2020-04-10   21:06:09
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for GTI Cup

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

15_S
Løb 15, 50m Brystsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
153  Crone Christian  2001  GLADSAXE  0147AB  25 m  30.19   
450  Damgård Andreas L.  2000  KØGE  0099AG  25 m  30.28   
543  Strøbek Lucas Bruun  2001  GENTOFTE  0135AG  25 m  30.78   
529  Petersen Mathias Hatting  2000  VAT CPH  0091AC  25 m  31.87   
344  Floor-Bøjden Asbjørn  2002  VEST  0277AI  25 m  31.99   
40  Englev Alexander Marcus  2004  GTI  0481AI  25 m  32.05   
273  Jensen Oliver Bak  2002  HELSINGØR  0257AT  25 m  32.41   
562  Vestergaard Mathias  2001  GLADSAXE  0175AC  25 m  33.27   
156  Hiort Marcus  2003  GLADSAXE  0307AH  25 m  33.56   
10  293  Nielsen Valdemar Menck  2005  HELSINGØR  0577AC  25 m  33.57   
11  297  Rasmussen Johan Heeno  2002  HELSINGØR  0259AG  25 m  33.57   
12  490  Munch-Jensen Theodor L  2002  SOLRØD  0215AL  25 m  33.81   
13  304  Snekkersten Jakob Bjerg  2003  HELSINGØR  0345AP  25 m  34.54   
14  473  Andersen Benjamin Koch  2004  SOLRØD  0425AQ  25 m  35.46   
15  279  Larsen Thorvald Bomholt  2003  HELSINGØR  0389AL  25 m  35.51   
16  546  Vang-Jensen Christoffer  2001  GENTOFTE  0115AG  25 m  35.54   
17  128  Kroos Oscar  2004  KVIK  0459AF  25 m  35.80   
18  120  Dobel Niklas Wiese  2004  KVIK  0433AB  25 m  35.89   
19  231  Siegumfeldt Oskar Bondo  2004  HVIDOVRE  0417AA  25 m  36.34   
20  524  Solis Fernado  2000  SHS-STEVNS  0071AV  25 m  36.85   
21  178  Halck Michael  2004  LYNGBY  0495AD  25 m  36.92   
22  243  Allin Julius Højgaard  2003  HELSINGØR  0361AN  25 m  36.97   
23  514  Nielsen Søren G.  2000  SHS-STEVNS  0059AL  25 m  37.83   
24  150  Aarestrup Zilas  2003  GLADSAXE  0385AG  25 m  39.51   
25  214  Hoelgaard Marius Kjær  2004  HVIDOVRE  0445AD  25 m  39.70   
26  405  Grell Anton Skov  2004  GSK  0469AE  25 m  40.02   
27  376  Otzen Mauritz  2005  VEST  0515AN  25 m  41.02   
28  362  Ljungdahl Carl Emil  2006  VEST  0625AB  25 m  41.75   
29  417  Fenger-Grøn Viktor  2006  GSK  0619AG  25 m  42.73   
30  125  Knakkergaard Frederik  2005  KVIK  0509AJ  25 m  43.07   
31  140  Sørensen Mads  2005  KVIK  0585AB  25 m  43.55   
32  419  Oxenbøll Alexander  2006  GSK  0669AL  25 m  43.61   
33  72  Mains Marius  2005  GTI  0551AF  25 m  43.78   
34  291  Munk Marcus  2007  HELSINGØR  0757AB  25 m  44.20   
35  101  Schärer Vincent Borup  2006  GTI  0675AB  25 m  45.74   
36  504  Hansen Magnus  2004  SHS-STEVNS  0465AD  25 m  46.37   
37  343  Egenhardt Sebastian  2006  VEST  0655AA  25 m  46.51   
38  281  Lind Patrick  2004  HELSINGØR  0411AN  25 m  46.79   
39  389  Shukri Josef  2006  VEST  0653AD  25 m  46.87   
40  82  Bøgeskov Oliver Holst  2006  GTI  0637AI  25 m  47.22   
41  382  Queitsch Ditlev  2006  VEST  0671AB  25 m  47.27   
42  267  Heinrichsen Linus  2006  HELSINGØR  0693AE  25 m  47.29   
43  301  Schøning Teodor Roed  2005  HELSINGØR  0585AA  25 m  47.50   
44  568  Hammergart Marcus  2006  LYNGBY  0649AG  25 m  48.07   
45  224  Mortensen Magnus Hartmann  2005  HVIDOVRE  0595AJ  25 m  48.27   
46  80  Bjørneborg Victor  2007  GTI  0729AD  25 m  48.34   
47  102  Segato Marius Hedvang  2007  GTI  0791AD  25 m  48.46   
48  360  Laurberg Mads Duer  2008  VEST  0865AE  25 m  50.19   
49  88  Holm Frederik William  2007  GTI  0727AE  25 m  50.78   
50  288  Mortensen Peter  2005  HELSINGØR  0501AO  25 m  51.12   
51  86  Hansen Nicolai Østergaard  2007  GTI  0763AC  25 m  51.88   
52  189  Marcussen Karl  2007  LYNGBY  0709AB  25 m  52.04   
53  92  Lamprecht Frederik Luca  2006  GTI  0689AF  25 m  53.45   
54  339  Damsø Peter  2007  VEST  0761AF  25 m  54.07   
55  348  Hwaiz Jacob  2007  VEST  0723AG  25 m  54.39   
56  475  Daniele Martin  2006  SOLRØD  0691AH  25 m  55.52   
57  331  Andreassen Arthur Kvist  2007  VEST  0741AF  25 m  55.53   
58  204  Bandsholm Nikolaj  2007  HVIDOVRE  0775AE  25 m  57.63   
59  332  Andreassen Cornelius K.  2008  VEST  0885AE  25 m  59.43   
60  100  Rasmussen William Zuk  2008  GTI  0801AE  25 m  1:02.69   
61  399  Trangbæk Bertram J.  2009  VEST  0953AD  25 m  1:05.62   
62  363  Lorenzen Alexander Juul  2009  VEST  0919AB  25 m  1:13.71   
63  381  Parbst Mads Ulslev  2008  VEST  0871AD  25 m  1:15.15   
64  374  Nygaard Noah  2008  VEST  0807AE  25 m  1:26.61   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  29 september 2018 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  08:07 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark