Program för Thisted Cup
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Seedede heat Løb 14
|
Stævne navn |
Thisted Cup 2018 |
|
Udskriftsdato |
29 september 2018 |
|
|
Stævne by |
Thisted |
|
Udskriftstidspunkt |
07:35 |
|
|
Arrangør |
Thisted Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
28 september 2018 |
|
|
|
|
Løb 14, 200m Brystsvømning Damer |
Finaler (8) |
Elin Mårtensson, 2.27.27 Sjöbo Simsällskap, 2012 |
Løbssponsor: Tican |
|
Vejledende starttid 10:21 |
Heat 1 (8) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
417 |
2 |
Silje Lazarus Larsen |
2006 |
|
Mandal SK |
|
25m |
|
207 |
3 |
Synne Fosse Jørgensen |
2006 |
|
KristianSA |
|
25m |
4:19.45 |
458 |
4 |
Helene Gonzalez |
2005 |
|
Ullensaker |
|
25m |
3:45.85 |
86 |
5 |
Patricia Nættermann |
2007 |
0704AG |
S 68 |
|
25m |
4:03.26 |
90 |
6 |
Alma Nygreen Sakic |
2008 |
0822AG |
S 68 |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
454 |
1 |
Maja Rogn Aulie |
2004 |
|
Ullensaker |
|
25m |
3:42.52 |
503 |
2 |
Nikoline Alvilde Kristiansen Pflug |
2004 |
|
Porsgrunn |
|
25m |
3:40.00 |
462 |
3 |
Nora Handegaard |
2006 |
|
Ullensaker |
|
25m |
3:32.63 |
455 |
4 |
Iben Bekken Nordbye |
2004 |
|
Ullensaker |
|
25m |
3:31.76 |
216 |
5 |
Sara Alexandra Trøite |
2006 |
|
KristianSA |
|
25m |
3:32.58 |
471 |
6 |
Mia Kristiansen |
2006 |
|
Ullensaker |
|
25m |
3:34.56 |
475 |
7 |
Kaja Sandvik |
2005 |
|
Ullensaker |
|
25m |
3:40.99 |
171 |
8 |
Lærke Stenholt Røpke |
2006 |
0698AA |
A6 |
|
25m |
3:43.68 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
346 |
1 |
Ema Dielininkaityte |
2004 |
|
Randaberg |
|
25m |
3:29.51 |
107 |
2 |
Maja Devik |
2006 |
|
Lambertset |
|
25m |
3:27.92 |
472 |
3 |
Kristiane Rygh Simonsen |
2004 |
|
Ullensaker |
|
25m |
3:21.12 |
398 |
4 |
Emmalina Long |
2004 |
0422AM |
AAS |
|
25m |
3:20.24 |
102 |
5 |
Maria Bogacz |
2006 |
|
Lambertset |
|
25m |
3:20.33 |
84 |
6 |
Selma Nygreen Sakic |
2006 |
0662AS |
S 68 |
|
25m |
3:22.24 |
487 |
7 |
Tomine Aamodt |
2004 |
|
Ullensaker |
|
25m |
3:28.81 |
98 |
8 |
Anna Tomine Vårli Angell |
2006 |
|
Lambertset |
|
25m |
3:31.21 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
467 |
1 |
Ida Mathea Hugaas |
2006 |
|
Ullensaker |
|
25m |
3:18.97 |
411 |
2 |
Selma Netland Fuglestveit |
2004 |
|
Mandal SK |
|
25m |
3:17.38 |
260 |
3 |
Ida Troldborg |
2003 |
0372AS |
NORD |
|
25m |
3:16.66 |
492 |
4 |
Aurora-Petrine Kristiansen Pflug |
2006 |
|
Porsgrunn |
|
25m |
3:15.00 |
410 |
5 |
Hennie Netland Fuglestvei |
2005 |
|
Mandal SK |
|
25m |
3:15.55 |
236 |
6 |
Liva Lauridsen Vorgod |
2005 |
0566AR |
SMUT |
|
25m |
3:16.98 |
309 |
7 |
Jazmin Jensen |
2005 |
0584AA |
AALBORG |
|
25m |
3:17.74 |
109 |
8 |
Mena Ranheim Freng |
2004 |
|
Lambertset |
|
25m |
3:19.70 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
294 |
1 |
Line Gjelstrup |
2006 |
0658AC |
AALBORG |
|
25m |
3:13.23 |
115 |
2 |
Frøya Holmboe-Wahl |
2003 |
|
Lambertset |
|
25m |
3:08.45 |
161 |
3 |
Julie Merl Larsen |
2005 |
0584AB |
A6 |
|
25m |
3:07.30 |
469 |
4 |
Stina Kletvang |
2005 |
|
Ullensaker |
|
25m |
3:05.43 |
32 |
5 |
Ida Hovmark |
2005 |
0528AG |
THISTED |
|
25m |
3:06.84 |
194 |
6 |
Karoline Thagård Jakobsen |
2004 |
0408AU |
STRUER |
|
25m |
3:08.14 |
349 |
7 |
Eline Søfting Svarstad |
2004 |
|
Elverum |
|
25m |
3:12.26 |
22 |
8 |
Ida Jul Christensen |
2004 |
0496AN |
THISTED |
|
25m |
3:14.13 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
430 |
1 |
Frida Lilletveit Vollen |
2004 |
|
Mandal SK |
|
25m |
2:59.27 |
125 |
2 |
Tora Elise Nordli |
2005 |
|
Lambertset |
|
25m |
2:57.43 |
119 |
3 |
Mina Mai-Linh Khuu |
2005 |
|
Lambertset |
|
25m |
2:56.06 |
224 |
4 |
Juni Helene Iversen Refst |
2001 |
|
SKTEAM SØR |
|
25m |
2:49.98 |
182 |
5 |
Freja Møller |
2004 |
0442AF |
A6 |
|
25m |
2:54.70 |
111 |
6 |
Agnes Sortvik Hansen |
2005 |
|
Lambertset |
|
25m |
2:56.37 |
156 |
7 |
Ronja K. S. Josephsen |
2005 |
0546AV |
A6 |
|
25m |
2:57.62 |
72 |
8 |
Pernille Christensen |
2003 |
0308AR |
S 68 |
|
25m |
3:01.45 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
269 |
1 |
Mathilde Bager |
2005 |
0524AN |
AALBORG |
|
25m |
2:48.57 |
270 |
2 |
Anne Bøjstrup Bertelsen |
2002 |
0204AU |
AALBORG |
|
25m |
2:46.80 |
500 |
3 |
Kristine Gellein Johnsson |
2001 |
|
Porsgrunn |
|
25m |
2:44.95 |
392 |
4 |
Sarah Kildahl |
2004 |
0474AJ |
AAS |
|
25m |
2:44.40 |
338 |
5 |
Frida Hagstrup Vesterlund |
2004 |
0464AI |
AALBORG |
|
25m |
2:44.63 |
108 |
6 |
Selma Flesche |
2005 |
|
Lambertset |
|
25m |
2:46.48 |
344 |
7 |
Ingrid Elise Borgstroem |
2004 |
|
Randaberg |
|
25m |
2:48.33 |
377 |
8 |
Laura Marie Dige |
2004 |
0404AE |
AAS |
|
25m |
2:48.91 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
450 |
1 |
Ellen Nielsen |
2001 |
0168AP |
ESBJERG |
|
25m |
2:40.09 |
449 |
2 |
Astrid Nielsen |
2002 |
0276AO |
ESBJERG |
|
25m |
2:38.55 |
157 |
3 |
Alberte Kjærsgaard |
2001 |
0102AA |
A6 |
|
25m |
2:37.96 |
295 |
4 |
Julie D. Hald |
1996 |
9692AX |
AALBORG |
|
25m |
2:31.66 |
379 |
5 |
Laura Fogh |
2003 |
0352AI |
AAS |
|
25m |
2:33.09 |
162 |
6 |
Isabel Mass |
1998 |
9848AA |
A6 |
|
25m |
2:37.97 |
181 |
7 |
Mathilda Hyldal Jung |
2004 |
0414AM |
A6 |
|
25m |
2:38.65 |
180 |
8 |
Pernille Elm Jensen |
2003 |
0302AI |
A6 |
|
25m |
2:44.21 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
29 september 2018 |
Licens til Thisted Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
07:35 |
|