2018-12-16   22:56:06
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Arena Open

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1

Heatlista Gren 6
Heatlista 
 
  Tävling  Arena-Open    Utskriftsdatum  09 september 2018   
  Tävlingsort  Uppsala    Utskriftstid  08:19   
  Arrangör  Upsala Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  09 september 2018         
 
 
 
Gren 6, 100m Bröstsim Herrar  Finaler (5) 
Heat 1 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
354  Axel Svenda  2004  AZ0704  UPSALA S    25m   
223  Oscar Åhlén  2008  AA7708  ESKILSTUNA    25m   
343  Martin Carlsson  2006  AR5306  UPSALA S    25m  2:04.76 
347  Stig Larsson  2006  AS1506  UPSALA S    50m  1:58.48 
303  Johannes Fischer  2007  AA1907  UPSALA S    25m  1:59.86 
323  Malte Andersson  2007  AC7507  UPSALA S    25m  2:11.69 
221  Erik Ly  2008  AA4508  ESKILSTUNA    25m   
               

 
Heat 2 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
225  Carl Larsson  2006  AO6306  ESKILSTUNA    25m  1:45.74 
297  Edvin Pitic  2005  AH2105  UPSALA S    25m  1:43.98 
212  Olle Thorsén  2006  AA6706  ESKILSTUNA    25m  1:43.05 
211  Gustav Thorsén  2004  AI4104  ESKILSTUNA    25m  1:37.01 
206  Eric Åhlén  2006  AA1506  ESKILSTUNA    25m  1:39.10 
324  Adam Wahlberg  2006  AI7306  UPSALA S    25m  1:43.82 
331  Gabriel Leijon  2006  AL8706  UPSALA S    50m  1:44.36 
322  Arvid Högström  2006  AI3306  UPSALA S    50m  1:54.08 

 
Heat 3 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
285  Daniel Parker  2004  AJ7304  UPSALA S    25m  1:35.86 
282  Rasmus Loklint  2005  AD2105  UPSALA S    25m  1:35.35 
310  Tage Helin  2007  AB2907  UPSALA S    25m  1:34.42 
284  Markus Brenning  2005  AD4105  UPSALA S    25m  1:31.13 
295  Filip Hallin  2006  AD6106  UPSALA S    25m  1:33.71 
327  Ludvig Glantz  2006  AJ9906  UPSALA S    25m  1:34.54 
308  Nils Fröman  2005  AL6705  UPSALA S    25m  1:35.37 
353  Axel Furuhall  2004  AZ9504  UPSALA S    25m  1:36.04 

 
Heat 4 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
267  Oskar Andersson  2003  AG6503  UPSALA S    25m  1:27.30 
291  Danny Simaleza  2005  AE4905  UPSALA S    25m  1:24.24 
289  William Rismyhr  2004  AK5104  UPSALA S    25m  1:23.36 
312  Ravi Parekh  2005  AL7705  UPSALA S    25m  1:22.50 
259  Johan Ljunggren  2001  AN6101  UPSALA S    25m  1:23.07 
290  Lukas Höglund  2004  AK0904  UPSALA S    25m  1:23.79 
266  Andreas Savin  2003  AG9503  UPSALA S    50m  1:26.77 
273  Felix Do  2004  AF4304  UPSALA S    50m  1:27.59 

 
Heat 5 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
276  Alexander Karlsson  2002  AQ4102  UPSALA S    25m  1:22.01 
362  Victor Karell  2003  AF7103  NORRTÄLJE    25m  1:16.90 
196  Elias Paulson  2000  AS0900  ESKILSTUNA    25m  1:13.05 
254  Mikael Söderberg  2003  AA9303  UPSALA S    50m  1:10.99 
197  Alex Ly  2003  AE6103  ESKILSTUNA    25m  1:11.81 
279  Adi Ramovic  2004  AG9304  UPSALA S    25m  1:15.69 
272  Elias Holst  2002  AO9302  UPSALA S    25m  1:19.46 
258  Jonatan Fischer  2001  AM1301  UPSALA S    25m  1:22.17 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  09 september 2018 
Licensierad till: Upsala Simsällskap  Utskriftstid  08:19 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner