Startliste for GTI Cup
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 22
|
Stævne navn |
GTI Cup |
|
Udskriftsdato |
30 september 2018 |
|
|
Stævne by |
Greve |
|
Udskriftstidspunkt |
09:29 |
|
|
Arrangør |
Startfællesskabet GTI |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
29 september 2018 |
|
|
|
|
Løb 22, 200m Frisvømning Damer |
Finaler (12) |
Vejledende starttid 09:59 |
Heat 1 (12) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
338 |
3 |
Frida Christoffersen |
2009 |
0906AC |
VEST |
|
25m |
|
429 |
4 |
Siena Serizawa |
2008 |
0832AD |
GSK |
|
25m |
|
104 |
5 |
Mathilde Bremer Sørensen |
2006 |
0688AN |
GTI |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
361 |
1 |
Esther Bang Laursen |
2009 |
0926AC |
VEST |
|
25m |
|
394 |
2 |
Mille Therp |
2009 |
0906AB |
VEST |
|
25m |
3:55.70 |
74 |
3 |
Sarah Ankjær Pedersen |
2006 |
0686AJ |
GTI |
|
25m |
3:44.13 |
391 |
4 |
Alma Gottorp Sørensen |
2009 |
0954AB |
VEST |
|
25m |
3:38.49 |
509 |
5 |
Laura Kruse |
2005 |
0572AM |
SHS-STEVNS |
|
25m |
3:38.56 |
404 |
6 |
Liva Yri |
2008 |
0852AF |
VEST |
|
25m |
3:46.83 |
42 |
7 |
Emilia Gotfredsen |
2005 |
0562AE |
GTI |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
90 |
1 |
Freja Monrad Kirkegaard |
2008 |
0878AE |
GTI |
|
25m |
3:37.47 |
79 |
2 |
Mathilde Willumsen |
2006 |
0634AI |
GTI |
|
25m |
3:29.61 |
380 |
3 |
Emma De Palo-Jonas |
2008 |
0834AF |
VEST |
|
25m |
3:26.52 |
557 |
4 |
Malou Danefred Nielsen |
2007 |
0708AL |
VORDINGB |
|
25m |
3:22.42 |
555 |
5 |
Mille-Mai Krog |
2007 |
0738AT |
VORDINGB |
|
25m |
3:22.48 |
422 |
6 |
Smilla Hansson |
2008 |
0842AD |
GSK |
|
25m |
3:29.08 |
77 |
7 |
Sophie Amalie Rasmussen |
2006 |
0692AJ |
GTI |
|
25m |
3:33.95 |
377 |
8 |
Merle Otzen |
2008 |
0856AH |
VEST |
|
25m |
3:38.36 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
186 |
1 |
Nikoline E. Larsen |
2007 |
0712AE |
LYNGBY |
|
25m |
3:14.23 |
78 |
2 |
Marie Skole Sørensen |
2006 |
0636AI |
GTI |
|
25m |
3:13.27 |
556 |
3 |
Natalie Dang N. Larsen |
2006 |
0696AM |
VORDINGB |
|
25m |
3:12.53 |
347 |
4 |
Hannah Bjerg Hagens |
2007 |
0768AJ |
VEST |
|
25m |
3:03.86 |
349 |
5 |
Agnes Højsteen |
2007 |
0714AE |
VEST |
|
25m |
3:08.48 |
518 |
6 |
Cecilie Rasmussen |
2005 |
0508AL |
SHS-STEVNS |
|
25m |
3:12.58 |
423 |
7 |
Ida Celine Sangstad Holst |
2007 |
0716AF |
GSK |
|
25m |
3:14.13 |
64 |
8 |
Malene Dithmar |
2006 |
0634AN |
GTI |
|
25m |
3:15.21 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
551 |
1 |
Signe Gyldenkærne |
2006 |
0656AQ |
VORDINGB |
|
25m |
3:02.89 |
427 |
2 |
Anna Fiona Nybøll |
2007 |
0736AF |
GSK |
|
25m |
3:00.47 |
357 |
3 |
Freja Kobbernagel |
2008 |
0806AD |
VEST |
|
25m |
2:58.12 |
68 |
4 |
Alberte Crone Larsen |
2006 |
0682AK |
GTI |
|
25m |
2:53.97 |
554 |
5 |
Silja Sol Jørgensen |
2005 |
0522AW |
VORDINGB |
|
25m |
2:55.50 |
316 |
6 |
Olga Vejlby |
2006 |
0622AP |
HELSINGØR |
|
25m |
3:00.00 |
66 |
7 |
Mille Giolbas |
2006 |
0604AL |
GTI |
|
25m |
3:00.99 |
558 |
8 |
Silje Egeberg Nordhald |
2007 |
0716AD |
VORDINGB |
|
25m |
3:03.58 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
65 |
1 |
Elisabeth Augusta Englev |
2006 |
0604AE |
GTI |
|
25m |
2:52.74 |
135 |
2 |
Siv Reimer |
2006 |
0688AI |
KVIK |
|
25m |
2:51.85 |
142 |
3 |
Julie Eriksen Tankmar |
2006 |
0678AI |
KVIK |
|
25m |
2:47.46 |
388 |
4 |
Maya Amstrup Riis |
2007 |
0708AA |
VEST |
|
25m |
2:45.44 |
232 |
5 |
Angela Bang Svendsen |
2008 |
0832AA |
HVIDOVRE |
|
25m |
2:47.15 |
39 |
6 |
Lærke Marie Clausen |
2005 |
0504AE |
GTI |
|
25m |
2:48.80 |
351 |
7 |
Mikkeline H. Jacobsen |
2007 |
0788AC |
VEST |
|
25m |
2:52.08 |
62 |
8 |
Nicole Damhøj Andersen |
2006 |
0674AN |
GTI |
|
25m |
2:53.95 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
185 |
1 |
Kathrine E. Larsen |
2005 |
0584AM |
LYNGBY |
|
25m |
2:42.86 |
500 |
2 |
Anna Christensen |
2003 |
0312AA |
SHS-STEVNS |
|
25m |
2:40.18 |
503 |
3 |
Maria Bang From |
2000 |
0072AQ |
SHS-STEVNS |
|
25m |
2:39.66 |
393 |
4 |
Liva Gottorp Sørensen |
2006 |
0694AD |
VEST |
|
25m |
2:37.39 |
491 |
5 |
Nynne Zandra Opperfelt |
2006 |
0678AP |
SOLRØD |
|
25m |
2:39.46 |
36 |
6 |
Frida Høj Andersen |
2005 |
0504AL |
GTI |
|
25m |
2:40.16 |
136 |
7 |
Lara Smerdal |
2006 |
0628AI |
KVIK |
|
25m |
2:41.43 |
395 |
8 |
Rikke Therp |
2006 |
0628AF |
VEST |
|
25m |
2:44.12 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
521 |
1 |
Emma Schnack |
2002 |
0226AU |
SHS-STEVNS |
|
25m |
2:36.87 |
208 |
2 |
Lærke Dann-Nielsen |
2005 |
0552AL |
HVIDOVRE |
|
25m |
2:34.66 |
411 |
3 |
Leonora M Postgaard |
2006 |
0666AD |
GSK |
|
25m |
2:31.92 |
54 |
4 |
Nomi I. K. Schau |
2004 |
0408AI |
GTI |
|
25m |
2:30.22 |
253 |
5 |
Emma Clausen |
2003 |
0374AW |
HELSINGØR |
|
25m |
2:30.98 |
365 |
6 |
Ella Gohr Metz |
2005 |
0542AS |
VEST |
|
25m |
2:33.14 |
75 |
7 |
Sabrina Meldgaard Pejø |
2006 |
0626AJ |
GTI |
|
25m |
2:35.17 |
300 |
8 |
Emma F. Rouse |
2004 |
0412AJ |
HELSINGØR |
|
25m |
2:37.13 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
61 |
1 |
Julie Wolter |
2003 |
0374AJ |
GTI |
|
25m |
2:28.21 |
114 |
2 |
Amalie Backhausen |
2006 |
0676AL |
KVIK |
|
25m |
2:27.74 |
37 |
3 |
Nicoline H. Baadsgaard |
2004 |
0464AK |
GTI |
|
25m |
2:25.63 |
233 |
4 |
Mikkeline Timmerman |
2005 |
0576AR |
HVIDOVRE |
|
25m |
2:24.00 |
115 |
5 |
Mille Maxwell Berthou |
2005 |
0534AA |
KVIK |
|
25m |
2:24.19 |
488 |
6 |
Natacha Munch |
2005 |
0506AD |
SOLRØD |
|
25m |
2:25.70 |
410 |
7 |
Freya Ry Nielsen |
2005 |
0544AJ |
GSK |
|
25m |
2:27.91 |
55 |
8 |
Clara Schmedes |
2004 |
0478AI |
GTI |
|
25m |
2:29.76 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
59 |
1 |
Josefine Arbo Sørensen |
2004 |
0446AD |
GTI |
|
25m |
2:23.54 |
494 |
2 |
Anne Sepstrup-Skjoldner |
2005 |
0548AJ |
SOLRØD |
|
25m |
2:21.58 |
283 |
3 |
Olivia Ida Madsen |
2003 |
0404AF |
HELSINGØR |
|
25m |
2:18.51 |
495 |
4 |
Katja Skovdal Lorentzen |
2003 |
0338AQ |
SOLRØD |
|
25m |
2:16.98 |
51 |
5 |
Emma Hebsgaard Nielsen |
2003 |
0362AE |
GTI |
|
25m |
2:17.99 |
126 |
6 |
Caroline Koch |
2005 |
0536AC |
KVIK |
|
25m |
2:20.97 |
134 |
7 |
Lise Refsgaard |
2005 |
0552AC |
KVIK |
|
25m |
2:23.08 |
511 |
8 |
Sarah Larsen |
2003 |
0312AR |
SHS-STEVNS |
|
25m |
2:23.78 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
41 |
1 |
Sidse M. Ø. Engsbro |
2004 |
0482AK |
GTI |
|
25m |
2:15.93 |
541 |
2 |
Mia Rindshøj |
2003 |
0306AC |
GENTOFTE |
|
25m |
2:13.99 |
536 |
3 |
Asta Poulsen Dolan |
2004 |
0414AH |
GENTOFTE |
|
25m |
2:13.31 |
162 |
4 |
Gro Grinda Rasmussen |
2003 |
0372AF |
GLADSAXE |
|
25m |
2:13.17 |
160 |
5 |
Katrine Tetzschner Madsen |
2000 |
0082AG |
GLADSAXE |
|
25m |
2:13.21 |
270 |
6 |
Linnea Hietala |
2004 |
0442AE |
HELSINGØR |
|
25m |
2:13.47 |
305 |
7 |
Freja Stenbækgård |
2003 |
0306AJ |
HELSINGØR |
|
25m |
2:14.62 |
549 |
8 |
Astrid M. Østergaard |
2004 |
0412AS |
GENTOFTE |
|
25m |
2:16.30 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
264 |
1 |
Helena Hvid Hansen |
2001 |
0186AR |
HELSINGØR |
|
25m |
2:12.49 |
506 |
2 |
Anne Holm |
1999 |
9938AA |
SHS-STEVNS |
|
25m |
2:11.64 |
446 |
3 |
Caroline Gøttrup Bagge |
2003 |
0322AB |
KØGE |
|
25m |
2:10.22 |
468 |
4 |
Naya Modin Thomsen |
2003 |
0374AA |
KØGE |
|
25m |
2:05.26 |
540 |
5 |
Sofie Louise Nimb |
2001 |
0174AP |
GENTOFTE |
|
25m |
2:08.24 |
542 |
6 |
Clara Rybak-Andersen |
2003 |
0342AO |
GENTOFTE |
|
25m |
2:10.30 |
292 |
7 |
Mathilde Menck Nielsen |
2002 |
0246AC |
HELSINGØR |
|
25m |
2:12.48 |
161 |
8 |
Michelle Mortensen |
2002 |
0274AH |
GLADSAXE |
|
25m |
2:12.78 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
30 september 2018 |
Licens til GTI |
Udskriftstidspunkt |
09:29 |
|