2020-03-28   22:39:08
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for GTI Cup

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

Seedede heat Løb 28
Seedede heat 
 
  Stævne navn  GTI Cup    Udskriftsdato  30 september 2018   
  Stævne by  Greve    Udskriftstidspunkt  09:29   
  Arrangør  Startfællesskabet GTI         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  29 september 2018         
 
 
 
Løb 28, 50m Frisvømning Damer  Finaler (23) 
Vejledende starttid 12:20 
Heat 1 (23) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
533  Ann-Cecilie Crillesen  2004    SHS-STEVNS    25m   
16  Mie Neergaard  2010    GTI    25m   
401  Ella Vickery  2010    VEST    25m   
520  Alex Rolder  2008    SHS-STEVNS    25m   
350  Ina Højsteen  2010  1068AB  VEST    25m   
18  Sarah Budolph Olsen  2009    GTI    25m   
276  Asta Krumm Knuhtsen  2008  0844AJ  HELSINGØR    25m   
10  Frida Kirkegaard  2010    GTI    25m   

 
Heat 2 (23) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
27  Matilde Wendelboe Træde  2008    GTI    25m   
Ronja B Hansen  2010    GTI    25m   
13  Josefine Madsen  2009    GTI    25m   
364  Ida Matthesen  2009  0946AC  VEST    25m  1:04.26 
369  Lissie Murphy  2010    VEST    25m   
Caroline Engsbro  2010    GTI    25m   
26  Kira Weiss  2009    GTI    25m   
340  Varsha Dasoji  2009    VEST    25m   

 
Heat 3 (23) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
385  Frederikke M. Rasmussen  2008  0884AH  VEST    25m  59.53 
400  Laika Usinger  2006  0636AV  VEST    25m  53.68 
Caroline Damhøj Andersen  2008  0824AG  GTI    25m  52.79 
81  Julie Bruun  2008  0802AF  GTI    25m  52.38 
Anna Eirfeldt  2009  0952AF  GTI    25m  52.57 
14  Luna Lizette Marquardsen  2007  0756AS  GTI    25m  53.34 
256  Jasmin Eriksen  2008  0882AF  HELSINGØR    25m  54.31 
390  Caroline Stefansen  2009  0902AF  VEST    25m  1:02.09 

 
Heat 4 (23) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
218  Caja Cederblad Larsen  2004    HVIDOVRE    25m  49.77 
20  Sofia Linnea B. Pedersen  2009  0942AC  GTI    25m  49.39 
368  Ila Murphy  2007  0748AJ  VEST    25m  48.61 
Mathilde Dithmar  2009  0902AC  GTI    25m  48.21 
334  Hannah Bjørneboe  2007  0712AN  VEST    25m  48.57 
387  Luka Revitz  2008  0866AH  VEST    25m  48.99 
404  Liva Yri  2008  0852AF  VEST    25m  49.66 
22  Maja Maria Rasmussen  2008  0826AL  GTI    25m  52.19 

 
Heat 5 (23) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
318  Katrine Beenfeldt Weber  2008  0844AD  HELSINGØR    25m  47.19 
478  Mathilde Rygaard Hansen  2008  0812AK  SOLRØD    25m  46.03 
222  Zeline Helsen Lintrup  2007  0744AC  HVIDOVRE    25m  45.76 
87  Caroline Hedetoft-Winther  2008  0874AG  GTI    25m  45.25 
262  Astrid Gyldholm-Janssson  2007  0754AT  HELSINGØR    25m  45.28 
483  Filippa Tvistholm Jørgens  2008  0878AM  SOLRØD    25m  45.90 
338  Frida Christoffersen  2009  0906AC  VEST    25m  46.75 
394  Mille Therp  2009  0906AB  VEST    25m  47.20 

 
Heat 6 (23) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
Jasmin A. Didriksen  2009  0998AB  GTI    25m  44.36 
105  Jasmin Freja Hansen Ünal  2007  0774AH  GTI    25m  43.88 
380  Emma De Palo-Jonas  2008  0834AF  VEST    25m  43.57 
99  Sarah Cecilie Rasmussen  2008  0842AH  GTI    25m  42.92 
431  Emma Westarp Zornhagen  2007  0794AJ  GSK    25m  42.92 
248  Anna Bay-Jensen  2006  0618AR  HELSINGØR    25m  43.69 
21  Luna Madrid Poulsen  2009  0972AC  GTI    25m  44.25 
391  Alma Gottorp Sørensen  2009  0954AB  VEST    25m  44.86 

 
Heat 7 (23) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
246  Alesha Azman  2008  0862AF  HELSINGØR    25m  42.40 
425  Ella Kjærebye  2007  0726AF  GSK    25m  42.28 
422  Smilla Hansson  2008  0842AD  GSK    25m  41.84 
345  Sandra Bünsov Frederiksen  2007  0766AC  VEST    25m  40.78 
556  Natalie Dang N. Larsen  2006  0696AM  VORDINGB    25m  41.36 
89  Isabella Høj Johansen  2008  0894AH  GTI    25m  42.21 
172  Celine Van Breugel  2007  0768AC  LYNGBY    25m  42.32 
377  Merle Otzen  2008  0856AH  VEST    25m  42.49 

 
Heat 8 (23) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
260  Sofie Kofoed Gjedsted  2006  0648AR  HELSINGØR    25m  40.28 
476  Esther Gammelgaard  2007  0738AP  SOLRØD    25m  39.83 
275  Iben Karlsmark  2007  0716AJ  HELSINGØR    25m  39.73 
90  Freja Monrad Kirkegaard  2008  0878AE  GTI    25m  39.23 
501  Frida Christensen  2005  0532AN  SHS-STEVNS    25m  39.41 
509  Laura Kruse  2005  0572AM  SHS-STEVNS    25m  39.78 
104  Mathilde Bremer Sørensen  2006  0688AN  GTI    25m  40.21 
505  Silke Emma Hansen  2006  0638AK  SHS-STEVNS    25m  40.35 

 
Heat 9 (23) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
349  Agnes Højsteen  2007  0714AE  VEST    25m  39.06 
210  Mathilde F Handberg  2005  0576AX  HVIDOVRE    25m  38.71 
557  Malou Danefred Nielsen  2007  0708AL  VORDINGB    25m  38.49 
191  Ingrid Due Nygaard  2007  0786AD  LYNGBY    25m  38.39 
347  Hannah Bjerg Hagens  2007  0768AJ  VEST    25m  38.45 
311  Kamilla Elisabeth Thorsen  2007  0746AJ  HELSINGØR    25m  38.67 
266  Ea Lund Havgaard  2007  0728AD  HELSINGØR    25m  38.80 
555  Mille-Mai Krog  2007  0738AT  VORDINGB    25m  39.13 

 
Heat 10 (23) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
375  Wilma Nørgaard  2006  0666AG  VEST    25m  38.32 
255  Amelia Eriksen  2008  0892AD  HELSINGØR    25m  37.97 
427  Anna Fiona Nybøll  2007  0736AF  GSK    25m  37.45 
421  Isabell Hansen  2007  0754AS  GSK    25m  37.31 
396  Mathilde U. Thorborg  2005  0596AU  VEST    25m  37.41 
423  Ida Celine Sangstad Holst  2007  0716AF  GSK    25m  37.52 
93  Amalie Lykke Madsen  2008  0866AC  GTI    25m  38.03 
320  Fiona Emilie West  2006  0656AR  HELSINGØR    25m  38.38 

 
Heat 11 (23) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
553  Laura Friis Justesen  2006  0666AQ  VORDINGB    25m  36.73 
496  Emma Spang  2006  0648AQ  SOLRØD    25m  36.39 
190  Nina Katrine N. Nissen  2006  0656AJ  LYNGBY    25m  35.55 
98  Louise Popp-Madsen  2007  0758AJ  GTI    25m  35.40 
265  Caroline Haugland  2007  0756AJ  HELSINGØR    25m  35.54 
308  Andrea Søeborg  2006  0624AC  HELSINGØR    25m  36.09 
64  Malene Dithmar  2006  0634AN  GTI    25m  36.65 
558  Silje Egeberg Nordhald  2007  0716AD  VORDINGB    25m  36.97 

 
Heat 12 (23) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
316  Olga Vejlby  2006  0622AP  HELSINGØR    25m  35.05 
303  Ulrikke Skjøth-Rasmussen  2007  0704AD  HELSINGØR    25m  34.83 
388  Maya Amstrup Riis  2007  0708AA  VEST    25m  34.67 
474  Daniella Anderson  2006  0608AR  SOLRØD    25m  34.54 
551  Signe Gyldenkærne  2006  0656AQ  VORDINGB    25m  34.66 
225  Gry Emilie Kudsk Olsen  2005  0552AK  HVIDOVRE    25m  34.70 
424  Mathilde Johansen  2007  0732AJ  GSK    25m  34.84 
486  Amanda Liechti  2008  0824AF  SOLRØD    25m  35.24 

 
Heat 13 (23) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
285  Silvia Martinsen  2007  0792AC  HELSINGØR    25m  34.34 
493  Sofie Ammentorp Ribjerg  2006  0641AR  SOLRØD    25m  34.18 
78  Marie Skole Sørensen  2006  0636AI  GTI    25m  34.05 
489  Amanda L. Munch-Jensen  2005  0514AQ  SOLRØD    25m  33.91 
518  Cecilie Rasmussen  2005  0508AL  SHS-STEVNS    25m  34.04 
91  Frida Caroline Knudsen  2007  0754AG  GTI    25m  34.18 
335  Anna Blom Bygum  2006  0682AI  VEST    25m  34.24 
274  Lucca Kanstrup-Clausen  2006  0662AH  HELSINGØR    25m  34.46 

 
Heat 14 (23) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
554  Silja Sol Jørgensen  2005  0522AW  VORDINGB    25m  33.78 
247  Rebecca Maria Bagger  2005  0544AP  HELSINGØR    25m  33.69 
477  Caroline Rygaard Hansen  2006  0632AL  SOLRØD    25m  33.56 
500  Anna Christensen  2003  0312AA  SHS-STEVNS    25m  33.15 
480  Charlotte Hjortshøj  2006  0658AP  SOLRØD    25m  33.56 
95  Naja O. K. Neergaard  2007  0704AI  GTI    25m  33.63 
503  Maria Bang From  2000  0072AQ  SHS-STEVNS    25m  33.75 
39  Lærke Marie Clausen  2005  0504AE  GTI    25m  33.90 

 
Heat 15 (23) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
393  Liva Gottorp Sørensen  2006  0694AD  VEST    25m  32.72 
257  Caroline Villum Færch  2005  0502AG  HELSINGØR    25m  32.54 
183  Marie Juul-Olsen  2004  0426AW  LYNGBY    25m  32.41 
142  Julie Eriksen Tankmar  2006  0678AI  KVIK    25m  32.30 
499  Mathilde Holm Villadsen  2006  0694AI  SOLRØD    25m  32.31 
227  Rikke Parkhøi  2006  0626AC  HVIDOVRE    25m  32.44 
185  Kathrine E. Larsen  2005  0584AM  LYNGBY    25m  32.62 
379  Natascha Packert-Frandsen  2005  0588AJ  VEST    25m  33.12 

 
Heat 16 (23) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
232  Angela Bang Svendsen  2008  0832AA  HVIDOVRE    25m  32.14 
521  Emma Schnack  2002  0226AU  SHS-STEVNS    25m  32.09 
278  Katrine G. Kristensen  2005  0576AI  HELSINGØR    25m  31.85 
494  Anne Sepstrup-Skjoldner  2005  0548AJ  SOLRØD    25m  31.47 
216  Maica Jensen  2006  0612AE  HVIDOVRE    25m  31.71 
49  Annika Britt Larsen  2005  0586AD  GTI    25m  32.02 
157  Amalie Brammer Kærgaard  2004  0418AH  GLADSAXE    25m  32.13 
414  Malouca Laura Bruun  2007  0714AF  GSK    25m  32.17 

 
Heat 17 (23) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
122  Emma Hansen  2007  0742AB  KVIK    25m  31.37 
75  Sabrina Meldgaard Pejø  2006  0626AJ  GTI    25m  31.33 
317  Johanne Weber  2005  0574AH  HELSINGØR    25m  31.26 
410  Freya Ry Nielsen  2005  0544AJ  GSK    25m  31.10 
411  Leonora M Postgaard  2006  0666AD  GSK    25m  31.25 
253  Emma Clausen  2003  0374AW  HELSINGØR    25m  31.33 
412  Regitze Rosenkrantz  2006  0692AG  GSK    25m  31.36 
300  Emma F. Rouse  2004  0412AJ  HELSINGØR    25m  31.38 

 
Heat 18 (23) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
302  Kristine G. Skjærbæk  2004  0442AO  HELSINGØR    25m  31.02 
277  Amalie Kolstrup-Timm  2003  0314AK  HELSINGØR    25m  30.78 
296  Emmely Östman Pedersen  2005  0588AN  HELSINGØR    25m  30.63 
485  Sofia Levisen  2002  0258AE  SOLRØD    25m  30.56 
119  Martine Damborg  2007  0742AF  KVIK    25m  30.62 
498  Lærke Samsø Svenningsen  2002  0206AW  SOLRØD    25m  30.78 
134  Lise Refsgaard  2005  0552AC  KVIK    25m  30.91 
130  Molly Namensen  2006  0684AJ  KVIK    25m  31.09 

 
Heat 19 (23) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
321  Mikkeline Rud Wiberg  2005  0584AH  HELSINGØR    25m  30.48 
233  Mikkeline Timmerman  2005  0576AR  HVIDOVRE    25m  30.22 
462  Amalie Wichmann Larsen  2005  0564AB  KØGE    25m  30.14 
449  Sophia Christensen  2003  0326BD  KØGE    25m  30.06 
294  Ida Sophie Hinsch Olsen  2004  0432AU  HELSINGØR    25m  30.11 
315  Cornelia Vámosi  2004  0466AE  HELSINGØR    25m  30.18 
295  Caroline Søgaard Pedersen  2005  0562AX  HELSINGØR    25m  30.36 
461  Josefine Krumbak  2004  0458AD  KØGE    25m  30.55 

 
Heat 20 (23) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
115  Mille Maxwell Berthou  2005  0534AA  KVIK    25m  29.81 
283  Olivia Ida Madsen  2003  0404AF  HELSINGØR    25m  29.65 
59  Josefine Arbo Sørensen  2004  0446AD  GTI    25m  29.43 
307  Pil Sylvander  2003  0386AN  HELSINGØR    25m  29.17 
159  Roseline Løkkegaard  2004  0462AF  GLADSAXE    25m  29.26 
313  Caroline Trøjgaard  2005  0566AH  HELSINGØR    25m  29.62 
251  Fiona Burmester  2003  0356AG  HELSINGØR    25m  29.69 
61  Julie Wolter  2003  0374AJ  GTI    25m  29.93 

 
Heat 21 (23) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
372  Stine Eskebo Nielsen  2001  0156AB  VEST    25m  29.06 
121  Emma Karoline Guldberg  2005  0578AK  KVIK    25m  28.91 
123  Sofie Ravn Herche  2007  0766AE  KVIK    25m  28.85 
463  Olivia Lildballe Møller  2004  0452AF  KØGE    25m  28.75 
194  Mathilde Severs  2006  0648AE  LYNGBY    25m  28.78 
397  Emma Vega Thorsen  2004  0402AH  VEST    25m  28.88 
506  Anne Holm  1999  9938AA  SHS-STEVNS    25m  28.93 
515  Tanja H Nielsen  1996  9626AI  SHS-STEVNS    25m  29.15 

 
Heat 22 (23) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
447  Maya Krogh Brønnicke  2005  0508AB  KØGE    25m  28.67 
71  Julie Liv Madsen  2006  0682AB  GTI    25m  28.30 
465  Line Nøhr Petersen  2003  0378AI  KØGE    25m  28.15 
151  Sara Damkjær Bartels  2004  0478AC  GLADSAXE    25m  28.03 
540  Sofie Louise Nimb  2001  0174AP  GENTOFTE    25m  28.06 
292  Mathilde Menck Nielsen  2002  0246AC  HELSINGØR    25m  28.21 
249  Johanna Juul Bay-Smidt  2002  0262AU  HELSINGØR    25m  28.41 
457  Elisabeth Them Jensen  2004  0464AA  KØGE    25m  28.74 

 
Heat 23 (23) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
53  Cecilie Daluiso Salmonsen  2001  0108AH  GTI    25m  27.28 
155  Frederikke Marie Hansen  2003  0358AH  GLADSAXE    25m  26.79 
312  Mathilde Maria Thorsen  2004  0484AI  HELSINGØR    25m  26.66 
38  Karoline Barrett  2002  0286AA  GTI    25m  24.95 
319  Mia Wennecke  1999  9924AD  HELSINGØR    25m  26.65 
367  Sarah Birch Missing  2001  0192AN  VEST    25m  26.74 
305  Freja Stenbækgård  2003  0306AJ  HELSINGØR    25m  27.03 
536  Asta Poulsen Dolan  2004  0414AH  GENTOFTE    25m  27.99 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  30 september 2018 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  09:29 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark