2020-04-10   21:48:05
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for GTI Cup

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

Seedede heat Løb 11
Seedede heat 
 
  Stævne navn  GTI Cup    Udskriftsdato  29 september 2018   
  Stævne by  Greve    Udskriftstidspunkt  08:31   
  Arrangør  Startfællesskabet GTI         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  29 september 2018         
 
 
 
Løb 11, 100m Frisvømning Herrer  Finaler (15) 
Heat 1 (15) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
Tristan Jørgensen  2008    GTI    25m   
12  Mads Ulrik Larsen  2009    GTI    25m   
522  Felix Schnack  2009  0903AB  SHS-STEVNS    25m   
Semih Güven Karaibrahim  2009  0935AD  GTI    25m   
Rasmus Helmark  2008    GTI    25m   
11  Benjamin Kofoed Thestrup  2008    GTI    25m   
               

 
Heat 2 (15) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
15  Bastian Møller  2009    GTI    25m   
17  Mikkel Olsen  2009  0993AD  GTI    25m  2:34.51 
399  Bertram J. Trangbæk  2009  0953AD  VEST    25m  2:08.66 
19  Mathias Ankjær Pedersen  2009  0963AB  GTI    25m  2:01.73 
25  Valdemar Rudolf Tvedskov  2008  0821AE  GTI    25m  2:04.96 
374  Noah Nygaard  2008  0807AE  VEST    25m  2:13.67 
23  Kasper Granlund Thomsen  2009    GTI    25m   
24  Mingus Pold Thomsen  2009  0905AD  GTI    25m   

 
Heat 3 (15) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
360  Mads Duer Laurberg  2008  0865AE  VEST    25m  1:51.38 
332  Cornelius K. Andreassen  2008  0885AE  VEST    25m  1:37.41 
96  Tristan Hovedskov Nielsen  2007  0741AH  GTI    25m  1:35.84 
100  William Zuk Rasmussen  2008  0801AE  GTI    25m  1:35.05 
234  Luka Tomovski  2006  0649AO  HVIDOVRE    25m  1:35.64 
83  Alex Leander Dabelsteen  2006  0699AG  GTI    25m  1:36.23 
381  Mads Ulslev Parbst  2008  0871AD  VEST    25m  1:46.36 
363  Alexander Juul Lorenzen  2009  0919AB  VEST    25m  1:58.87 

 
Heat 4 (15) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
568  Marcus Hammergart  2006  0649AG  LYNGBY    25m  1:28.04 
127  Karl Svane Kristensen  2005  0529AJ  KVIK    25m  1:27.02 
348  Jacob Hwaiz  2007  0723AG  VEST    25m  1:26.37 
254  Jonas Holm Clausen  2006  0603AK  HELSINGØR    25m  1:24.19 
179  Alexander Hartvigsen  2006  0661AL  LYNGBY    25m  1:25.37 
209  Louis Ellinghaus  2008  0897AA  HVIDOVRE    25m  1:26.38 
116  Alexander Brink  2005  0505AK  KVIK    25m  1:27.94 
552  Asger Friis Justesen  2008  0831AC  VORDINGB    25m  1:31.78 

 
Heat 5 (15) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
204  Nikolaj Bandsholm  2007  0775AE  HVIDOVRE    25m  1:23.58 
102  Marius Hedvang Segato  2007  0791AD  GTI    25m  1:23.23 
288  Peter Mortensen  2005  0501AO  HELSINGØR    25m  1:22.58 
564  Asbjørn Nybroe  2006  0683ac  HVIDOVRE    25m  1:21.46 
97  Emil Szipli Pedersen  2006  0627AF  GTI    25m  1:21.51 
189  Karl Marcussen  2007  0709AB  LYNGBY    25m  1:23.01 
92  Frederik Luca Lamprecht  2006  0689AF  GTI    25m  1:23.46 
180  Mathias Hemmingsen  2007  0731AG  LYNGBY    25m  1:23.65 

