2020-06-01   01:27:04
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for GTI Cup

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

5_S
Løb 5, 50m Butterfly Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
290  Munk Julius  2000  HELSINGØR  0055AA  25 m  24.96   
539  Larsen Tomas Stensballe  2000  GENTOFTE  0035AK  25 m  25.39   
392  Sørensen Lars Thor  1999  VEST  9935AL  25 m  25.47   
158  Lentz Frederik Riedel  2001  GLADSAXE  0187AN  25 m  25.90   
451  Danielsen Rasmus  2001  KØGE  0183AB  25 m  25.97   
344  Floor-Bøjden Asbjørn  2002  VEST  0277AI  25 m  26.24   
293  Nielsen Valdemar Menck  2005  HELSINGØR  0577AC  25 m  26.41   
280  Larsen Villads Bomholt  2001  HELSINGØR  0137AM  25 m  26.42   
164  Steenberg Rasmus  2000  GLADSAXE  0021AB  25 m  26.65   
10  528  Bugge August Hertz  2000  VAT CPH  0089AU  25 m  26.74   
11  466  Ryom August  2002  KØGE  0253AJ  25 m  26.92   
12  543  Strøbek Lucas Bruun  2001  GENTOFTE  0135AG  25 m  26.92   
13  271  Houen William  2001  HELSINGØR  0145AF  25 m  26.97   
14  467  Sørensen Mads Hauge  1997  KØGE  9775AE  25 m  27.05   
15  333  Bækgaard Frederik Emil  2002  VEST  0299AI  25 m  27.18   
16  545  Trandum Christopher G.  2003  GENTOFTE  0313AI  25 m  27.28   
17  144  Warberg Rasmus  2004  KVIK  0477AA  25 m  27.31   
18  408  Langvad Rasmus  2000  GSK  0045AD  25 m  27.43   
19  52  Plank Nicklas  2004  GTI  0463AN  25 m  27.47   
20  252  Burmester Lucas  2002  HELSINGØR  0237AK  25 m  27.61   
21  153  Crone Christian  2001  GLADSAXE  0147AB  25 m  27.64   
22  453  Eskildsen Jonathan  2003  KØGE  0381AA  25 m  28.07   
23  50  Mølbak Oliver Kjærsgaard  2004  GTI  0441AC  25 m  28.11   
24  133  Puggaard Casper  2005  KVIK  0593AA  25 m  28.20   
25  152  Bred Noah  2003  GLADSAXE  0399AE  25 m  28.39   
26  279  Larsen Thorvald Bomholt  2003  HELSINGØR  0389AL  25 m  28.41   
27  156  Hiort Marcus  2003  GLADSAXE  0307AH  25 m  28.58   
28  450  Damgård Andreas L.  2000  KØGE  0099AG  25 m  28.62   
29  524  Solis Fernado  2000  SHS-STEVNS  0071AV  25 m  29.00   
30  342  Davidsen Tobias  2003  VEST  0329AD  25 m  29.06   
31  43  Gummer Mikkel  2002  GTI  0269AF  25 m  29.08   
32  517  Pedersen Rasmus  2000  SHS-STEVNS  0057AB  25 m  29.22   
33  69  Larsen Magnus Ulrik  2005  GTI  0513AF  25 m  29.27   
34  287  Mortensen Lucas T.  2004  HELSINGØR  0431AN  25 m  29.36   
35  304  Snekkersten Jakob Bjerg  2003  HELSINGØR  0345AP  25 m  29.47   
36  306  Stærkær Alexander  2002  HELSINGØR  0287AN  25 m  29.76   
37  188  Madsen Phillip Niemann  2004  LYNGBY  0447AH  25 m  29.99   
38  413  Thøgersen Anders  2005  GSK  0527AE  25 m  30.09   
39  195  Thorn Kasper  2004  LYNGBY  0401AH  25 m  30.36   
40  243  Allin Julius Højgaard  2003  HELSINGØR  0361AN  25 m  30.46   
41  514  Nielsen Søren G.  2000  SHS-STEVNS  0059AL  25 m  30.78   
42  510  Lambertsen Pelle-Oskar  1999  SHS-STEVNS  9965AA  25 m  30.84   
43  492  Petersen Mathias  1999  SOLRØD  9945AU  25 m  30.99   
44  178  Halck Michael  2004  LYNGBY  0495AD  25 m  31.42   
45  63  Bastholm Daniel  2005  GTI  0569AF  25 m  31.70   
46  70  Madsen Cilas  2005  GTI  0557AB  25 m  31.83   
47  455  Gadegaard Oliver  2003  KØGE  0321AR  25 m  32.47   
48  124  Hillhouse Alexander  2004  KVIK  0461AL  25 m  32.53   
49  117  Cairo Carlo-Viggo  2005  KVIK  0515AB  25 m  33.01   
50  370  Møller Theodor  2005  VEST  0533AA  25 m  33.22   
51  267  Heinrichsen Linus  2006  HELSINGØR  0693AE  25 m  33.45   
52  214  Hoelgaard Marius Kjær  2004  HVIDOVRE  0445AD  25 m  33.72   
53  138  Svej Lucas  2005  KVIK  0595AN  25 m  34.25   
54  301  Schøning Teodor Roed  2005  HELSINGØR  0585AA  25 m  34.33   
55  217  Kusk Kasper  2003  HVIDOVRE  0327AD  25 m  34.67   
56  389  Shukri Josef  2006  VEST  0653AD  25 m  34.83   
57  129  Mikkelsen Gustav Majkjær  2005  KVIK  0577AJ  25 m  35.16   
58  336  Cetinkaya Rodi  2006  VEST  0651AH  25 m  35.43   
59  272  Hvilsom Asger  2007  HELSINGØR  0799AA  25 m  35.70   
60  346  Haakansson Hugo  2006  VEST  0609AA  25 m  35.71   
61  206  Bernstein Viktor  2006  HVIDOVRE  0639AI  25 m  36.67   
62  418  Grønholt Xander Ravn  2006  GSK  0697AG  25 m  36.77   
63  382  Queitsch Ditlev  2006  VEST  0671AB  25 m  36.79   
64  362  Ljungdahl Carl Emil  2006  VEST  0625AB  25 m  36.93   
65  173  Christiansen Mads Emil  2006  LYNGBY  0611AH  25 m  36.97   
66  263  Hansen Bjørn Cramer  2004  HELSINGØR  0467AJ  25 m  37.17   
67  281  Lind Patrick  2004  HELSINGØR  0411AN  25 m  37.58   
68  475  Daniele Martin  2006  SOLRØD  0691AH  25 m  37.95   
69  139  Svendson Martin Munch  2005  KVIK  0571AJ  25 m  38.66   
70  419  Oxenbøll Alexander  2006  GSK  0669AL  25 m  38.72   
71  291  Munk Marcus  2007  HELSINGØR  0757AB  25 m  38.94   
72  250  Bendtsen Andreas  2007  HELSINGØR  0703AG  25 m  38.95   
73  102  Segato Marius Hedvang  2007  GTI  0791AD  25 m  39.37   
74  88  Holm Frederik William  2007  GTI  0727AE  25 m  39.92   
75  182  Johnsen Sander F. Høyrup  2007  LYNGBY  0761AC  25 m  40.22   
76  80  Bjørneborg Victor  2007  GTI  0729AD  25 m  40.42   
77  125  Knakkergaard Frederik  2005  KVIK  0509AJ  25 m  40.61   
78  254  Clausen Jonas Holm  2006  HELSINGØR  0603AK  25 m  42.05   
79  331  Andreassen Arthur Kvist  2007  VEST  0741AF  25 m  42.22   
80  97  Pedersen Emil Szipli  2006  GTI  0627AF  25 m  42.86   
81  343  Egenhardt Sebastian  2006  VEST  0655AA  25 m  43.36   
82  432  Serizawa Anton  2006  GSK  0677AH  25 m  43.46   
83  84  Dimon Mark  2006  GTI  0667AJ  25 m  43.81   
84  127  Kristensen Karl Svane  2005  KVIK  0529AJ  25 m  44.29   
85  179  Hartvigsen Alexander  2006  LYNGBY  0661AL  25 m  45.64   
86  86  Hansen Nicolai Østergaard  2007  GTI  0763AC  25 m  45.66   
87  180  Hemmingsen Mathias  2007  LYNGBY  0731AG  25 m  46.21   
88  339  Damsø Peter  2007  VEST  0761AF  25 m  48.52   
89  552  Justesen Asger Friis  2008  VORDINGB  0831AC  25 m  50.68   
90  83  Dabelsteen Alex Leander  2006  GTI  0699AG  25 m  52.44   
91  189  Marcussen Karl  2007  LYNGBY  0709AB  25 m  55.49   
92  96  Nielsen Tristan Hovedskov  2007  GTI  0741AH  25 m  56.41   
93  204  Bandsholm Nikolaj  2007  HVIDOVRE  0775AE  25 m  58.25   
94  116  Brink Alexander  2005  KVIK  0505AK  25 m  1:01.08   
95  234  Tomovski Luka  2006  HVIDOVRE  0649AO  25 m  1:02.11   
96  171  Bendixen Max  2007  LYNGBY  0745AI  25 m     
97  420  Serizawa Oscar  2006  GSK  0657AH  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  29 september 2018 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  08:07 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark