2020-04-10   15:23:04
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for GTI Cup

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

1_S
Løb 1, 200m Brystsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
547  Vangsgaard Peter  2000  GENTOFTE  0001AC  25 m  2:23.53   
530  Lønborg Carl Emil  2002  GENTOFTE  0241AJ  25 m  2:24.28   
163  Steenberg Oliver  2002  GLADSAXE  0225AE  25 m  2:25.99   
407  Johansen Asger  2003  GSK  0395AE  25 m  2:31.80   
273  Jensen Oliver Bak  2002  HELSINGØR  0257AT  25 m  2:34.95   
40  Englev Alexander Marcus  2004  GTI  0481AI  25 m  2:35.22   
47  Jensen Esben Brasch  2003  GTI  0367AC  25 m  2:40.43   
120  Dobel Niklas Wiese  2004  KVIK  0433AB  25 m  2:42.61   
226  Parkhøi Mathias  2003  HVIDOVRE  0383AD  25 m  2:47.51   
10  534  Badaker Leo  2002  GENTOFTE  0255AR  25 m  2:49.73   
11  405  Grell Anton Skov  2004  GSK  0469AE  25 m  3:05.56   
12  48  Jensen Villads Brasch  2004  GTI  0419AK  25 m  3:08.46   
13  113  Ankerdal Frederik Grove  2005  KVIK  0539AF  25 m  3:10.46   
14  127  Kristensen Karl Svane  2005  KVIK  0529AJ  25 m  3:14.93   
15  565  Thygesen Mathias Bæklund  2005  VATCPH-STT  0507ao  25 m  3:19.25   
16  413  Thøgersen Anders  2005  GSK  0527AE  25 m  3:20.30   
17  140  Sørensen Mads  2005  KVIK  0585AB  25 m  3:20.93   
18  173  Christiansen Mads Emil  2006  LYNGBY  0611AH  25 m  3:25.10   
19  73  Olsen Mathias  2005  GTI  0521AF  25 m  3:27.65   
20  402  Vickery Sigurd Chistopher  2005  VEST  0567AE  25 m  3:28.43   
21  417  Fenger-Grøn Viktor  2006  GSK  0619AG  25 m  3:28.43   
22  138  Svej Lucas  2005  KVIK  0595AN  25 m  3:30.00   
23  564  Nybroe Asbjørn  2006  HVIDOVRE  0683ac  25 m  3:37.63   
24  84  Dimon Mark  2006  GTI  0667AJ  25 m  3:40.20   
25  568  Hammergart Marcus  2006  LYNGBY  0649AG  25 m  3:42.30   
26  83  Dabelsteen Alex Leander  2006  GTI  0699AG  25 m     
27  360  Laurberg Mads Duer  2008  VEST  0865AE  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  29 september 2018 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  08:07 
 
2_S
Løb 2, 200m Brystsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
151  Bartels Sara Damkjær  2004  GLADSAXE  0478AC  25 m  2:36.83   
541  Rindshøj Mia  2003  GENTOFTE  0306AC  25 m  2:39.71   
258  Færch Sofie Villum  2002  HELSINGØR  0286AQ  25 m  2:39.96   
465  Petersen Line Nøhr  2003  KØGE  0378AI  25 m  2:42.97   
366  Mikkelsen Emma  2001  VEST  0176AB  25 m  2:43.12   
540  Nimb Sofie Louise  2001  GENTOFTE  0174AP  25 m  2:45.71   
537  Ebbesen Elisabeth Sabroe  2002  GENTOFTE  0206AG  25 m  2:46.32   
353  Jensen Caroline Wiuff  2004  VEST  0492AD  25 m  2:46.48   
544  Toft Nina  2000  GENTOFTE  0072AD  25 m  2:48.22   
10  269  Hietala Amanda  2002  HELSINGØR  0204AK  25 m  2:48.57   
11  37  Baadsgaard Nicoline H.  2004  GTI  0464AK  25 m  2:55.36   
12  61  Wolter Julie  2003  GTI  0374AJ  25 m  2:58.79   
13  194  Severs Mathilde  2006  LYNGBY  0648AE  25 m  2:59.63   
14  183  Juul-Olsen Marie  2004  LYNGBY  0426AW  25 m  3:01.27   
15  549  Østergaard Astrid M.  2004  GENTOFTE  0412AS  25 m  3:02.58   
16  393  Sørensen Liva Gottorp  2006  VEST  0694AD  25 m  3:04.59   
17  143  Walløe Filippa  2005  KVIK  0502AC  25 m  3:05.74   
18  396  Thorborg Mathilde U.  2005  VEST  0596AU  25 m  3:05.86   
19  115  Berthou Mille Maxwell  2005  KVIK  0534AA  25 m  3:07.15   
20  57  Svendsen Mathilde  2004  GTI  0472AQ  25 m  3:09.39   
21  477  Hansen Caroline Rygaard  2006  SOLRØD  0632AL  25 m  3:09.48   
22  68  Larsen Alberte Crone  2006  GTI  0682AK  25 m  3:10.89   
23  54  Schau Nomi I. K.  2004  GTI  0408AI  25 m  3:11.69   
24  36  Andersen Frida Høj  2005  GTI  0504AL  25 m  3:13.13   
25  65  Englev Elisabeth Augusta  2006  GTI  0604AE  25 m  3:15.24   
26  225  Olsen Gry Emilie Kudsk  2005  HVIDOVRE  0552AK  25 m  3:16.69   
27  335  Bygum Anna Blom  2006  VEST  0682AI  25 m  3:17.37   
28  491  Opperfelt Nynne Zandra  2006  SOLRØD  0678AP  25 m  3:18.16   
29  190  Nissen Nina Katrine N.  2006  LYNGBY  0656AJ  25 m  3:21.13   
30  176  Elster Marie  2006  LYNGBY  0614AE  25 m  3:23.05   
31  424  Johansen Mathilde  2007  GSK  0732AJ  25 m  3:27.18   
32  85  Frederiksen Annika  2007  GTI  0766AI  25 m  3:28.38   
33  39  Clausen Lærke Marie  2005  GTI  0504AE  25 m  3:29.67   
34  308  Søeborg Andrea  2006  HELSINGØR  0624AC  25 m  3:30.87   
35  91  Knudsen Frida Caroline  2007  GTI  0754AG  25 m  3:33.11   
36  131  Poulsen Katja  2006  KVIK  0624AJ  25 m  3:33.62   
37  64  Dithmar Malene  2006  GTI  0634AN  25 m  3:38.28   
38  400  Usinger Laika  2006  VEST  0636AV  25 m  3:40.16   
39  169  Babin Alma Lind  2006  LYNGBY  0608AL  25 m  3:42.10   
40  553  Justesen Laura Friis  2006  VORDINGB  0666AQ  25 m  3:43.14   
41  427  Nybøll Anna Fiona  2007  GSK  0736AF  25 m  3:47.61   
42  550  Christiansen Amanda F.  2005  VORDINGB  0514AW  25 m  3:50.00   
43  493  Ribjerg Sofie Ammentorp  2006  SOLRØD  0641AR  25 m  3:53.66   
44  184  Jørgensen Juuliie  2007  LYNGBY  0722AL  25 m  3:58.13   
45  425  Kjærebye Ella  2007  GSK  0726AF  25 m  4:02.42   
46  431  Zornhagen Emma Westarp  2007  GSK  0794AJ  25 m  4:04.27   
47  95  Neergaard Naja O. K.  2007  GTI  0704AI  25 m  4:04.31   
48  426  Nielsen Emma Panton  2008  GSK  0844AF  25 m  4:04.94   
49  74  Pedersen Sarah Ankjær  2006  GTI  0686AJ  25 m  4:11.47   
50  557  Nielsen Malou Danefred  2007  VORDINGB  0708AL  25 m  4:35.20   
51  90  Kirkegaard Freja Monrad  2008  GTI  0878AE  25 m     
52  191  Nygaard Ingrid Due  2007  LYNGBY  0786AD  25 m     
53  512  Mark Mathilde  2006  SHS-STEVNS  0636AU  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  29 september 2018 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  08:07 
 
3_S
Løb 3, 100m Rygsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
567  Ellegaard Arthur Dalén  2001  LYNGBY  0197ae  25 m  57.09   
543  Strøbek Lucas Bruun  2001  GENTOFTE  0135AG  25 m  57.96   
154  Grubert Alfred August  2001  GLADSAXE  0197AI  25 m  58.33   
60  Thestrup Nickolas Kofoed  2003  GTI  0345AC  25 m  59.49   
562  Vestergaard Mathias  2001  GLADSAXE  0175AC  25 m  1:00.20   
153  Crone Christian  2001  GLADSAXE  0147AB  25 m  1:02.50   
297  Rasmussen Johan Heeno  2002  HELSINGØR  0259AG  25 m  1:02.70   
460  Kaya Mert  2001  KØGE  0193AF  25 m  1:02.84   
545  Trandum Christopher G.  2003  GENTOFTE  0313AI  25 m  1:04.38   
10  490  Munch-Jensen Theodor L  2002  SOLRØD  0215AL  25 m  1:04.52   
11  548  Weiss Christoffer  2001  GENTOFTE  0197AD  25 m  1:05.57   
12  118  Christensen Mathias  2004  KVIK  0489AE  25 m  1:06.49   
13  150  Aarestrup Zilas  2003  GLADSAXE  0385AG  25 m  1:06.81   
14  132  Prehn Viggo  2004  KVIK  0493AE  25 m  1:06.82   
15  58  Søby Emil  2004  GTI  0443AF  25 m  1:07.92   
16  44  Hansen Nicolai D. B.  2004  GTI  0423AG  25 m  1:08.35   
17  231  Siegumfeldt Oskar Bondo  2004  HVIDOVRE  0417AA  25 m  1:09.34   
18  371  Nielsen Daniel Bornhøft  2004  VEST  0471AD  25 m  1:09.59   
19  69  Larsen Magnus Ulrik  2005  GTI  0513AF  25 m  1:11.80   
20  384  Rasmussen Esben  2004  VEST  0413AJ  25 m  1:11.84   
21  243  Allin Julius Højgaard  2003  HELSINGØR  0361AN  25 m  1:11.99   
22  263  Hansen Bjørn Cramer  2004  HELSINGØR  0467AJ  25 m  1:13.87   
23  473  Andersen Benjamin Koch  2004  SOLRØD  0425AQ  25 m  1:14.11   
24  287  Mortensen Lucas T.  2004  HELSINGØR  0431AN  25 m  1:14.23   
25  174  Dohn Andreas Hammer  2006  LYNGBY  0659AC  25 m  1:15.67   
26  141  Tankmar Andreas Eriksen  2004  KVIK  0471AE  25 m  1:15.75   
27  128  Kroos Oscar  2004  KVIK  0459AF  25 m  1:16.82   
28  48  Jensen Villads Brasch  2004  GTI  0419AK  25 m  1:18.48   
29  101  Schärer Vincent Borup  2006  GTI  0675AB  25 m  1:20.28   
30  139  Svendson Martin Munch  2005  KVIK  0571AJ  25 m  1:20.54   
31  203  Aunsholm Bertram T.  2004  HVIDOVRE  0499AJ  25 m  1:20.74   
32  376  Otzen Mauritz  2005  VEST  0515AN  25 m  1:22.79   
33  76  Rasmussen Mathias W.  2005  GTI  0519AE  25 m  1:23.45   
34  272  Hvilsom Asger  2007  HELSINGØR  0799AA  25 m  1:23.63   
35  416  Egholm Rasmus  2006  GSK  0647AG  25 m  1:24.99   
36  171  Bendixen Max  2007  LYNGBY  0745AI  25 m  1:25.13   
37  219  Larsen Villads Lund  2004  HVIDOVRE  0441AK  25 m  1:26.83   
38  211  Hansen Mathias Bidsted  2006  HVIDOVRE  0673AE  25 m  1:27.13   
39  82  Bøgeskov Oliver Holst  2006  GTI  0637AI  25 m  1:27.52   
40  420  Serizawa Oscar  2006  GSK  0657AH  25 m  1:29.48   
41  72  Mains Marius  2005  GTI  0551AF  25 m  1:30.14   
42  250  Bendtsen Andreas  2007  HELSINGØR  0703AG  25 m  1:30.87   
43  418  Grønholt Xander Ravn  2006  GSK  0697AG  25 m  1:32.12   
44  92  Lamprecht Frederik Luca  2006  GTI  0689AF  25 m  1:32.26   
45  291  Munk Marcus  2007  HELSINGØR  0757AB  25 m  1:32.28   
46  432  Serizawa Anton  2006  GSK  0677AH  25 m  1:33.45   
47  209  Ellinghaus Louis  2008  HVIDOVRE  0897AA  25 m  1:37.06   
48  86  Hansen Nicolai Østergaard  2007  GTI  0763AC  25 m  1:37.97   
49  116  Brink Alexander  2005  KVIK  0505AK  25 m  1:38.65   
50  254  Clausen Jonas Holm  2006  HELSINGØR  0603AK  25 m  1:38.69   
51  179  Hartvigsen Alexander  2006  LYNGBY  0661AL  25 m  1:41.18   
52  288  Mortensen Peter  2005  HELSINGØR  0501AO  25 m  1:43.92   
53  348  Hwaiz Jacob  2007  VEST  0723AG  25 m  1:47.46   
54  332  Andreassen Cornelius K.  2008  VEST  0885AE  25 m  1:48.09   
55  100  Rasmussen William Zuk  2008  GTI  0801AE  25 m  1:49.45   
56  552  Justesen Asger Friis  2008  VORDINGB  0831AC  25 m  1:50.09   
57  234  Tomovski Luka  2006  HVIDOVRE  0649AO  25 m  1:53.45   
58  96  Nielsen Tristan Hovedskov  2007  GTI  0741AH  25 m  2:00.02   
59  381  Parbst Mads Ulslev  2008  VEST  0871AD  25 m  2:00.49   
60  19  Pedersen Mathias Ankjær  2009  GTI  0963AB  25 m  2:01.54   
61  363  Lorenzen Alexander Juul  2009  VEST  0919AB  25 m  2:08.39   
62  374  Nygaard Noah  2008  VEST  0807AE  25 m  2:09.09   
63  25  Tvedskov Valdemar Rudolf  2008  GTI  0821AE  25 m  2:12.55   
64  399  Trangbæk Bertram J.  2009  VEST  0953AD  25 m  2:26.63   
65  Karaibrahim Semih Güven  2009  GTI  0935AD  25 m     
66  17  Olsen Mikkel  2009  GTI  0993AD  25 m     
67  23  Thomsen Kasper Granlund  2009  GTI    25 m     
68  24  Thomsen Mingus Pold  2009  GTI  0905AD  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  29 september 2018 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  08:07 
 
4_S
Løb 4, 100m Rygsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
537  Ebbesen Elisabeth Sabroe  2002  GENTOFTE  0206AG  25 m  1:03.07   
149  Aarestrup Zenia  2001  GLADSAXE  0104AS  25 m  1:04.36   
162  Rasmussen Gro Grinda  2003  GLADSAXE  0372AF  25 m  1:05.38   
319  Wennecke Mia  1999  HELSINGØR  9924AD  25 m  1:05.52   
542  Rybak-Andersen Clara  2003  GENTOFTE  0342AO  25 m  1:05.54   
372  Nielsen Stine Eskebo  2001  VEST  0156AB  25 m  1:05.97   
270  Hietala Linnea  2004  HELSINGØR  0442AE  25 m  1:07.38   
464  Pedersen Pernille  2001  KØGE  0134AC  25 m  1:07.42   
538  Hørlykke Caroline  2000  GENTOFTE  0032AH  25 m  1:08.22   
10  249  Bay-Smidt Johanna Juul  2002  HELSINGØR  0262AU  25 m  1:08.69   
11  160  Madsen Katrine Tetzschner  2000  GLADSAXE  0082AG  25 m  1:09.14   
12  495  Lorentzen Katja Skovdal  2003  SOLRØD  0338AQ  25 m  1:09.26   
13  397  Thorsen Emma Vega  2004  VEST  0402AH  25 m  1:09.44   
14  462  Larsen Amalie Wichmann  2005  KØGE  0564AB  25 m  1:10.55   
15  41  Engsbro Sidse M. Ø.  2004  GTI  0482AK  25 m  1:11.21   
16  123  Herche Sofie Ravn  2007  KVIK  0766AE  25 m  1:11.21   
17  309  Søeborg Ulrikke Juul  2003  HELSINGØR  0366AJ  25 m  1:12.17   
18  51  Nielsen Emma Hebsgaard  2003  GTI  0362AE  25 m  1:12.41   
19  458  Jensen Kathrine Sofie  2003  KØGE  0352AC  25 m  1:12.92   
20  457  Jensen Elisabeth Them  2004  KØGE  0464AA  25 m  1:13.27   
21  208  Dann-Nielsen Lærke  2005  HVIDOVRE  0552AL  25 m  1:13.47   
22  49  Larsen Annika Britt  2005  GTI  0586AD  25 m  1:13.77   
23  283  Madsen Olivia Ida  2003  HELSINGØR  0404AF  25 m  1:13.79   
24  409  Mikkelsen Thea  2005  GSK  0576AG  25 m  1:14.16   
25  251  Burmester Fiona  2003  HELSINGØR  0356AG  25 m  1:14.37   
26  485  Levisen Sofia  2002  SOLRØD  0258AE  25 m  1:14.62   
27  135  Reimer Siv  2006  KVIK  0688AI  25 m  1:14.80   
28  498  Svenningsen Lærke Samsø  2002  SOLRØD  0206AW  25 m  1:15.14   
29  136  Smerdal Lara  2006  KVIK  0628AI  25 m  1:15.24   
30  321  Wiberg Mikkeline Rud  2005  HELSINGØR  0584AH  25 m  1:15.85   
31  119  Damborg Martine  2007  KVIK  0742AF  25 m  1:16.13   
32  194  Severs Mathilde  2006  LYNGBY  0648AE  25 m  1:16.33   
33  494  Sepstrup-Skjoldner Anne  2005  SOLRØD  0548AJ  25 m  1:16.88   
34  55  Schmedes Clara  2004  GTI  0478AI  25 m  1:17.68   
35  114  Backhausen Amalie  2006  KVIK  0676AL  25 m  1:18.08   
36  157  Kærgaard Amalie Brammer  2004  GLADSAXE  0418AH  25 m  1:18.39   
37  126  Koch Caroline  2005  KVIK  0536AC  25 m  1:18.41   
38  56  Segato Julie  2005  GTI  0538AJ  25 m  1:18.54   
39  499  Villadsen Mathilde Holm  2006  SOLRØD  0694AI  25 m  1:18.60   
40  192  Reuter Emily  2006  LYNGBY  0688AE  25 m  1:18.82   
41  365  Metz Ella Gohr  2005  VEST  0542AS  25 m  1:19.99   
42  247  Bagger Rebecca Maria  2005  HELSINGØR  0544AP  25 m  1:21.14   
43  482  Haack Jaqueline  2006  SOLRØD  0672AN  25 m  1:21.79   
44  491  Opperfelt Nynne Zandra  2006  SOLRØD  0678AP  25 m  1:22.12   
45  395  Therp Rikke  2006  VEST  0628AF  25 m  1:22.48   
46  410  Nielsen Freya Ry  2005  GSK  0544AJ  25 m  1:22.82   
47  300  Rouse Emma F.  2004  HELSINGØR  0412AJ  25 m  1:22.83   
48  373  Nissov-Johansen Marie  2006  VEST  0626AD  25 m  1:22.88   
49  414  Bruun Malouca Laura  2007  GSK  0714AF  25 m  1:22.91   
50  142  Tankmar Julie Eriksen  2006  KVIK  0678AI  25 m  1:22.92   
51  295  Pedersen Caroline Søgaard  2005  HELSINGØR  0562AX  25 m  1:22.94   
52  216  Jensen Maica  2006  HVIDOVRE  0612AE  25 m  1:23.08   
53  196  Wiingaard Victoria  2006  LYNGBY  0662AC  25 m  1:23.52   
54  193  Salling Laura Cecilie  2006  LYNGBY  0678AE  25 m  1:23.55   
55  379  Packert-Frandsen Natascha  2005  VEST  0588AJ  25 m  1:24.86   
56  130  Namensen Molly  2006  KVIK  0684AJ  25 m  1:24.98   
57  480  Hjortshøj Charlotte  2006  SOLRØD  0658AP  25 m  1:27.03   
58  42  Gotfredsen Emilia  2005  GTI  0562AE  25 m  1:27.24   
59  190  Nissen Nina Katrine N.  2006  LYNGBY  0656AJ  25 m  1:27.70   
60  375  Nørgaard Wilma  2006  VEST  0666AG  25 m  1:28.13   
61  232  Svendsen Angela Bang  2008  HVIDOVRE  0832AA  25 m  1:28.59   
62  274  Kanstrup-Clausen Lucca  2006  HELSINGØR  0662AH  25 m  1:29.08   
63  412  Rosenkrantz Regitze  2006  GSK  0692AG  25 m  1:29.95   
64  421  Hansen Isabell  2007  GSK  0754AS  25 m  1:31.09   
65  486  Liechti Amanda  2008  SOLRØD  0824AF  25 m  1:31.41   
66  303  Skjøth-Rasmussen Ulrikke  2007  HELSINGØR  0704AD  25 m  1:32.11   
67  94  Naaby Signe C. H.  2007  GTI  0712AI  25 m  1:32.32   
68  75  Pejø Sabrina Meldgaard  2006  GTI  0626AJ  25 m  1:32.69   
69  558  Nordhald Silje Egeberg  2007  VORDINGB  0716AD  25 m  1:33.06   
70  424  Johansen Mathilde  2007  GSK  0732AJ  25 m  1:33.25   
71  347  Hagens Hannah Bjerg  2007  VEST  0768AJ  25 m  1:33.38   
72  489  Munch-Jensen Amanda L.  2005  SOLRØD  0514AQ  25 m  1:34.06   
73  487  Lund Mathilde  2004  SOLRØD  0444BC  25 m  1:34.15   
74  316  Vejlby Olga  2006  HELSINGØR  0622AP  25 m  1:34.47   
75  186  Larsen Nikoline E.  2007  LYNGBY  0712AE  25 m  1:34.66   
76  78  Sørensen Marie Skole  2006  GTI  0636AI  25 m  1:35.49   
77  357  Kobbernagel Freja  2008  VEST  0806AD  25 m  1:35.90   
78  349  Højsteen Agnes  2007  VEST  0714AE  25 m  1:36.04   
79  311  Thorsen Kamilla Elisabeth  2007  HELSINGØR  0746AJ  25 m  1:36.08   
80  223  Mikkelsen Alberte Berner  2006  HVIDOVRE  0602AP  25 m  1:36.15   
81  554  Jørgensen Silja Sol  2005  VORDINGB  0522AW  25 m  1:36.15   
82  210  Handberg Mathilde F  2005  HVIDOVRE  0576AX  25 m  1:36.58   
83  551  Gyldenkærne Signe  2006  VORDINGB  0656AQ  25 m  1:36.68   
84  518  Rasmussen Cecilie  2005  SHS-STEVNS  0508AL  25 m  1:36.75   
85  496  Spang Emma  2006  SOLRØD  0648AQ  25 m  1:37.18   
86  555  Krog Mille-Mai  2007  VORDINGB  0738AT  25 m  1:39.13   
87  556  Larsen Natalie Dang N.  2006  VORDINGB  0696AM  25 m  1:39.45   
88  422  Hansson Smilla  2008  GSK  0842AD  25 m  1:40.30   
89  265  Haugland Caroline  2007  HELSINGØR  0756AJ  25 m  1:41.76   
90  98  Popp-Madsen Louise  2007  GTI  0758AJ  25 m  1:46.17   
91  387  Revitz Luka  2008  VEST  0866AH  25 m  1:48.81   
92  320  West Fiona Emilie  2006  HELSINGØR  0656AR  25 m  1:49.66   
93  391  Sørensen Alma Gottorp  2009  VEST  0954AB  25 m  1:49.67   
94  377  Otzen Merle  2008  VEST  0856AH  25 m  1:49.71   
95  361  Laursen Esther Bang  2009  VEST  0926AC  25 m  1:49.95   
96  354  Jensen Sarah Kjær  2008  VEST  0816AH  25 m  1:51.30   
97  104  Sørensen Mathilde Bremer  2006  GTI  0688AN  25 m  1:51.47   
98  380  Palo-Jonas Emma De  2008  VEST  0834AF  25 m  1:52.01   
99  394  Therp Mille  2009  VEST  0906AB  25 m  1:56.19   
100  334  Bjørneboe Hannah  2007  VEST  0712AN  25 m  2:00.12   
101  404  Yri Liva  2008  VEST  0852AF  25 m  2:00.39   
102  385  Rasmussen Frederikke M.  2008  VEST  0884AH  25 m  2:00.95   
103  338  Christoffersen Frida  2009  VEST  0906AC  25 m  2:04.66   
104  390  Stefansen Caroline  2009  VEST  0902AF  25 m  2:13.63   
105  364  Matthesen Ida  2009  VEST  0946AC  25 m  2:15.52   
106  352  Janning Cecilia  2009  VEST  0968AE  25 m  2:32.48   
107  Didriksen Jasmin A.  2009  GTI  0998AB  25 m     
108  Dithmar Mathilde  2009  GTI  0902AC  25 m     
109  Eirfeldt Anna  2009  GTI  0952AF  25 m     
110  Andersen Caroline Damhøj  2008  GTI  0824AG  25 m     
111  14  Marquardsen Luna Lizette  2007  GTI  0756AS  25 m     
112  20  Pedersen Sofia Linnea B.  2009  GTI  0942AC  25 m     
113  21  Poulsen Luna Madrid  2009  GTI  0972AC  25 m     
114  22  Rasmussen Maja Maria  2008  GTI  0826AL  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  29 september 2018 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  08:07 
 
5_S
Løb 5, 50m Butterfly Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
290  Munk Julius  2000  HELSINGØR  0055AA  25 m  24.96   
539  Larsen Tomas Stensballe  2000  GENTOFTE  0035AK  25 m  25.39   
392  Sørensen Lars Thor  1999  VEST  9935AL  25 m  25.47   
158  Lentz Frederik Riedel  2001  GLADSAXE  0187AN  25 m  25.90   
451  Danielsen Rasmus  2001  KØGE  0183AB  25 m  25.97   
344  Floor-Bøjden Asbjørn  2002  VEST  0277AI  25 m  26.24   
293  Nielsen Valdemar Menck  2005  HELSINGØR  0577AC  25 m  26.41   
280  Larsen Villads Bomholt  2001  HELSINGØR  0137AM  25 m  26.42   
164  Steenberg Rasmus  2000  GLADSAXE  0021AB  25 m  26.65   
10  528  Bugge August Hertz  2000  VAT CPH  0089AU  25 m  26.74   
11  466  Ryom August  2002  KØGE  0253AJ  25 m  26.92   
12  543  Strøbek Lucas Bruun  2001  GENTOFTE  0135AG  25 m  26.92   
13  271  Houen William  2001  HELSINGØR  0145AF  25 m  26.97   
14  467  Sørensen Mads Hauge  1997  KØGE  9775AE  25 m  27.05   
15  333  Bækgaard Frederik Emil  2002  VEST  0299AI  25 m  27.18   
16  545  Trandum Christopher G.  2003  GENTOFTE  0313AI  25 m  27.28   
17  144  Warberg Rasmus  2004  KVIK  0477AA  25 m  27.31   
18  408  Langvad Rasmus  2000  GSK  0045AD  25 m  27.43   
19  52  Plank Nicklas  2004  GTI  0463AN  25 m  27.47   
20  252  Burmester Lucas  2002  HELSINGØR  0237AK  25 m  27.61   
21  153  Crone Christian  2001  GLADSAXE  0147AB  25 m  27.64   
22  453  Eskildsen Jonathan  2003  KØGE  0381AA  25 m  28.07   
23  50  Mølbak Oliver Kjærsgaard  2004  GTI  0441AC  25 m  28.11   
24  133  Puggaard Casper  2005  KVIK  0593AA  25 m  28.20   
25  152  Bred Noah  2003  GLADSAXE  0399AE  25 m  28.39   
26  279  Larsen Thorvald Bomholt  2003  HELSINGØR  0389AL  25 m  28.41   
27  156  Hiort Marcus  2003  GLADSAXE  0307AH  25 m  28.58   
28  450  Damgård Andreas L.  2000  KØGE  0099AG  25 m  28.62   
29  524  Solis Fernado  2000  SHS-STEVNS  0071AV  25 m  29.00   
30  342  Davidsen Tobias  2003  VEST  0329AD  25 m  29.06   
31  43  Gummer Mikkel  2002  GTI  0269AF  25 m  29.08   
32  517  Pedersen Rasmus  2000  SHS-STEVNS  0057AB  25 m  29.22   
33  69  Larsen Magnus Ulrik  2005  GTI  0513AF  25 m  29.27   
34  287  Mortensen Lucas T.  2004  HELSINGØR  0431AN  25 m  29.36   
35  304  Snekkersten Jakob Bjerg  2003  HELSINGØR  0345AP  25 m  29.47   
36  306  Stærkær Alexander  2002  HELSINGØR  0287AN  25 m  29.76   
37  188  Madsen Phillip Niemann  2004  LYNGBY  0447AH  25 m  29.99   
38  413  Thøgersen Anders  2005  GSK  0527AE  25 m  30.09   
39  195  Thorn Kasper  2004  LYNGBY  0401AH  25 m  30.36   
40  243  Allin Julius Højgaard  2003  HELSINGØR  0361AN  25 m  30.46   
41  514  Nielsen Søren G.  2000  SHS-STEVNS  0059AL  25 m  30.78   
42  510  Lambertsen Pelle-Oskar  1999  SHS-STEVNS  9965AA  25 m  30.84   
43  492  Petersen Mathias  1999  SOLRØD  9945AU  25 m  30.99   
44  178  Halck Michael  2004  LYNGBY  0495AD  25 m  31.42   
45  63  Bastholm Daniel  2005  GTI  0569AF  25 m  31.70   
46  70  Madsen Cilas  2005  GTI  0557AB  25 m  31.83   
47  455  Gadegaard Oliver  2003  KØGE  0321AR  25 m  32.47   
48  124  Hillhouse Alexander  2004  KVIK  0461AL  25 m  32.53   
49  117  Cairo Carlo-Viggo  2005  KVIK  0515AB  25 m  33.01   
50  370  Møller Theodor  2005  VEST  0533AA  25 m  33.22   
51  267  Heinrichsen Linus  2006  HELSINGØR  0693AE  25 m  33.45   
52  214  Hoelgaard Marius Kjær  2004  HVIDOVRE  0445AD  25 m  33.72   
53  138  Svej Lucas  2005  KVIK  0595AN  25 m  34.25   
54  301  Schøning Teodor Roed  2005  HELSINGØR  0585AA  25 m  34.33   
55  217  Kusk Kasper  2003  HVIDOVRE  0327AD  25 m  34.67   
56  389  Shukri Josef  2006  VEST  0653AD  25 m  34.83   
57  129  Mikkelsen Gustav Majkjær  2005  KVIK  0577AJ  25 m  35.16   
58  336  Cetinkaya Rodi  2006  VEST  0651AH  25 m  35.43   
59  272  Hvilsom Asger  2007  HELSINGØR  0799AA  25 m  35.70   
60  346  Haakansson Hugo  2006  VEST  0609AA  25 m  35.71   
61  206  Bernstein Viktor  2006  HVIDOVRE  0639AI  25 m  36.67   
62  418  Grønholt Xander Ravn  2006  GSK  0697AG  25 m  36.77   
63  382  Queitsch Ditlev  2006  VEST  0671AB  25 m  36.79   
64  362  Ljungdahl Carl Emil  2006  VEST  0625AB  25 m  36.93   
65  173  Christiansen Mads Emil  2006  LYNGBY  0611AH  25 m  36.97   
66  263  Hansen Bjørn Cramer  2004  HELSINGØR  0467AJ  25 m  37.17   
67  281  Lind Patrick  2004  HELSINGØR  0411AN  25 m  37.58   
68  475  Daniele Martin  2006  SOLRØD  0691AH  25 m  37.95   
69  139  Svendson Martin Munch  2005  KVIK  0571AJ  25 m  38.66   
70  419  Oxenbøll Alexander  2006  GSK  0669AL  25 m  38.72   
71  291  Munk Marcus  2007  HELSINGØR  0757AB  25 m  38.94   
72  250  Bendtsen Andreas  2007  HELSINGØR  0703AG  25 m  38.95   
73  102  Segato Marius Hedvang  2007  GTI  0791AD  25 m  39.37   
74  88  Holm Frederik William  2007  GTI  0727AE  25 m  39.92   
75  182  Johnsen Sander F. Høyrup  2007  LYNGBY  0761AC  25 m  40.22   
76  80  Bjørneborg Victor  2007  GTI  0729AD  25 m  40.42   
77  125  Knakkergaard Frederik  2005  KVIK  0509AJ  25 m  40.61   
78  254  Clausen Jonas Holm  2006  HELSINGØR  0603AK  25 m  42.05   
79  331  Andreassen Arthur Kvist  2007  VEST  0741AF  25 m  42.22   
80  97  Pedersen Emil Szipli  2006  GTI  0627AF  25 m  42.86   
81  343  Egenhardt Sebastian  2006  VEST  0655AA  25 m  43.36   
82  432  Serizawa Anton  2006  GSK  0677AH  25 m  43.46   
83  84  Dimon Mark  2006  GTI  0667AJ  25 m  43.81   
84  127  Kristensen Karl Svane  2005  KVIK  0529AJ  25 m  44.29   
85  179  Hartvigsen Alexander  2006  LYNGBY  0661AL  25 m  45.64   
86  86  Hansen Nicolai Østergaard  2007  GTI  0763AC  25 m  45.66   
87  180  Hemmingsen Mathias  2007  LYNGBY  0731AG  25 m  46.21   
88  339  Damsø Peter  2007  VEST  0761AF  25 m  48.52   
89  552  Justesen Asger Friis  2008  VORDINGB  0831AC  25 m  50.68   
90  83  Dabelsteen Alex Leander  2006  GTI  0699AG  25 m  52.44   
91  189  Marcussen Karl  2007  LYNGBY  0709AB  25 m  55.49   
92  96  Nielsen Tristan Hovedskov  2007  GTI  0741AH  25 m  56.41   
93  204  Bandsholm Nikolaj  2007  HVIDOVRE  0775AE  25 m  58.25   
94  116  Brink Alexander  2005  KVIK  0505AK  25 m  1:01.08   
95  234  Tomovski Luka  2006  HVIDOVRE  0649AO  25 m  1:02.11   
96  171  Bendixen Max  2007  LYNGBY  0745AI  25 m     
97  420  Serizawa Oscar  2006  GSK  0657AH  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  29 september 2018 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  08:07 
 
6_S
Løb 6, 50m Butterfly Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
38  Barrett Karoline  2002  GTI  0286AA  25 m  26.33   
53  Salmonsen Cecilie Daluiso  2001  GTI  0108AH  25 m  28.05   
367  Missing Sarah Birch  2001  VEST  0192AN  25 m  28.30   
312  Thorsen Mathilde Maria  2004  HELSINGØR  0484AI  25 m  29.00   
536  Dolan Asta Poulsen  2004  GENTOFTE  0414AH  25 m  29.16   
155  Hansen Frederikke Marie  2003  GLADSAXE  0358AH  25 m  29.24   
292  Nielsen Mathilde Menck  2002  HELSINGØR  0246AC  25 m  29.56   
372  Nielsen Stine Eskebo  2001  VEST  0156AB  25 m  29.79   
305  Stenbækgård Freja  2003  HELSINGØR  0306AJ  25 m  29.99   
10  71  Madsen Julie Liv  2006  GTI  0682AB  25 m  30.17   
11  296  Pedersen Emmely Östman  2005  HELSINGØR  0588AN  25 m  30.51   
12  463  Møller Olivia Lildballe  2004  KØGE  0452AF  25 m  30.52   
13  313  Trøjgaard Caroline  2005  HELSINGØR  0566AH  25 m  30.72   
14  397  Thorsen Emma Vega  2004  VEST  0402AH  25 m  30.93   
15  251  Burmester Fiona  2003  HELSINGØR  0356AG  25 m  30.95   
16  309  Søeborg Ulrikke Juul  2003  HELSINGØR  0366AJ  25 m  30.98   
17  59  Sørensen Josefine Arbo  2004  GTI  0446AD  25 m  31.20   
18  270  Hietala Linnea  2004  HELSINGØR  0442AE  25 m  31.20   
19  447  Brønnicke Maya Krogh  2005  KØGE  0508AB  25 m  31.32   
20  307  Sylvander Pil  2003  HELSINGØR  0386AN  25 m  31.53   
21  161  Mortensen Michelle  2002  GLADSAXE  0274AH  25 m  31.78   
22  159  Løkkegaard Roseline  2004  GLADSAXE  0462AF  25 m  32.09   
23  452  Degner Melanie  2000  KØGE  0098AC  25 m  32.12   
24  314  Tönshoff Fie  2002  HELSINGØR  0276AK  25 m  32.32   
25  175  Elster Frederikke  2004  LYNGBY  0404AY  25 m  32.43   
26  495  Lorentzen Katja Skovdal  2003  SOLRØD  0338AQ  25 m  32.47   
27  449  Christensen Sophia  2003  KØGE  0326BD  25 m  32.51   
28  65  Englev Elisabeth Augusta  2006  GTI  0604AE  25 m  32.61   
29  295  Pedersen Caroline Søgaard  2005  HELSINGØR  0562AX  25 m  32.62   
30  42  Gotfredsen Emilia  2005  GTI  0562AE  25 m  32.70   
31  257  Færch Caroline Villum  2005  HELSINGØR  0502AG  25 m  33.11   
32  194  Severs Mathilde  2006  LYNGBY  0648AE  25 m  33.27   
33  122  Hansen Emma  2007  KVIK  0742AB  25 m  33.28   
34  62  Andersen Nicole Damhøj  2006  GTI  0674AN  25 m  33.66   
35  49  Larsen Annika Britt  2005  GTI  0586AD  25 m  33.77   
36  379  Packert-Frandsen Natascha  2005  VEST  0588AJ  25 m  33.83   
37  253  Clausen Emma  2003  HELSINGØR  0374AW  25 m  33.85   
38  185  Larsen Kathrine E.  2005  LYNGBY  0584AM  25 m  33.97   
39  115  Berthou Mille Maxwell  2005  KVIK  0534AA  25 m  34.26   
40  277  Kolstrup-Timm Amalie  2003  HELSINGØR  0314AK  25 m  34.60   
41  321  Wiberg Mikkeline Rud  2005  HELSINGØR  0584AH  25 m  34.67   
42  294  Olsen Ida Sophie Hinsch  2004  HELSINGØR  0432AU  25 m  34.88   
43  134  Refsgaard Lise  2005  KVIK  0552AC  25 m  34.90   
44  302  Skjærbæk Kristine G.  2004  HELSINGØR  0442AO  25 m  34.91   
45  488  Munch Natacha  2005  SOLRØD  0506AD  25 m  34.92   
46  278  Kristensen Katrine G.  2005  HELSINGØR  0576AI  25 m  34.97   
47  411  Postgaard Leonora M  2006  GSK  0666AD  25 m  35.01   
48  485  Levisen Sofia  2002  SOLRØD  0258AE  25 m  35.01   
49  121  Guldberg Emma Karoline  2005  KVIK  0578AK  25 m  35.24   
50  227  Parkhøi Rikke  2006  HVIDOVRE  0626AC  25 m  35.82   
51  261  Glud Mathilde Syberg  2004  HELSINGØR  0492AV  25 m  35.89   
52  317  Weber Johanne  2005  HELSINGØR  0574AH  25 m  36.11   
53  79  Willumsen Mathilde  2006  GTI  0634AI  25 m  36.16   
54  499  Villadsen Mathilde Holm  2006  SOLRØD  0694AI  25 m  36.17   
55  233  Timmerman Mikkeline  2005  HVIDOVRE  0576AR  25 m  36.25   
56  176  Elster Marie  2006  LYNGBY  0614AE  25 m  36.27   
57  284  Martinsen Filippa  2005  HELSINGØR  0524AO  25 m  36.47   
58  247  Bagger Rebecca Maria  2005  HELSINGØR  0544AP  25 m  36.88   
59  500  Christensen Anna  2003  SHS-STEVNS  0312AA  25 m  36.88   
60  300  Rouse Emma F.  2004  HELSINGØR  0412AJ  25 m  36.89   
61  197  Zhang Sofia Yuwei  2006  LYNGBY  0658AA  25 m  36.94   
62  85  Frederiksen Annika  2007  GTI  0766AI  25 m  37.01   
63  521  Schnack Emma  2002  SHS-STEVNS  0226AU  25 m  38.06   
64  351  Jacobsen Mikkeline H.  2007  VEST  0788AC  25 m  38.21   
65  550  Christiansen Amanda F.  2005  VORDINGB  0514AW  25 m  38.91   
66  131  Poulsen Katja  2006  KVIK  0624AJ  25 m  39.09   
67  388  Riis Maya Amstrup  2007  VEST  0708AA  25 m  39.30   
68  303  Skjøth-Rasmussen Ulrikke  2007  HELSINGØR  0704AD  25 m  39.83   
69  308  Søeborg Andrea  2006  HELSINGØR  0624AC  25 m  40.01   
70  66  Giolbas Mille  2006  GTI  0604AL  25 m  40.28   
71  77  Rasmussen Sophie Amalie  2006  GTI  0692AJ  25 m  40.28   
72  143  Walløe Filippa  2005  KVIK  0502AC  25 m  40.57   
73  487  Lund Mathilde  2004  SOLRØD  0444BC  25 m  40.73   
74  474  Anderson Daniella  2006  SOLRØD  0608AR  25 m  41.12   
75  429  Serizawa Siena  2008  GSK  0832AD  25 m  41.13   
76  94  Naaby Signe C. H.  2007  GTI  0712AI  25 m  41.21   
77  316  Vejlby Olga  2006  HELSINGØR  0622AP  25 m  41.37   
78  169  Babin Alma Lind  2006  LYNGBY  0608AL  25 m  41.70   
79  98  Popp-Madsen Louise  2007  GTI  0758AJ  25 m  41.94   
80  274  Kanstrup-Clausen Lucca  2006  HELSINGØR  0662AH  25 m  42.39   
81  266  Havgaard Ea Lund  2007  HELSINGØR  0728AD  25 m  42.86   
82  357  Kobbernagel Freja  2008  VEST  0806AD  25 m  42.99   
83  347  Hagens Hannah Bjerg  2007  VEST  0768AJ  25 m  43.71   
84  557  Nielsen Malou Danefred  2007  VORDINGB  0708AL  25 m  43.82   
85  186  Larsen Nikoline E.  2007  LYNGBY  0712AE  25 m  44.17   
86  551  Gyldenkærne Signe  2006  VORDINGB  0656AQ  25 m  44.20   
87  424  Johansen Mathilde  2007  GSK  0732AJ  25 m  45.25   
88  558  Nordhald Silje Egeberg  2007  VORDINGB  0716AD  25 m  45.65   
89  423  Holst Ida Celine Sangstad  2007  GSK  0716AF  25 m  46.71   
90  93  Madsen Amalie Lykke  2008  GTI  0866AC  25 m  46.84   
91  554  Jørgensen Silja Sol  2005  VORDINGB  0522AW  25 m  47.07   
92  345  Frederiksen Sandra Bünsov  2007  VEST  0766AC  25 m  47.68   
93  553  Justesen Laura Friis  2006  VORDINGB  0666AQ  25 m  47.73   
94  95  Neergaard Naja O. K.  2007  GTI  0704AI  25 m  48.16   
95  229  Raagefelt Rosa Viola My  2007  HVIDOVRE  0788AF  25 m  48.66   
96  556  Larsen Natalie Dang N.  2006  VORDINGB  0696AM  25 m  48.68   
97  519  Rasmussen Signe  2006  SHS-STEVNS  0698AE  25 m  48.78   
98  311  Thorsen Kamilla Elisabeth  2007  HELSINGØR  0746AJ  25 m  49.97   
99  555  Krog Mille-Mai  2007  VORDINGB  0738AT  25 m  50.00   
100  422  Hansson Smilla  2008  GSK  0842AD  25 m  50.07   
101  230  Raagefelt Wilma E L  2008  HVIDOVRE  0814AD  25 m  50.43   
102  496  Spang Emma  2006  SOLRØD  0648AQ  25 m  50.43   
103  184  Jørgensen Juuliie  2007  LYNGBY  0722AL  25 m  50.99   
104  191  Nygaard Ingrid Due  2007  LYNGBY  0786AD  25 m  51.54   
105  349  Højsteen Agnes  2007  VEST  0714AE  25 m  51.67   
106  99  Rasmussen Sarah Cecilie  2008  GTI  0842AH  25 m  51.80   
107  368  Murphy Ila  2007  VEST  0748AJ  25 m  51.98   
108  90  Kirkegaard Freja Monrad  2008  GTI  0878AE  25 m  52.10   
109  400  Usinger Laika  2006  VEST  0636AV  25 m  54.04   
110  89  Johansen Isabella Høj  2008  GTI  0894AH  25 m  56.35   
111  380  Palo-Jonas Emma De  2008  VEST  0834AF  25 m  57.01   
112  87  Hedetoft-Winther Caroline  2008  GTI  0874AG  25 m  1:02.57   
113  105  Ünal Jasmin Freja Hansen  2007  GTI  0774AH  25 m  1:02.59   
114  81  Bruun Julie  2008  GTI  0802AF  25 m  1:03.07   
115  222  Lintrup Zeline Helsen  2007  HVIDOVRE  0744AC  25 m  1:06.27   
116  181  Jensen Alma Hartmann  2007  LYNGBY  0744AT  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  29 september 2018 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  08:07 
 
7_S
Løb 7, 800m Frisvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
448  Brønnicke Philip Krogh  2000  KØGE  0075AI  25 m  8:32.79   
534  Badaker Leo  2002  GENTOFTE  0255AR  25 m  8:42.65   
507  Holm Emil  1996  SHS-STEVNS  9601AH  25 m  8:50.00   
530  Lønborg Carl Emil  2002  GENTOFTE  0241AJ  25 m  8:51.38   
508  Holm Laurits  2000  SHS-STEVNS  0045AO  25 m  9:10.00   
220  Lind Mads  2002  HVIDOVRE  0255AI  25 m  9:14.13   
359  Krievs Carl Magnus  2002  VEST  0257AD  25 m  9:19.58   
46  Isberg Oscar  2004  GTI  0433AC  25 m  9:20.34   
484  Kilhof Morten  2000  SOLRØD  0037AJ  25 m  9:44.03  RES 
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  29 september 2018 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  08:07 
 
8_S
Løb 8, 1500m Frisvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
212  Hansen Silja Nielsdóttir  2001  HVIDOVRE  0104AT  25 m  16:49.33   
161  Mortensen Michelle  2002  GLADSAXE  0274AH  25 m  17:07.38   
559  Nielsen Sofie  2001  SLAGELSE  0198af  25 m  17:52.80   
459  Jensen Sarah Aarslew  2000  KØGE  0082AF  25 m  18:07.43   
264  Hansen Helena Hvid  2001  HELSINGØR  0186AR  25 m  18:10.17   
560  Bendt Sofia Norre  2003  LYNGBY  0316ag  25 m  18:45.00   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  29 september 2018 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  08:07 
 
9_S
Løb 9, 200m Medley Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
567  Ellegaard Arthur Dalén  2001  LYNGBY  0197ae  25 m  2:01.90   
547  Vangsgaard Peter  2000  GENTOFTE  0001AC  25 m  2:06.80   
164  Steenberg Rasmus  2000  GLADSAXE  0021AB  25 m  2:08.36   
154  Grubert Alfred August  2001  GLADSAXE  0197AI  25 m  2:10.11   
539  Larsen Tomas Stensballe  2000  GENTOFTE  0035AK  25 m  2:11.15   
548  Weiss Christoffer  2001  GENTOFTE  0197AD  25 m  2:15.47   
534  Badaker Leo  2002  GENTOFTE  0255AR  25 m  2:15.72   
297  Rasmussen Johan Heeno  2002  HELSINGØR  0259AG  25 m  2:18.12   
344  Floor-Bøjden Asbjørn  2002  VEST  0277AI  25 m  2:18.87   
10  144  Warberg Rasmus  2004  KVIK  0477AA  25 m  2:21.20   
11  60  Thestrup Nickolas Kofoed  2003  GTI  0345AC  25 m  2:21.74   
12  156  Hiort Marcus  2003  GLADSAXE  0307AH  25 m  2:22.47   
13  490  Munch-Jensen Theodor L  2002  SOLRØD  0215AL  25 m  2:23.13   
14  152  Bred Noah  2003  GLADSAXE  0399AE  25 m  2:24.76   
15  43  Gummer Mikkel  2002  GTI  0269AF  25 m  2:26.07   
16  47  Jensen Esben Brasch  2003  GTI  0367AC  25 m  2:26.47   
17  546  Vang-Jensen Christoffer  2001  GENTOFTE  0115AG  25 m  2:26.96   
18  120  Dobel Niklas Wiese  2004  KVIK  0433AB  25 m  2:28.17   
19  150  Aarestrup Zilas  2003  GLADSAXE  0385AG  25 m  2:28.41   
20  50  Mølbak Oliver Kjærsgaard  2004  GTI  0441AC  25 m  2:29.30   
21  128  Kroos Oscar  2004  KVIK  0459AF  25 m  2:30.08   
22  58  Søby Emil  2004  GTI  0443AF  25 m  2:30.57   
23  44  Hansen Nicolai D. B.  2004  GTI  0423AG  25 m  2:30.92   
24  406  Grell Oskar Skov  2002  GSK  0217AC  25 m  2:31.76   
25  188  Madsen Phillip Niemann  2004  LYNGBY  0447AH  25 m  2:32.85   
26  40  Englev Alexander Marcus  2004  GTI  0481AI  25 m  2:33.98   
27  371  Nielsen Daniel Bornhøft  2004  VEST  0471AD  25 m  2:34.96   
28  69  Larsen Magnus Ulrik  2005  GTI  0513AF  25 m  2:37.58   
29  141  Tankmar Andreas Eriksen  2004  KVIK  0471AE  25 m  2:39.25   
30  195  Thorn Kasper  2004  LYNGBY  0401AH  25 m  2:42.67   
31  370  Møller Theodor  2005  VEST  0533AA  25 m  2:43.20   
32  132  Prehn Viggo  2004  KVIK  0493AE  25 m  2:43.63   
33  362  Ljungdahl Carl Emil  2006  VEST  0625AB  25 m  2:43.87   
34  124  Hillhouse Alexander  2004  KVIK  0461AL  25 m  2:48.24   
35  63  Bastholm Daniel  2005  GTI  0569AF  25 m  2:48.31   
36  203  Aunsholm Bertram T.  2004  HVIDOVRE  0499AJ  25 m  2:51.11   
37  113  Ankerdal Frederik Grove  2005  KVIK  0539AF  25 m  2:52.56   
38  129  Mikkelsen Gustav Majkjær  2005  KVIK  0577AJ  25 m  2:54.42   
39  101  Schärer Vincent Borup  2006  GTI  0675AB  25 m  3:00.57   
40  336  Cetinkaya Rodi  2006  VEST  0651AH  25 m  3:01.12   
41  173  Christiansen Mads Emil  2006  LYNGBY  0611AH  25 m  3:02.66   
42  73  Olsen Mathias  2005  GTI  0521AF  25 m  3:02.89   
43  389  Shukri Josef  2006  VEST  0653AD  25 m  3:04.02   
44  346  Haakansson Hugo  2006  VEST  0609AA  25 m  3:06.07   
45  182  Johnsen Sander F. Høyrup  2007  LYNGBY  0761AC  25 m  3:07.92   
46  140  Sørensen Mads  2005  KVIK  0585AB  25 m  3:08.61   
47  343  Egenhardt Sebastian  2006  VEST  0655AA  25 m  3:09.63   
48  382  Queitsch Ditlev  2006  VEST  0671AB  25 m  3:09.71   
49  72  Mains Marius  2005  GTI  0551AF  25 m  3:12.02   
50  76  Rasmussen Mathias W.  2005  GTI  0519AE  25 m  3:14.04   
51  88  Holm Frederik William  2007  GTI  0727AE  25 m  3:16.97   
52  564  Nybroe Asbjørn  2006  HVIDOVRE  0683ac  25 m  3:21.09   
53  475  Daniele Martin  2006  SOLRØD  0691AH  25 m  3:21.33   
54  211  Hansen Mathias Bidsted  2006  HVIDOVRE  0673AE  25 m  3:24.57   
55  180  Hemmingsen Mathias  2007  LYNGBY  0731AG  25 m  3:28.60   
56  339  Damsø Peter  2007  VEST  0761AF  25 m  3:30.88   
57  209  Ellinghaus Louis  2008  HVIDOVRE  0897AA  25 m  3:33.03   
58  97  Pedersen Emil Szipli  2006  GTI  0627AF  25 m  3:33.91   
59  70  Madsen Cilas  2005  GTI  0557AB  25 m     
60  331  Andreassen Arthur Kvist  2007  VEST  0741AF  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  29 september 2018 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  08:07 
 
10_S
Løb 10, 200m Medley Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
542  Rybak-Andersen Clara  2003  GENTOFTE  0342AO  25 m  2:20.09   
149  Aarestrup Zenia  2001  GLADSAXE  0104AS  25 m  2:23.84   
544  Toft Nina  2000  GENTOFTE  0072AD  25 m  2:24.84   
536  Dolan Asta Poulsen  2004  GENTOFTE  0414AH  25 m  2:26.47   
151  Bartels Sara Damkjær  2004  GLADSAXE  0478AC  25 m  2:28.37   
353  Jensen Caroline Wiuff  2004  VEST  0492AD  25 m  2:30.63   
464  Pedersen Pernille  2001  KØGE  0134AC  25 m  2:31.37   
366  Mikkelsen Emma  2001  VEST  0176AB  25 m  2:32.43   
269  Hietala Amanda  2002  HELSINGØR  0204AK  25 m  2:35.11   
10  309  Søeborg Ulrikke Juul  2003  HELSINGØR  0366AJ  25 m  2:38.07   
11  409  Mikkelsen Thea  2005  GSK  0576AG  25 m  2:40.88   
12  126  Koch Caroline  2005  KVIK  0536AC  25 m  2:45.22   
13  119  Damborg Martine  2007  KVIK  0742AF  25 m  2:46.59   
14  134  Refsgaard Lise  2005  KVIK  0552AC  25 m  2:47.05   
15  61  Wolter Julie  2003  GTI  0374AJ  25 m  2:47.08   
16  393  Sørensen Liva Gottorp  2006  VEST  0694AD  25 m  2:47.28   
17  114  Backhausen Amalie  2006  KVIK  0676AL  25 m  2:49.05   
18  192  Reuter Emily  2006  LYNGBY  0688AE  25 m  2:49.88   
19  65  Englev Elisabeth Augusta  2006  GTI  0604AE  25 m  2:50.48   
20  121  Guldberg Emma Karoline  2005  KVIK  0578AK  25 m  2:50.62   
21  54  Schau Nomi I. K.  2004  GTI  0408AI  25 m  2:51.48   
22  68  Larsen Alberte Crone  2006  GTI  0682AK  25 m  2:52.72   
23  491  Opperfelt Nynne Zandra  2006  SOLRØD  0678AP  25 m  2:53.62   
24  395  Therp Rikke  2006  VEST  0628AF  25 m  2:54.47   
25  75  Pejø Sabrina Meldgaard  2006  GTI  0626AJ  25 m  2:54.85   
26  365  Metz Ella Gohr  2005  VEST  0542AS  25 m  2:55.40   
27  36  Andersen Frida Høj  2005  GTI  0504AL  25 m  2:55.67   
28  122  Hansen Emma  2007  KVIK  0742AB  25 m  2:55.86   
29  185  Larsen Kathrine E.  2005  LYNGBY  0584AM  25 m  2:55.99   
30  136  Smerdal Lara  2006  KVIK  0628AI  25 m  2:57.85   
31  373  Nissov-Johansen Marie  2006  VEST  0626AD  25 m  2:58.51   
32  142  Tankmar Julie Eriksen  2006  KVIK  0678AI  25 m  3:00.04   
33  183  Juul-Olsen Marie  2004  LYNGBY  0426AW  25 m  3:00.06   
34  196  Wiingaard Victoria  2006  LYNGBY  0662AC  25 m  3:00.86   
35  388  Riis Maya Amstrup  2007  VEST  0708AA  25 m  3:02.05   
36  74  Pedersen Sarah Ankjær  2006  GTI  0686AJ  25 m  3:02.25   
37  482  Haack Jaqueline  2006  SOLRØD  0672AN  25 m  3:02.65   
38  190  Nissen Nina Katrine N.  2006  LYNGBY  0656AJ  25 m  3:02.73   
39  56  Segato Julie  2005  GTI  0538AJ  25 m  3:02.88   
40  197  Zhang Sofia Yuwei  2006  LYNGBY  0658AA  25 m  3:03.33   
41  335  Bygum Anna Blom  2006  VEST  0682AI  25 m  3:03.55   
42  91  Knudsen Frida Caroline  2007  GTI  0754AG  25 m  3:03.64   
43  130  Namensen Molly  2006  KVIK  0684AJ  25 m  3:03.95   
44  79  Willumsen Mathilde  2006  GTI  0634AI  25 m  3:09.12   
45  62  Andersen Nicole Damhøj  2006  GTI  0674AN  25 m  3:09.86   
46  143  Walløe Filippa  2005  KVIK  0502AC  25 m  3:10.03   
47  232  Svendsen Angela Bang  2008  HVIDOVRE  0832AA  25 m  3:11.57   
48  66  Giolbas Mille  2006  GTI  0604AL  25 m  3:11.88   
49  427  Nybøll Anna Fiona  2007  GSK  0736AF  25 m  3:13.17   
50  351  Jacobsen Mikkeline H.  2007  VEST  0788AC  25 m  3:13.39   
51  77  Rasmussen Sophie Amalie  2006  GTI  0692AJ  25 m  3:21.59   
52  39  Clausen Lærke Marie  2005  GTI  0504AE  25 m  3:23.04   
53  553  Justesen Laura Friis  2006  VORDINGB  0666AQ  25 m  3:25.00   
54  78  Sørensen Marie Skole  2006  GTI  0636AI  25 m  3:25.47   
55  429  Serizawa Siena  2008  GSK  0832AD  25 m  3:30.36   
56  64  Dithmar Malene  2006  GTI  0634AN  25 m  3:44.45   
57  218  Larsen Caja Cederblad  2004  HVIDOVRE    25 m  3:54.21   
58  94  Naaby Signe C. H.  2007  GTI  0712AI  25 m  3:58.44   
59  90  Kirkegaard Freja Monrad  2008  GTI  0878AE  25 m  4:08.01   
60  104  Sørensen Mathilde Bremer  2006  GTI  0688AN  25 m  4:08.10   
61  51  Nielsen Emma Hebsgaard  2003  GTI  0362AE  25 m     
62  181  Jensen Alma Hartmann  2007  LYNGBY  0744AT  25 m     
63  186  Larsen Nikoline E.  2007  LYNGBY  0712AE  25 m     
64  191  Nygaard Ingrid Due  2007  LYNGBY  0786AD  25 m     
65  345  Frederiksen Sandra Bünsov  2007  VEST  0766AC  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  29 september 2018 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  08:07 
 
11_S
Løb 11, 100m Frisvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
290  Munk Julius  2000  HELSINGØR  0055AA  25 m  52.40   
158  Lentz Frederik Riedel  2001  GLADSAXE  0187AN  25 m  52.95   
451  Danielsen Rasmus  2001  KØGE  0183AB  25 m  53.01   
271  Houen William  2001  HELSINGØR  0145AF  25 m  53.16   
562  Vestergaard Mathias  2001  GLADSAXE  0175AC  25 m  53.21   
466  Ryom August  2002  KØGE  0253AJ  25 m  53.81   
153  Crone Christian  2001  GLADSAXE  0147AB  25 m  53.89   
392  Sørensen Lars Thor  1999  VEST  9935AL  25 m  55.43   
293  Nielsen Valdemar Menck  2005  HELSINGØR  0577AC  25 m  55.77   
10  341  Davidsen Casper  1999  VEST  9979AA  25 m  56.04   
11  517  Pedersen Rasmus  2000  SHS-STEVNS  0057AB  25 m  56.28   
12  460  Kaya Mert  2001  KØGE  0193AF  25 m  56.72   
13  280  Larsen Villads Bomholt  2001  HELSINGØR  0137AM  25 m  56.74   
14  342  Davidsen Tobias  2003  VEST  0329AD  25 m  56.81   
15  60  Thestrup Nickolas Kofoed  2003  GTI  0345AC  25 m  56.92   
16  279  Larsen Thorvald Bomholt  2003  HELSINGØR  0389AL  25 m  57.63   
17  52  Plank Nicklas  2004  GTI  0463AN  25 m  57.80   
18  407  Johansen Asger  2003  GSK  0395AE  25 m  57.97   
19  46  Isberg Oscar  2004  GTI  0433AC  25 m  58.03   
20  44  Hansen Nicolai D. B.  2004  GTI  0423AG  25 m  58.29   
21  118  Christensen Mathias  2004  KVIK  0489AE  25 m  58.30   
22  524  Solis Fernado  2000  SHS-STEVNS  0071AV  25 m  58.41   
23  133  Puggaard Casper  2005  KVIK  0593AA  25 m  58.50   
24  484  Kilhof Morten  2000  SOLRØD  0037AJ  25 m  58.80   
25  333  Bækgaard Frederik Emil  2002  VEST  0299AI  25 m  59.13   
26  384  Rasmussen Esben  2004  VEST  0413AJ  25 m  59.59   
27  510  Lambertsen Pelle-Oskar  1999  SHS-STEVNS  9965AA  25 m  59.65   
28  306  Stærkær Alexander  2002  HELSINGØR  0287AN  25 m  1:00.11   
29  453  Eskildsen Jonathan  2003  KØGE  0381AA  25 m  1:00.12   
30  163  Steenberg Oliver  2002  GLADSAXE  0225AE  25 m  1:00.14   
31  371  Nielsen Daniel Bornhøft  2004  VEST  0471AD  25 m  1:00.52   
32  263  Hansen Bjørn Cramer  2004  HELSINGØR  0467AJ  25 m  1:00.70   
33  231  Siegumfeldt Oskar Bondo  2004  HVIDOVRE  0417AA  25 m  1:00.76   
34  304  Snekkersten Jakob Bjerg  2003  HELSINGØR  0345AP  25 m  1:00.96   
35  273  Jensen Oliver Bak  2002  HELSINGØR  0257AT  25 m  1:01.16   
36  132  Prehn Viggo  2004  KVIK  0493AE  25 m  1:01.35   
37  405  Grell Anton Skov  2004  GSK  0469AE  25 m  1:01.80   
38  47  Jensen Esben Brasch  2003  GTI  0367AC  25 m  1:02.13   
39  514  Nielsen Søren G.  2000  SHS-STEVNS  0059AL  25 m  1:02.40   
40  492  Petersen Mathias  1999  SOLRØD  9945AU  25 m  1:02.41   
41  58  Søby Emil  2004  GTI  0443AF  25 m  1:02.64   
42  178  Halck Michael  2004  LYNGBY  0495AD  25 m  1:02.82   
43  473  Andersen Benjamin Koch  2004  SOLRØD  0425AQ  25 m  1:02.98   
44  214  Hoelgaard Marius Kjær  2004  HVIDOVRE  0445AD  25 m  1:03.60   
45  287  Mortensen Lucas T.  2004  HELSINGØR  0431AN  25 m  1:03.79   
46  70  Madsen Cilas  2005  GTI  0557AB  25 m  1:05.00   
47  117  Cairo Carlo-Viggo  2005  KVIK  0515AB  25 m  1:05.11   
48  267  Heinrichsen Linus  2006  HELSINGØR  0693AE  25 m  1:05.77   
49  516  Olsen Phillip Hausmann  2003  SHS-STEVNS  0325AM  25 m  1:06.34   
50  523  Schnack Joakim  2004  SHS-STEVNS  0421AC  25 m  1:07.35   
51  174  Dohn Andreas Hammer  2006  LYNGBY  0659AC  25 m  1:07.44   
52  413  Thøgersen Anders  2005  GSK  0527AE  25 m  1:07.88   
53  124  Hillhouse Alexander  2004  KVIK  0461AL  25 m  1:08.55   
54  138  Svej Lucas  2005  KVIK  0595AN  25 m  1:08.98   
55  301  Schøning Teodor Roed  2005  HELSINGØR  0585AA  25 m  1:10.14   
56  206  Bernstein Viktor  2006  HVIDOVRE  0639AI  25 m  1:10.31   
57  527  Xu Oscar  2003  SHS-STEVNS  0323AM  25 m  1:10.41   
58  402  Vickery Sigurd Chistopher  2005  VEST  0567AE  25 m  1:10.67   
59  346  Haakansson Hugo  2006  VEST  0609AA  25 m  1:10.74   
60  129  Mikkelsen Gustav Majkjær  2005  KVIK  0577AJ  25 m  1:11.71   
61  219  Larsen Villads Lund  2004  HVIDOVRE  0441AK  25 m  1:11.87   
62  281  Lind Patrick  2004  HELSINGØR  0411AN  25 m  1:12.17   
63  416  Egholm Rasmus  2006  GSK  0647AG  25 m  1:12.28   
64  417  Fenger-Grøn Viktor  2006  GSK  0619AG  25 m  1:14.20   
65  272  Hvilsom Asger  2007  HELSINGØR  0799AA  25 m  1:15.25   
66  418  Grønholt Xander Ravn  2006  GSK  0697AG  25 m  1:15.56   
67  376  Otzen Mauritz  2005  VEST  0515AN  25 m  1:15.94   
68  84  Dimon Mark  2006  GTI  0667AJ  25 m  1:16.29   
69  420  Serizawa Oscar  2006  GSK  0657AH  25 m  1:16.44   
70  125  Knakkergaard Frederik  2005  KVIK  0509AJ  25 m  1:16.62   
71  250  Bendtsen Andreas  2007  HELSINGØR  0703AG  25 m  1:16.85   
72  139  Svendson Martin Munch  2005  KVIK  0571AJ  25 m  1:17.20   
73  336  Cetinkaya Rodi  2006  VEST  0651AH  25 m  1:17.20   
74  419  Oxenbøll Alexander  2006  GSK  0669AL  25 m  1:17.28   
75  171  Bendixen Max  2007  LYNGBY  0745AI  25 m  1:17.33   
76  504  Hansen Magnus  2004  SHS-STEVNS  0465AD  25 m  1:17.82   
77  82  Bøgeskov Oliver Holst  2006  GTI  0637AI  25 m  1:18.72   
78  80  Bjørneborg Victor  2007  GTI  0729AD  25 m  1:19.13   
79  224  Mortensen Magnus Hartmann  2005  HVIDOVRE  0595AJ  25 m  1:19.91   
80  432  Serizawa Anton  2006  GSK  0677AH  25 m  1:21.05   
81  564  Nybroe Asbjørn  2006  HVIDOVRE  0683ac  25 m  1:21.46   
82  97  Pedersen Emil Szipli  2006  GTI  0627AF  25 m  1:21.51   
83  288  Mortensen Peter  2005  HELSINGØR  0501AO  25 m  1:22.58   
84  189  Marcussen Karl  2007  LYNGBY  0709AB  25 m  1:23.01   
85  102  Segato Marius Hedvang  2007  GTI  0791AD  25 m  1:23.23   
86  92  Lamprecht Frederik Luca  2006  GTI  0689AF  25 m  1:23.46   
87  204  Bandsholm Nikolaj  2007  HVIDOVRE  0775AE  25 m  1:23.58   
88  180  Hemmingsen Mathias  2007  LYNGBY  0731AG  25 m  1:23.65   
89  254  Clausen Jonas Holm  2006  HELSINGØR  0603AK  25 m  1:24.19   
90  179  Hartvigsen Alexander  2006  LYNGBY  0661AL  25 m  1:25.37   
91  348  Hwaiz Jacob  2007  VEST  0723AG  25 m  1:26.37   
92  209  Ellinghaus Louis  2008  HVIDOVRE  0897AA  25 m  1:26.38   
93  127  Kristensen Karl Svane  2005  KVIK  0529AJ  25 m  1:27.02   
94  116  Brink Alexander  2005  KVIK  0505AK  25 m  1:27.94   
95  568  Hammergart Marcus  2006  LYNGBY  0649AG  25 m  1:28.04   
96  552  Justesen Asger Friis  2008  VORDINGB  0831AC  25 m  1:31.78   
97  100  Rasmussen William Zuk  2008  GTI  0801AE  25 m  1:35.05   
98  234  Tomovski Luka  2006  HVIDOVRE  0649AO  25 m  1:35.64   
99  96  Nielsen Tristan Hovedskov  2007  GTI  0741AH  25 m  1:35.84   
100  83  Dabelsteen Alex Leander  2006  GTI  0699AG  25 m  1:36.23   
101  332  Andreassen Cornelius K.  2008  VEST  0885AE  25 m  1:37.41   
102  381  Parbst Mads Ulslev  2008  VEST  0871AD  25 m  1:46.36   
103  360  Laurberg Mads Duer  2008  VEST  0865AE  25 m  1:51.38   
104  363  Lorenzen Alexander Juul  2009  VEST  0919AB  25 m  1:58.87   
105  19  Pedersen Mathias Ankjær  2009  GTI  0963AB  25 m  2:01.73   
106  25  Tvedskov Valdemar Rudolf  2008  GTI  0821AE  25 m  2:04.96   
107  399  Trangbæk Bertram J.  2009  VEST  0953AD  25 m  2:08.66   
108  374  Nygaard Noah  2008  VEST  0807AE  25 m  2:13.67   
109  17  Olsen Mikkel  2009  GTI  0993AD  25 m  2:34.51   
110  Helmark Rasmus  2008  GTI    25 m     
111  Jørgensen Tristan  2008  GTI    25 m     
112  Karaibrahim Semih Güven  2009  GTI  0935AD  25 m     
113  11  Thestrup Benjamin Kofoed  2008  GTI    25 m     
114  12  Larsen Mads Ulrik  2009  GTI    25 m     
115  15  Møller Bastian  2009  GTI    25 m     
116  23  Thomsen Kasper Granlund  2009  GTI    25 m     
117  24  Thomsen Mingus Pold  2009  GTI  0905AD  25 m     
118  522  Schnack Felix  2009  SHS-STEVNS  0903AB  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  29 september 2018 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  08:07 
 
12_S
Løb 12, 100m Frisvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
38  Barrett Karoline  2002  GTI  0286AA  25 m  54.92   
367  Missing Sarah Birch  2001  VEST  0192AN  25 m  56.91   
468  Thomsen Naya Modin  2003  KØGE  0374AA  25 m  57.54   
319  Wennecke Mia  1999  HELSINGØR  9924AD  25 m  58.45   
544  Toft Nina  2000  GENTOFTE  0072AD  25 m  58.51   
312  Thorsen Mathilde Maria  2004  HELSINGØR  0484AI  25 m  58.85   
292  Nielsen Mathilde Menck  2002  HELSINGØR  0246AC  25 m  58.88   
305  Stenbækgård Freja  2003  HELSINGØR  0306AJ  25 m  59.04   
53  Salmonsen Cecilie Daluiso  2001  GTI  0108AH  25 m  1:00.11   
10  446  Bagge Caroline Gøttrup  2003  KØGE  0322AB  25 m  1:00.30   
11  160  Madsen Katrine Tetzschner  2000  GLADSAXE  0082AG  25 m  1:00.33   
12  540  Nimb Sofie Louise  2001  GENTOFTE  0174AP  25 m  1:00.33   
13  155  Hansen Frederikke Marie  2003  GLADSAXE  0358AH  25 m  1:00.40   
14  270  Hietala Linnea  2004  HELSINGØR  0442AE  25 m  1:00.45   
15  541  Rindshøj Mia  2003  GENTOFTE  0306AC  25 m  1:01.00   
16  447  Brønnicke Maya Krogh  2005  KØGE  0508AB  25 m  1:01.19   
17  506  Holm Anne  1999  SHS-STEVNS  9938AA  25 m  1:01.69   
18  307  Sylvander Pil  2003  HELSINGØR  0386AN  25 m  1:01.70   
19  313  Trøjgaard Caroline  2005  HELSINGØR  0566AH  25 m  1:01.80   
20  258  Færch Sofie Villum  2002  HELSINGØR  0286AQ  25 m  1:01.81   
21  549  Østergaard Astrid M.  2004  GENTOFTE  0412AS  25 m  1:01.88   
22  465  Petersen Line Nøhr  2003  KØGE  0378AI  25 m  1:01.90   
23  249  Bay-Smidt Johanna Juul  2002  HELSINGØR  0262AU  25 m  1:01.91   
24  41  Engsbro Sidse M. Ø.  2004  GTI  0482AK  25 m  1:02.05   
25  397  Thorsen Emma Vega  2004  VEST  0402AH  25 m  1:03.09   
26  51  Nielsen Emma Hebsgaard  2003  GTI  0362AE  25 m  1:03.20   
27  71  Madsen Julie Liv  2006  GTI  0682AB  25 m  1:03.84   
28  314  Tönshoff Fie  2002  HELSINGØR  0276AK  25 m  1:03.92   
29  463  Møller Olivia Lildballe  2004  KØGE  0452AF  25 m  1:03.99   
30  283  Madsen Olivia Ida  2003  HELSINGØR  0404AF  25 m  1:04.06   
31  251  Burmester Fiona  2003  HELSINGØR  0356AG  25 m  1:04.14   
32  37  Baadsgaard Nicoline H.  2004  GTI  0464AK  25 m  1:04.50   
33  159  Løkkegaard Roseline  2004  GLADSAXE  0462AF  25 m  1:04.80   
34  123  Herche Sofie Ravn  2007  KVIK  0766AE  25 m  1:05.13   
35  511  Larsen Sarah  2003  SHS-STEVNS  0312AR  25 m  1:05.18   
36  494  Sepstrup-Skjoldner Anne  2005  SOLRØD  0548AJ  25 m  1:05.67   
37  321  Wiberg Mikkeline Rud  2005  HELSINGØR  0584AH  25 m  1:05.79   
38  277  Kolstrup-Timm Amalie  2003  HELSINGØR  0314AK  25 m  1:05.99   
39  233  Timmerman Mikkeline  2005  HVIDOVRE  0576AR  25 m  1:06.45   
40  59  Sørensen Josefine Arbo  2004  GTI  0446AD  25 m  1:06.60   
41  488  Munch Natacha  2005  SOLRØD  0506AD  25 m  1:06.63   
42  296  Pedersen Emmely Östman  2005  HELSINGØR  0588AN  25 m  1:07.02   
43  485  Levisen Sofia  2002  SOLRØD  0258AE  25 m  1:07.03   
44  410  Nielsen Freya Ry  2005  GSK  0544AJ  25 m  1:07.11   
45  498  Svenningsen Lærke Samsø  2002  SOLRØD  0206AW  25 m  1:07.30   
46  54  Schau Nomi I. K.  2004  GTI  0408AI  25 m  1:07.48   
47  57  Svendsen Mathilde  2004  GTI  0472AQ  25 m  1:07.83   
48  449  Christensen Sophia  2003  KØGE  0326BD  25 m  1:08.05   
49  257  Færch Caroline Villum  2005  HELSINGØR  0502AG  25 m  1:08.14   
50  253  Clausen Emma  2003  HELSINGØR  0374AW  25 m  1:08.21   
51  119  Damborg Martine  2007  KVIK  0742AF  25 m  1:08.28   
52  49  Larsen Annika Britt  2005  GTI  0586AD  25 m  1:08.37   
53  175  Elster Frederikke  2004  LYNGBY  0404AY  25 m  1:08.37   
54  411  Postgaard Leonora M  2006  GSK  0666AD  25 m  1:09.01   
55  284  Martinsen Filippa  2005  HELSINGØR  0524AO  25 m  1:09.25   
56  302  Skjærbæk Kristine G.  2004  HELSINGØR  0442AO  25 m  1:09.94   
57  294  Olsen Ida Sophie Hinsch  2004  HELSINGØR  0432AU  25 m  1:10.11   
58  300  Rouse Emma F.  2004  HELSINGØR  0412AJ  25 m  1:10.15   
59  55  Schmedes Clara  2004  GTI  0478AI  25 m  1:10.18   
60  295  Pedersen Caroline Søgaard  2005  HELSINGØR  0562AX  25 m  1:10.26   
61  477  Hansen Caroline Rygaard  2006  SOLRØD  0632AL  25 m  1:10.35   
62  521  Schnack Emma  2002  SHS-STEVNS  0226AU  25 m  1:10.43   
63  122  Hansen Emma  2007  KVIK  0742AB  25 m  1:10.63   
64  216  Jensen Maica  2006  HVIDOVRE  0612AE  25 m  1:10.66   
65  414  Bruun Malouca Laura  2007  GSK  0714AF  25 m  1:10.85   
66  56  Segato Julie  2005  GTI  0538AJ  25 m  1:11.03   
67  317  Weber Johanne  2005  HELSINGØR  0574AH  25 m  1:11.40   
68  42  Gotfredsen Emilia  2005  GTI  0562AE  25 m  1:11.58   
69  135  Reimer Siv  2006  KVIK  0688AI  25 m  1:11.64   
70  192  Reuter Emily  2006  LYNGBY  0688AE  25 m  1:11.92   
71  500  Christensen Anna  2003  SHS-STEVNS  0312AA  25 m  1:11.98   
72  247  Bagger Rebecca Maria  2005  HELSINGØR  0544AP  25 m  1:12.05   
73  503  From Maria Bang  2000  SHS-STEVNS  0072AQ  25 m  1:12.45   
74  202  Andersen Nicoline Mørch  2005  HVIDOVRE  0534AL  25 m  1:12.75   
75  136  Smerdal Lara  2006  KVIK  0628AI  25 m  1:13.82   
76  278  Kristensen Katrine G.  2005  HELSINGØR  0576AI  25 m  1:13.97   
77  232  Svendsen Angela Bang  2008  HVIDOVRE  0832AA  25 m  1:14.07   
78  480  Hjortshøj Charlotte  2006  SOLRØD  0658AP  25 m  1:14.19   
79  227  Parkhøi Rikke  2006  HVIDOVRE  0626AC  25 m  1:14.20   
80  550  Christiansen Amanda F.  2005  VORDINGB  0514AW  25 m  1:14.43   
81  225  Olsen Gry Emilie Kudsk  2005  HVIDOVRE  0552AK  25 m  1:14.69   
82  196  Wiingaard Victoria  2006  LYNGBY  0662AC  25 m  1:14.82   
83  213  Henriksen Amalie  2005  HVIDOVRE  0582AU  25 m  1:14.84   
84  197  Zhang Sofia Yuwei  2006  LYNGBY  0658AA  25 m  1:14.89   
85  169  Babin Alma Lind  2006  LYNGBY  0608AL  25 m  1:15.36   
86  274  Kanstrup-Clausen Lucca  2006  HELSINGØR  0662AH  25 m  1:15.36   
87  493  Ribjerg Sofie Ammentorp  2006  SOLRØD  0641AR  25 m  1:15.68   
88  261  Glud Mathilde Syberg  2004  HELSINGØR  0492AV  25 m  1:15.69   
89  489  Munch-Jensen Amanda L.  2005  SOLRØD  0514AQ  25 m  1:15.87   
90  131  Poulsen Katja  2006  KVIK  0624AJ  25 m  1:16.50   
91  474  Anderson Daniella  2006  SOLRØD  0608AR  25 m  1:16.78   
92  486  Liechti Amanda  2008  SOLRØD  0824AF  25 m  1:16.85   
93  554  Jørgensen Silja Sol  2005  VORDINGB  0522AW  25 m  1:17.37   
94  487  Lund Mathilde  2004  SOLRØD  0444BC  25 m  1:17.50   
95  78  Sørensen Marie Skole  2006  GTI  0636AI  25 m  1:18.97   
96  316  Vejlby Olga  2006  HELSINGØR  0622AP  25 m  1:18.99   
97  518  Rasmussen Cecilie  2005  SHS-STEVNS  0508AL  25 m  1:19.02   
98  551  Gyldenkærne Signe  2006  VORDINGB  0656AQ  25 m  1:20.25   
99  85  Frederiksen Annika  2007  GTI  0766AI  25 m  1:20.41   
100  223  Mikkelsen Alberte Berner  2006  HVIDOVRE  0602AP  25 m  1:21.09   
101  558  Nordhald Silje Egeberg  2007  VORDINGB  0716AD  25 m  1:21.32   
102  184  Jørgensen Juuliie  2007  LYNGBY  0722AL  25 m  1:21.89   
103  357  Kobbernagel Freja  2008  VEST  0806AD  25 m  1:22.02   
104  265  Haugland Caroline  2007  HELSINGØR  0756AJ  25 m  1:22.66   
105  95  Neergaard Naja O. K.  2007  GTI  0704AI  25 m  1:23.38   
106  496  Spang Emma  2006  SOLRØD  0648AQ  25 m  1:24.20   
107  427  Nybøll Anna Fiona  2007  GSK  0736AF  25 m  1:24.32   
108  229  Raagefelt Rosa Viola My  2007  HVIDOVRE  0788AF  25 m  1:24.94   
109  230  Raagefelt Wilma E L  2008  HVIDOVRE  0814AD  25 m  1:25.19   
110  421  Hansen Isabell  2007  GSK  0754AS  25 m  1:25.48   
111  266  Havgaard Ea Lund  2007  HELSINGØR  0728AD  25 m  1:25.50   
112  519  Rasmussen Signe  2006  SHS-STEVNS  0698AE  25 m  1:26.09   
113  98  Popp-Madsen Louise  2007  GTI  0758AJ  25 m  1:26.57   
114  557  Nielsen Malou Danefred  2007  VORDINGB  0708AL  25 m  1:26.91   
115  210  Handberg Mathilde F  2005  HVIDOVRE  0576AX  25 m  1:27.90   
116  311  Thorsen Kamilla Elisabeth  2007  HELSINGØR  0746AJ  25 m  1:28.08   
117  93  Madsen Amalie Lykke  2008  GTI  0866AC  25 m  1:28.58   
118  423  Holst Ida Celine Sangstad  2007  GSK  0716AF  25 m  1:28.95   
119  501  Christensen Frida  2005  SHS-STEVNS  0532AN  25 m  1:30.47   
120  429  Serizawa Siena  2008  GSK  0832AD  25 m  1:30.86   
121  368  Murphy Ila  2007  VEST  0748AJ  25 m  1:31.39   
122  320  West Fiona Emilie  2006  HELSINGØR  0656AR  25 m  1:32.07   
123  380  Palo-Jonas Emma De  2008  VEST  0834AF  25 m  1:33.60   
124  99  Rasmussen Sarah Cecilie  2008  GTI  0842AH  25 m  1:34.79   
125  181  Jensen Alma Hartmann  2007  LYNGBY  0744AT  25 m  1:36.27   
126  218  Larsen Caja Cederblad  2004  HVIDOVRE    25 m  1:36.88   
127  422  Hansson Smilla  2008  GSK  0842AD  25 m  1:36.91   
128  426  Nielsen Emma Panton  2008  GSK  0844AF  25 m  1:37.71   
129  555  Krog Mille-Mai  2007  VORDINGB  0738AT  25 m  1:37.91   
130  431  Zornhagen Emma Westarp  2007  GSK  0794AJ  25 m  1:38.12   
131  425  Kjærebye Ella  2007  GSK  0726AF  25 m  1:39.50   
132  354  Jensen Sarah Kjær  2008  VEST  0816AH  25 m  1:40.14   
133  377  Otzen Merle  2008  VEST  0856AH  25 m  1:40.25   
134  105  Ünal Jasmin Freja Hansen  2007  GTI  0774AH  25 m  1:40.34   
135  89  Johansen Isabella Høj  2008  GTI  0894AH  25 m  1:41.20   
136  391  Sørensen Alma Gottorp  2009  VEST  0954AB  25 m  1:41.34   
137  404  Yri Liva  2008  VEST  0852AF  25 m  1:41.85   
138  556  Larsen Natalie Dang N.  2006  VORDINGB  0696AM  25 m  1:42.54   
139  361  Laursen Esther Bang  2009  VEST  0926AC  25 m  1:43.19   
140  222  Lintrup Zeline Helsen  2007  HVIDOVRE  0744AC  25 m  1:44.77   
141  400  Usinger Laika  2006  VEST  0636AV  25 m  1:44.94   
142  338  Christoffersen Frida  2009  VEST  0906AC  25 m  1:45.57   
143  334  Bjørneboe Hannah  2007  VEST  0712AN  25 m  1:45.64   
144  512  Mark Mathilde  2006  SHS-STEVNS  0636AU  25 m  1:46.28   
145  394  Therp Mille  2009  VEST  0906AB  25 m  1:47.06   
146  87  Hedetoft-Winther Caroline  2008  GTI  0874AG  25 m  1:47.51   
147  21  Poulsen Luna Madrid  2009  GTI  0972AC  25 m  1:53.37   
148  387  Revitz Luka  2008  VEST  0866AH  25 m  1:53.55   
149  Didriksen Jasmin A.  2009  GTI  0998AB  25 m  1:55.75   
150  385  Rasmussen Frederikke M.  2008  VEST  0884AH  25 m  1:56.94   
151  Dithmar Mathilde  2009  GTI  0902AC  25 m  1:59.66   
152  81  Bruun Julie  2008  GTI  0802AF  25 m  2:02.51   
153  Eirfeldt Anna  2009  GTI  0952AF  25 m  2:02.79   
154  20  Pedersen Sofia Linnea B.  2009  GTI  0942AC  25 m  2:03.07   
155  364  Matthesen Ida  2009  VEST  0946AC  25 m  2:13.34   
156  352  Janning Cecilia  2009  VEST  0968AE  25 m  2:19.76   
157  390  Stefansen Caroline  2009  VEST  0902AF  25 m  2:23.24   
158  Engsbro Caroline  2010  GTI    25 m     
159  Hansen Ronja B  2010  GTI    25 m     
160  Andersen Caroline Damhøj  2008  GTI  0824AG  25 m     
161  10  Kirkegaard Frida  2010  GTI    25 m     
162  13  Madsen Josefine  2009  GTI    25 m     
163  14  Marquardsen Luna Lizette  2007  GTI  0756AS  25 m     
164  16  Neergaard Mie  2010  GTI    25 m     
165  18  Olsen Sarah Budolph  2009  GTI    25 m     
166  22  Rasmussen Maja Maria  2008  GTI  0826AL  25 m     
167  26  Weiss Kira  2009  GTI    25 m     
168  27  Træde Matilde Wendelboe  2008  GTI    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  29 september 2018 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  08:07 
 
13_S
Løb 13, 200m Butterfly Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
567  Ellegaard Arthur Dalén  2001  LYNGBY  0197ae  25 m  2:00.34   
467  Sørensen Mads Hauge  1997  KØGE  9775AE  25 m  2:07.72   
448  Brønnicke Philip Krogh  2000  KØGE  0075AI  25 m  2:07.93   
154  Grubert Alfred August  2001  GLADSAXE  0197AI  25 m  2:12.07   
408  Langvad Rasmus  2000  GSK  0045AD  25 m  2:12.56   
545  Trandum Christopher G.  2003  GENTOFTE  0313AI  25 m  2:15.41   
280  Larsen Villads Bomholt  2001  HELSINGØR  0137AM  25 m  2:17.67   
43  Gummer Mikkel  2002  GTI  0269AF  25 m  2:20.94   
252  Burmester Lucas  2002  HELSINGØR  0237AK  25 m  2:25.43   
10  50  Mølbak Oliver Kjærsgaard  2004  GTI  0441AC  25 m  2:27.30   
11  406  Grell Oskar Skov  2002  GSK  0217AC  25 m  2:31.58   
12  455  Gadegaard Oliver  2003  KØGE  0321AR  25 m  2:45.26   
13  217  Kusk Kasper  2003  HVIDOVRE  0327AD  25 m  2:47.12   
14  48  Jensen Villads Brasch  2004  GTI  0419AK  25 m     
15  370  Møller Theodor  2005  VEST  0533AA  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  29 september 2018 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  08:07 
 
14_S
Løb 14, 200m Butterfly Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
367  Missing Sarah Birch  2001  VEST  0192AN  25 m  2:18.47   
38  Barrett Karoline  2002  GTI  0286AA  25 m  2:20.27   
541  Rindshøj Mia  2003  GENTOFTE  0306AC  25 m  2:22.79   
536  Dolan Asta Poulsen  2004  GENTOFTE  0414AH  25 m  2:23.44   
292  Nielsen Mathilde Menck  2002  HELSINGØR  0246AC  25 m  2:28.37   
540  Nimb Sofie Louise  2001  GENTOFTE  0174AP  25 m  2:29.24   
162  Rasmussen Gro Grinda  2003  GLADSAXE  0372AF  25 m  2:29.47   
538  Hørlykke Caroline  2000  GENTOFTE  0032AH  25 m  2:36.18   
59  Sørensen Josefine Arbo  2004  GTI  0446AD  25 m  2:37.29   
10  462  Larsen Amalie Wichmann  2005  KØGE  0564AB  25 m  2:38.35   
11  495  Lorentzen Katja Skovdal  2003  SOLRØD  0338AQ  25 m  2:38.52   
12  549  Østergaard Astrid M.  2004  GENTOFTE  0412AS  25 m  2:39.24   
13  458  Jensen Kathrine Sofie  2003  KØGE  0352AC  25 m  2:40.27   
14  379  Packert-Frandsen Natascha  2005  VEST  0588AJ  25 m  3:09.32   
15  176  Elster Marie  2006  LYNGBY  0614AE  25 m  3:14.85   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  29 september 2018 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  08:07 
 
15_S
Løb 15, 50m Brystsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
153  Crone Christian  2001  GLADSAXE  0147AB  25 m  30.19   
450  Damgård Andreas L.  2000  KØGE  0099AG  25 m  30.28   
543  Strøbek Lucas Bruun  2001  GENTOFTE  0135AG  25 m  30.78   
529  Petersen Mathias Hatting  2000  VAT CPH  0091AC  25 m  31.87   
344  Floor-Bøjden Asbjørn  2002  VEST  0277AI  25 m  31.99   
40  Englev Alexander Marcus  2004  GTI  0481AI  25 m  32.05   
273  Jensen Oliver Bak  2002  HELSINGØR  0257AT  25 m  32.41   
562  Vestergaard Mathias  2001  GLADSAXE  0175AC  25 m  33.27   
156  Hiort Marcus  2003  GLADSAXE  0307AH  25 m  33.56   
10  293  Nielsen Valdemar Menck  2005  HELSINGØR  0577AC  25 m  33.57   
11  297  Rasmussen Johan Heeno  2002  HELSINGØR  0259AG  25 m  33.57   
12  490  Munch-Jensen Theodor L  2002  SOLRØD  0215AL  25 m  33.81   
13  304  Snekkersten Jakob Bjerg  2003  HELSINGØR  0345AP  25 m  34.54   
14  473  Andersen Benjamin Koch  2004  SOLRØD  0425AQ  25 m  35.46   
15  279  Larsen Thorvald Bomholt  2003  HELSINGØR  0389AL  25 m  35.51   
16  546  Vang-Jensen Christoffer  2001  GENTOFTE  0115AG  25 m  35.54   
17  128  Kroos Oscar  2004  KVIK  0459AF  25 m  35.80   
18  120  Dobel Niklas Wiese  2004  KVIK  0433AB  25 m  35.89   
19  231  Siegumfeldt Oskar Bondo  2004  HVIDOVRE  0417AA  25 m  36.34   
20  524  Solis Fernado  2000  SHS-STEVNS  0071AV  25 m  36.85   
21  178  Halck Michael  2004  LYNGBY  0495AD  25 m  36.92   
22  243  Allin Julius Højgaard  2003  HELSINGØR  0361AN  25 m  36.97   
23  514  Nielsen Søren G.  2000  SHS-STEVNS  0059AL  25 m  37.83   
24  150  Aarestrup Zilas  2003  GLADSAXE  0385AG  25 m  39.51   
25  214  Hoelgaard Marius Kjær  2004  HVIDOVRE  0445AD  25 m  39.70   
26  405  Grell Anton Skov  2004  GSK  0469AE  25 m  40.02   
27  376  Otzen Mauritz  2005  VEST  0515AN  25 m  41.02   
28  362  Ljungdahl Carl Emil  2006  VEST  0625AB  25 m  41.75   
29  417  Fenger-Grøn Viktor  2006  GSK  0619AG  25 m  42.73   
30  125  Knakkergaard Frederik  2005  KVIK  0509AJ  25 m  43.07   
31  140  Sørensen Mads  2005  KVIK  0585AB  25 m  43.55   
32  419  Oxenbøll Alexander  2006  GSK  0669AL  25 m  43.61   
33  72  Mains Marius  2005  GTI  0551AF  25 m  43.78   
34  291  Munk Marcus  2007  HELSINGØR  0757AB  25 m  44.20   
35  101  Schärer Vincent Borup  2006  GTI  0675AB  25 m  45.74   
36  504  Hansen Magnus  2004  SHS-STEVNS  0465AD  25 m  46.37   
37  343  Egenhardt Sebastian  2006  VEST  0655AA  25 m  46.51   
38  281  Lind Patrick  2004  HELSINGØR  0411AN  25 m  46.79   
39  389  Shukri Josef  2006  VEST  0653AD  25 m  46.87   
40  82  Bøgeskov Oliver Holst  2006  GTI  0637AI  25 m  47.22   
41  382  Queitsch Ditlev  2006  VEST  0671AB  25 m  47.27   
42  267  Heinrichsen Linus  2006  HELSINGØR  0693AE  25 m  47.29   
43  301  Schøning Teodor Roed  2005  HELSINGØR  0585AA  25 m  47.50   
44  568  Hammergart Marcus  2006  LYNGBY  0649AG  25 m  48.07   
45  224  Mortensen Magnus Hartmann  2005  HVIDOVRE  0595AJ  25 m  48.27   
46  80  Bjørneborg Victor  2007  GTI  0729AD  25 m  48.34   
47  102  Segato Marius Hedvang  2007  GTI  0791AD  25 m  48.46   
48  360  Laurberg Mads Duer  2008  VEST  0865AE  25 m  50.19   
49  88  Holm Frederik William  2007  GTI  0727AE  25 m  50.78   
50  288  Mortensen Peter  2005  HELSINGØR  0501AO  25 m  51.12   
51  86  Hansen Nicolai Østergaard  2007  GTI  0763AC  25 m  51.88   
52  189  Marcussen Karl  2007  LYNGBY  0709AB  25 m  52.04   
53  92  Lamprecht Frederik Luca  2006  GTI  0689AF  25 m  53.45   
54  339  Damsø Peter  2007  VEST  0761AF  25 m  54.07   
55  348  Hwaiz Jacob  2007  VEST  0723AG  25 m  54.39   
56  475  Daniele Martin  2006  SOLRØD  0691AH  25 m  55.52   
57  331  Andreassen Arthur Kvist  2007  VEST  0741AF  25 m  55.53   
58  204  Bandsholm Nikolaj  2007  HVIDOVRE  0775AE  25 m  57.63   
59  332  Andreassen Cornelius K.  2008  VEST  0885AE  25 m  59.43   
60  100  Rasmussen William Zuk  2008  GTI  0801AE  25 m  1:02.69   
61  399  Trangbæk Bertram J.  2009  VEST  0953AD  25 m  1:05.62   
62  363  Lorenzen Alexander Juul  2009  VEST  0919AB  25 m  1:13.71   
63  381  Parbst Mads Ulslev  2008  VEST  0871AD  25 m  1:15.15   
64  374  Nygaard Noah  2008  VEST  0807AE  25 m  1:26.61   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  29 september 2018 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  08:07 
 
16_S
Løb 16, 50m Brystsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
151  Bartels Sara Damkjær  2004  GLADSAXE  0478AC  25 m  33.46   
452  Degner Melanie  2000  KØGE  0098AC  25 m  33.65   
258  Færch Sofie Villum  2002  HELSINGØR  0286AQ  25 m  34.38   
537  Ebbesen Elisabeth Sabroe  2002  GENTOFTE  0206AG  25 m  34.88   
149  Aarestrup Zenia  2001  GLADSAXE  0104AS  25 m  35.56   
269  Hietala Amanda  2002  HELSINGØR  0204AK  25 m  35.79   
53  Salmonsen Cecilie Daluiso  2001  GTI  0108AH  25 m  35.85   
366  Mikkelsen Emma  2001  VEST  0176AB  25 m  36.12   
257  Færch Caroline Villum  2005  HELSINGØR  0502AG  25 m  36.48   
10  37  Baadsgaard Nicoline H.  2004  GTI  0464AK  25 m  36.82   
11  494  Sepstrup-Skjoldner Anne  2005  SOLRØD  0548AJ  25 m  36.93   
12  317  Weber Johanne  2005  HELSINGØR  0574AH  25 m  37.27   
13  305  Stenbækgård Freja  2003  HELSINGØR  0306AJ  25 m  38.05   
14  515  Nielsen Tanja H  1996  SHS-STEVNS  9626AI  25 m  38.34   
15  183  Juul-Olsen Marie  2004  LYNGBY  0426AW  25 m  38.38   
16  261  Glud Mathilde Syberg  2004  HELSINGØR  0492AV  25 m  38.60   
17  396  Thorborg Mathilde U.  2005  VEST  0596AU  25 m  38.63   
18  57  Svendsen Mathilde  2004  GTI  0472AQ  25 m  39.53   
19  277  Kolstrup-Timm Amalie  2003  HELSINGØR  0314AK  25 m  39.58   
20  307  Sylvander Pil  2003  HELSINGØR  0386AN  25 m  39.59   
21  393  Sørensen Liva Gottorp  2006  VEST  0694AD  25 m  39.87   
22  395  Therp Rikke  2006  VEST  0628AF  25 m  40.81   
23  123  Herche Sofie Ravn  2007  KVIK  0766AE  25 m  40.97   
24  388  Riis Maya Amstrup  2007  VEST  0708AA  25 m  41.01   
25  321  Wiberg Mikkeline Rud  2005  HELSINGØR  0584AH  25 m  41.35   
26  414  Bruun Malouca Laura  2007  GSK  0714AF  25 m  41.42   
27  365  Metz Ella Gohr  2005  VEST  0542AS  25 m  41.48   
28  74  Pedersen Sarah Ankjær  2006  GTI  0686AJ  25 m  41.77   
29  68  Larsen Alberte Crone  2006  GTI  0682AK  25 m  41.82   
30  335  Bygum Anna Blom  2006  VEST  0682AI  25 m  41.91   
31  499  Villadsen Mathilde Holm  2006  SOLRØD  0694AI  25 m  42.29   
32  79  Willumsen Mathilde  2006  GTI  0634AI  25 m  42.60   
33  225  Olsen Gry Emilie Kudsk  2005  HVIDOVRE  0552AK  25 m  42.64   
34  39  Clausen Lærke Marie  2005  GTI  0504AE  25 m  42.77   
35  197  Zhang Sofia Yuwei  2006  LYNGBY  0658AA  25 m  43.42   
36  482  Haack Jaqueline  2006  SOLRØD  0672AN  25 m  43.47   
37  294  Olsen Ida Sophie Hinsch  2004  HELSINGØR  0432AU  25 m  43.83   
38  320  West Fiona Emilie  2006  HELSINGØR  0656AR  25 m  43.99   
39  302  Skjærbæk Kristine G.  2004  HELSINGØR  0442AO  25 m  44.04   
40  202  Andersen Nicoline Mørch  2005  HVIDOVRE  0534AL  25 m  44.06   
41  175  Elster Frederikke  2004  LYNGBY  0404AY  25 m  44.18   
42  135  Reimer Siv  2006  KVIK  0688AI  25 m  44.34   
43  266  Havgaard Ea Lund  2007  HELSINGØR  0728AD  25 m  44.51   
44  303  Skjøth-Rasmussen Ulrikke  2007  HELSINGØR  0704AD  25 m  44.54   
45  474  Anderson Daniella  2006  SOLRØD  0608AR  25 m  44.58   
46  91  Knudsen Frida Caroline  2007  GTI  0754AG  25 m  45.23   
47  66  Giolbas Mille  2006  GTI  0604AL  25 m  45.25   
48  185  Larsen Kathrine E.  2005  LYNGBY  0584AM  25 m  45.43   
49  493  Ribjerg Sofie Ammentorp  2006  SOLRØD  0641AR  25 m  45.67   
50  216  Jensen Maica  2006  HVIDOVRE  0612AE  25 m  45.71   
51  265  Haugland Caroline  2007  HELSINGØR  0756AJ  25 m  45.88   
52  421  Hansen Isabell  2007  GSK  0754AS  25 m  46.17   
53  278  Kristensen Katrine G.  2005  HELSINGØR  0576AI  25 m  46.68   
54  486  Liechti Amanda  2008  SOLRØD  0824AF  25 m  46.90   
55  412  Rosenkrantz Regitze  2006  GSK  0692AG  25 m  46.93   
56  284  Martinsen Filippa  2005  HELSINGØR  0524AO  25 m  47.44   
57  64  Dithmar Malene  2006  GTI  0634AN  25 m  47.45   
58  501  Christensen Frida  2005  SHS-STEVNS  0532AN  25 m  47.85   
59  213  Henriksen Amalie  2005  HVIDOVRE  0582AU  25 m  48.09   
60  480  Hjortshøj Charlotte  2006  SOLRØD  0658AP  25 m  49.03   
61  489  Munch-Jensen Amanda L.  2005  SOLRØD  0514AQ  25 m  49.06   
62  223  Mikkelsen Alberte Berner  2006  HVIDOVRE  0602AP  25 m  49.33   
63  227  Parkhøi Rikke  2006  HVIDOVRE  0626AC  25 m  50.23   
64  210  Handberg Mathilde F  2005  HVIDOVRE  0576AX  25 m  50.44   
65  431  Zornhagen Emma Westarp  2007  GSK  0794AJ  25 m  50.90   
66  426  Nielsen Emma Panton  2008  GSK  0844AF  25 m  51.73   
67  230  Raagefelt Wilma E L  2008  HVIDOVRE  0814AD  25 m  51.89   
68  351  Jacobsen Mikkeline H.  2007  VEST  0788AC  25 m  51.93   
69  349  Højsteen Agnes  2007  VEST  0714AE  25 m  52.56   
70  368  Murphy Ila  2007  VEST  0748AJ  25 m  52.73   
71  425  Kjærebye Ella  2007  GSK  0726AF  25 m  52.79   
72  104  Sørensen Mathilde Bremer  2006  GTI  0688AN  25 m  53.54   
73  222  Lintrup Zeline Helsen  2007  HVIDOVRE  0744AC  25 m  54.11   
74  345  Frederiksen Sandra Bünsov  2007  VEST  0766AC  25 m  54.22   
75  334  Bjørneboe Hannah  2007  VEST  0712AN  25 m  54.26   
76  423  Holst Ida Celine Sangstad  2007  GSK  0716AF  25 m  54.43   
77  229  Raagefelt Rosa Viola My  2007  HVIDOVRE  0788AF  25 m  54.52   
78  347  Hagens Hannah Bjerg  2007  VEST  0768AJ  25 m  54.53   
79  105  Ünal Jasmin Freja Hansen  2007  GTI  0774AH  25 m  56.24   
80  391  Sørensen Alma Gottorp  2009  VEST  0954AB  25 m  56.98   
81  377  Otzen Merle  2008  VEST  0856AH  25 m  57.21   
82  93  Madsen Amalie Lykke  2008  GTI  0866AC  25 m  58.29   
83  218  Larsen Caja Cederblad  2004  HVIDOVRE    25 m  58.77   
84  81  Bruun Julie  2008  GTI  0802AF  25 m  59.04   
85  512  Mark Mathilde  2006  SHS-STEVNS  0636AU  25 m  59.52   
86  87  Hedetoft-Winther Caroline  2008  GTI  0874AG  25 m  1:00.11   
87  394  Therp Mille  2009  VEST  0906AB  25 m  1:00.96   
88  361  Laursen Esther Bang  2009  VEST  0926AC  25 m  1:01.49   
89  354  Jensen Sarah Kjær  2008  VEST  0816AH  25 m  1:01.78   
90  404  Yri Liva  2008  VEST  0852AF  25 m  1:03.47   
91  387  Revitz Luka  2008  VEST  0866AH  25 m  1:04.33   
92  89  Johansen Isabella Høj  2008  GTI  0894AH  25 m  1:04.74   
93  364  Matthesen Ida  2009  VEST  0946AC  25 m  1:10.68   
94  390  Stefansen Caroline  2009  VEST  0902AF  25 m  1:10.93   
95  385  Rasmussen Frederikke M.  2008  VEST  0884AH  25 m  1:11.89   
96  338  Christoffersen Frida  2009  VEST  0906AC  25 m  1:17.78   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  29 september 2018 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  08:07 
 
17_S
Løb 17, 400m Frisvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
547  Vangsgaard Peter  2000  GENTOFTE  0001AC  25 m  3:57.85   
530  Lønborg Carl Emil  2002  GENTOFTE  0241AJ  25 m  4:05.91   
271  Houen William  2001  HELSINGØR  0145AF  25 m  4:07.03   
539  Larsen Tomas Stensballe  2000  GENTOFTE  0035AK  25 m  4:07.05   
548  Weiss Christoffer  2001  GENTOFTE  0197AD  25 m  4:12.53   
341  Davidsen Casper  1999  VEST  9979AA  25 m  4:15.78   
508  Holm Laurits  2000  SHS-STEVNS  0045AO  25 m  4:26.83   
46  Isberg Oscar  2004  GTI  0433AC  25 m  4:27.24   
408  Langvad Rasmus  2000  GSK  0045AD  25 m  4:31.78   
10  510  Lambertsen Pelle-Oskar  1999  SHS-STEVNS  9965AA  25 m  4:35.16   
11  118  Christensen Mathias  2004  KVIK  0489AE  25 m  4:36.21   
12  359  Krievs Carl Magnus  2002  VEST  0257AD  25 m  4:36.32   
13  144  Warberg Rasmus  2004  KVIK  0477AA  25 m  4:38.77   
14  484  Kilhof Morten  2000  SOLRØD  0037AJ  25 m  4:41.17   
15  133  Puggaard Casper  2005  KVIK  0593AA  25 m  4:45.15   
16  306  Stærkær Alexander  2002  HELSINGØR  0287AN  25 m  4:45.77   
17  214  Hoelgaard Marius Kjær  2004  HVIDOVRE  0445AD  25 m  4:46.14   
18  188  Madsen Phillip Niemann  2004  LYNGBY  0447AH  25 m  4:56.06   
19  141  Tankmar Andreas Eriksen  2004  KVIK  0471AE  25 m  5:01.81   
20  203  Aunsholm Bertram T.  2004  HVIDOVRE  0499AJ  25 m  5:03.41   
21  523  Schnack Joakim  2004  SHS-STEVNS  0421AC  25 m  5:12.55   
22  174  Dohn Andreas Hammer  2006  LYNGBY  0659AC  25 m  5:19.08   
23  117  Cairo Carlo-Viggo  2005  KVIK  0515AB  25 m  5:21.48   
24  63  Bastholm Daniel  2005  GTI  0569AF  25 m  5:21.79   
25  219  Larsen Villads Lund  2004  HVIDOVRE  0441AK  25 m  5:23.34   
26  113  Ankerdal Frederik Grove  2005  KVIK  0539AF  25 m  5:25.24   
27  206  Bernstein Viktor  2006  HVIDOVRE  0639AI  25 m  5:26.58   
28  76  Rasmussen Mathias W.  2005  GTI  0519AE  25 m  5:26.79   
29  73  Olsen Mathias  2005  GTI  0521AF  25 m  5:27.94   
30  182  Johnsen Sander F. Høyrup  2007  LYNGBY  0761AC  25 m  5:30.70   
31  211  Hansen Mathias Bidsted  2006  HVIDOVRE  0673AE  25 m  5:45.20   
32  416  Egholm Rasmus  2006  GSK  0647AG  25 m  5:51.01   
33  82  Bøgeskov Oliver Holst  2006  GTI  0637AI  25 m  6:07.76  RES 
34  195  Thorn Kasper  2004  LYNGBY  0401AH  25 m  6:12.22  RES 
35  402  Vickery Sigurd Chistopher  2005  VEST  0567AE  25 m  6:21.06  RES 
36  86  Hansen Nicolai Østergaard  2007  GTI  0763AC  25 m  6:23.06  RES 
37  97  Pedersen Emil Szipli  2006  GTI  0627AF  25 m  6:30.00  RES 
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  29 september 2018 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  08:07 
 
18_S
Løb 18, 400m Frisvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
264  Hansen Helena Hvid  2001  HELSINGØR  0186AR  25 m  4:36.61   
446  Bagge Caroline Gøttrup  2003  KØGE  0322AB  25 m  4:38.93   
506  Holm Anne  1999  SHS-STEVNS  9938AA  25 m  4:40.94   
353  Jensen Caroline Wiuff  2004  VEST  0492AD  25 m  4:42.17   
459  Jensen Sarah Aarslew  2000  KØGE  0082AF  25 m  4:42.33   
283  Madsen Olivia Ida  2003  HELSINGØR  0404AF  25 m  4:49.24   
51  Nielsen Emma Hebsgaard  2003  GTI  0362AE  25 m  4:52.44   
457  Jensen Elisabeth Them  2004  KØGE  0464AA  25 m  4:53.89   
41  Engsbro Sidse M. Ø.  2004  GTI  0482AK  25 m  4:54.20   
10  208  Dann-Nielsen Lærke  2005  HVIDOVRE  0552AL  25 m  4:55.39   
11  157  Kærgaard Amalie Brammer  2004  GLADSAXE  0418AH  25 m  4:58.56   
12  313  Trøjgaard Caroline  2005  HELSINGØR  0566AH  25 m  5:00.00   
13  134  Refsgaard Lise  2005  KVIK  0552AC  25 m  5:01.47   
14  121  Guldberg Emma Karoline  2005  KVIK  0578AK  25 m  5:02.75   
15  126  Koch Caroline  2005  KVIK  0536AC  25 m  5:04.87   
16  115  Berthou Mille Maxwell  2005  KVIK  0534AA  25 m  5:06.73   
17  488  Munch Natacha  2005  SOLRØD  0506AD  25 m  5:09.68   
18  55  Schmedes Clara  2004  GTI  0478AI  25 m  5:09.94   
19  233  Timmerman Mikkeline  2005  HVIDOVRE  0576AR  25 m  5:12.25   
20  411  Postgaard Leonora M  2006  GSK  0666AD  25 m  5:20.51   
21  477  Hansen Caroline Rygaard  2006  SOLRØD  0632AL  25 m  5:22.89   
22  409  Mikkelsen Thea  2005  GSK  0576AG  25 m  5:23.11   
23  130  Namensen Molly  2006  KVIK  0684AJ  25 m  5:26.29   
24  36  Andersen Frida Høj  2005  GTI  0504AL  25 m  5:27.72   
25  114  Backhausen Amalie  2006  KVIK  0676AL  25 m  5:30.00   
26  142  Tankmar Julie Eriksen  2006  KVIK  0678AI  25 m  5:30.00   
27  225  Olsen Gry Emilie Kudsk  2005  HVIDOVRE  0552AK  25 m  5:41.03   
28  193  Salling Laura Cecilie  2006  LYNGBY  0678AE  25 m  5:48.59   
29  296  Pedersen Emmely Östman  2005  HELSINGØR  0588AN  25 m  5:50.00   
30  61  Wolter Julie  2003  GTI  0374AJ  25 m  5:55.13   
31  75  Pejø Sabrina Meldgaard  2006  GTI  0626AJ  25 m  5:55.79   
32  77  Rasmussen Sophie Amalie  2006  GTI  0692AJ  25 m  6:20.76   
33  427  Nybøll Anna Fiona  2007  GSK  0736AF  25 m  6:28.52  RES 
34  95  Neergaard Naja O. K.  2007  GTI  0704AI  25 m  6:45.00  RES 
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  29 september 2018 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  08:07 
 
19_S
Løb 19, 4X50m Medley Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
147  Gsc Herrer 1  GLADSAXE    25 m  1:47.50   
28  Gti Drenge 1  GTI    25 m  1:51.99   
239  Helsingør Herrer 1  HELSINGØR    25 m  1:52.78   
440  Vg17 H1 1  2000  VG17    25 m  1:56.12   
240  Helsingør Herrer 2  HELSINGØR    25 m  1:58.58   
148  Gsc Herrer 2  GLADSAXE    25 m  1:59.50   
497  Fantastic Sunswim  1999  SOLRØD    25 m  2:01.01   
441  Vg17 H1 2  2000  VG17    25 m  2:01.10   
29  Gti Drenge 2  GTI    25 m  2:01.52   
10  106  Kvik K2 Drenge 1  2004  KVIK    25 m  2:02.70   
11  531  Herre årgang 00+ ældre SHS-Stevns  2000  SHS-STEVNS    25 m  2:02.78   
12  241  Helsingør Herrer 3  HELSINGØR    25 m  2:05.85   
13  165  Lyngby Royal Boys 1  LYNGBY    25 m  2:10.00   
14  30  Gti Drenge 3  GTI    25 m  2:10.48   
15  107  Kvik K2 Drenge 2  2004  KVIK    25 m  2:10.50   
16  198  Hvidover Drenge 1  HVIDOVRE    25 m  2:12.77   
17  242  Helsingør Herrer 4  HELSINGØR    25 m  2:15.00   
18  435  Vg17 Drenge 1  2004  VG17    25 m  2:15.00   
19  199  Hvidover Drenge 2  HVIDOVRE    25 m  2:15.11   
20  166  Lyngby Royal Boys 2  LYNGBY    25 m  2:20.00   
21  415  Gsk Drenge 1  2006  GSK    25 m  2:31.53   
22  325  Vest Drenge 1  2006  VG17    25 m  2:32.00   
23  31  Gti Drenge 4  GTI    25 m  2:36.00   
24  326  Vest Drenge 2  2006  VG17    25 m  2:52.00   
25  563  Vest Talenter  2008  VG17    25 m  3:16.70   
26  110  Kvik K3 Drenge 1  2005  KVIK    25 m     
27  111  Kvik K3 Drenge 2  2005  KVIK    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  29 september 2018 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  08:07 
 
20_S
Løb 20, 4X50m Medley Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
145  Gsc Damer 1  GLADSAXE    25 m  1:59.20   
235  Helsingør Damer 1  HELSINGØR    25 m  2:01.70   
439  Vg17 H1  2000  VG17    25 m  2:03.50   
32  Gti Piger 1  GTI    25 m  2:04.00   
236  Helsingør Damer 2  HELSINGØR    25 m  2:06.23   
237  Helsingør Damer 3  HELSINGØR    25 m  2:09.01   
146  Gsc Damer 2  GLADSAXE    25 m  2:09.45   
469  Old Sunswim  2002  SOLRØD    25 m  2:12.01   
108  Kvik K2 Piger 1  2005  KVIK    25 m  2:13.10   
10  33  Gti Piger 2  GTI    25 m  2:14.54   
11  167  Lyngby Royal Girls 1  LYNGBY    25 m  2:15.00   
12  238  Helsingør Damer 4  HELSINGØR    25 m  2:15.00   
13  200  Hvidover Piger 1  HVIDOVRE    25 m  2:16.33   
14  109  Kvik K2 Piger 2  2005  KVIK    25 m  2:19.40   
15  168  Lyngby Royal Girls 2  LYNGBY    25 m  2:20.00   
16  442  Vg17 Piger 1  2005  VG17    25 m  2:20.00   
17  34  Gti Piger 3  GTI    25 m  2:21.50   
18  330  Vest Piger 2  2006  VG17    25 m  2:22.00   
19  201  Hvidover Piger 2  HVIDOVRE    25 m  2:22.44   
20  470  Young Sunswim  2006  SOLRØD    25 m  2:27.01   
21  443  Vg17 Piger 2  2005  VG17    25 m  2:30.00   
22  444  Vg17 Piger 3  2006  VG17    25 m  2:30.00   
23  35  Gti Piger 4  GTI    25 m  2:33.00   
24  329  Vest Piger 1  2007  VG17    25 m  2:40.00   
25  428  Gsk Piger 1  2007  GSK    25 m  2:40.54   
26  430  Gsk Piger 2  2007  GSK    25 m  3:06.60   
27  328  Vest Girls  2009  VG17    25 m  3:27.80   
28  563  Vest Talenter  2008  VG17    25 m  3:27.80   
29  112  Kvik K3 Pige 1  2005  KVIK    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  29 september 2018 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  08:07 
 
21_S
Løb 21, 200m Frisvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
543  Strøbek Lucas Bruun  2001  GENTOFTE  0135AG  25 m  1:52.37   
271  Houen William  2001  HELSINGØR  0145AF  25 m  1:54.64   
539  Larsen Tomas Stensballe  2000  GENTOFTE  0035AK  25 m  1:55.11   
451  Danielsen Rasmus  2001  KØGE  0183AB  25 m  1:57.68   
341  Davidsen Casper  1999  VEST  9979AA  25 m  1:58.18   
507  Holm Emil  1996  SHS-STEVNS  9601AH  25 m  2:00.53   
280  Larsen Villads Bomholt  2001  HELSINGØR  0137AM  25 m  2:04.31   
508  Holm Laurits  2000  SHS-STEVNS  0045AO  25 m  2:04.40   
408  Langvad Rasmus  2000  GSK  0045AD  25 m  2:05.46   
10  342  Davidsen Tobias  2003  VEST  0329AD  25 m  2:05.78   
11  46  Isberg Oscar  2004  GTI  0433AC  25 m  2:06.16   
12  517  Pedersen Rasmus  2000  SHS-STEVNS  0057AB  25 m  2:07.91   
13  60  Thestrup Nickolas Kofoed  2003  GTI  0345AC  25 m  2:09.58   
14  44  Hansen Nicolai D. B.  2004  GTI  0423AG  25 m  2:11.51   
15  133  Puggaard Casper  2005  KVIK  0593AA  25 m  2:11.56   
16  484  Kilhof Morten  2000  SOLRØD  0037AJ  25 m  2:11.70   
17  252  Burmester Lucas  2002  HELSINGØR  0237AK  25 m  2:12.16   
18  188  Madsen Phillip Niemann  2004  LYNGBY  0447AH  25 m  2:12.40   
19  306  Stærkær Alexander  2002  HELSINGØR  0287AN  25 m  2:12.63   
20  384  Rasmussen Esben  2004  VEST  0413AJ  25 m  2:12.94   
21  50  Mølbak Oliver Kjærsgaard  2004  GTI  0441AC  25 m  2:13.16   
22  58  Søby Emil  2004  GTI  0443AF  25 m  2:14.45   
23  214  Hoelgaard Marius Kjær  2004  HVIDOVRE  0445AD  25 m  2:14.51   
24  43  Gummer Mikkel  2002  GTI  0269AF  25 m  2:15.74   
25  117  Cairo Carlo-Viggo  2005  KVIK  0515AB  25 m  2:16.18   
26  47  Jensen Esben Brasch  2003  GTI  0367AC  25 m  2:18.04   
27  371  Nielsen Daniel Bornhøft  2004  VEST  0471AD  25 m  2:19.17   
28  69  Larsen Magnus Ulrik  2005  GTI  0513AF  25 m  2:22.02   
29  205  Bech Anton Rytter  2005  HVIDOVRE  0515AK  25 m  2:22.09   
30  67  Hartington Mads Mørkhøj  2006  GTI  0645AA  25 m  2:27.23   
31  362  Ljungdahl Carl Emil  2006  VEST  0625AB  25 m  2:27.32   
32  70  Madsen Cilas  2005  GTI  0557AB  25 m  2:29.38   
33  63  Bastholm Daniel  2005  GTI  0569AF  25 m  2:29.46   
34  217  Kusk Kasper  2003  HVIDOVRE  0327AD  25 m  2:29.72   
35  138  Svej Lucas  2005  KVIK  0595AN  25 m  2:30.97   
36  403  Voss Axel Føns  2005  VEST  0517AL  25 m  2:31.72   
37  206  Bernstein Viktor  2006  HVIDOVRE  0639AI  25 m  2:31.74   
38  413  Thøgersen Anders  2005  GSK  0527AE  25 m  2:32.43   
39  219  Larsen Villads Lund  2004  HVIDOVRE  0441AK  25 m  2:34.52   
40  124  Hillhouse Alexander  2004  KVIK  0461AL  25 m  2:34.87   
41  73  Olsen Mathias  2005  GTI  0521AF  25 m  2:38.90   
42  386  Rasmussen Magnus  2006  VEST  0675AD  25 m  2:38.97   
43  336  Cetinkaya Rodi  2006  VEST  0651AH  25 m  2:43.15   
44  101  Schärer Vincent Borup  2006  GTI  0675AB  25 m  2:44.08   
45  211  Hansen Mathias Bidsted  2006  HVIDOVRE  0673AE  25 m  2:44.08   
46  346  Haakansson Hugo  2006  VEST  0609AA  25 m  2:44.68   
47  389  Shukri Josef  2006  VEST  0653AD  25 m  2:45.34   
48  173  Christiansen Mads Emil  2006  LYNGBY  0611AH  25 m  2:46.38   
49  343  Egenhardt Sebastian  2006  VEST  0655AA  25 m  2:46.40   
50  76  Rasmussen Mathias W.  2005  GTI  0519AE  25 m  2:47.47   
51  382  Queitsch Ditlev  2006  VEST  0671AB  25 m  2:48.07   
52  171  Bendixen Max  2007  LYNGBY  0745AI  25 m  2:48.55   
53  182  Johnsen Sander F. Høyrup  2007  LYNGBY  0761AC  25 m  2:48.93   
54  419  Oxenbøll Alexander  2006  GSK  0669AL  25 m  2:52.69   
55  86  Hansen Nicolai Østergaard  2007  GTI  0763AC  25 m  2:56.38   
56  564  Nybroe Asbjørn  2006  HVIDOVRE  0683ac  25 m  2:57.14   
57  72  Mains Marius  2005  GTI  0551AF  25 m  2:59.39   
58  432  Serizawa Anton  2006  GSK  0677AH  25 m  3:01.24   
59  331  Andreassen Arthur Kvist  2007  VEST  0741AF  25 m  3:01.98   
60  348  Hwaiz Jacob  2007  VEST  0723AG  25 m  3:03.41   
61  179  Hartvigsen Alexander  2006  LYNGBY  0661AL  25 m  3:03.90   
62  97  Pedersen Emil Szipli  2006  GTI  0627AF  25 m  3:04.31   
63  116  Brink Alexander  2005  KVIK  0505AK  25 m  3:04.39   
64  92  Lamprecht Frederik Luca  2006  GTI  0689AF  25 m  3:08.56   
65  80  Bjørneborg Victor  2007  GTI  0729AD  25 m  3:18.87   
66  552  Justesen Asger Friis  2008  VORDINGB  0831AC  25 m  3:27.46   
67  332  Andreassen Cornelius K.  2008  VEST  0885AE  25 m     
68  360  Laurberg Mads Duer  2008  VEST  0865AE  25 m     
69  381  Parbst Mads Ulslev  2008  VEST  0871AD  25 m     
70  513  Neiiendam Frederik  2007  SHS-STEVNS  0737AJ  25 m     
71  568  Hammergart Marcus  2006  LYNGBY  0649AG  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  30 september 2018 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  08:03 
 
22_S
Løb 22, 200m Frisvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
468  Thomsen Naya Modin  2003  KØGE  0374AA  25 m  2:05.26   
540  Nimb Sofie Louise  2001  GENTOFTE  0174AP  25 m  2:08.24   
446  Bagge Caroline Gøttrup  2003  KØGE  0322AB  25 m  2:10.22   
542  Rybak-Andersen Clara  2003  GENTOFTE  0342AO  25 m  2:10.30   
506  Holm Anne  1999  SHS-STEVNS  9938AA  25 m  2:11.64   
292  Nielsen Mathilde Menck  2002  HELSINGØR  0246AC  25 m  2:12.48   
264  Hansen Helena Hvid  2001  HELSINGØR  0186AR  25 m  2:12.49   
161  Mortensen Michelle  2002  GLADSAXE  0274AH  25 m  2:12.78   
162  Rasmussen Gro Grinda  2003  GLADSAXE  0372AF  25 m  2:13.17   
10  160  Madsen Katrine Tetzschner  2000  GLADSAXE  0082AG  25 m  2:13.21   
11  536  Dolan Asta Poulsen  2004  GENTOFTE  0414AH  25 m  2:13.31   
12  270  Hietala Linnea  2004  HELSINGØR  0442AE  25 m  2:13.47   
13  541  Rindshøj Mia  2003  GENTOFTE  0306AC  25 m  2:13.99   
14  305  Stenbækgård Freja  2003  HELSINGØR  0306AJ  25 m  2:14.62   
15  41  Engsbro Sidse M. Ø.  2004  GTI  0482AK  25 m  2:15.93   
16  549  Østergaard Astrid M.  2004  GENTOFTE  0412AS  25 m  2:16.30   
17  495  Lorentzen Katja Skovdal  2003  SOLRØD  0338AQ  25 m  2:16.98   
18  51  Nielsen Emma Hebsgaard  2003  GTI  0362AE  25 m  2:17.99   
19  283  Madsen Olivia Ida  2003  HELSINGØR  0404AF  25 m  2:18.51   
20  126  Koch Caroline  2005  KVIK  0536AC  25 m  2:20.97   
21  494  Sepstrup-Skjoldner Anne  2005  SOLRØD  0548AJ  25 m  2:21.58   
22  134  Refsgaard Lise  2005  KVIK  0552AC  25 m  2:23.08   
23  59  Sørensen Josefine Arbo  2004  GTI  0446AD  25 m  2:23.54   
24  511  Larsen Sarah  2003  SHS-STEVNS  0312AR  25 m  2:23.78   
25  233  Timmerman Mikkeline  2005  HVIDOVRE  0576AR  25 m  2:24.00   
26  115  Berthou Mille Maxwell  2005  KVIK  0534AA  25 m  2:24.19   
27  37  Baadsgaard Nicoline H.  2004  GTI  0464AK  25 m  2:25.63   
28  488  Munch Natacha  2005  SOLRØD  0506AD  25 m  2:25.70   
29  114  Backhausen Amalie  2006  KVIK  0676AL  25 m  2:27.74   
30  410  Nielsen Freya Ry  2005  GSK  0544AJ  25 m  2:27.91   
31  61  Wolter Julie  2003  GTI  0374AJ  25 m  2:28.21   
32  55  Schmedes Clara  2004  GTI  0478AI  25 m  2:29.76   
33  54  Schau Nomi I. K.  2004  GTI  0408AI  25 m  2:30.22   
34  253  Clausen Emma  2003  HELSINGØR  0374AW  25 m  2:30.98   
35  411  Postgaard Leonora M  2006  GSK  0666AD  25 m  2:31.92   
36  365  Metz Ella Gohr  2005  VEST  0542AS  25 m  2:33.14   
37  208  Dann-Nielsen Lærke  2005  HVIDOVRE  0552AL  25 m  2:34.66   
38  75  Pejø Sabrina Meldgaard  2006  GTI  0626AJ  25 m  2:35.17   
39  521  Schnack Emma  2002  SHS-STEVNS  0226AU  25 m  2:36.87   
40  300  Rouse Emma F.  2004  HELSINGØR  0412AJ  25 m  2:37.13   
41  393  Sørensen Liva Gottorp  2006  VEST  0694AD  25 m  2:37.39   
42  491  Opperfelt Nynne Zandra  2006  SOLRØD  0678AP  25 m  2:39.46   
43  503  From Maria Bang  2000  SHS-STEVNS  0072AQ  25 m  2:39.66   
44  36  Andersen Frida Høj  2005  GTI  0504AL  25 m  2:40.16   
45  500  Christensen Anna  2003  SHS-STEVNS  0312AA  25 m  2:40.18   
46  136  Smerdal Lara  2006  KVIK  0628AI  25 m  2:41.43   
47  185  Larsen Kathrine E.  2005  LYNGBY  0584AM  25 m  2:42.86   
48  395  Therp Rikke  2006  VEST  0628AF  25 m  2:44.12   
49  388  Riis Maya Amstrup  2007  VEST  0708AA  25 m  2:45.44   
50  232  Svendsen Angela Bang  2008  HVIDOVRE  0832AA  25 m  2:47.15   
51  142  Tankmar Julie Eriksen  2006  KVIK  0678AI  25 m  2:47.46   
52  39  Clausen Lærke Marie  2005  GTI  0504AE  25 m  2:48.80   
53  135  Reimer Siv  2006  KVIK  0688AI  25 m  2:51.85   
54  351  Jacobsen Mikkeline H.  2007  VEST  0788AC  25 m  2:52.08   
55  65  Englev Elisabeth Augusta  2006  GTI  0604AE  25 m  2:52.74   
56  62  Andersen Nicole Damhøj  2006  GTI  0674AN  25 m  2:53.95   
57  68  Larsen Alberte Crone  2006  GTI  0682AK  25 m  2:53.97   
58  554  Jørgensen Silja Sol  2005  VORDINGB  0522AW  25 m  2:55.50   
59  357  Kobbernagel Freja  2008  VEST  0806AD  25 m  2:58.12   
60  316  Vejlby Olga  2006  HELSINGØR  0622AP  25 m  3:00.00   
61  427  Nybøll Anna Fiona  2007  GSK  0736AF  25 m  3:00.47   
62  66  Giolbas Mille  2006  GTI  0604AL  25 m  3:00.99   
63  551  Gyldenkærne Signe  2006  VORDINGB  0656AQ  25 m  3:02.89   
64  558  Nordhald Silje Egeberg  2007  VORDINGB  0716AD  25 m  3:03.58   
65  347  Hagens Hannah Bjerg  2007  VEST  0768AJ  25 m  3:03.86   
66  349  Højsteen Agnes  2007  VEST  0714AE  25 m  3:08.48   
67  556  Larsen Natalie Dang N.  2006  VORDINGB  0696AM  25 m  3:12.53   
68  518  Rasmussen Cecilie  2005  SHS-STEVNS  0508AL  25 m  3:12.58   
69  78  Sørensen Marie Skole  2006  GTI  0636AI  25 m  3:13.27   
70  423  Holst Ida Celine Sangstad  2007  GSK  0716AF  25 m  3:14.13   
71  186  Larsen Nikoline E.  2007  LYNGBY  0712AE  25 m  3:14.23   
72  64  Dithmar Malene  2006  GTI  0634AN  25 m  3:15.21   
73  557  Nielsen Malou Danefred  2007  VORDINGB  0708AL  25 m  3:22.42   
74  555  Krog Mille-Mai  2007  VORDINGB  0738AT  25 m  3:22.48   
75  380  Palo-Jonas Emma De  2008  VEST  0834AF  25 m  3:26.52   
76  422  Hansson Smilla  2008  GSK  0842AD  25 m  3:29.08   
77  79  Willumsen Mathilde  2006  GTI  0634AI  25 m  3:29.61   
78  77  Rasmussen Sophie Amalie  2006  GTI  0692AJ  25 m  3:33.95   
79  90  Kirkegaard Freja Monrad  2008  GTI  0878AE  25 m  3:37.47   
80  377  Otzen Merle  2008  VEST  0856AH  25 m  3:38.36   
81  391  Sørensen Alma Gottorp  2009  VEST  0954AB  25 m  3:38.49   
82  509  Kruse Laura  2005  SHS-STEVNS  0572AM  25 m  3:38.56   
83  74  Pedersen Sarah Ankjær  2006  GTI  0686AJ  25 m  3:44.13   
84  404  Yri Liva  2008  VEST  0852AF  25 m  3:46.83   
85  394  Therp Mille  2009  VEST  0906AB  25 m  3:55.70   
86  42  Gotfredsen Emilia  2005  GTI  0562AE  25 m     
87  104  Sørensen Mathilde Bremer  2006  GTI  0688AN  25 m     
88  338  Christoffersen Frida  2009  VEST  0906AC  25 m     
89  361  Laursen Esther Bang  2009  VEST  0926AC  25 m     
90  429  Serizawa Siena  2008  GSK  0832AD  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  30 september 2018 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  08:03 
 
23_S
Løb 23, 100m Brystsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
164  Steenberg Rasmus  2000  GLADSAXE  0021AB  25 m  1:04.16   
45  Hartington Casper Mørkhøj  2002  GTI  0239AF  25 m  1:05.20   
450  Damgård Andreas L.  2000  KØGE  0099AG  25 m  1:07.41   
273  Jensen Oliver Bak  2002  HELSINGØR  0257AT  25 m  1:10.15   
529  Petersen Mathias Hatting  2000  VAT CPH  0091AC  25 m  1:10.73   
344  Floor-Bøjden Asbjørn  2002  VEST  0277AI  25 m  1:11.20   
40  Englev Alexander Marcus  2004  GTI  0481AI  25 m  1:11.73   
460  Kaya Mert  2001  KØGE  0193AF  25 m  1:11.91   
144  Warberg Rasmus  2004  KVIK  0477AA  25 m  1:12.79   
10  297  Rasmussen Johan Heeno  2002  HELSINGØR  0259AG  25 m  1:14.15   
11  128  Kroos Oscar  2004  KVIK  0459AF  25 m  1:14.75   
12  304  Snekkersten Jakob Bjerg  2003  HELSINGØR  0345AP  25 m  1:15.79   
13  534  Badaker Leo  2002  GENTOFTE  0255AR  25 m  1:16.27   
14  47  Jensen Esben Brasch  2003  GTI  0367AC  25 m  1:16.88   
15  548  Weiss Christoffer  2001  GENTOFTE  0197AD  25 m  1:17.17   
16  120  Dobel Niklas Wiese  2004  KVIK  0433AB  25 m  1:17.55   
17  546  Vang-Jensen Christoffer  2001  GENTOFTE  0115AG  25 m  1:17.81   
18  371  Nielsen Daniel Bornhøft  2004  VEST  0471AD  25 m  1:18.22   
19  473  Andersen Benjamin Koch  2004  SOLRØD  0425AQ  25 m  1:19.47   
20  178  Halck Michael  2004  LYNGBY  0495AD  25 m  1:19.86   
21  67  Hartington Mads Mørkhøj  2006  GTI  0645AA  25 m  1:20.34   
22  263  Hansen Bjørn Cramer  2004  HELSINGØR  0467AJ  25 m  1:20.57   
23  231  Siegumfeldt Oskar Bondo  2004  HVIDOVRE  0417AA  25 m  1:20.99   
24  48  Jensen Villads Brasch  2004  GTI  0419AK  25 m  1:25.37   
25  150  Aarestrup Zilas  2003  GLADSAXE  0385AG  25 m  1:25.53   
26  195  Thorn Kasper  2004  LYNGBY  0401AH  25 m  1:25.81   
27  405  Grell Anton Skov  2004  GSK  0469AE  25 m  1:25.84   
28  376  Otzen Mauritz  2005  VEST  0515AN  25 m  1:28.84   
29  113  Ankerdal Frederik Grove  2005  KVIK  0539AF  25 m  1:31.76   
30  127  Kristensen Karl Svane  2005  KVIK  0529AJ  25 m  1:32.41   
31  140  Sørensen Mads  2005  KVIK  0585AB  25 m  1:33.48   
32  73  Olsen Mathias  2005  GTI  0521AF  25 m  1:33.65   
33  174  Dohn Andreas Hammer  2006  LYNGBY  0659AC  25 m  1:34.11   
34  299  Reinstrup Nicklas  2006  HELSINGØR  0655AD  25 m  1:34.29   
35  417  Fenger-Grøn Viktor  2006  GSK  0619AG  25 m  1:35.57   
36  402  Vickery Sigurd Chistopher  2005  VEST  0567AE  25 m  1:36.72   
37  564  Nybroe Asbjørn  2006  HVIDOVRE  0683ac  25 m  1:37.68   
38  291  Munk Marcus  2007  HELSINGØR  0757AB  25 m  1:37.70   
39  125  Knakkergaard Frederik  2005  KVIK  0509AJ  25 m  1:39.65   
40  301  Schøning Teodor Roed  2005  HELSINGØR  0585AA  25 m  1:40.53   
41  267  Heinrichsen Linus  2006  HELSINGØR  0693AE  25 m  1:40.68   
42  84  Dimon Mark  2006  GTI  0667AJ  25 m  1:42.30   
43  272  Hvilsom Asger  2007  HELSINGØR  0799AA  25 m  1:44.51   
44  416  Egholm Rasmus  2006  GSK  0647AG  25 m  1:45.63   
45  80  Bjørneborg Victor  2007  GTI  0729AD  25 m  1:46.67   
46  224  Mortensen Magnus Hartmann  2005  HVIDOVRE  0595AJ  25 m  1:47.17   
47  360  Laurberg Mads Duer  2008  VEST  0865AE  25 m  1:47.93   
48  209  Ellinghaus Louis  2008  HVIDOVRE  0897AA  25 m  1:50.00   
49  504  Hansen Magnus  2004  SHS-STEVNS  0465AD  25 m  1:50.47   
50  211  Hansen Mathias Bidsted  2006  HVIDOVRE  0673AE  25 m  1:52.70   
51  250  Bendtsen Andreas  2007  HELSINGØR  0703AG  25 m  1:55.22   
52  180  Hemmingsen Mathias  2007  LYNGBY  0731AG  25 m  1:57.88   
53  86  Hansen Nicolai Østergaard  2007  GTI  0763AC  25 m  1:58.19   
54  481  Hjortshøj Niels-Peter  2006  SOLRØD  0677AK  25 m  2:05.65   
55  339  Damsø Peter  2007  VEST  0761AF  25 m  2:11.02   
56  83  Dabelsteen Alex Leander  2006  GTI  0699AG  25 m  2:16.23   
57  363  Lorenzen Alexander Juul  2009  VEST  0919AB  25 m     
58  374  Nygaard Noah  2008  VEST  0807AE  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  30 september 2018 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  08:03 
 
24_S
Løb 24, 100m Brystsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
452  Degner Melanie  2000  KØGE  0098AC  25 m  1:13.57   
538  Hørlykke Caroline  2000  GENTOFTE  0032AH  25 m  1:16.99   
366  Mikkelsen Emma  2001  VEST  0176AB  25 m  1:18.01   
257  Færch Caroline Villum  2005  HELSINGØR  0502AG  25 m  1:18.94   
37  Baadsgaard Nicoline H.  2004  GTI  0464AK  25 m  1:21.20   
149  Aarestrup Zenia  2001  GLADSAXE  0104AS  25 m  1:22.77   
317  Weber Johanne  2005  HELSINGØR  0574AH  25 m  1:23.04   
409  Mikkelsen Thea  2005  GSK  0576AG  25 m  1:23.66   
183  Juul-Olsen Marie  2004  LYNGBY  0426AW  25 m  1:23.74   
10  379  Packert-Frandsen Natascha  2005  VEST  0588AJ  25 m  1:24.26   
11  477  Hansen Caroline Rygaard  2006  SOLRØD  0632AL  25 m  1:24.33   
12  535  Bisgaard Alberte V.  2003  GENTOFTE  0336AK  25 m  1:24.39   
13  192  Reuter Emily  2006  LYNGBY  0688AE  25 m  1:24.76   
14  396  Thorborg Mathilde U.  2005  VEST  0596AU  25 m  1:25.55   
15  61  Wolter Julie  2003  GTI  0374AJ  25 m  1:25.65   
16  277  Kolstrup-Timm Amalie  2003  HELSINGØR  0314AK  25 m  1:25.70   
17  309  Søeborg Ulrikke Juul  2003  HELSINGØR  0366AJ  25 m  1:26.04   
18  57  Svendsen Mathilde  2004  GTI  0472AQ  25 m  1:27.70   
19  143  Walløe Filippa  2005  KVIK  0502AC  25 m  1:28.53   
20  365  Metz Ella Gohr  2005  VEST  0542AS  25 m  1:28.68   
21  335  Bygum Anna Blom  2006  VEST  0682AI  25 m  1:29.97   
22  190  Nissen Nina Katrine N.  2006  LYNGBY  0656AJ  25 m  1:30.30   
23  373  Nissov-Johansen Marie  2006  VEST  0626AD  25 m  1:30.47   
24  225  Olsen Gry Emilie Kudsk  2005  HVIDOVRE  0552AK  25 m  1:30.96   
25  197  Zhang Sofia Yuwei  2006  LYNGBY  0658AA  25 m  1:31.65   
26  414  Bruun Malouca Laura  2007  GSK  0714AF  25 m  1:31.86   
27  491  Opperfelt Nynne Zandra  2006  SOLRØD  0678AP  25 m  1:31.95   
28  54  Schau Nomi I. K.  2004  GTI  0408AI  25 m  1:33.03   
29  482  Haack Jaqueline  2006  SOLRØD  0672AN  25 m  1:33.07   
30  424  Johansen Mathilde  2007  GSK  0732AJ  25 m  1:36.36   
31  308  Søeborg Andrea  2006  HELSINGØR  0624AC  25 m  1:37.10   
32  39  Clausen Lærke Marie  2005  GTI  0504AE  25 m  1:37.22   
33  122  Hansen Emma  2007  KVIK  0742AB  25 m  1:37.34   
34  266  Havgaard Ea Lund  2007  HELSINGØR  0728AD  25 m  1:39.05   
35  285  Martinsen Silvia  2007  HELSINGØR  0792AC  25 m  1:39.51   
36  303  Skjøth-Rasmussen Ulrikke  2007  HELSINGØR  0704AD  25 m  1:39.54   
37  474  Anderson Daniella  2006  SOLRØD  0608AR  25 m  1:40.03   
38  278  Kristensen Katrine G.  2005  HELSINGØR  0576AI  25 m  1:40.56   
39  196  Wiingaard Victoria  2006  LYNGBY  0662AC  25 m  1:41.02   
40  295  Pedersen Caroline Søgaard  2005  HELSINGØR  0562AX  25 m  1:41.04   
41  131  Poulsen Katja  2006  KVIK  0624AJ  25 m  1:41.05   
42  320  West Fiona Emilie  2006  HELSINGØR  0656AR  25 m  1:41.95   
43  227  Parkhøi Rikke  2006  HVIDOVRE  0626AC  25 m  1:42.28   
44  274  Kanstrup-Clausen Lucca  2006  HELSINGØR  0662AH  25 m  1:42.41   
45  265  Haugland Caroline  2007  HELSINGØR  0756AJ  25 m  1:43.17   
46  66  Giolbas Mille  2006  GTI  0604AL  25 m  1:43.37   
47  553  Justesen Laura Friis  2006  VORDINGB  0666AQ  25 m  1:43.55   
48  216  Jensen Maica  2006  HVIDOVRE  0612AE  25 m  1:43.70   
49  501  Christensen Frida  2005  SHS-STEVNS  0532AN  25 m  1:43.82   
50  493  Ribjerg Sofie Ammentorp  2006  SOLRØD  0641AR  25 m  1:44.62   
51  186  Larsen Nikoline E.  2007  LYNGBY  0712AE  25 m  1:45.20   
52  400  Usinger Laika  2006  VEST  0636AV  25 m  1:46.03   
53  193  Salling Laura Cecilie  2006  LYNGBY  0678AE  25 m  1:46.31   
54  184  Jørgensen Juuliie  2007  LYNGBY  0722AL  25 m  1:46.75   
55  191  Nygaard Ingrid Due  2007  LYNGBY  0786AD  25 m  1:47.47   
56  421  Hansen Isabell  2007  GSK  0754AS  25 m  1:50.85   
57  311  Thorsen Kamilla Elisabeth  2007  HELSINGØR  0746AJ  25 m  1:51.00   
58  431  Zornhagen Emma Westarp  2007  GSK  0794AJ  25 m  1:51.47   
59  95  Neergaard Naja O. K.  2007  GTI  0704AI  25 m  1:52.98   
60  172  Breugel Celine Van  2007  LYNGBY  0768AC  25 m  1:53.74   
61  425  Kjærebye Ella  2007  GSK  0726AF  25 m  1:53.81   
62  526  Winther-Jensen Sif  2004  SHS-STEVNS  0476AT  25 m  1:54.88   
63  368  Murphy Ila  2007  VEST  0748AJ  25 m  1:56.69   
64  181  Jensen Alma Hartmann  2007  LYNGBY  0744AT  25 m  1:57.34   
65  345  Frederiksen Sandra Bünsov  2007  VEST  0766AC  25 m  1:59.93   
66  334  Bjørneboe Hannah  2007  VEST  0712AN  25 m  2:01.15   
67  222  Lintrup Zeline Helsen  2007  HVIDOVRE  0744AC  25 m  2:09.64   
68  218  Larsen Caja Cederblad  2004  HVIDOVRE    25 m  2:13.66   
69  213  Henriksen Amalie  2005  HVIDOVRE  0582AU  25 m  2:16.44   
70  87  Hedetoft-Winther Caroline  2008  GTI  0874AG  25 m  2:16.93   
71  89  Johansen Isabella Høj  2008  GTI  0894AH  25 m  2:37.42   
72  364  Matthesen Ida  2009  VEST  0946AC  25 m  2:41.24   
73  385  Rasmussen Frederikke M.  2008  VEST  0884AH  25 m  2:42.13   
74  390  Stefansen Caroline  2009  VEST  0902AF  25 m  2:42.51   
75  53  Salmonsen Cecilie Daluiso  2001  GTI  0108AH  25 m     
76  387  Revitz Luka  2008  VEST  0866AH  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  30 september 2018 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  08:03 
 
25_S
Løb 25, 400m Medley Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
567  Ellegaard Arthur Dalén  2001  LYNGBY  0197ae  25 m  4:20.03   
154  Grubert Alfred August  2001  GLADSAXE  0197AI  25 m  4:31.17   
530  Lønborg Carl Emil  2002  GENTOFTE  0241AJ  25 m  4:41.22   
163  Steenberg Oliver  2002  GLADSAXE  0225AE  25 m  5:01.81   
359  Krievs Carl Magnus  2002  VEST  0257AD  25 m  5:08.35   
406  Grell Oskar Skov  2002  GSK  0217AC  25 m  5:18.94   
178  Halck Michael  2004  LYNGBY  0495AD  25 m  5:27.44   
370  Møller Theodor  2005  VEST  0533AA  25 m  5:46.28   
141  Tankmar Andreas Eriksen  2004  KVIK  0471AE  25 m  6:08.66   
10  88  Holm Frederik William  2007  GTI  0727AE  25 m  7:00.00   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  30 september 2018 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  08:03 
 
26_S
Løb 26, 400m Medley Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
537  Ebbesen Elisabeth Sabroe  2002  GENTOFTE  0206AG  25 m  5:04.64   
541  Rindshøj Mia  2003  GENTOFTE  0306AC  25 m  5:10.03   
459  Jensen Sarah Aarslew  2000  KØGE  0082AF  25 m  5:21.77   
353  Jensen Caroline Wiuff  2004  VEST  0492AD  25 m  5:24.32   
549  Østergaard Astrid M.  2004  GENTOFTE  0412AS  25 m  5:24.82   
269  Hietala Amanda  2002  HELSINGØR  0204AK  25 m  5:32.65   
176  Elster Marie  2006  LYNGBY  0614AE  25 m  5:48.90   
36  Andersen Frida Høj  2005  GTI  0504AL  25 m  6:07.55   
77  Rasmussen Sophie Amalie  2006  GTI  0692AJ  25 m  6:42.33   
10  74  Pedersen Sarah Ankjær  2006  GTI  0686AJ  25 m  6:56.51   
11  85  Frederiksen Annika  2007  GTI  0766AI  25 m  7:10.00   
12  94  Naaby Signe C. H.  2007  GTI  0712AI  25 m  7:26.48   
13  93  Madsen Amalie Lykke  2008  GTI  0866AC  25 m  8:00.04   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  30 september 2018 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  08:03 
 
27_S
Løb 27, 50m Frisvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
215  Jacobsen Oliver  1997  HVIDOVRE  9781AQ  25 m  22.89   
158  Lentz Frederik Riedel  2001  GLADSAXE  0187AN  25 m  23.25   
547  Vangsgaard Peter  2000  GENTOFTE  0001AC  25 m  23.29   
562  Vestergaard Mathias  2001  GLADSAXE  0175AC  25 m  24.04   
153  Crone Christian  2001  GLADSAXE  0147AB  25 m  24.24   
466  Ryom August  2002  KØGE  0253AJ  25 m  24.37   
548  Weiss Christoffer  2001  GENTOFTE  0197AD  25 m  24.81   
528  Bugge August Hertz  2000  VAT CPH  0089AU  25 m  25.17   
467  Sørensen Mads Hauge  1997  KØGE  9775AE  25 m  25.20   
10  293  Nielsen Valdemar Menck  2005  HELSINGØR  0577AC  25 m  25.34   
11  280  Larsen Villads Bomholt  2001  HELSINGØR  0137AM  25 m  25.75   
12  450  Damgård Andreas L.  2000  KØGE  0099AG  25 m  25.77   
13  517  Pedersen Rasmus  2000  SHS-STEVNS  0057AB  25 m  25.77   
14  333  Bækgaard Frederik Emil  2002  VEST  0299AI  25 m  25.98   
15  524  Solis Fernado  2000  SHS-STEVNS  0071AV  25 m  26.06   
16  507  Holm Emil  1996  SHS-STEVNS  9601AH  25 m  26.14   
17  133  Puggaard Casper  2005  KVIK  0593AA  25 m  26.18   
18  156  Hiort Marcus  2003  GLADSAXE  0307AH  25 m  26.26   
19  279  Larsen Thorvald Bomholt  2003  HELSINGØR  0389AL  25 m  26.58   
20  306  Stærkær Alexander  2002  HELSINGØR  0287AN  25 m  26.89   
21  453  Eskildsen Jonathan  2003  KØGE  0381AA  25 m  27.10   
22  384  Rasmussen Esben  2004  VEST  0413AJ  25 m  27.11   
23  484  Kilhof Morten  2000  SOLRØD  0037AJ  25 m  27.19   
24  342  Davidsen Tobias  2003  VEST  0329AD  25 m  27.33   
25  514  Nielsen Søren G.  2000  SHS-STEVNS  0059AL  25 m  27.35   
26  40  Englev Alexander Marcus  2004  GTI  0481AI  25 m  27.46   
27  273  Jensen Oliver Bak  2002  HELSINGØR  0257AT  25 m  27.46   
28  287  Mortensen Lucas T.  2004  HELSINGØR  0431AN  25 m  27.89   
29  304  Snekkersten Jakob Bjerg  2003  HELSINGØR  0345AP  25 m  28.01   
30  413  Thøgersen Anders  2005  GSK  0527AE  25 m  28.20   
31  152  Bred Noah  2003  GLADSAXE  0399AE  25 m  28.26   
32  188  Madsen Phillip Niemann  2004  LYNGBY  0447AH  25 m  28.29   
33  132  Prehn Viggo  2004  KVIK  0493AE  25 m  28.32   
34  63  Bastholm Daniel  2005  GTI  0569AF  25 m  28.38   
35  473  Andersen Benjamin Koch  2004  SOLRØD  0425AQ  25 m  28.53   
36  214  Hoelgaard Marius Kjær  2004  HVIDOVRE  0445AD  25 m  28.81   
37  263  Hansen Bjørn Cramer  2004  HELSINGØR  0467AJ  25 m  28.85   
38  455  Gadegaard Oliver  2003  KØGE  0321AR  25 m  28.96   
39  205  Bech Anton Rytter  2005  HVIDOVRE  0515AK  25 m  29.42   
40  516  Olsen Phillip Hausmann  2003  SHS-STEVNS  0325AM  25 m  29.45   
41  502  Christensen Sofus  2000  SHS-STEVNS  0009AB  25 m  29.68   
42  195  Thorn Kasper  2004  LYNGBY  0401AH  25 m  29.84   
43  267  Heinrichsen Linus  2006  HELSINGØR  0693AE  25 m  29.84   
44  243  Allin Julius Højgaard  2003  HELSINGØR  0361AN  25 m  30.00   
45  403  Voss Axel Føns  2005  VEST  0517AL  25 m  30.28   
46  523  Schnack Joakim  2004  SHS-STEVNS  0421AC  25 m  30.50   
47  301  Schøning Teodor Roed  2005  HELSINGØR  0585AA  25 m  30.59   
48  124  Hillhouse Alexander  2004  KVIK  0461AL  25 m  30.85   
49  402  Vickery Sigurd Chistopher  2005  VEST  0567AE  25 m  31.00   
50  299  Reinstrup Nicklas  2006  HELSINGØR  0655AD  25 m  31.67   
51  140  Sørensen Mads  2005  KVIK  0585AB  25 m  31.79   
52  206  Bernstein Viktor  2006  HVIDOVRE  0639AI  25 m  31.79   
53  84  Dimon Mark  2006  GTI  0667AJ  25 m  31.88   
54  416  Egholm Rasmus  2006  GSK  0647AG  25 m  32.20   
55  504  Hansen Magnus  2004  SHS-STEVNS  0465AD  25 m  32.29   
56  382  Queitsch Ditlev  2006  VEST  0671AB  25 m  32.31   
57  281  Lind Patrick  2004  HELSINGØR  0411AN  25 m  32.36   
58  417  Fenger-Grøn Viktor  2006  GSK  0619AG  25 m  32.55   
59  76  Rasmussen Mathias W.  2005  GTI  0519AE  25 m  32.59   
60  527  Xu Oscar  2003  SHS-STEVNS  0323AM  25 m  32.69   
61  173  Christiansen Mads Emil  2006  LYNGBY  0611AH  25 m  32.73   
62  419  Oxenbøll Alexander  2006  GSK  0669AL  25 m  33.21   
63  272  Hvilsom Asger  2007  HELSINGØR  0799AA  25 m  33.32   
64  219  Larsen Villads Lund  2004  HVIDOVRE  0441AK  25 m  33.39   
65  250  Bendtsen Andreas  2007  HELSINGØR  0703AG  25 m  33.66   
66  420  Serizawa Oscar  2006  GSK  0657AH  25 m  33.74   
67  418  Grønholt Xander Ravn  2006  GSK  0697AG  25 m  33.86   
68  376  Otzen Mauritz  2005  VEST  0515AN  25 m  33.87   
69  72  Mains Marius  2005  GTI  0551AF  25 m  33.92   
70  182  Johnsen Sander F. Høyrup  2007  LYNGBY  0761AC  25 m  34.27   
71  139  Svendson Martin Munch  2005  KVIK  0571AJ  25 m  34.44   
72  102  Segato Marius Hedvang  2007  GTI  0791AD  25 m  34.74   
73  259  Gefke Anders Rye  2008  HELSINGØR  0855AB  25 m  35.03   
74  127  Kristensen Karl Svane  2005  KVIK  0529AJ  25 m  35.11   
75  432  Serizawa Anton  2006  GSK  0677AH  25 m  35.13   
76  475  Daniele Martin  2006  SOLRØD  0691AH  25 m  35.27   
77  288  Mortensen Peter  2005  HELSINGØR  0501AO  25 m  35.46   
78  97  Pedersen Emil Szipli  2006  GTI  0627AF  25 m  36.60   
79  331  Andreassen Arthur Kvist  2007  VEST  0741AF  25 m  37.17   
80  189  Marcussen Karl  2007  LYNGBY  0709AB  25 m  37.31   
81  268  Hertz Andreas Frommelt  2008  HELSINGØR  0835AB  25 m  37.72   
82  339  Damsø Peter  2007  VEST  0761AF  25 m  37.93   
83  116  Brink Alexander  2005  KVIK  0505AK  25 m  38.04   
84  209  Ellinghaus Louis  2008  HVIDOVRE  0897AA  25 m  38.62   
85  481  Hjortshøj Niels-Peter  2006  SOLRØD  0677AK  25 m  38.96   
86  568  Hammergart Marcus  2006  LYNGBY  0649AG  25 m  39.44   
87  348  Hwaiz Jacob  2007  VEST  0723AG  25 m  39.58   
88  244  Allin Laurits Højgaard  2006  HELSINGØR  0659AI  25 m  39.67   
89  100  Rasmussen William Zuk  2008  GTI  0801AE  25 m  40.27   
90  322  Wiberg Otto Rud  2008  HELSINGØR  0865AB  25 m  42.53   
91  332  Andreassen Cornelius K.  2008  VEST  0885AE  25 m  42.91   
92  286  Masi Luca De  2008  HELSINGØR  0877AD  25 m  42.98   
93  96  Nielsen Tristan Hovedskov  2007  GTI  0741AH  25 m  44.63   
94  282  Lundstrøm Frederik S.  2007  HELSINGØR  0755AK  25 m  44.84   
95  245  Andersen Tobias Sune  2008  HELSINGØR  0817AD  25 m  45.27   
96  552  Justesen Asger Friis  2008  VORDINGB  0831AC  25 m  45.65   
97  381  Parbst Mads Ulslev  2008  VEST  0871AD  25 m  47.45   
98  25  Tvedskov Valdemar Rudolf  2008  GTI  0821AE  25 m  49.53   
99  19  Pedersen Mathias Ankjær  2009  GTI  0963AB  25 m  49.65   
100  289  Morthorst-Greve Magnus  2008  HELSINGØR  0815AE  25 m  50.33   
101  Karaibrahim Semih Güven  2009  GTI  0935AD  25 m  51.06   
102  24  Thomsen Mingus Pold  2009  GTI  0905AD  25 m  53.37   
103  363  Lorenzen Alexander Juul  2009  VEST  0919AB  25 m  54.33   
104  298  Reinicke Otto Damsgaard  2007  HELSINGØR  0793AH  25 m  54.53   
105  17  Olsen Mikkel  2009  GTI  0993AD  25 m  55.09   
106  374  Nygaard Noah  2008  VEST  0807AE  25 m  1:01.31   
107  Helmark Rasmus  2008  GTI    25 m     
108  Jørgensen Tristan  2008  GTI    25 m     
109  11  Thestrup Benjamin Kofoed  2007  GTI    25 m     
110  12  Larsen Mads Ulrik  2009  GTI    25 m     
111  15  Møller Bastian  2009  GTI    25 m     
112  337  Cetinkaya Ronas  2010  VEST    25 m     
113  355  Kesen Ozan  2008  VEST    25 m     
114  358  Kobbernagel Noah  2011  VEST    25 m     
115  378  Packert-Frandsen Jonas  2009  VEST    25 m     
116  398  Tordrup Oliver Hentzen  2008  VEST    25 m     
117  479  Toft Simon Hasting  2006  SOLRØD  0613AD  25 m     
118  513  Neiiendam Frederik  2007  SHS-STEVNS  0737AJ  25 m     
119  522  Schnack Felix  2009  SHS-STEVNS  0903AB  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  30 september 2018 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  08:03 
 
28_S
Løb 28, 50m Frisvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
38  Barrett Karoline  2002  GTI  0286AA  25 m  24.95   
319  Wennecke Mia  1999  HELSINGØR  9924AD  25 m  26.65   
312  Thorsen Mathilde Maria  2004  HELSINGØR  0484AI  25 m  26.66   
367  Missing Sarah Birch  2001  VEST  0192AN  25 m  26.74   
155  Hansen Frederikke Marie  2003  GLADSAXE  0358AH  25 m  26.79   
305  Stenbækgård Freja  2003  HELSINGØR  0306AJ  25 m  27.03   
53  Salmonsen Cecilie Daluiso  2001  GTI  0108AH  25 m  27.28   
536  Dolan Asta Poulsen  2004  GENTOFTE  0414AH  25 m  27.99   
151  Bartels Sara Damkjær  2004  GLADSAXE  0478AC  25 m  28.03   
10  540  Nimb Sofie Louise  2001  GENTOFTE  0174AP  25 m  28.06   
11  465  Petersen Line Nøhr  2003  KØGE  0378AI  25 m  28.15   
12  292  Nielsen Mathilde Menck  2002  HELSINGØR  0246AC  25 m  28.21   
13  71  Madsen Julie Liv  2006  GTI  0682AB  25 m  28.30   
14  249  Bay-Smidt Johanna Juul  2002  HELSINGØR  0262AU  25 m  28.41   
15  447  Brønnicke Maya Krogh  2005  KØGE  0508AB  25 m  28.67   
16  457  Jensen Elisabeth Them  2004  KØGE  0464AA  25 m  28.74   
17  463  Møller Olivia Lildballe  2004  KØGE  0452AF  25 m  28.75   
18  194  Severs Mathilde  2006  LYNGBY  0648AE  25 m  28.78   
19  123  Herche Sofie Ravn  2007  KVIK  0766AE  25 m  28.85   
20  397  Thorsen Emma Vega  2004  VEST  0402AH  25 m  28.88   
21  121  Guldberg Emma Karoline  2005  KVIK  0578AK  25 m  28.91   
22  506  Holm Anne  1999  SHS-STEVNS  9938AA  25 m  28.93   
23  372  Nielsen Stine Eskebo  2001  VEST  0156AB  25 m  29.06   
24  515  Nielsen Tanja H  1996  SHS-STEVNS  9626AI  25 m  29.15   
25  307  Sylvander Pil  2003  HELSINGØR  0386AN  25 m  29.17   
26  159  Løkkegaard Roseline  2004  GLADSAXE  0462AF  25 m  29.26   
27  59  Sørensen Josefine Arbo  2004  GTI  0446AD  25 m  29.43   
28  313  Trøjgaard Caroline  2005  HELSINGØR  0566AH  25 m  29.62   
29  283  Madsen Olivia Ida  2003  HELSINGØR  0404AF  25 m  29.65   
30  251  Burmester Fiona  2003  HELSINGØR  0356AG  25 m  29.69   
31  115  Berthou Mille Maxwell  2005  KVIK  0534AA  25 m  29.81   
32  61  Wolter Julie  2003  GTI  0374AJ  25 m  29.93   
33  449  Christensen Sophia  2003  KØGE  0326BD  25 m  30.06   
34  294  Olsen Ida Sophie Hinsch  2004  HELSINGØR  0432AU  25 m  30.11   
35  462  Larsen Amalie Wichmann  2005  KØGE  0564AB  25 m  30.14   
36  315  Vámosi Cornelia  2004  HELSINGØR  0466AE  25 m  30.18   
37  233  Timmerman Mikkeline  2005  HVIDOVRE  0576AR  25 m  30.22   
38  295  Pedersen Caroline Søgaard  2005  HELSINGØR  0562AX  25 m  30.36   
39  321  Wiberg Mikkeline Rud  2005  HELSINGØR  0584AH  25 m  30.48   
40  461  Krumbak Josefine  2004  KØGE  0458AD  25 m  30.55   
41  485  Levisen Sofia  2002  SOLRØD  0258AE  25 m  30.56   
42  119  Damborg Martine  2007  KVIK  0742AF  25 m  30.62   
43  296  Pedersen Emmely Östman  2005  HELSINGØR  0588AN  25 m  30.63   
44  277  Kolstrup-Timm Amalie  2003  HELSINGØR  0314AK  25 m  30.78   
45  498  Svenningsen Lærke Samsø  2002  SOLRØD  0206AW  25 m  30.78   
46  134  Refsgaard Lise  2005  KVIK  0552AC  25 m  30.91   
47  302  Skjærbæk Kristine G.  2004  HELSINGØR  0442AO  25 m  31.02   
48  130  Namensen Molly  2006  KVIK  0684AJ  25 m  31.09   
49  410  Nielsen Freya Ry  2005  GSK  0544AJ  25 m  31.10   
50  411  Postgaard Leonora M  2006  GSK  0666AD  25 m  31.25   
51  317  Weber Johanne  2005  HELSINGØR  0574AH  25 m  31.26   
52  75  Pejø Sabrina Meldgaard  2006  GTI  0626AJ  25 m  31.33   
53  253  Clausen Emma  2003  HELSINGØR  0374AW  25 m  31.33   
54  412  Rosenkrantz Regitze  2006  GSK  0692AG  25 m  31.36   
55  122  Hansen Emma  2007  KVIK  0742AB  25 m  31.37   
56  300  Rouse Emma F.  2004  HELSINGØR  0412AJ  25 m  31.38   
57  494  Sepstrup-Skjoldner Anne  2005  SOLRØD  0548AJ  25 m  31.47   
58  216  Jensen Maica  2006  HVIDOVRE  0612AE  25 m  31.71   
59  278  Kristensen Katrine G.  2005  HELSINGØR  0576AI  25 m  31.85   
60  49  Larsen Annika Britt  2005  GTI  0586AD  25 m  32.02   
61  521  Schnack Emma  2002  SHS-STEVNS  0226AU  25 m  32.09   
62  157  Kærgaard Amalie Brammer  2004  GLADSAXE  0418AH  25 m  32.13   
63  232  Svendsen Angela Bang  2008  HVIDOVRE  0832AA  25 m  32.14   
64  414  Bruun Malouca Laura  2007  GSK  0714AF  25 m  32.17   
65  142  Tankmar Julie Eriksen  2006  KVIK  0678AI  25 m  32.30   
66  499  Villadsen Mathilde Holm  2006  SOLRØD  0694AI  25 m  32.31   
67  183  Juul-Olsen Marie  2004  LYNGBY  0426AW  25 m  32.41   
68  227  Parkhøi Rikke  2006  HVIDOVRE  0626AC  25 m  32.44   
69  257  Færch Caroline Villum  2005  HELSINGØR  0502AG  25 m  32.54   
70  185  Larsen Kathrine E.  2005  LYNGBY  0584AM  25 m  32.62   
71  393  Sørensen Liva Gottorp  2006  VEST  0694AD  25 m  32.72   
72  379  Packert-Frandsen Natascha  2005  VEST  0588AJ  25 m  33.12   
73  500  Christensen Anna  2003  SHS-STEVNS  0312AA  25 m  33.15   
74  477  Hansen Caroline Rygaard  2006  SOLRØD  0632AL  25 m  33.56   
75  480  Hjortshøj Charlotte  2006  SOLRØD  0658AP  25 m  33.56   
76  95  Neergaard Naja O. K.  2007  GTI  0704AI  25 m  33.63   
77  247  Bagger Rebecca Maria  2005  HELSINGØR  0544AP  25 m  33.69   
78  503  From Maria Bang  2000  SHS-STEVNS  0072AQ  25 m  33.75   
79  554  Jørgensen Silja Sol  2005  VORDINGB  0522AW  25 m  33.78   
80  39  Clausen Lærke Marie  2005  GTI  0504AE  25 m  33.90   
81  489  Munch-Jensen Amanda L.  2005  SOLRØD  0514AQ  25 m  33.91   
82  518  Rasmussen Cecilie  2005  SHS-STEVNS  0508AL  25 m  34.04   
83  78  Sørensen Marie Skole  2006  GTI  0636AI  25 m  34.05   
84  91  Knudsen Frida Caroline  2007  GTI  0754AG  25 m  34.18   
85  493  Ribjerg Sofie Ammentorp  2006  SOLRØD  0641AR  25 m  34.18   
86  335  Bygum Anna Blom  2006  VEST  0682AI  25 m  34.24   
87  285  Martinsen Silvia  2007  HELSINGØR  0792AC  25 m  34.34   
88  274  Kanstrup-Clausen Lucca  2006  HELSINGØR  0662AH  25 m  34.46   
89  474  Anderson Daniella  2006  SOLRØD  0608AR  25 m  34.54   
90  551  Gyldenkærne Signe  2006  VORDINGB  0656AQ  25 m  34.66   
91  388  Riis Maya Amstrup  2007  VEST  0708AA  25 m  34.67   
92  225  Olsen Gry Emilie Kudsk  2005  HVIDOVRE  0552AK  25 m  34.70   
93  303  Skjøth-Rasmussen Ulrikke  2007  HELSINGØR  0704AD  25 m  34.83   
94  424  Johansen Mathilde  2007  GSK  0732AJ  25 m  34.84   
95  316  Vejlby Olga  2006  HELSINGØR  0622AP  25 m  35.05   
96  486  Liechti Amanda  2008  SOLRØD  0824AF  25 m  35.24   
97  98  Popp-Madsen Louise  2007  GTI  0758AJ  25 m  35.40   
98  265  Haugland Caroline  2007  HELSINGØR  0756AJ  25 m  35.54   
99  190  Nissen Nina Katrine N.  2006  LYNGBY  0656AJ  25 m  35.55   
100  308  Søeborg Andrea  2006  HELSINGØR  0624AC  25 m  36.09   
101  496  Spang Emma  2006  SOLRØD  0648AQ  25 m  36.39   
102  64  Dithmar Malene  2006  GTI  0634AN  25 m  36.65   
103  553  Justesen Laura Friis  2006  VORDINGB  0666AQ  25 m  36.73   
104  558  Nordhald Silje Egeberg  2007  VORDINGB  0716AD  25 m  36.97   
105  421  Hansen Isabell  2007  GSK  0754AS  25 m  37.31   
106  396  Thorborg Mathilde U.  2005  VEST  0596AU  25 m  37.41   
107  427  Nybøll Anna Fiona  2007  GSK  0736AF  25 m  37.45   
108  423  Holst Ida Celine Sangstad  2007  GSK  0716AF  25 m  37.52   
109  255  Eriksen Amelia  2008  HELSINGØR  0892AD  25 m  37.97   
110  93  Madsen Amalie Lykke  2008  GTI  0866AC  25 m  38.03   
111  375  Nørgaard Wilma  2006  VEST  0666AG  25 m  38.32   
112  320  West Fiona Emilie  2006  HELSINGØR  0656AR  25 m  38.38   
113  191  Nygaard Ingrid Due  2007  LYNGBY  0786AD  25 m  38.39   
114  347  Hagens Hannah Bjerg  2007  VEST  0768AJ  25 m  38.45   
115  557  Nielsen Malou Danefred  2007  VORDINGB  0708AL  25 m  38.49   
116  311  Thorsen Kamilla Elisabeth  2007  HELSINGØR  0746AJ  25 m  38.67   
117  210  Handberg Mathilde F  2005  HVIDOVRE  0576AX  25 m  38.71   
118  266  Havgaard Ea Lund  2007  HELSINGØR  0728AD  25 m  38.80   
119  349  Højsteen Agnes  2007  VEST  0714AE  25 m  39.06   
120  555  Krog Mille-Mai  2007  VORDINGB  0738AT  25 m  39.13   
121  90  Kirkegaard Freja Monrad  2008  GTI  0878AE  25 m  39.23   
122  501  Christensen Frida  2005  SHS-STEVNS  0532AN  25 m  39.41   
123  275  Karlsmark Iben  2007  HELSINGØR  0716AJ  25 m  39.73   
124  509  Kruse Laura  2005  SHS-STEVNS  0572AM  25 m  39.78   
125  476  Gammelgaard Esther  2007  SOLRØD  0738AP  25 m  39.83   
126  104  Sørensen Mathilde Bremer  2006  GTI  0688AN  25 m  40.21   
127  260  Gjedsted Sofie Kofoed  2006  HELSINGØR  0648AR  25 m  40.28   
128  505  Hansen Silke Emma  2006  SHS-STEVNS  0638AK  25 m  40.35   
129  345  Frederiksen Sandra Bünsov  2007  VEST  0766AC  25 m  40.78   
130  556  Larsen Natalie Dang N.  2006  VORDINGB  0696AM  25 m  41.36   
131  422  Hansson Smilla  2008  GSK  0842AD  25 m  41.84   
132  89  Johansen Isabella Høj  2008  GTI  0894AH  25 m  42.21   
133  425  Kjærebye Ella  2007  GSK  0726AF  25 m  42.28   
134  172  Breugel Celine Van  2007  LYNGBY  0768AC  25 m  42.32   
135  246  Azman Alesha  2008  HELSINGØR  0862AF  25 m  42.40   
136  377  Otzen Merle  2008  VEST  0856AH  25 m  42.49   
137  99  Rasmussen Sarah Cecilie  2008  GTI  0842AH  25 m  42.92   
138  431  Zornhagen Emma Westarp  2007  GSK  0794AJ  25 m  42.92   
139  380  Palo-Jonas Emma De  2008  VEST  0834AF  25 m  43.57   
140  248  Bay-Jensen Anna  2006  HELSINGØR  0618AR  25 m  43.69   
141  105  Ünal Jasmin Freja Hansen  2007  GTI  0774AH  25 m  43.88   
142  21  Poulsen Luna Madrid  2009  GTI  0972AC  25 m  44.25   
143  Didriksen Jasmin A.  2009  GTI  0998AB  25 m