 
Heat 6 (15) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
224  Magnus Hartmann Mortensen  2005  0595AJ  HVIDOVRE    25m  1:19.91 
82  Oliver Holst Bøgeskov  2006  0637AI  GTI    25m  1:18.72 
171  Max Bendixen  2007  0745AI  LYNGBY    25m  1:17.33 
336  Rodi Cetinkaya  2006  0651AH  VEST    25m  1:17.20 
419  Alexander Oxenbøll  2006  0669AL  GSK    25m  1:17.28 
504  Magnus Hansen  2004  0465AD  SHS-STEVNS    25m  1:17.82 
80  Victor Bjørneborg  2007  0729AD  GTI    25m  1:19.13 
432  Anton Serizawa  2006  0677AH  GSK    25m  1:21.05 

 
Heat 7 (15) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
250  Andreas Bendtsen  2007  0703AG  HELSINGØR    25m  1:16.85 
420  Oscar Serizawa  2006  0657AH  GSK    25m  1:16.44 
376  Mauritz Otzen  2005  0515AN  VEST    25m  1:15.94 
272  Asger Hvilsom  2007  0799AA  HELSINGØR    25m  1:15.25 
418  Xander Ravn Grønholt  2006  0697AG  GSK    25m  1:15.56 
84  Mark Dimon  2006  0667AJ  GTI    25m  1:16.29 
125  Frederik Knakkergaard  2005  0509AJ  KVIK    25m  1:16.62 
139  Martin Munch Svendson  2005  0571AJ  KVIK    25m  1:17.20 

 
Heat 8 (15) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
416  Rasmus Egholm  2006  0647AG  GSK    25m  1:12.28 
219  Villads Lund Larsen  2004  0441AK  HVIDOVRE    25m  1:11.87 
346  Hugo Haakansson  2006  0609AA  VEST    25m  1:10.74 
527  Oscar Xu  2003  0323AM  SHS-STEVNS    25m  1:10.41 
402  Sigurd Chistopher Vickery  2005  0567AE  VEST    25m  1:10.67 
129  Gustav Majkjær Mikkelsen  2005  0577AJ  KVIK    25m  1:11.71 
281  Patrick Lind  2004  0411AN  HELSINGØR    25m  1:12.17 
417  Viktor Fenger-Grøn  2006  0619AG  GSK    25m  1:14.20 

 
Heat 9 (15) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
301  Teodor Roed Schøning  2005  0585AA  HELSINGØR    25m  1:10.14 
124  Alexander Hillhouse  2004  0461AL  KVIK    25m  1:08.55 
174  Andreas Hammer Dohn  2006  0659AC  LYNGBY    25m  1:07.44 
516  Phillip Hausmann Olsen  2003  0325AM  SHS-STEVNS    25m  1:06.34 
523  Joakim Schnack  2004  0421AC  SHS-STEVNS    25m  1:07.35 
413  Anders Thøgersen  2005  0527AE  GSK    25m  1:07.88 
138  Lucas Svej  2005  0595AN  KVIK    25m  1:08.98 
206  Viktor Bernstein  2006  0639AI  HVIDOVRE    25m  1:10.31 

 
Heat 10 (15) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
117  Carlo-Viggo Cairo  2005  0515AB  KVIK    25m  1:05.11 
287  Lucas T. Mortensen  2004  0431AN  HELSINGØR    25m  1:03.79 
473  Benjamin Koch Andersen  2004  0425AQ  SOLRØD    25m  1:02.98 
58  Emil Søby  2004  0443AF  GTI    25m  1:02.64 
178  Michael Halck  2004  0495AD  LYNGBY    25m  1:02.82 
214  Marius Kjær Hoelgaard  2004  0445AD  HVIDOVRE    25m  1:03.60 
70  Cilas Madsen  2005  0557AB  GTI    25m  1:05.00 
267  Linus Heinrichsen  2006  0693AE  HELSINGØR    25m  1:05.77 

 
Heat 11 (15) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
514  Søren G. Nielsen  2000  0059AL  SHS-STEVNS    25m  1:02.40 
405  Anton Skov Grell  2004  0469AE  GSK    25m  1:01.80 
273  Oliver Bak Jensen  2002  0257AT  HELSINGØR    25m  1:01.16 
231  Oskar Bondo Siegumfeldt  2004  0417AA  HVIDOVRE    25m  1:00.76 
304  Jakob Bjerg Snekkersten  2003  0345AP  HELSINGØR    25m  1:00.96 
132  Viggo Prehn  2004  0493AE  KVIK    25m  1:01.35 
47  Esben Brasch Jensen  2003  0367AC  GTI    25m  1:02.13 
492  Mathias Petersen  1999  9945AU  SOLRØD    25m  1:02.41 

 
Heat 12 (15) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
371  Daniel Bornhøft Nielsen  2004  0471AD  VEST    25m  1:00.52 
453  Jonathan Eskildsen  2003  0381AA  KØGE    25m  1:00.12 
510  Pelle-Oskar Lambertsen  1999  9965AA  SHS-STEVNS    25m  59.65 
333  Frederik Emil Bækgaard  2002  0299AI  VEST    25m  59.13 
384  Esben Rasmussen  2004  0413AJ  VEST    25m  59.59 
306  Alexander Stærkær  2002  0287AN  HELSINGØR    25m  1:00.11 
163  Oliver Steenberg  2002  0225AE  GLADSAXE    25m  1:00.14 
263  Bjørn Cramer Hansen  2004  0467AJ  HELSINGØR    25m  1:00.70 

 
Heat 13 (15) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
133  Casper Puggaard  2005  0593AA  KVIK    25m  58.50 
118  Mathias Christensen  2004  0489AE  KVIK    25m  58.30 
46  Oscar Isberg  2004  0433AC  GTI    25m  58.03 
52  Nicklas Plank  2004  0463AN  GTI    25m  57.80 
407  Asger Johansen  2003  0395AE  GSK    25m  57.97 
44  Nicolai D. B. Hansen  2004  0423AG  GTI    25m  58.29 
524  Fernado Solis  2000  0071AV  SHS-STEVNS    25m  58.41 
484  Morten Kilhof  2000  0037AJ  SOLRØD    25m  58.80 

 
Heat 14 (15) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
60  Nickolas Kofoed Thestrup  2003  0345AC  GTI    25m  56.92 
280  Villads Bomholt Larsen  2001  0137AM  HELSINGØR    25m  56.74 
517  Rasmus Pedersen  2000  0057AB  SHS-STEVNS    25m  56.28 
293  Valdemar Menck Nielsen  2005  0577AC  HELSINGØR    25m  55.77 
341  Casper Davidsen  1999  9979AA  VEST    25m  56.04 
460  Mert Kaya  2001  0193AF  KØGE    25m  56.72 
342  Tobias Davidsen  2003  0329AD  VEST    25m  56.81 
279  Thorvald Bomholt Larsen  2003  0389AL  HELSINGØR    25m  57.63 

 
Heat 15 (15) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
153  Christian Crone  2001  0147AB  GLADSAXE    25m  53.89 
562  Mathias Vestergaard  2001  0175AC  GLADSAXE    25m  53.21 
451  Rasmus Danielsen  2001  0183AB  KØGE    25m  53.01 
290  Julius Munk  2000  0055AA  HELSINGØR    25m  52.40 
158  Frederik Riedel Lentz  2001  0187AN  GLADSAXE    25m  52.95 
271  William Houen  2001  0145AF  HELSINGØR    25m  53.16 
466  August Ryom  2002  0253AJ  KØGE    25m  53.81 
392  Lars Thor Sørensen  1999  9935AL  VEST    25m  55.43 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  29 september 2018 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  08:31 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark