2020-06-02   04:41:19
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Holdstævne Årgang, Gentofte

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag formiddag - Stævnestart kl. 10.15

Seedede heat Løb 2
Seedede heat 
 
  Stævne navn  Holdstævne for Årgangssvømmere    Udskriftsdato  15 september 2018   
  Stævne by  Gentofte    Udskriftstidspunkt  09:40   
  Arrangør  Dansk Svømmeunion og Gentofte Svømmeklub         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  15 september 2018         
 
 
 
Løb 2, 50m Frisvømning Damer  Finaler (6) 
Vejledende starttid 10:30 
Heat 1 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub  Bassin  Tid 
 
712  Freya Fenger  2006  0624AN  LYNGBY    25m  40.91 
706  Rebecca Bell  2007  0774AF  LYNGBY    25m  36.18 
436  Ada Hasløv Brunsgaard  2006  0646AN  GENTOFTE    25m  35.68 
818  Clara Katharina Sederholm  2006  0634AJ  HØRSHOLM    25m  35.83 
575  Olivia Franck  2005  0548AS  HILLERØD    25m  37.99 
803  Anna Bruun-Møller  2007  0746AI  HØRSHOLM    25m  42.36 

 
Heat 2 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub  Bassin  Tid 
 
548  Sofie Anker Nielsen  2006  0694AU  HELSINGØR    25m  35.21 
582  Amalie Lythcke  2006  0686AT  HILLERØD    25m  34.88 
433  Anna E.e. Balle  2006  0628AL  GENTOFTE    25m  34.33 
538  Lucca Kanstrup-Clausen  2006  0662AH  HELSINGØR    25m  34.46 
711  Marie Elster  2006  0614AE  LYNGBY    25m  35.09 
534  Caroline Haugland  2007  0756AJ  HELSINGØR    25m  35.54 

 
Heat 3 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub  Bassin  Tid 
 
785  Sarah Ankjær Pedersen  2006  0686AJ  GTI    25m  33.41 
742  Isabella Ludvigsen  2005  0564AF  SIGMA    25m  32.24 
807  Isabella El-Nagdy  2005  0526AY  HØRSHOLM    25m  31.60 
566  Kamille Bentsen  2006  0638AL  HERLUFSHOL    25m  31.83 
462  Dikte Johanne Schrøder  2006  0614AG  GENTOFTE    25m  32.44 
769  Lærke Marie Clausen  2005  0504AE  GTI    25m  33.90 

 
Heat 4 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub  Bassin  Tid 
 
432  Stella Demuth Andersen  2006  0694AE  GENTOFTE    25m  31.13 
753  Asta Højberg  2005  0546AB  SIGMA    25m  30.49 
691  Julie Brix Østergaard  2006  0616AE  KØGE    25m  30.31 
550  Caroline Søgaard Pedersen  2005  0562AX  HELSINGØR    25m  30.36 
671  Molly Namensen  2006  0684AJ  KVIK    25m  31.09 
542  Filippa Martinsen  2005  0524AO  HELSINGØR    25m  31.27 

 
Heat 5 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub  Bassin  Tid 
 
496  Ellen Marie Ulrich-Jørgen  2005  0544AA  GLADSAXE    25m  30.08 
747  Andrea Lindberg Vedøe  2006  0644AC  SIGMA    25m  29.81 
762  Maya Krogh Brønnicke  2005  0508AB  KØGE    25m  29.00 
612  Kirstine Haunstrup Larsen  2005  0596AD  HOVEDSTAD    25m  29.66 
438  Liva la Cour  2006  0642AQ  GENTOFTE    25m  29.92 
657  Mille Maxwell Berthou  2005  0534AA  KVIK    25m  30.15 

 
Heat 6 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub  Bassin  Tid 
 
655  Emma Karoline Guldberg  2005  0578AK  KVIK    25m  28.91 
656  Sofie Ravn Herche  2007  0766AE  KVIK    25m  28.85 
603  Coco Li Fuhrmann  2006  0678AC  HOVEDSTAD    25m  27.75 
479  Nikoline Marie Lange  2005  0594AF  GLADSAXE    25m  28.65 
600  Malu Melody Christensen  2006  0636AF  HOVEDSTAD    25m  28.89 
571  Amalie Østerlund  2005  0584AJ  HERLUFSHOL    25m  28.94 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  15 september 2018 
Licens til Dansk Svømmeunion  Udskriftstidspunkt  09:40 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark