2020-06-01   01:11:37
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for GTI Cup

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Søndag

21_S
Løb 21, 200m Frisvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
543  Strøbek Lucas Bruun  2001  GENTOFTE  0135AG  25 m  1:52.37   
271  Houen William  2001  HELSINGØR  0145AF  25 m  1:54.64   
539  Larsen Tomas Stensballe  2000  GENTOFTE  0035AK  25 m  1:55.11   
451  Danielsen Rasmus  2001  KØGE  0183AB  25 m  1:57.68   
341  Davidsen Casper  1999  VEST  9979AA  25 m  1:58.18   
507  Holm Emil  1996  SHS-STEVNS  9601AH  25 m  2:00.53   
280  Larsen Villads Bomholt  2001  HELSINGØR  0137AM  25 m  2:04.31   
508  Holm Laurits  2000  SHS-STEVNS  0045AO  25 m  2:04.40   
408  Langvad Rasmus  2000  GSK  0045AD  25 m  2:05.46   
10  342  Davidsen Tobias  2003  VEST  0329AD  25 m  2:05.78   
11  46  Isberg Oscar  2004  GTI  0433AC  25 m  2:06.16   
12  517  Pedersen Rasmus  2000  SHS-STEVNS  0057AB  25 m  2:07.91   
13  60  Thestrup Nickolas Kofoed  2003  GTI  0345AC  25 m  2:09.58   
14  44  Hansen Nicolai D. B.  2004  GTI  0423AG  25 m  2:11.51   
15  133  Puggaard Casper  2005  KVIK  0593AA  25 m  2:11.56   
16  484  Kilhof Morten  2000  SOLRØD  0037AJ  25 m  2:11.70   
17  252  Burmester Lucas  2002  HELSINGØR  0237AK  25 m  2:12.16   
18  188  Madsen Phillip Niemann  2004  LYNGBY  0447AH  25 m  2:12.40   
19  306  Stærkær Alexander  2002  HELSINGØR  0287AN  25 m  2:12.63   
20  384  Rasmussen Esben  2004  VEST  0413AJ  25 m  2:12.94   
21  50  Mølbak Oliver Kjærsgaard  2004  GTI  0441AC  25 m  2:13.16   
22  58  Søby Emil  2004  GTI  0443AF  25 m  2:14.45   
23  214  Hoelgaard Marius Kjær  2004  HVIDOVRE  0445AD  25 m  2:14.51   
24  43  Gummer Mikkel  2002  GTI  0269AF  25 m  2:15.74   
25  117  Cairo Carlo-Viggo  2005  KVIK  0515AB  25 m  2:16.18   
26  47  Jensen Esben Brasch  2003  GTI  0367AC  25 m  2:18.04   
27  371  Nielsen Daniel Bornhøft  2004  VEST  0471AD  25 m  2:19.17   
28  69  Larsen Magnus Ulrik  2005  GTI  0513AF  25 m  2:22.02   
29  205  Bech Anton Rytter  2005  HVIDOVRE  0515AK  25 m  2:22.09   
30  67  Hartington Mads Mørkhøj  2006  GTI  0645AA  25 m  2:27.23   
31  362  Ljungdahl Carl Emil  2006  VEST  0625AB  25 m  2:27.32   
32  70  Madsen Cilas  2005  GTI  0557AB  25 m  2:29.38   
33  63  Bastholm Daniel  2005  GTI  0569AF  25 m  2:29.46   
34  217  Kusk Kasper  2003  HVIDOVRE  0327AD  25 m  2:29.72   
35  138  Svej Lucas  2005  KVIK  0595AN  25 m  2:30.97   
36  403  Voss Axel Føns  2005  VEST  0517AL  25 m  2:31.72   
37  206  Bernstein Viktor  2006  HVIDOVRE  0639AI  25 m  2:31.74   
38  413  Thøgersen Anders  2005  GSK  0527AE  25 m  2:32.43   
39  219  Larsen Villads Lund  2004  HVIDOVRE  0441AK  25 m  2:34.52   
40  124  Hillhouse Alexander  2004  KVIK  0461AL  25 m  2:34.87   
41  73  Olsen Mathias  2005  GTI  0521AF  25 m  2:38.90   
42  386  Rasmussen Magnus  2006  VEST  0675AD  25 m  2:38.97   
43  336  Cetinkaya Rodi  2006  VEST  0651AH  25 m  2:43.15   
44  101  Schärer Vincent Borup  2006  GTI  0675AB  25 m  2:44.08   
45  211  Hansen Mathias Bidsted  2006  HVIDOVRE  0673AE  25 m  2:44.08   
46  346  Haakansson Hugo  2006  VEST  0609AA  25 m  2:44.68   
47  389  Shukri Josef  2006  VEST  0653AD  25 m  2:45.34   
48  173  Christiansen Mads Emil  2006  LYNGBY  0611AH  25 m  2:46.38   
49  343  Egenhardt Sebastian  2006  VEST  0655AA  25 m  2:46.40   
50  76  Rasmussen Mathias W.  2005  GTI  0519AE  25 m  2:47.47   
51  382  Queitsch Ditlev  2006  VEST  0671AB  25 m  2:48.07   
52  171  Bendixen Max  2007  LYNGBY  0745AI  25 m  2:48.55   
53  182  Johnsen Sander F. Høyrup  2007  LYNGBY  0761AC  25 m  2:48.93   
54  419  Oxenbøll Alexander  2006  GSK  0669AL  25 m  2:52.69   
55  86  Hansen Nicolai Østergaard  2007  GTI  0763AC  25 m  2:56.38   
56  564  Nybroe Asbjørn  2006  HVIDOVRE  0683ac  25 m  2:57.14   
57  72  Mains Marius  2005  GTI  0551AF  25 m  2:59.39   
58  432  Serizawa Anton  2006  GSK  0677AH  25 m  3:01.24   
59  331  Andreassen Arthur Kvist  2007  VEST  0741AF  25 m  3:01.98   
60  348  Hwaiz Jacob  2007  VEST  0723AG  25 m  3:03.41   
61  179  Hartvigsen Alexander  2006  LYNGBY  0661AL  25 m  3:03.90   
62  97  Pedersen Emil Szipli  2006  GTI  0627AF  25 m  3:04.31   
63  116  Brink Alexander  2005  KVIK  0505AK  25 m  3:04.39   
64  92  Lamprecht Frederik Luca  2006  GTI  0689AF  25 m  3:08.56   
65  80  Bjørneborg Victor  2007  GTI  0729AD  25 m  3:18.87   
66  552  Justesen Asger Friis  2008  VORDINGB  0831AC  25 m  3:27.46   
67  332  Andreassen Cornelius K.  2008  VEST  0885AE  25 m     
68  360  Laurberg Mads Duer  2008  VEST  0865AE  25 m     
69  381  Parbst Mads Ulslev  2008  VEST  0871AD  25 m     
70  513  Neiiendam Frederik  2007  SHS-STEVNS  0737AJ  25 m     
71  568  Hammergart Marcus  2006  LYNGBY  0649AG  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  30 september 2018 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  08:03 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark