2018-11-16   13:08:56
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Harboe Water Games 2018

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

4_S
Løb 4, 400m Frisvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
129  Maar Lauge Bastian  2001  NÆSTVED  0159AP  25 m  4:12.62   
68  Blidarevic Simon  2002  HILLERØD  0289AB  25 m  4:50.14   
230  Hermansen Louie  2004  KVIK  0419AE  25 m  4:51.14   
483  Didriksen Daniel  2002  FR.VÆRK  0273AT  25 m  4:51.58   
175  Sahlberg Oliver Hostrup  2003  RINGSTED  0395AJ  25 m  4:55.06   
292  Nørskov Mathias Toft  2003  TRITON B  0361AL  50 m  4:59.32   
126  Lorentzen Rasmus  2001  NÆSTVED  0125AC  25 m  4:59.55   
192  Nyegaard Bertram  2004  ROSKILDE  0471AJ  25 m  4:59.99   
431  Johansen Frederik Schmidt  2002  KORSÖR  0239AT  25 m  5:20.15   
10  316  Christensen Philip H.  2004  KØGE  0437AN  25 m  5:23.26   
11  43  Olsen Mathias  2005  GTI  0521AF  25 m  5:24.97   
12  280  Nielsen Frederik Skytte  2005  SK-SYD  0585AJ  25 m  5:29.00   
13  173  Rasmussen Kristian Slott  2004  RINGSTED  0425AK  50 m  5:32.29   
14  426  Hansen Tobias Wiegaard  2004  KORSÖR  0489AH  25 m  5:34.11   
15  265  Sørensen Mads  2005  KVIK  0585AB  25 m  5:35.15   
16  325  Heinze Lucas Emil  2005  KØGE  0511AK  25 m  5:37.67   
17  144  Stæcker Tobias Chr.  2005  NÆSTVED  0575AH  25 m  5:39.24   
18  155  Hemmingsen Victor  2006  RINGSTED  0607AG  25 m  5:40.98   
19  156  Houmann Tristan  2008  RINGSTED  0867AA  25 m  6:26.99   
20  115  Dalsgaard Bertram Cramer  2006  NÆSTVED  0635AO  25 m     
21  181  Christiansen Nicolas  2007  ROSKILDE  0743AA  25 m     
22  218  Cairo Otto  2007  KVIK  0769AE  25 m     
23  240  Koch Viktor Sønder  2006  KVIK  0699AL  25 m     
24  243  Kristensen Karl Svane  2005  KVIK  0529AJ  25 m     
25  246  Melhede Tobias  2006  KVIK  0653AA  25 m     
26  263  Svendson Martin  2005  KVIK  0571AJ  25 m     
27  272  Zacho Marcus Skov  2006  KVIK  0641AK  25 m     
28  282  Riis Noa  2008  SK-SYD  0859AE  25 m     
29  487  Eliasen Simon Rytter  2003  HOLBÆK  0319AE  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  28 juni 2018 
Licens til Slagelse Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  22:04 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark