  GLADSAXE  0873AB  50 m  37.17   
95  383  Moefelt Villads  2008  GLADSAXE  0825AB  50 m  37.97   
96  274  Bjørnsteen William  2008  SK-SYD  0829AB  25 m  38.01   
97  190  Munkøe Tobias  2008  ROSKILDE  0895AB  25 m  38.08   
98  186  Ibsen Sebastian Bruun  2007  ROSKILDE  0785AI  25 m  38.09   
99  219  Christiansen Philip Schou  2006  KVIK  0689AJ  25 m  38.09   
100  232  Hvid Jacob Riiber  2007  KVIK  0703AC  25 m  38.76   
101  227  Hansen Simon Dines  2006  KVIK  0621AK  25 m  38.88   
102  166  Meinert Gustav  2006  RINGSTED  0659AH  25 m  38.98   
103  19  Noe Linus  2008  DRAGSHOLM  0895AA  50 m  39.16   
104  163  Kristoffersen Simon  2005  RINGSTED  0589AL  25 m  39.76   
105  278  Møller Jakob Bagge  2006  SK-SYD  0605AK  25 m  39.76   
106  493  Andersen Oscar  2006  DRAGSHOLM    25 m  40.11   
107  282  Riis Noa  2008  SK-SYD  0859AE  50 m  41.00   
108  364  Bendixen William  2007  GLADSAXE  0719AK  50 m  41.12   
109  384  Molin Andreas  2008  GLADSAXE  0893AB  50 m  41.19   
110  423  Geiker Storm  2007  KORSÖR  0785AF  25 m  41.55   
111  371  Heinemann Oscar  2007  GLADSAXE  0797AF  50 m  41.74   
112  450  Kristiansen Victor  2006  SLAGELSE    25 m  42.78   
113  249  Munkebæk Gustav Yde  2007  KVIK  0767AB  25 m  42.98   
114  139  Petersen Nicolai Molter  2008  NÆSTVED  0873AH  25 m  44.21   
115  375  Hiort Nicklas  2008  GLADSAXE  0891AE  50 m  45.37   
116  165  Langhoff Malthe  2005  RINGSTED  0593AO  25 m  45.83   
117  405  Knudsen Phillip  2007  HERLUFSHOL  0787AJ  25 m  45.84   
118  110  Ørsberg Johan Reimer  2008  KALUNDBORG  0817AF  25 m  47.04   
119  82  Nissen Emil  2006  HILLERØD  0633AN  25 m  49.21   
120  170  Pedersen Adam Berg  2009  RINGSTED  0945AD  25 m  50.18   
121  337  Boholm Andreas Lyngfeldt  2008  HASLEV  0825AA  25 m  51.76   
122  454  Nielsen Andreas Tobel  2008  SLAGELSE    25 m  52.41   
123  445  Holm Hjalte  2008  SLAGELSE  0831AE  25 m  53.61   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  01 juli 2018 
Licens til Slagelse Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  07:57 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark