2021-10-26   14:46:08
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program for Holdstævne Årgang, Gentofte

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag formiddag - Stævnestart kl. 10.15

Seedede heat Lb 2
Seedede heat 
 
  Stvne navn  Holdstvne for rgangssvmmere    Udskriftsdato  15 september 2018   
  Stvne by  Gentofte    Udskriftstidspunkt  09:40   
  Arrangr  Dansk Svmmeunion og Gentofte Svmmeklub         
  Bassin  25m         
  Stvne dato  15 september 2018         
 
 
 
Lb 2, 50m Frisvmning Damer  Finaler (6) 
Vejledende starttid 10:30 
Heat 1 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Fdt  Licens  Klub  Bassin  Tid 
 
712  Freya Fenger  2006  0624AN  LYNGBY    25m  40.91 
706  Rebecca Bell  2007  0774AF  LYNGBY    25m  36.18 
436  Ada Haslv Brunsgaard  2006  0646AN  GENTOFTE    25m  35.68 
818  Clara Katharina Sederholm  2006  0634AJ  HRSHOLM    25m  35.83 
575  Olivia Franck  2005  0548AS  HILLERD    25m  37.99 
803  Anna Bruun-Mller  2007  0746AI  HRSHOLM    25m  42.36 

 
Heat 2 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Fdt  Licens  Klub  Bassin  Tid 
 
548  Sofie Anker Nielsen  2006  0694AU  HELSINGR    25m  35.21 
582  Amalie Lythcke  2006  0686AT  HILLERD    25m  34.88 
433  Anna E.e. Balle  2006  0628AL  GENTOFTE    25m  34.33 
538  Lucca Kanstrup-Clausen  2006  0662AH  HELSINGR    25m  34.46 
711  Marie Elster  2006  0614AE  LYNGBY    25m  35.09 
534  Caroline Haugland  2007  0756AJ  HELSINGR    25m  35.54 

 
Heat 3 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Fdt  Licens  Klub  Bassin  Tid 
 
785  Sarah Ankjr Pedersen  2006  0686AJ  GTI    25m  33.41 
742  Isabella Ludvigsen  2005  0564AF  SIGMA    25m  32.24 
807  Isabella El-Nagdy  2005  0526AY  HRSHOLM    25m  31.60 
566  Kamille Bentsen  2006  0638AL  HERLUFSHOL    25m  31.83 
462  Dikte Johanne Schrder  2006  0614AG  GENTOFTE    25m  32.44 
769  Lrke Marie Clausen  2005  0504AE  GTI    25m  33.90 

 
Heat 4 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Fdt  Licens  Klub  Bassin  Tid 
 
432  Stella Demuth Andersen  2006  0694AE  GENTOFTE    25m  31.13 
753  Asta Hjberg  2005  0546AB  SIGMA    25m  30.49 
691  Julie Brix stergaard  2006  0616AE  KGE    25m  30.31 
550  Caroline Sgaard Pedersen  2005  0562AX  HELSINGR    25m  30.36 
671  Molly Namensen  2006  0684AJ  KVIK    25m  31.09 
542  Filippa Martinsen  2005  0524AO  HELSINGR    25m  31.27 

 
Heat 5 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Fdt  Licens  Klub  Bassin  Tid 
 
496  Ellen Marie Ulrich-Jrgen  2005  0544AA  GLADSAXE    25m  30.08 
747  Andrea Lindberg Vede  2006  0644AC  SIGMA    25m  29.81 
762  Maya Krogh Brnnicke  2005  0508AB  KGE    25m  29.00 
612  Kirstine Haunstrup Larsen  2005  0596AD  HOVEDSTAD    25m  29.66 
438  Liva la Cour  2006  0642AQ  GENTOFTE    25m  29.92 
657  Mille Maxwell Berthou  2005  0534AA  KVIK    25m  30.15 

 
Heat 6 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Fdt  Licens  Klub  Bassin  Tid 
 
655  Emma Karoline Guldberg  2005  0578AK  KVIK    25m  28.91 
656  Sofie Ravn Herche  2007  0766AE  KVIK    25m  28.85 
603  Coco Li Fuhrmann  2006  0678AC  HOVEDSTAD    25m  27.75 
479  Nikoline Marie Lange  2005  0594AF  GLADSAXE    25m  28.65 
600  Malu Melody Christensen  2006  0636AF  HOVEDSTAD    25m  28.89 
571  Amalie sterlund  2005  0584AJ  HERLUFSHOL    25m  28.94 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  15 september 2018 
Licens til Dansk Svmmeunion  Udskriftstidspunkt  09:40 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner